לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

introduction

גלתיאה
לפני 18 שנים • 24 באפר׳ 2006
גלתיאה • 24 באפר׳ 2006
אני רוצה להוסיף כמה דברים בקשר למה שאמרתי וגם בכלל לתגובות האחרים כאן.
ראשית האמירה שלי לגבי פנטזיות וssct אולי הייתה סתומה מדי. התכוונתי שמעולם לא שמעתי על פנטזיה שבה דנים על מילת ביטחון, או על אמצעי ביטחון. אולי יש כאלו שזה כן קיים אצלם, אני אישית לא נתקלתי בדבר כזה.

לגבי הפנטזיות צריך להבין משהו- טבען של פנטזיות, ובעיקר הבסיסיות, שהן באות ממקום מאוד יצרי, ששם צווים תרבותיים, או מוסריים, או בכלל, שום חוק במציאות לא חל עליהן.
לפי ראות עיני לפנטז מותר, השאלה המהותית כאן לא כמה הפנטזיה שלי מגעילה אחרים אלא מה אני עושה איתה, ומה מרגיש מולה. אם אני מסתובבת בהרגשה שהפנטזיות שלי מגעילות, אז אני אסתובב מול עצמי כפופה, והתחושת ערך שלי מול עצמי תהיה כזו שאני בסופו של דבר אדם דוחה
עובדה- אני נושאת בתוכי פנטזיות משונות כל כך. אבל אם הייתי עוצרת וחושבת, קצת יותר לעומק
הייתי מבינה שאין קשר לרמה שלי כאדם, ולאופי הפנטזיות שלי.

אני יכולה להיות אדם שחשוב לו למשל חופש הדיבור, והכבוד לאחר, ובאותה נשימה יכולים להסתובב אצלי פנטזיות של החפצה ודריסה. אז אני עושה את עצמי כשאני מדברת על חופש הביטוי? לא. החלק המוסרי שלי חושב שיש זכות ביטוי לכל אחד, והפנטזיות שלי שבמילא פורצות ממקום שלא מכיר בצווים מוסרים, או תרבותיים מבקש לספק צורך יצרי שהוא שונה( וזה לא רק אצלי, זה אצל כל אחד, זה לגמרי תהליך התפתחותי שלנו כבני אדם - החלק כאדם מוסרי, והחלק היצרי)

וכאן בדיוק נכנס ה ssc והוא בעצם זה שעוזר לי לקחת תוכן שעולה ממקום עמוק שאין לו לא עניין ולא הכרה במציאות, כמו משהו שבפנטזיה המחשבה עליו מגרה אותי, ובמציאות הוא עלול לפגוע בי
או להכאיב לי ברמה כזו שכל העונג שחשתי בפנטזיה, פשוט יעלם. ולנסות להעביר את זה או חלקים מזה לעולם המציאות באופן שקול.

לכן אי אפשר לבוא בטענות לפנטזיה למה היא לא מוסרית, או למה היא דורסנית.
היא פנטזיה.

וגם אם יש צורך להגיב לפנטזיה בכלים של מציאות, אפשר לעשות את זה באופן מכובד, בלי לפגוע במישהו שבעצם שיתף אותנו במשהו מאוד אינטימי שלו.
גלתיאה
גלתיאה • 24 באפר׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:
אני רוצה להוסיף כמה דברים בקשר למה שאמרתי וגם בכלל לתגובות האחרים כאן.
ראשית האמירה שלי לגבי פנטזיות וssc אולי הייתה סתומה מדי. התכוונתי שמעולם לא שמעתי על פנטזיה שבה דנים על מילת ביטחון, או על אמצעי ביטחון. אולי יש כאלו שזה כן קיים אצלם, אני אישית לא נתקלתי בדבר כזה.

לגבי הפנטזיות צריך להבין משהו- טבען של פנטזיות, ובעיקר הבסיסיות, שהן באות ממקום מאוד יצרי, ששום צווים תרבותיים, או מוסריים, או בכלל, שום חוק במציאות לא חל עליהן.
לפי ראות עיני לפנטז מותר, השאלה המהותית כאן לא כמה הפנטזיה שלי מגעילה אחרים אלא מה אני עושה איתה, ומה מרגיש מולה. אם אני מסתובבת בהרגשה שהפנטזיות שלי מגעילות, אז אני אסתובב מול עצמי כפופה, והתחושת ערך שלי מול עצמי תהיה כזו שאני בסופו של דבר אדם דוחה
עובדה- אני נושאת בתוכי פנטזיות משונות כל כך. אבל אם הייתי עוצרת וחושבת, קצת יותר לעומק
הייתי מבינה שאין קשר לרמה שלי כאדם, ולאופי הפנטזיות שלי.

