צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתראות חברים

melody
לפני 18 שנים • 12 בספט׳ 2006
melody • 12 בספט׳ 2006
משהו פה לא ברור לי, לאחר שקראתי את הציטוט בשרשור אחרת.
לפיכך שאלה לכלובי icon_smile.gif
ציטוט: אני כרגע אשלח הודעה לכלובי בבקשה לעשות סריקה
לראות אם האי פי שלך מצטלב עם אי פי אחר כאן.

האם לא נערכה סריקה כנ"ל, לפני מחיקת ההודעה ה"בעייתית" של ג'ק ?
הרבה עוגמת נפש היתה יכולה להיחסך .
ילדה של חושך
ילדה של חושך • 12 בספט׳ 2006
גם לי חבל שג'ק יעזוב ואני קוראת לו לחשוב שנית ולהישאר בכלוב.

אני חושבת שאי ההבנה נבעה מכך שלא ידעו מההתחלה שג'ק פרסם את ההודעה.

מה עם תגובה של ג'ק לכל הקריאות לחזור ולשכוח מכל הסיפור אחרי כל ההבהרות?
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2006
melody כתב/ה:
משהו פה לא ברור לי, לאחר שקראתי את הציטוט בשרשור אחרת.
לפיכך שאלה לכלובי icon_smile.gif
ציטוט: אני כרגע אשלח הודעה לכלובי בבקשה לעשות סריקה
לראות אם האי פי שלך מצטלב עם אי פי אחר כאן.

האם לא נערכה סריקה כנ"ל, לפני מחיקת ההודעה ה"בעייתית" של ג'ק ?
הרבה עוגמת נפש היתה יכולה להיחסך .

ולמה בדיוק כלובי צריך לסרוק כתובות IP של כל הודעה בעייתית שהוא חושב שצריך למחוק ?
אם ג'ק בחר לפרסם הודעה בעייתית בכינוי שאינו שלו, אי אפשר לבוא בטענות לבעלי האתר שלא זיהו אותו בכינוי האמיתי שלו.
אנחנו ילדים גדולים, לא ?
melody
melody • 12 בספט׳ 2006
למה בדיוק ?
התשובה בגוף הודעתי.

מלבד זאת, היכן בדיוק ראית שהתלוננתי ?
שאלתי שאלה פשוטה. לא צריך לעלות על בריקדות.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2006
melody כתב/ה:
למה בדיוק ?
התשובה בגוף הודעתי.

מלבד זאת, היכן בדיוק ראית שהתלוננתי ?
שאלתי שאלה פשוטה. לא צריך לעלות על בריקדות.

שום בריקדות אין פה.
אני משועשעת כל פעם מחדש מהציפיות מבעלי אתרים שיתנהגו כמו גננות וישמרו על המשתמשים.
ועכשיו בעלי האתר הזה צריכים גם לבדוק רשימות של ניקים כפולים, לזכור מה הניק האמיתי ואת פועלו של אותו האדם, האם הוא בסדר או לא (בסדר בעיני מי ?). ואז להחליט האם למחוק את ההודעה או לא.
לא נראה לי הגיוני.
נכון, אולי הייתה נחסכת עוגמת נפש.

והאמת היא שאין לי מושג מה היה כתוב בהודעה, לא מכירה את ג'ק וגם לא מכירה את כלובי.
נראה לי יותר פשוט והגיוני להבין למה ומדוע נמחקה ההודעה, לנסות לנסח מחדש ולהמשיך הלאה.
melody
melody • 12 בספט׳ 2006
פרח,
מה שמשעשע פה , זו ההקצנה בדברייך .
לא ביקשתי, לא רמזתי וגם לא התכוונתי שמישהו פה צריך לשמש גננת וגם אין לי ציפיות כאלה.
אפשרות הסריקה עלתה על דעתי, כשקראתי את הציטוט ההוא בשרשור אחר.
זה הכל.

בחיי שאפשר לעבור הלאה icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מבחן בוזגלו-ג'ייק

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בספט׳ 2006
מקופלת כתב/ה:
אני מסכימה עם תות לחלוטין.

אני גם מבינה למה היא העניין מכעיס אותה כ"כ.

תביני, ענבר, שבשבילך זו עוד תגובה בפורום, אחת מני רבות

ובשבילה ובשבילי ובשביל עוד לא מעט אנשים כאן

לא מדובר רק בניק, אלא בחבר.

ואנחנו מכירים את החברים שלנו.

אז נסיון שכזה ורמיזה שכזו, מכעיסה אותנו.

האם היתה כזו התגיסות שלך למען בוזגלו והגנה על זכותו מול אכיפת תקנון האתר?

