בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2006
teacher​(שולט) • 25 ביוני 2006
יחסים זה לא קיר - ופלוטו הוא פטיש אויר !

icon_eek.gif
בחיי שאני לא מבין
הדיון הזה סובב בין רע לרע יותר?!

בין האיסור על נשלטת להיות בקשר עם העולם החיצון (מסנג'ר למשל)
לבין לגיטימיות הפניה לנשים המצהירות שהן כבר במערכת יחסים...

וכל זאת מפי פלוטו, שמשתמש בעולם הדימויים המיניים של *נער מתבגר:
ציטוט: ''..המצב דומה לבחורה שלא בוגדת בבעלה (מזדיינת עם אחרים) - רק אוראלי/אנאלי עם אחרים, וזה לא נחשב זיון ..''

icon_exclaim.gif
הבעיה עם אנשים כמוך, מר פלוטו, היא שמוסר אישי וערכים לא עוברים מסך מי יודע מה.
זו גם הסיבה שאנשים מרשים לעצמם להפליק לדומי (למשל) במסיבה למרות שהם לא ממש ביקשו רשות.

מתערב איתך שלא היית מעז להעביר פתק עם הטלפון שלך והבטחה לשחרור.. ''..אני מתמחה בתפוסות ובתפיסות..'' באיזו חתונה משפחתית, לאיזו בת דודה כוסית.

בשביל זה אתה מבקש את החופש של הנשלטות? כדי להציק?
הרי זה בדיוק כמו שמישהו יבקש שנפסיק להזהיר על הסכנות ב-BDSM,
רק כדי שיהיה לו קל יותר למצוא מישהי כדי לפוצץ לה את הצורה מבלי שהיא רוצה.

computer.gif
אז מצאת פירצה - מותר לך לשלוח הודעות פרטיות למי שאתה רוצה.
אל תצפה שגם נגיש לך את בנות הזוג שלנו על מגש..

ולסיום - אני לא מאמין בלאסור תקשורת מתוך פחד בגידה או עזיבה. זה פתאטי וחלש,
ולא מעיד על שליטה אלא על חולשה.
אבל אם היית שולח כזה מכתב לשלי, (לא משנה שהיית מקבל מנה ממנה), וממשיך להתכתב "בכח", גדול הסיכוי שהיית שומע גם ממני, ולא כאקט של פחד.

אתה יודע, יש לנו מילה בשביל זה והיא לא קשורה ל-BDSM..
א ו פ ו ר ט ו נ י ס ט

אין לי אינטרס עאלק.. crazzzy.gif
teacher

* - בגלל זה השתמשתי ביותר סמיילים מבד''כ...
Pluto

על ההבדל שבין שימוש לאיזכור (ציטוט teacher)

Pluto • 25 ביוני 2006
וכל זאת מפי פלוטו, שמשתמש בעולם הדימויים המיניים של *נער מתבגר:
ציטוט:
''..המצב דומה לבחורה שלא בוגדת בבעלה (מזדיינת עם אחרים) - רק אוראלי/אנאלי עם אחרים, וזה לא נחשב זיון ..''

teacher היקח - אלו לא מילים שלי - זה ציטוט ...של אישה (עם עולם דימויים של נער מתבגר) icon_biggrin.gif
Pluto

teacher: לאסור תקשורת מתוך פחד בגידה או עזיבה. זה פתאטי וחלש

Pluto • 25 ביוני 2006
מתברר שאחרי כל ההתחסדויות teacher אתה מסכים איתי: תודה רבה גם לך !

teacher כותב:
"ולסיום - אני לא מאמין בלאסור תקשורת מתוך פחד בגידה או עזיבה. זה פתאטי וחלש,
ולא מעיד על שליטה אלא על חולשה. "
teacher​(שולט)

תגיד אנחנו שנינו גולשים באותו אתר ''הכלוב''??

teacher​(שולט) • 25 ביוני 2006
זו ההודעה שלך במלואה:
ציטוט: ''המצב דומה לבחורה שלא בוגדת בבעלה (מזדיינת עם אחרים) - רק אוראלי/אנאלי עם אחרים, וזה לא נחשב זיון (בוא נגיד)...אז למעשה היא "לא בוגדת". כל אחד/אחת ודרכי המילוט שלו/שלה...היא טענה שה"אדון" של לא מאשר לה לדבר במסנג'ר עם גברים. נו.......שוין. למזלה יש צ'ט.''

