אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

++ כשאת מחפשת אדון ++ זיכרי !!!(או אם את חדשה בזה)

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 15 שנים • 13 ביוני 2008
BODYGUARD כתב/ה:
לפי כותרת הקטגוריה הפורומית הזו מדובר בפורום שלו אופי הסברתי עם דיון בנושא הסכנות והתראות לגבי מצבים מסויימים בכל הקשור להתנהלות הבדס''מית.
...

לגבי השירשור הספציפי הזה- כל סאבית מוזמנת לאפסנאות לחתימה על פק''ל,תד''ל,
חגור מלא ונשק נקי ולעבור לדום ! שניה כמובן לפני שהיא ניגשת בחרדת קודש לבדס''מ.
אלוהים ישמור... אם זו סוג של הכוונה לאנשים חדשים בקטגוריה המיועדת ללמידה ראשונה מצבנו פקאקט.

אם פורום אלפוני נוצר על מנת לספק הסברה בנושא סכנות והתרעות, אז מה בעצם הבעיה עם השרשור הזה ומיקומו? scratchead.gif
נויה הל​(לא בעסק){צ}
לפני 15 שנים • 14 ביוני 2008
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 14 ביוני 2008
יכול להיות שאחת בוגרת ובעלת מודעות יכולה לראות 90% מההערות כאן כהגיון בריא בלבד.
אבל איך תקבעו שרק אותן בנות ואותם גברים ייכנסו.
בחורות פגיעות, תמימות נכנסות לכאן. זאת עובדה.
אם לא לא הייתם מוצאים כ"כ הרבה זאבים כי לא היה להם מה לחפש פה והיו הולכים לטרוף במרעה אחר.
אני תודה לאל לא נפגעתי בתקופת חיפושיי יותר מידי. אבל סיפורים שקורים לבנות חכמות, נבונות, רהוטות יכולים לסמר שערות.
מבחינתי עדיף להפחיד בנות ולהרחיק אותן מכאן ורק שייפגעו פה כמה שפחות ושאלו שיהיו פה יהיו עם מספיק להט לBDSM כדי להשאר למרות האיומים ועדיין ידעו לנקוט בכל אמצעי הזהירות שניתן להעלות על הדעת.

והעצה האישית שלי, תדברו איתו על נושאים שאינם BDSM או סקס.
אם לא ניתן לפתח שיחה כזאת הוא כנראה כאן ורוצה לדבר איתכן רק בשביל זה כמה עמוק שהוא לא ג את עצמו. במצב כזה כדאי להתרחק לדעתי.
ויש פה אנשים שממש כיף לשוחח איתם בשיחה ניטרלית על פילוסופיה, קולנוע, ספרים, טיולים, עבודה וגם אם לא יצא כלום רכשתן ידיד.

בנוסף, רצוי לפני שיוצאים לפגוש אדם זר לדאוג שיש מישהו שיודע לאן הלכתם ויכול לוודא באמצע שאתם בסדר.
aka BODYGUARD
לפני 15 שנים • 15 ביוני 2008
aka BODYGUARD • 15 ביוני 2008
Black Lotus כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
לפי כותרת הקטגוריה הפורומית הזו מדובר בפורום שלו אופי הסברתי עם דיון בנושא הסכנות והתראות לגבי מצבים מסויימים בכל הקשור להתנהלות הבדס''מית.
...

לגבי השירשור הספציפי הזה- כל סאבית מוזמנת לאפסנאות לחתימה על פק''ל,תד''ל,
חגור מלא ונשק נקי ולעבור לדום ! שניה כמובן לפני שהיא ניגשת בחרדת קודש לבדס''מ.
אלוהים ישמור... אם זו סוג של הכוונה לאנשים חדשים בקטגוריה המיועדת ללמידה ראשונה מצבנו פקאקט.

