ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזל טוב domme!!!

אדמונית​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 16 ביוני 2006
אדמונית​(לא בעסק) • 16 ביוני 2006
ובאיחור אופנתי גם אנו נאחל לך צרור של ברכות דומי היקרה ליום הולדתך
שתהיה השנה הזו שנה ראשונה מתוך שנים רבות מלאות באהבה ואושר יחד עם פרודו שלך
וכמו שאיחלנו לבעלך נאחל גם לך יקרה - שכל הברכות שאיחלו לך כולם וכל מה שתאחלי לעצמך שיתגשם.

מזל טוב מתוקה
אדמונית והאיש בשחור
birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif
ממי​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 16 ביוני 2006

גם אני באיחור....

ממי​(לא בעסק) • 16 ביוני 2006
[align=center]דומי יקירה

מלא מזל טוב ליום ההולדת
מאחלת לך אושר ובריאות
חיים מספקים ומרגשים
שתמשיכי ללכת עם הלב
להגשים את עצמך
זוגיות מאושרת עם פרודו המקסים

באהבה והערכה רבה רבה

ממי

[align=center] dance.gif dance.gif dance.gif
[/align]
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2006
Tainted​(לא בעסק) • 18 ביוני 2006
אחד אחד ולפי הסדר אומר לכם תודה יקיריי, כי בלעדייכם חיי היו ניראים אחרת...
מחר היומולדת (פרודו קצת פתח את הברכה מוקדם כפרה עליו..

שוב אומר... תודה על האהבה, על הברכות ועל אלו מכם שבאו לחגוג איתי יומולדת במסיבה של אמילי..
תודה על כך שהברכות מגיעות מהלב ולא רק מהמקלדת
תודה לכל ההודעות הפרטיות המקסימות...

פרודו- איש אהוב שלי לך כבר כתבתי ברכה אישית... אומר לך שוב כי אני מודה לך על כל יום ועל כל נשימה.. במיוחד אלו שנעצרות מולך..תודה על כל שניה שבה אתה דואג לי ואוהב אותי.. תודה על השיחות, הליטופים, הנשיקות, החיוכים, הצחוק והאהבה הענקית...

לילו- מקסימה שלי, תודה על השיחות הקטנות, התמיכה ובמיוחד הצחוק...

אייר- תודה על הברכה, על הפרגון ועל האמון...

נוגה- תודה על ברכה מקסימה... }{

אברה- איש ענק ומקסים.. עם המון צחוק והמון אהבה...

מאדאם T- למרות הכרות קצרה.. אני מוצאת אותך מקסימה.. תודה על הברכות

ילדה יפה- על הרצון לעזור, על השארותך תמימה למרות הכל, על האהבה והחיבוקים ועל הנתינה...

בודי- תודה שאתה לא נותן לי ספנקים, תודה שאתה תמיד שם.. שומר ומשגיח בצללים.. תודה על היותך אתה

אורלי- לאחר שירדו כל ההפרעות הכרתי בחורה מקסימה ומפרגנת, שלא מפחדת לומר את האמת שלה בקול רם.. אתה מקסימה אותי... (ויש לך ציצים יפים)

טיש- גיליתי אותך לאחרונה.. אישה מקסימה... התאהבתי ועכשיו אני מכורה...אוהבת אותך למרות שאנחנו לא מכירות הרבה זמן.. את אחד במינה!

מפקדת- אחחח המפקדת.. האישה והמעמולים.. איך בכמה משפטים את מרגשת אותי מכף רגל ועד ראש... תודה על הרכה המקסימה.. תודה על הצחוק הבריא שאת נותנת לי כל פעם שאנחנו מדברות...

בליסינה- הכרנו גם לאחרונה... גיליתי אישה מיוחדת עם עצות לא רעות בכלל.. ובלוג כיפי ברמות...
טוב נו וגם הבת זוג שלך בסדר icon_razz.gif. תודה על ברכות....

ללא גבולות- מקסימונת (שנעלמת מיום ליום), שתמיד באה עם חיוך, תמיד מחבקת חזק חזק ובחום אדיר, תודה על כל מילה טובה וכל פרגון, ותודה שאת לא מפספסת אותי אף פעם במסיבות ודואגת לתת לי חיבוק מוחץ ציצי...