מתחילתה ועד סופה, כלשונה, ללא תוספות, עריכה ומניפולציה.

אז אלא אם כן אני בתוך המטריקס או משהו - אנחנו מתכוונים לאותו ציטוט
והמרכאות מסמנות את תחילתו וסופו של זה, המופיע תחת כינויך, עמוד 2 בסוף.

ומה לעזזאל זה משנה אם זה ציטוט או איזכור?!
שיהיה מצידי טרליזוזה (לא זוכר מה זה באמת).

Get To The Point
טוב?

ואם מכל זה הסקת שאני מסכים איתך, אז אני אחדד את הנקודה:
אני נגד אופורטוניסטים (כמוך) שמנצלים את הקלות של שליחת הודעות פרטיות על מנת להעיק על כאלה שלא מחפשות/מחפשים.

אני נגד המוסר החלקי/קלוקל שאתה מציג בפתיחה עם פוסט המציג נקודה מאוד מאוד משוחדת, שמתבררת כהפוכה לחלוטין.

אני נגד אלימות מילולית וחדירה לפרט באמצעות הודעות חוזרות למי שאינו מעוניין לקבל אותן (קוראים לזה ספאם)

ושנינו מסתכלים על חופש בצורה הפוכה - אתה מנצל אותו לגרימת אי נוחות לאחר, ואני פשוט נהנה ממנו.

אין ביני ובינך אף עצם דומה.
חאליק.

teacher
Pluto

"החברה החרדית" או "התנועה הקיבוצית"?

Pluto • 25 ביוני 2006
איזה SPAM ואיזה נעליים - תגיד אתה שרוט? (כנראה שכן, ולא במובן הבדסמי)... דבר בנושא השירשור - בשם הכותרת... ולא נגד מי אתה (הקיצר דבר לעניין). מהלך קלאסי להסיט את הדיון מהדברים אל האומר - אתה מעדיף לדבר על מוסר הכליות שלי (בהתבסס כנראה על "ההכרות העמוקה שלך איתי"... או על סמך המגננה של של איזה דגנרטית שמרגישה שהדברים נוגעים לבן-זוג המסורס שלה... תקרא מה Dom_Quixote כתב ותבין מהי תגובה עניינית לנושא השרשור... אבל (כמו שכמה בנות מכאן כבר אמרו לי) ...לעורר דגנרטים מתרדמה עמוקה בקשר לעצמם - שישרור לא יעזור.

ההתעקשות שלך לנסות ולערער את הטיעון שלי - שעומד בפני עצמו, על-ידי שאתה מנסה להטיל דופי "באופיי" זה שאתה טוען "שמישהי טענה ש"הצקתי" לה (עלק)" מגוחך - ורק מוכיח שאין לך טיעון ענייני לנושא עצמו... פחחח ...ההתחסדות הזו מזכירה את "החברה החרדית" או "התנועה הקיבוצית" - מנטליות של סתימת פיות וטאטוא האמת מתחת לשטיח...
MayaLi​(מתחלפת)
MayaLi​(מתחלפת) • 25 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
MayaLi

"שלחת לי הודעה, ניסית להכיר.
אחרי שרשמתי לך תגובה שאני תפוסה אתה רשמת את הדבר הבא:
"אחרי טיפול שלי תיהי מאוד משוחררת..." ........
.........."כי אתה באמת מנסה להרוס מערכות יחסים."........
......"ודרך אגב, גם ההודעה הראשונה שלך, "יש לי טירת שעשועים שתעלה אותך גבוה"
דיברתי עם עוד מישהי ששלחת לה בדיוק אותה הודעה"

ואו - איזה גילוי ! את רצינית ? ? ? שלחתי ל-2 (או ליותר) נוסח דומה ? ? ? פשש... אם ככה בטוח בטוח אני "שולח סידרתי" ....."שמחפש זיון" ....מה לעשות, יש לי......אני בכלל טיפוס קומפולסיבי: בבוקר אני אומר סדרתית לשכנים שאני פוגש "בוקר טוב" (מעתיקן) ....ושאני מחפש שוכר לדירה אני גם מיידע חברים ("מחפשים דירה 2 חדרים להשכיר?")... אז מתברר שיש לי הפרעה כזו.