האם לא הגיע הזמן, כחברים של ג'ייק לעזור לו לגלות שמתחת לעץ יש סולם, והוא יכול לרדת למטה גם אם עמדתו לא התקבלה על ידי בעלי האתר?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 18 שנים • 13 בספט׳ 2006
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 13 בספט׳ 2006
דן קאפ, עבורי זו לא התגייסות למען ג'ייק, ממש לא. אני מכבדת את ג'ייק ומהיכרותי איתו הוא אכן איש הגון ונחמד שאני בטוחה שהוא יכול להגן על עצמו בעצמו.
עבורי זה עניין מאוד עקרוני.
ג'ייק לא פתח את ניק פיקטיבי בכדי להזמין לעצמו מלצרית פרטית, הערב אורגן עבור קבוצה של זוגות.
וכאמור בפעם האלף ... היה כתוב שלא יהיה מעורב סקס או סשן אלא מילצור.

ניטען שמטעמי זהירות כלובי מחק את הפוסט, וזה מגוחך בעיני הרי יש פה מאות ניקים שזרים לי , ואני בטוחה שחלקם אם לא רובם זרים לכלובי, הניקים האלה פותחים פוסטים, לפעמים על גאנג באנג, לפעמים כהזמנה להיצטרפות לזוג ועוד... מישהו פעם בדק מי הם?

ועוד שאלה חשובה, אם כותב הפוסט נחשד בכל החשדות גם כשהוא כתב במפורש שהתפקיד הוא למילצור בלבד, אז כל ניק לא מוכר/ חדש נחשד שכוונותיו רעות הפוסט שלו נמחק ?
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 13 בספט׳ 2006
מקרה ביזארי ומיותר לחלוטין ! icon_evil.gif
בן אדם תכנן ערב דיסקרטי, ועל מנת להוציא מן הכוח אל הפועל פתח ניק והציע הצעת עבודה חוקית ולגיטימית שמעצם אופי הערב מחייבת דיסקרטיות.
באה אחת עם בעיות בהבנת הנקרא כנראה, העירה מה שהעירה ונוצר סירחון גדול.
הצנזורה הניפה חרבה באכזריות ( למרות שלפני זמן לא רב אותה חרב פגעה באותה יד מכיוון אחר שכולם זעקו חמס),
הפארנויה פה עוברת כבר כל גבול, משחקי האיפה ואיפה פה מתחילים להדיף ריח לא נעים,
עושה רושם שעל מנת לעשות בדס'מ בפועל צריך להיות עם הלשון בתחת של מישהו כנראה, אחרת אין במה להחלפת דעות או לארגון של מפגשים למינהם, חבל .
מאתר שהיווה בית להמון אנשים , מקום למפגש והחלפת דעות והפרייה הדדית נוצר אתר מסחרי .

ניתן להביא אין ספור דוגמאות שפורסמו באתר הזה ולא צונזרו - כנראה בגלל קשרים אישיים או כסף שהחליף ידיים , אבל ברגע שיש ניק לא מוכר שמציע הצעת עבודה לגיטימית וחוקית מיד ששים להנחית את המאכלת וכמובן לדאוג שכולם ידעו שפה אסור לעשות דברים חריגים ( זה לא אתר של מיניות חריגה ? )

אתר כזה בנוי על כותבים ואנשים שחולקים את נסיונם,
האתר הזה הפסיד השתתפות של עוד כותב פעיל ומבריק בגלל משחקי אגו או משחקי כסף,

פשוט בזיון.

(ולכל התוהים- כן , גם אני חבר של ג'ייק , וגם אני הוזמנתי להשתתף באותו ערב מדובר)
כלובי

תזהר Tיפוס

כלובי • 13 בספט׳ 2006
"ניתן להביא אין ספור דוגמאות שפורסמו באתר הזה ולא צונזרו - כנראה בגלל קשרים אישיים או כסף שהחליף ידיים , אבל ברגע שיש ניק לא מוכר שמציע הצעת עבודה לגיטימית וחוקית מיד ששים להנחית את המאכלת וכמובן לדאוג שכולם ידעו שפה אסור לעשות דברים חריגים ( זה לא אתר של מיניות חריגה ? ) "

תראה לי דוגמה אחת לזה בבקשה
ההאשמות האלה חמורות ומכוערות בגלל שהן חסרות בסיס לחלוטין "כסף שהחליף ידיים", אתה יודע את זה כי אתה מכיר אותי. חמורות ושקריות. תזהר שלא תמצא את עצמך מואשם בהוצאת דיבה טיפוס יקר. תראה לי בבקשה עשרות פרסומים למלכות / שפחות / מלצריות בתשלום.

אגב מי שדאג שידעו שפה אסור לעשות דברים חריגים זה ידידך שלא טרח לתאם את פרסום המודעה הסקסיסטית המכוערת הזאת. נכנס בניק לא ידוע ולא ממש הסביר את עצמו בצורה מניחה את הדעת גם בשיחה מולי. ואחר כך ניסה לפוצץ את הפרשה בפוסט הפרידה המרגש שפתח.

"(ולכל התוהים- כן , גם אני חבר של ג'ייק , וגם אני הוזמנתי להשתתף באותו ערב מדובר)"
ולכל התוהים - כן אתה גם מנהל פורום באתר אחר, אולי אתה מביע את דעתך כאן, ומנסה לפגוע ביושר שלי מתוך ניגוד אינטרסים?