אם פורום אלפוני נוצר על מנת לספק הסברה בנושא סכנות והתרעות, אז מה בעצם הבעיה עם השרשור הזה ומיקומו? scratchead.gif

אם אינך רואה את הבעיתיות בשירשור הזה לבד לא אוכל לעזור ממש בהסברים,לוטוס.

אם זה שירשור שבא לעזור לנשלטת חדשה בהבנה ואפילו ראשונית של הדברים-

"העסק" בצרות.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
BODYGUARD כתב/ה:
אם אינך רואה את הבעיתיות בשירשור הזה לבד לא אוכל לעזור ממש בהסברים,לוטוס.

אם זה שירשור שבא לעזור לנשלטת חדשה בהבנה ואפילו ראשונית של הדברים-

"העסק" בצרות.

השרשור הזה נועד לספק לנשלטות חדשות כלים לשמירה על עצמן עקב תחושה רווחת של כניסה לעולם חדש עם חוקים חדשים שקיימת אצל רבות מהן. חלק מהדברים פה נכתבו מנסיון מר של נשים שחלקו את המסקנות שלהן כדי שאחרות לא יטעו באותו האופן, וכמדומני זו אחת המטרות של קהילה - שיתוף מידע.

העסק ממש לא בצרות משרשורים כאלו. מי שיש לו מה להפסיד מהם הם רק הדומים שניזונים מאשלית הכח והשליטה של הבדס"מ כפי שהיא נתפסת על ידי החדשות. אני לא מאמינה בשיטה בה נוקטת החברה החרדית של "אם לא נדבר על זה, לא יחשבו שזה קיים".
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 15 ביוני 2008
אם את מאמינה שהשירשור הזה הוא נכון ופועל נכונה למען אותן עלמות "מסכנות"

שלכאורה אין להן עמוד שידרה ואין להן יכולת של ממש להתמודד עם אדם שהן בוחרות-

במקום הזה אין לנו ממש ויכוח.

לטעמי השירשור הזה לא נכון, מעוות מציאות בצורה חמורה ואני אסכים איתך על מילה אחת

שכתבת : מר. ניסיון מר אינו בהכרח נובע מתוך דומיקוליות אלא יתכן ומדובר בחוסר התאמה,

באינטרסים מנוגדים וחיסולי חשבונות כאלה או אחרים.

זו דעתי והיא ממש ואינה באה להתנגח בך ו/או לעורר ויכוח אישי ביננו.

עולם הבדס''מ אינו עולם חייזרי, יש כאן בני אדם טובים ורעים בדיוק כמו בוניל. באופן אישי

אני לפחות מצפה לבגרות מסויימת ואחריות של נשלטת שניה לפני שהיא תיתן למישהו

לקשור אותה ולהפוך אותה לחסרת אונים.

כמוך איני מאמין בשיטה של לא לדבר על זה אולם באותה נשימה אומר שאם לדבר על זה הרי

לדבר על זה נכון. סטיגמות והכללות אין בהם שום דבר טוב. אני עדיין בדעה שאם זה שירשור

שנועד ללמד סאבית חדשה משהו- יצא שכרו בהפסדו.

יתכן וזה דו שיח עקר ולו משום שמעולם לא עמדתי בעמדת הסאבית אבל אין בכך לטעמי שום

הקשר להתנהלות.

בשלב הזה אפרוש מהדיון מאחר והגיע מבחינתי למיצוי ואאחל בהצלחה לכל אחת ואחת שתיכנס

ותקרא בשירשור זה.
BlackHard​(שולט)
BlackHard​(שולט) • 15 ביוני 2008
אני כל כך מסכים עם BODY בקטע שיש בשרשור הזה פספוס כלשהו.

אם מישהי חדשה וחסרת נסיון תראה אותו הרושם הראשוני שהשרשור הזה יוצר הוא גועל והפחדה ברמה של : למה בכלל שווה להכנס לסיפור הזה?

שרשור כזה אמור להיות אינפורמציה ידידותית ולא מאיימת שמצד אחד תתן כלים חיובים לנטרל סכנות או טעויות או אי התאמה. ומצד שני לא תפחיד את מי שחוששת מלהתנסות.