אני יכולה להיות אדם שחשוב לו למשל חופש הדיבור, והכבוד לאחר, ובאותה נשימה יכולים להסתובב אצלי פנטזיות של החפצה ודריסה. אז אני עושה את עצמי כשאני מדברת על חופש הביטוי? לא. החלק המוסרי שלי חושב שיש זכות ביטוי לכל אחד, והפנטזיות שלי שבמילא פורצות ממקום שלא מכיר בצווים מוסרים, או תרבותיים מבקש לספק צורך יצרי שהוא שונה( וזה לא רק אצלי, זה אצל כל אחד, זה לגמרי תהליך התפתחותי שלנו כבני אדם - החלק כאדם מוסרי, והחלק היצרי)

וכאן בדיוק נכנס ה ssc והוא בעצם זה שעוזר לי לקחת תוכן שעולה ממקום עמוק שאין לו לא עניין ולא הכרה במציאות, כמו משהו שבפנטזיה המחשבה עליו מגרה אותי, ובמציאות הוא עלול לפגוע בי
או להכאיב לי ברמה כזו שכל העונג שחשתי בפנטזיה, פשוט יעלם. ולנסות להעביר את זה או חלקים מזה לעולם המציאות באופן שקול.

לכן אי אפשר לבוא בטענות לפנטזיה למה היא לא מוסרית, או למה היא דורסנית.
היא פנטזיה.

וגם אם יש צורך להגיב לפנטזיה בכלים של מציאות, אפשר לעשות את זה באופן מכובד, בלי לפגוע במישהו שבעצם שיתף אותנו במשהו מאוד אינטימי שלו.
godisafemale​(שולטת)

אם בפנטזיות עסקינן הנה אחת משלי

godisafemale​(שולטת) • 24 באפר׳ 2006

הקדמה: מה נכנסתם לברדק?! תרגיעו.

הפנטזיה:

כל גבר עבד! ברחוב, בסופרמרקט.. כל אימת שגבר פונה לאישה או נמצא מרחק מטר ממנה הוא צריך להשתחוות. קידה סימלית במקומות ציבוריים ובבית לשרת את האישה על הצד הטוב ביותר.

לעבוד ולהביא לה את המשכורת שלו ליד כדי שהיא תנהל את הבית על הצד הטוב ביותר.

צורת הפניה צריכה להיות "כן גבירתי" ללא כל קשר להכירות ביניהם..ובבית "כן מלכתי".

בתוכנית הלימודים של משרד החינוך לחנך על בסיס כבוד לאישה וילומדו הגינונים הנדרשים. המורה נכנסת לכיתה רק הבנים משתחווים והבנות רק קמות.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif מצחיק מצחיק..אבל חינוך כזה היה מונע הרבה אלימות בעולם.
ana
ana
ana • 24 באפר׳ 2006
אפשר לחזור לדסקס במיניות ?
או שלא הבנתי וגודי מציעה פנטזיה פדופילית.... או במקרה הטוב חינוך מיני מסובסד

זה נורא לא פמיניסטי בעיניי להצהיר שלאלימות אין קשר לנשים או שמא לנשיות ?????

איך אתם מסבירים תעובדה ששליטה נשית היא הרבה יותר אלימה ואכזרית במציאות משליטה גברית ? האם זה רק פיצוי או התנקמות ? האומנם ????
icon_question.gif

ברוטאלדום הציע שהכותבת היא אישה.

הכותב לא מתייפף בכתיבתו לשם פיתוי לדוגמא, אלא חושף בצורה ישירה את הפנטזיה שלו, הבלתי אפשרית, אימפוסיבל יענו, בגלל כל הדחייה שהוא חש כלפיה וכלפי הדמויות הפתטיות הבדסאמיות נטו.
יש כאן הרבה יותר ביקורת עצמית לדעתי, יחד עם תשוקה מבפרסומים אחרים
פשוט שירשור מעולה !!