ומתברר שלך - מאיה-לי - בוער הכובע על הראש (על ראש הגנב... icon_smile.gif ), כי הסקת בעצמך שהתכוונתי אליך (ואל ה"אדון" שלך)... אבל מערכת היחסים שלך ממש לא מעניינת אותי - כנ"ל ההמלצות שלך... אם מערכת היחסים שלך טובה, אף אחד לא יהרוס אותה...כנראה שהיא לא. תטפלי בה, ולא בהודעות בפורום - יהיה עדיף.....
.....בזה הסתכם הדיאלוג שלנו - מאיה.

........לכל שאר החברים:
על מנת להבהיר את הסיטואציה אחת ולתמיד. המקרה שהיה, כך היה: דיברתי כאן עם מישהי. והיה סבבה. לא עניין אותי כ"כ "להוציא" ממנה משהו - לא הטיפוס שלי. בשלב מסויים היא רצתה להמשיך בצ'אט - כי זה יותר רץ, שלא הצלחתי משום מה להעלות. האופציה שנשארה הייתה לעבור למסנג'ר...הכי פשוט...מה זה משנה אם נתקשקש במסנג'ר או בצ'ט? ...אותו הדבר מבחינתי...אלא שאותה בחורה טענה שבמסנג'ר "אסרו עליה".
אז זו הסיטואציה שדיברתי עליה

תקשיב מתוק,
אני לא הייתי טורחת לפרסם את ההודעות שלך אלי אלמלא היית מפרסם פוסט כל כך מתחסד.
אני לא מצליחה להבין למה אתה בכלל שולח הודעות כאלו לנשים שבמפורש כתוב אצלן בפרופיל שהן תפוסות. אתה כזה גדול וכביר שכל אישה תיפול לרגליך?

ולגבי "על ראש הגנב בוער הכובע", אני לא צריכה אישור כדי לדבר עם מישהו, לי אין בכלל אדון.
Dom_Quixote

הלו, ארצה

Dom_Quixote • 25 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
Dom_Quixote - תודה על הכנות, באשר אלי, אין לי שום אינטרס - icon_cool.gif ...אין לי שום כוונה להיות "אדון" של מישהי - ואם מישהי צריכה "אדון" כנ"ל לגבי "עבד" - זה לא אני בשום פנים. אז איזה אינטרס יש לי??? חחח כל המגיבות שפרסמו כביכול דברים ששלחתי להן כהודעה פרטית אולי מעידות שהדברים תואמים את ה"אדון" שלהן (על ראש הגנב בוער הכובע)... אבל יותר מכל הן מעידות על רמת הדיסקרטיות שלהן באתר. אני "בחיים בחיים בחיים" לא הייתי שם בפורום הודעה שמישהי שלחה אלי כהודעה פרטית... זה אם כבר מדברים על אתיקה (שחרור תפוסות).

כמו-כן, יפה אמרתה Dom_Quixote:
"רציתי רק לומר את דעתי בנושא העקרוני שהועלה פה, ללא קשר למי העלה אותו, מטרותיו ואופיו"
כך על כולם היה לנהוג.
צריך ביצים אמיתיות כדי להסתכל בתופעה לרסס אותה בגרפיטי על קירות הכלוב. וכנראה - Dom_Quixote - שאתה מבין הבודדים שיש להם.

פלוטו,

אני מאוד - מאוד - אודה לך אם תחדל באופן מיידי מלתת לי מחמאות. אינני רוצה שמישהו פה יחשוב שאני ואתה רואים עין בעין בנושא כלשהו, ובפרט לא בענייני אתיקה, יחסים ותחביר.

כן, גם אני וגם טיצ'ר מסכימים שלאסור על סאבית לדבר עם גברים אחרים - ידידים ונילים או דומים מהקהילה - מראה יותר על חולשה ועל חוסר ביטחון מאשר על שליטה.

מפה ועד ללהסכים איתך, פלוטו, המרחק הוא של שמיים וארץ (שמיים של כדו"א, וארץ של כוכב פלוטו).

אני חושב כך משום שזו דעתי העקרונית בנושא - שולט בטוח בעצמו לא צריך לאסור על סאבית שלו לדבר עם אחרים. ובכלל, כפי שאמרתי, "שליטה" ו"כליאה" הם שני מושגים הפוכים לחלוטין, שמשום מה הרבה אנשים מחשיבים אותם דווקא בכפיפה אחת.