השרשור הזה קיבל טוויסט של מתזהרי ותבלי כשאת יוצאת לכיוון של אל תלכי לבד ביער כי יש זאבים שיטרפו אותך.
F ait H{סקרנית}
לפני 15 שנים • 16 בדצמ׳ 2008

תודה..

F ait H{סקרנית} • 16 בדצמ׳ 2008
על כל העצות.. מקווה שזה אכן עזורות לכן סאביות
נוריתE
לפני 15 שנים • 25 בדצמ׳ 2008
נוריתE • 25 בדצמ׳ 2008
ועוד דבר, אחרי שקראתי כמה מהדברים שהוספו בסוף, בעיקר מפי ה"גברים " שבחבורה.

אם מישהו אומר לך שלא צריך להקשיב לאנשים שמנסים להזהיר אותך (בשירשורים שכאלו)לשמור על עצמך ולהפעיל שכל ישר ,בייחוד אם את לא מנוסה בעיניין ,
תחשבי טוב טוב, למה הוא אומר לך או בכלל, ש"כל זה הן הפחדות מטומטמות ולא רציניות".

כי כשאני, קוראת כאלו דיבורים, זה גורם לי לחשוב ולתהות, מה האג'נדה הזאת , שיש לאותו בנאדם, שהוא כל כך חושש מכמה עיצות בסיסיות ללא מנוסות עד שהוא כל כך, טורח ומנסה לזלזל ולהמעיט בחשיבותן....

מי שמנסה להכחיש שיש פה גברים שמנצלים את כל הקטע למטרות האישיות שלהם, שאין להן, שום קשר למערכת בידיסמית בריאה(אם אפשר ל כנות את זה ככה) ושום קשר למטרת העינייו, של להנות מהקטע בצורה הדדית, רק טועה ואולי מטעה בכוונה או שלא, ומשכאלו וכאלו, צריך להזהר .

אני לא מזלזלת באינטלגנציה של אף אישה, שמרגישה ש"זה מה שהיא רוצה וצריכה" ורוצה לחיות את החיים האלו ואף עיצה שניתנה פה, לא עושה כך ולא רואה באף עיצה שפה, לא זילזול וגם לא הפחדת שווא נוסח "זאב זאב" ואין זאב.(כמו שיש כאלו שניסו לרמוז). ואם זה ,ורק זה,(?)הפחיד מאוד כמה נשים שקראו והן החליטו שלא להכנס לבידיסמ, הרי, שאולי ,זה מה שהיה צריך לקרות.רק, אולי..

ושוב, מי שרואה צורך להכנס למיגננות ולגנות ולזלזל (שזה,סוג של מגננת התקפה גברית ידועה),בגלל הכמה דברים פשוטים שנכתבו פה,
אני תוהה, למה, הוא רואה צורך בזה.
GoingAway
לפני 15 שנים • 25 בדצמ׳ 2008
GoingAway • 25 בדצמ׳ 2008
Buttercup כתב/ה:

ושוב, מי שרואה צורך להכנס למיגננות ולגנות ולזלזל (שזה,סוג של מגננת התקפה גברית ידועה),בגלל הכמה דברים פשוטים שנכתבו פה,
אני תוהה, למה, הוא רואה צורך בזה.

בעוד שמעולם לא אהבתי לקחת את ה"צד הגברי" באף נושא, אם בכלל אפשר להגיד שיש צד גברי בדברים האלו, אני יכול להבין חלק מהתגובות, גם אם לא להסכים איתן. כן, אין שום מקום להגיד דברים מטופשים כמו "אלו סתם הפחדות". אין ספק, תחום ה-BDSM הוא אינטנסיבי ורגשי, והפוטנציאל להפגע בו הוא גבוה. יש מקום להדרכה, להכוונה, ליעוץ ולעזרה. ועדיין, נאמרו כאן כמה דברים שקשה לי לקבל, ואני מציין אותם - ואת הרי מכירה אותי - לא בגלל שאני מנסה להתגונן כגבר, או שזה מקשה עלי לשבות עוד עלמה עדינה בשבי קסמי, אלא בגלל שהם נוגעים בנקודות מאוד רגישות בתפיסת המיניות שלי.

