לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת על השולטות והמלכות

גיא goddess​(נשלט)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006
גיא goddess​(נשלט) • 28 באפר׳ 2006
מורטישיה, עיוותת לגמרי את הדברים שלי וניפחת את הדמות שלי לאיזהשהוא קומיקס לא ברור.
רב שגל? ממש לא, גם לא טענתי אני כזה.
חרמן? מודה
הומוסקסואל? לא, למרות שאני אוהב את הסמיתס.
בנות יפות בחיי? היו לי.
מתחזה? לא. למה בדיוק אני מתחזה?
פחדן? יכול להיות. אשמח לבוא ולומר לך בפנים, תני מקום ושעה
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
גיא goddess כתב/ה:
מורטישיה, עיוותת לגמרי את הדברים שלי וניפחת את הדמות שלי לאיזהשהוא קומיקס לא ברור.

אתה בטוח שאני עשיתי את זה?... icon_rolleyes.gif

רב שגל? ממש לא, גם לא טענתי אני כזה.

אוי... אתה רב שגל כמו שאני דבה שעירה עם צלוליטיס דרלינג. ציניות זה לא הצד החזק שלך, אני מבינה... icon_cool.gif

הומוסקסואל? לא, למרות שאני אוהב את הסמיתס.

הערה משונה... מוריסי הוא א-מיני למען האמת. וגבר שלא מצליח לראות שום יופי במעט עסיסיות באישה ואף מפתח אנטי פשיסטי כלפי זה... איך לומר? לא אמין...

מתחזה? לא. למה בדיוק אני מתחזה?

אה... לא יודעת, אולי כי יש לך ניק ותיק שאתה לא חושף, ואתה נכנס ביום בהיר אחד כמו רעם בניק חדש ושופך רעל על מרבית הנשים שמסתובבות כאן? באמת מאיפה הבאתי מתחזה? נורא מוזר...

פחדן? יכול להיות. אשמח לבוא ולומר לך בפנים, תני מקום ושעה

חפש אותי במאפייה... אוכלת סמבוסק... icon_lol.gif
גיא goddess​(נשלט)
כנראה שגם את לא צינית במיוחד - ראי הערה על הומוסקסואל (סמיתס היא אחת הלהקות הכי גיי-פרנדלי שיש, ומוריסי הוא הומו).
לא שפכתי רעל על אף אחת, פשוט ציינתי עובדה. את עושה קשר בין שמנה לרעל, וזה בעיה שלך. לי ממש אין בעיה עם קצת שומנים, אני מאוד נמשך לזה, ולפעמים גם לקצת יותר מקצת שומנים.
אני חולה על עסיסיות...
בתאבון
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
טוב עכשיו אתה כאילו באמת יוצא טמבל כי אתה לגמרי סותר את עצמך ולא אומר שום דבר חכם.
ציינת עובדה אה? OK, עובדה מציאותית... רעל לא היה כאן, אתה צודק, טעות שלי.

הנה עוד עובדה מציאותית: אין לך את הכוח לעמוד מול חדות לשוני וחריפות שכלי ואני די משוכנעת שלו היית מתבונן בי היית משתוקק שאקח אותך למיטתי.

הנה קיבלת את מה שרצית, סשן לערב שבת. שלא תחשוב לרגע שזה היה קורה לולי הייתי רוצה בזאת בעצמי.
עכשיו תתחפף...!

נ.ב. הבהרה חשובה: מוריסי התנסה בסקס עם שני המינים והגיע להחלטה, עליה הצהיר לפני שנים רבות קבל עם ועדה, שהוא א-מיני. כיום, הוא לא עושה סקס בכלל, זה לא מדבר אליו. יש אנשים כאלה, זה במילון.
גיא goddess​(נשלט)
חריפות לשונך כטבסקו היא, אך אני איש של צ'ילי דרום-אמריקאי.
לא אתחפף.
יכול להיות שהייתי משתוקק להיכנס איתך למיטה או לזחול לרגלייך ולשרת אותך, אבל את מפחדת לפגוש אותי שנדבר פנים מול פנים. קל להסתתר מאחורי השיחות האלו.
יכול להיות שגם אני נראה לא רע.. אה, לא אני טרול עם זין קטן.
איפה בדיוק סתרתי את עצמי, לא אדע.
בזמן השיא של הסמיתס, באמצע שנות השמונים, עת היא נצרבה בתודעה כלהקה גיי-פרנדלי (עם ההמנון hand in glove למשל), מוריסי נודע כהומו. לא מעניין אותי מה הוא עכשיו.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
אוי, שמישהו יעביר לילד שיעור בפסיכולוגיה הפוכה.
אני סיימתי אתו.
melaila​(לא בעסק)