אתה, לעומת זאת, חושב שהכי טוב זה שלך יהיו כמה שיותר בנות, אם פנויות ואם תפוסות.

כך שעם כל הכבוד לך, ואין שמץ של כבוד, דעתי ודעתך בעניין מגיעות משני מקומות רחוקים אחד מהשני כמרחק הגיהינום והטמפרטורה על אדמת פלוטו. כך בדיוק אמר לך גם טיצ'ר, ואני מרשה לעצמי להפוך את תגובתנו לך לייצוגית.

ומעל לכל - אני לא יודע למה זה מפליא אותי, אבל עובדה שזה מפליא - שיש לך החוצפה ועזות המצח לדבר על אתיקה ודיסקרטיות משום שמישהי פרסמה פה הודעה פרטית ממך. "הגונב מגנב - פטור", פלוטו. אם עשית דבר מכוער, מעורר רחמים ועלוב נפש - הדבר האחרון שאתה יכול לעשות זה לבוא בטענות על כך שנחשפת. מילא היית רק מציע את סדנת השחרור לתפוסות (?) שלך. אבל גם לומר להן את הדברים שאתה אומר, וגם לדבר על אתיקה כשהן חושפות את מעלילך? נדמה לי שפחות או יותר כל המתים כולם זעים כרגע באי נוחות בקברם.

כבוד? פחחח.
קיחוט

תקציר-זמריר (C):

אני חושב שהכי קולע למצב שנוצר כאן, שבו טיצ'ר ואנוכי אומרים דבר אחד מתוך צדקת הרעיון, ופלוטו מתיימר להיות סחבק שלנו כי הוא אומר את אותו דבר מתוך אנוכיות טהורה, חוסר הגינות קיצוני ואי התחשבות מוחלטת באחרים, יהיה לצטט את נתן אלתרמן, ב"שיר החכם והכסיל", מתוך "שלמה המלך ושלמי הסנדלר":

לא פעם החכם אומר בעיצבון,
שהחוכמה היא הבל ורעות רוח.
אך אם הכסיל מסכים מיד שזה נכון,
אולי הוא קצת יותר מדי בטוח.

"אם בין דברי חכם,
ובין דברי טיפש,
כאילו אין הבדל -
הבדל בכל זאת יש".
Pluto

ועכשיו נחזור בפעם ה-100 לנושא השירשור, בסיכום דיעות:

Pluto • 25 ביוני 2006
סאב-טקסט ל-MayaLi
בהתנהלות שלך עם הערך של "שמירת הפרטיות" (מה שנקרא "דיסקרטיות") את מעידה בעיקר על עצמך... כמו שנאמר, הודעה בפרטי היא לפרטי. ולא לפורום.
אם אין לך אדון, לדבריך, הרי את משוחררת גם כך... (יצא המרצע מן השק... הטיעון שלך היה מחורטט מההתחלה).
מה שאני או כל אחד אחר שולח לך אמור להשאר אצלך וכנ"ל מה שאת שולחת לאחרים - זה כלל שכדאי ללמוד ולכבד... לא היית רוצה שאחד המתעללים בך היה מפרסם חומר מעניין (תמונות, הקלטות, וקלטות וידאו וכולי) ב- eMule למשל, נכון? לא היית רוצה שאיזה זכר לשעבר שבא בפתחיך היה מפרסם אתר אינטרנט "מאיה הזונה - אין לה ערכים" עם תוכן שכבר הזכרתי. או תולה תמונות שלך על לוחות המודעות בשכונה? רק בגלל שיש לו השגות לגבי ההתנהלות שלך... יש כזה דבר שנקרא דיסקרטיות. לפרק לך את המילה להברות? שיהיה לך יותר קל איתה?
אם לא תלמדי לשמור על דיסקרטיות - הגיוני שתגלי יום אחד שלא שומרים על שלך...