נחזור, רק לדוגמה (ולא על מנת לפתוח דיון בנושא) להודעה של זאלופון מלפני חצי כשנה כאשר דיבר על המיתוסים של ה-BDSM. לדוגמה, שקשר BDSM הוא הכי עמוק ואמיתי שיש - משהו אשר נאמר כמיתוס. אני, למשל, מאמין שזה נכון - אם כי אני מדבר על מערכת יחסים רומנטית, אשר משתמשת ב-BDSM ככלי לפתוח ערוץ דיון הרבה יותר הגון, פתוח וכנה לגבי מיניות, אחריות, מאזן הכוחות בקשר, ועוד. אז נכון, אני וזאלופון לא מדברים בדיוק על אותו הדבר, ונכון, בקשר BDSM בריא שני הצדדים זוכים לדבר ולהבין אחד את השני ואת הניאונסים כך שבתקווה שום דבר לא נעלם, ועדיין. כמו שאחרים שאלו, האם השרשור הזה לא גם מפחיד, לא גם יוצר קונוטציות ראשוניות שליליות שיהיה קשה לבטל? האם מישהי חדשה הנכנסת לתחום, לא מכירה אף אדם, וניגשת לקרוא את הדיון הזה... האם הגישה החשדנית (וכמובן, רמת חשדנות מסויימת היא מבורכת, ומונעת פגיעות) לא תמנע ממנה בכלל לשמוע ולראות חלק מהדברים הברוכים שיש בעולם הזה?

הדבר דומה לאתר שידוכים שיכתוב אך ורק סיפורים של זוגות שנפרדו, על כאבי לב, על אובדן, על צער, על גירושים, על ילדים הנמצאים בין הורים אשר כעת נלחמים ביניהם... ומה עם הטוב, מה עם המבורך? בסופו של דבר, הבא נזכור, כל מערכת יחסים בין זוג אנשים כוללת בתוכה פוטנציאל לכאב רגשי. הפגיעה האנושה שאני חוויתי בעבר מבחינת אמון, כסף ואהבה - כאב חזק יותר ממה שחוו רוב דיירי הכלוב, אני מנחש ומקווה בשביל כולם - הייתה במערכת יחסים ונילית לחלוטין. בכל מקום יש אנשים נצלנים ומסוכנים, גם באהבה "ונילית", גם בידידות. אם אנו ההורים שמושיבים את הילדים כאן ומלמדים אותם "מהי מערכת יחסים", אומנם נזהיר אבל גם נספר על הפוטנציאל, על כמה טוב זה יכול להיות.
נוריתE
לפני 15 שנים • 26 בדצמ׳ 2008
נוריתE • 26 בדצמ׳ 2008
אוקאיי איש
אבל לפחות אפשר להסכים על זה שסינון מראש והכרות עם בנאדם
כולל התאמת ציפיות ורצונות
לפני מפגש
עשויים בהחלט לעזור מאשר אמונה עיוורת בבנאדם בלי לבדוק אותו בכלל
רק כי לפני הניק שלו מוצמד תאר, שעשוי להיות חסר ערך לגמרי מצד אחד
או מאוד ראוי מצד שני, והלחכות והלהכיר בהחלט עשויים ויכולים למנוע , מיקרים מצערים
שכולם כמעט מסכימים( כמעט כולם) שעלולים בהחלט לקרות .

ומי שמזלזל בדברים הבסיסיים האלו שלנשים ישנה מסוגלות ויכולת לשכל ישר הפעלת שיקול דעת ויצר שימור עצמי והן בהחלט רשאיות חייבות וצריכות להפעיל את כולם,ולרוץ בעיינים עיוורות
עדיין מעלה בי תהיות עמוקות...