דום 34- אחי הגדול והאהוב.. באש ובמים תמיד איתי, תמיד מגן עלי, תמיד שומר עלי, תמיד דואג לי.. למרות הכל ומול כל האש תמיד אנו עומדים איתנים, עוזרים אחד לשני, מייעצים ונאמנים.. לך ביום הולדתי אני דווקא מאחלת משהו... שכל האנשים שמנסים להרע לך ימצאו עצמם בצרה שהם מאחלים לך.. וכל משאלות ליבך יתגשמו... אוהבת אותך מאוד ומוקירה כל רגע איתך...
נטלי- מזל טוב לך גם על חצי שנה עם בן זוגך, אני מקווה שתנסקו הלאה ותנוחו על ענן של אהבה.. תודה על האיחולים החמים...

סת- האהוב הסודי שלי, שלמרות המרחק הקשר נותר חזק.. ולא מתרופף למרות שאני מקטרת ומתרגזת... אוהבת אותך על כל מילה שכתבתי לי ושתכתוב גם בעתיד, כי אני יודעת שכל מילה מגיעה מתוך הלב הענק והחם שלך.. אוהבת אותך מאוד.

בייבי- התינוקת של הבית הפרודומי... אוהבת אותך מאוד, מתה על הציצי שלך, מתה על המילים הקשות והרכות שלך.... תודה על היותך שם, גם שאני לא רוצה.. אוהבת אותך!

להבונת- תודה על כל מילה, איחול, פרגון, תודה על הצחוק והדיעות הבלתי מתפשרות שלך....

רין- גם אותך הכרתי רק לאחרונה.. תודה לך על המילים החמות...

טלולה- מכורה לבלוג שלך... את ילדה אישה, מקסימה ורגישה, לוחמת ובלתי מתפשרת, רכה, אוהבת ומחבקת... רק אושר לך יקרתי...

סופר- כפרע עליך... איזה איחול מדהים השארת אותי בפה פעור... תודה על היותך אתה.

סימאסטר- איש יקר.. חבר אמיץ ובלתי מתפשר... תודה על הדאגה לאושרי, תודה על הפרגון מהרגע הראשון ועד היום.. תודה על העצות והסיפורים.. פשוט תודה.

מליילה- תודה על האיחולים.. שמחה להכיר אותך דרך הכתיבה שלך ובמיוחד לראות אותך בבגדים סקסים icon_smile.gif

קארינה- אישתי היקרה...חברה טובה ואהובה שלי.. היומולדת שלי לא יהיה אותו הדבר בלעדייך... אני מודה לך על הכל, על היותך חברה מדהימה ועוטפת, על הדאגה שלך לכל דבר קטן בחיי, על היותך אמא נפלאה ועל כך רגע שאת בחיי.

הוטי ותחת השמש- מקסימים שכמותכם.. תודה על האיחולים, אני שולחת לכם אותם חזרה, עם אקסטה ציפוי למעלה...

איזבו- תודה על הברכה, אני מאחלת לך שכל מה שאיחלת לי יתגשם גם לך..

אמילי- שפחתי הפומבית.. תודה על כל יום שאת מקסימה אותי מחדש, כל יום שאת עוזרת, נעזרת ואוהבת אותי... אוהבת אותך!

כחולית- תודה על הברכה המקסימה ועל התמיכה... את מקסימה!

שוטרת- תודה על המילים החמות שאני יודעת שבאות מהלב.. הקסמת אותי...

יערה- דיוה יקרה שלי, כמה אני מוקירה אותך ואת היותך בחיי, את המילים שלך שלא חוסכות ממני כלום, על האמת שלך, על החוסר ויתור שלך לגבי מה אני יכולה לשפר.. על היכולת שלך להסביר דברים בצורה הכי מדהימה והכי מלמדת... אוהבת אותך מאוד.

אליזבת- האישה של חיי, האחת שלי, שאם לא הייתי נשואה לפרודו הייתי מתחתנת איתך.. את עושה אותי גאה כל יום, בדברים הקטנים, את עושה את חיי כל כך יפים ומתוקים, במילים שלך, במעשים שלך, בעובדה שאת תמיד תהי שם לצידי, תשמרי עלי ותעזרי לי.. אנחנו רק בתחילת החברות שלנו.. למה לא אוותר עליך עד סוף חיי, את האור בחיים שלי, את אחד הדברים הכי חשובים ויקרים לי בחיי. הקשר שלנו לא יסולא בפז מבחינתי, לנצח אוקיר אותו.