ועכשיו נחזור שוב - בפעם ה-100 לנושא השירשור, בסיכום דיעות עניניות:

Dom_Quixote:
בנושא העקרוני, פותח השרשור צודק בעיניי. "דום" שאוסר על הסאבית שלו לדבר עם גברים, אוסר עליה שיהיו לה ידידים, לא רוצה שתיצור כל קשר, ולו ידידותי, עם אחרים בקהילה (בפרט דומים) - מוכיח יותר מהכל כמה חסר ביטחון הוא, וכמה הוא לא בשליטה. נאמר פה בצדק - אם אתה כזה גבר, אם אתה כזה שולט, אם אתה יודע מה אתה עושה - הסאבית שלך לא תרצה מישהו אחר, גם אם תדבר עם מאות גברים. אם הדרך היחידה שלך למנוע ממנה לעזוב אותך זה לכלוא אותה לחלוטין בבית - כנראה שאתה לא שולט מי יודע מה, אם בכלל. כליאה זו לא שליטה, להפך. כל אחד יכול לאסור ולכלוא. צריך גבר שבטוח בעצמו, שולט אמיתי, כדי להתיר.

לירוי :
אז ככה בסופו של דבר כל סאבית מחפשת קשר רציני לחיים משותפים עם גבר ולא עם שולט.
אז נכון היא נהנת מכל רגע עם השולט שלה,אבל ברגע שהיא תמצא את האחד בשבילה,
לא השולט ולא אבא של השולט יגיד לה מה לעשות,עם מי לדבר ועם מי ללכת.
אין פה עניין של אסור ומותר.(חומר למחשבה).

ללא גבולות:
לא ממזמן יצא לי להיות עם דום , לא בקטע בדסמי אבל הרגשתי שמה שהיה שם משקף את מה שקןרה לו עם שפחות .... הוא מתזז סביבי ואני על הגב... וזה די דומה לקטע שלי עם עבדים ....אני יותר "עובדת" מהם . וול.. לא בבמלכתי icon_smile.gif

teacher:
האיסור על נשלטת להיות בקשר עם העולם החיצון (מסנג'ר למשל)
"אני לא מאמין בלאסור תקשורת מתוך פחד בגידה או עזיבה. זה פתאטי וחלש,
ולא מעיד על שליטה אלא על חולשה.
Pluto

לא דובים ולא סולר - רק חולר

Pluto • 25 ביוני 2006
עכשיו מתברר שלגברת אין אדון
MayaLi​(מתחלפת)

Re: ועכשיו נחזור בפעם ה-100 לנושא השירשור, בסיכום דיעות:

MayaLi​(מתחלפת) • 25 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
סאב-טקסט ל-MayaLi
בהתנהלות שלך עם הערך של "שמירת הפרטיות" (מה שנקרא "דיסקרטיות") את מעידה בעיקר על עצמך... כמו שנאמר, הודעה בפרטי היא לפרטי. ולא לפורום.
אם אין לך אדון, לדבריך, הרי את משוחררת גם כך... (יצא המרצע מן השק... הטיעון שלך היה מחורטט מההתחלה).
מה שאני או כל אחד אחר שולח לך אמור להשאר אצלך וכנ"ל מה שאת שולחת לאחרים - זה כלל שכדאי ללמוד ולכבד... לא היית רוצה שאחד המתעללים בך היה מפרסם חומר מעניין (תמונות, הקלטות, וקלטות וידאו וכולי) ב- eMule למשל, נכון? לא היית רוצה שאיזה זכר לשעבר שבא בפתחיך היה מפרסם אתר אינטרנט "מאיה הזונה - אין לה ערכים" עם תוכן שכבר הזכרתי. או תולה תמונות שלך על לוחות המודעות בשכונה? רק בגלל שיש לו השגות לגבי ההתנהלות שלך... יש כזה דבר שנקרא דיסקרטיות. לפרק לך את המילה להברות? שיהיה לך יותר קל איתה?
אם לא תלמדי לשמור על דיסקרטיות - הגיוני שתגלי יום אחד שלא שומרים על שלך...

חחח
כל מי שקרא או יקרא בבלוג שלי ידע שאני הייתי זונה. ערכים זה כבר משהו אחר.
בנוגע לאדון, לא, אין לי אדון אלא בן זוג. שהוא מתחלף כמוני.

דיסקרטיות? מה זה? לא מכירה.

אנשים מסביבי יודעים מי אני ומה הייתי ועשיתי. אני לפחות לא זורקת הצהרות באוויר בנוגע להגינות כשבמציאות אני פועלת הפוך.

כי בנוגע להצהרה המקורית שלך אני באמת לא רואה סיבה למה דום ימנע מהסאבית שלו קשר ידידותי, הבעיה היא שאתה בפירוש מנסה "לשחרר תפוסות" כדבריך.