פייי....

melaila​(לא בעסק) • 28 באפר׳ 2006
זה היה משעשע למדיי,גיא היקר פירסם התבכיינות חסרת טקט משהו,רוני קטלה אותו,גיא בטח הביט בפרופיל שלה,ראה שהגברת כוסית אמיתית והגיב לה בהתחנפות וקשקושי זנב,את מורטישה כניראה לא ראה,לכן עלייה החליט לישפוך קצת ג'יפה,זו בתגובה לא התבלבלה וחיסלה אותו עוד ליפני שעת ארוחת הערב,גיא היקר,הלא הוא נישלט אחרי הכול,התחרמן כנירא מהפגנת הסמכות והחל לנסות ללקק גם את מגפייה של מורטישה icon_lol.gif ...מסקנה:גיא היקר,היה מיותר לחלוטין לפרסם שירשור שיעליב חצי אתר ולימשוך אש,הרי ברור שהמטרה הסופית שלך היא להגיע לסוליית מגף זו או אחרת,רק הכנסת את עצמך לצרות...ופיספסת לפחות 2 שולטות(לפחות!),לא חבל?
מה שכן,היה משעשע ליצפות מהצד icon_twisted.gif
המלט

Re: פייי....

המלט • 28 באפר׳ 2006
melaila כתב/ה:
,את מורטישה כניראה לא ראה,לכן עלייה החליט לישפוך קצת ג'יפה,זו בתגובה לא התבלבלה וחיסלה אותו עוד ליפני שעת ארוחת הערב,גיא היקר,הלא הוא נישלט אחרי הכול,התחרמן כנירא מהפגנת הסמכות והחל לנסות ללקק גם את מגפייה של מורטישה icon_lol.gif icon_twisted.gif

סליחה, אבל הפרשנות שלך לועגת ל common sense, שלא לומר הבנת הנקרא.
תעברי שוב על השרשור, ותראי מי שפך ג'יפה ראשון, ומי נשאר עם המלה האחרונה.
Morticia

Re: פייי....

Morticia • 28 באפר׳ 2006
המלט כתב/ה:
melaila כתב/ה:
,את מורטישה כניראה לא ראה,לכן עלייה החליט לישפוך קצת ג'יפה,זו בתגובה לא התבלבלה וחיסלה אותו עוד ליפני שעת ארוחת הערב,גיא היקר,הלא הוא נישלט אחרי הכול,התחרמן כנירא מהפגנת הסמכות והחל לנסות ללקק גם את מגפייה של מורטישה icon_lol.gif icon_twisted.gif

סליחה, אבל הפרשנות שלך לועגת ל common sense, שלא לומר הבנת הנקרא.
תעברי שוב על השרשור, ותראי מי שפך ג'יפה ראשון, ומי נשאר עם המלה האחרונה.

אתה באמת רואה את זה אחרת ממנה?
ובכן, האם שתי ההודעות החנפניות הקוראות לסולחה שנמצאות בתיבה הפרטית שלי ישנו את דעתך?
מליילה, ניסחת את זה היטב, שמחה שהיית משועשעת, השעשוע לא פסח גם עלי.

שיהיה ערב נפלא אנשים,
אני זזתי לראות את האוזריק טנטקלס מנגנים LIVE...
icon_wink.gif
גיא goddess​(נשלט)
תודה המלט, על נקודת ראיה אובייקטיבית.
אין לי מושג איך רוני נראית, ואין לי מושג איך מורטישה נראית. רוני אמרה קצת דברי טעם, מורטישיה סתם השתלחה בגסות. אין לי שום רצון להגיע לשום מגף, בלי שאני מכיר קודם את האישה שנועלת אותו, ואני מעריץ וסוגד לה. ברגע זה אני לא מעריץ לא את רוני ולא רת מורטישיה.

כתבתי הודעה בפרטי למורטישיה, כי ראיתי שהיא פותחת שרשור נוסף, ובו עיוות נוסף של הדברים שלי. בסיום ההודעה הראשונה, הצעתי הפסקת אש במילים האלו - "הפסקת אש?". משסירבה, במייל השני אמרתי שאולי עדיף ככה, כי זה יותר מצחיק.. היא מוזמנת לפרסם את המיילים אם היא רוצה.