בטי- אישה משוגעת מדהימה שכמותך... אל תדאגי שנעשה פרודומים את תוזמני למעוננו.. עד אז... דיי עם הפרודומים!  את מקסימה ומדהימה, חזקה ורכה.. אני מאחלת לך המון ימי אושר..

שמנמונת- תודה על הברכות.

נעמה-תודה על הברכות, על האהבה, על התמיכה.. מתה עליך!!

אורנוס- איחש יקר שרק בחודשים האחרונים בתוודעתי אליו באמת.. איש רגיש וחזק.. אני גאה בך על מה שאתה עושה עכשיו, אני מאוד שמחה שהכרתי אותך והזמנתי אותך לחגוג את היום הגדול שלנו איתנו, אתה יקר לי מאוד ואני מאחלת לך המון שקט ובייחוד המון אהבה מאושרת...

ליילה- תודה על הברכה...

ים- הברכות המושקעות, המתנות המושקעות, הציורים המושקעים.. תודה על כל רגע שבו את נשארת חברה שלי.. את אחת במינה, מדהימה ומיוחדת,אישה של אהבה וחום.. אני מודה לך על היותר בחיי....

זרונת- המילים החמות והמלטפות, תמיד את יודעת מה לכתוב ומה לומר.. תודה על היותך את!

טאבי- כפרע עליך.. חיכיתי לברכה שלך.. וזה היה שווה את זה... אני יודעת שכל מילה יצאה מהלב ישר אל הברכה... אני מודה לך על האהבה שלך והפרגון... מאחלת לך המון חוזק והצלחה בדרכך אל יעדך...

אדמונית- תודה לכם, זוג נפלא ונדיר, על האהבה שלכם, תודה לך על ההקשבה, על השיתופים ועל האומץ שלך...

ממי- הכרתי אותך לא מזמן... וגילית לי משהו על עצמי שלא ידעתי.. עשית אותי סקרנית.. מחכה לפגוש אותך כבר.... תודה על העזרה ועל המילים החמות, על הברכה המקסימה שלך...

תודה,
דומי
SEAMASTER​(שולט)
לפני 18 שנים • 19 ביוני 2006

חשיפה

SEAMASTER​(שולט) • 19 ביוני 2006
יקירתי להזכירך :
לפני כשלוש שנים לערך היה לבת העונג שלי יערה ולי חוטב הצים ושואב המיים SEA הכבוד להכיר אותך . את הית (ועדיין) פצצת אנרגיה סקסית להחריד שהכירה לנו את כולם במועדון .
את פשוט מלאך קסום מפרגת ואוהבת ! ואז... הכרנו את החצי השני שלך המשלים שלך פרודו !
פצצת אנרגיה ֱ נרגשים לאחל לך מכל הלב ומכל הנימים הזורמים בנו, יום הולדת שמייח . אוהבים כמו שאוהבים את עצמנו .. ותארי לך עד כמה אנחנו באגו טריפ... שלך אוהבי מעריצים ושוב ושוב כל כך אוהבים יערה וSEA /
אלון ב​(נשלט)
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2006
אלון ב​(נשלט) • 23 ביוני 2006
יום הולדת שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אשה מהממת יפה ונהדרת.
סליחה על האיחור הרבה זמן לא נכנסתי לאתר.
טוב אז את כול הברכות הנהדרות כבר קיבל מכול האנשים הנהדרים שאוהבים אותך .
אז מה אני יכול להסויף הרבה אושר ועושר בריאות תמשיכי להיות נהדרת כמו שאת והב מאוד אלון ב.
רגע שכחתי ותישמרי לי על פרודו {יאלה רוצה לראות דומים קטנים ויפים }
צ'יקיטה
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2006

באיחור כי אני לא מגיעה לכלוב בתכיפות.

צ'יקיטה • 23 ביוני 2006
מזל טוב לזוג המקסים והרומנטי של הכלוב שנותן השראה לכולנו.

מזל טוב דומי ופרודו.
cheerleader.gif birthday.gif cheerleader.gif

אושר והנאה וכל מה שתבקשו לעצמכם.

צ'יקיטה
גלתיאה
לפני 18 שנים • 26 ביוני 2006
גלתיאה • 26 ביוני 2006
מזל טוב דומי icon_razz.gif