שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

געוואלד!

shuki boy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 8 בנוב׳ 2006
shuki boy​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

ומאונן מקלדת- חבל שגם אתה סובל מהמינגלקט ומסוגל לראות רק צד אחד של העולם. ובאשר ל"רידוד", ברור שאין לך מושג כלל מה מרגישים הנפגעים. מבחינתם אין ממש הבדל, וגם ההסבר המלומד שלך לא מספק הבדל.
ואולי בעצם לא אכפת לך בכלל מה הם מרגישים.

אני מבין בדיוק מה הם מרגישים. הם מרגישים גועל מעצם הוויתי. זה לא משהו שמוגבל רק לחרדים כמובן, גם חילוניים גמורים חושבים שאני מגעיל ודוחה. האם עלי להתחשב ברגשות הללו שלהם? ואיך בדיוק עלי לעשות זאת? כלומר מלבד להתאבד, לא לצאת מהבית, או לאשפז את עצמי. אשמח להסבר.

ולגבי השנאה שאתה טוען שיש בי, אני לא שונא חרדים. שלשום פגשתי חרדי דיי ליברלי שמתנגד למצעד, ואחרי שיחה איתו, הוא כבר לא מתנגד לה (אמנם הוא לא יצעד בעצמו לצערי). אני חושב שהידברות זו הדרך, העניין הוא שהם לא מוכנים לשמוע והם לא מוכנים לראות את השונה. לעומת זאת, מאיתנו מצפים לשתוק ולהעלם.

זה לא הולך לקרות.
shuki boy​(נשלט)
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
כל מי שתומך במצעד יודע שהולך להיות דם, ורוצה לראות דם כנראה. מבחינתו לדם שהולך להישפך יש חשיבות גדולה מאוד לפלורליזם ולדמוקרטיה. נראה אותם גיבורים גדולים אם החרדים יסכימו לקיום המצעד בתמורה לכך שלמשל לא תהיה תחבורה ציבורית בשבתות, כי זה פוגע בחירות שלהם ובריגשותיהם.
חבל שאתם לא יכולים לסור לווידאומט הקרוב ולקחת סרט של טרנטינו במקום.

הכי מצחיק אותי שמתנגדי המצעד כל הזמן מזהירים שתהיה אלימות. ומאשימים את הקורבן באחריות לאלימות.

למי שלא היה שם ביום שני, בייניש קבעה ביחס לניקיון הכפיים של העותרים נגד המצעד (יהודה משי זהב ואחרים): "אלה שמתנגדים זכותם להביע מחאה ולהתנגד. אבל לבוא ולומר מטעם מי שביצע אלימות שתהיה אלימות, זה קצת יותר מדי" ... "אי אפשר לאיים בשפיכות דמים מצד מי שמבצע שפיכות דמים ."

אני חושב שאת ההערות המאשימות שלך לגבי ווידאומטים אולי שווה להפנות לימין הקיצוני, למתנחלים, לחרדים, ולכל שאר הפאנטים שיהיו שם.
huan
huan • 8 בנוב׳ 2006
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3325123,00.html

מעניין מה הייתה אומר לשחורים שעצם זה שהם שותים מאותה ברזיה ומשתמשים באותם שרותים הגעילה ועדיין מגעילה לא מעט לבנים בארצות הברית פסיכולוג יקר.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 בנוב׳ 2006
מה הקשר לגועל? תהיו הגיוניים. מה ישיג המצעד הזה? המצעד לא יגרום להם להיגעל פחות אלא ההיפך.
הגעתם לנקודה של כאסח וזהו?
עדיין לא שמעתי סיבה טובה לקיומו, אחת כזו שתצדיק את מלחמת האחים שהולכת להיות שם.
ואגב אל תצדקו. "אלימות" זה לא רק מכות. אלימות זה גם מילולי/חזותי. שני הצדדים אלימים ותפסיקו להכחיש את זה.
huan
huan • 8 בנוב׳ 2006
מה שאתה לא מבין שאין צורך למצוא נקודות לקיומו...המצעד הוא לא זה שעומד למשםט פה..הוא לא זה שצריך למצוא צידוקים.
הצידוק היחדי שלו הוא אנשים שרוצים להגיד "אנחנו פה,אנחנו קימיים ואתם צריכים להתמודד איתנו ולא תוכלו להתעלם"...זה דע כדי כך פשוט...הצידוק של המצעד הוא החארות שמתנגדים לו.
shuki boy​(נשלט)

לא הבנתי

פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ואגב אל תצדקו. "אלימות" זה לא רק מכות. אלימות זה גם מילולי/חזותי. שני הצדדים אלימים ותפסיקו להכחיש את זה.

באיזו צורה אני אלים בדיוק?
huan
huan • 8 בנוב׳ 2006
פסיכולוג אתה צודק...המצעד יהיה מאוד אלים חזותית..הומואים בכל מקום..פולטים את אווירם ההומאי לאוטמוספרה ואת מילותיהם לאוויר...כל מילה של הומו זה כמו דיקרת סכין בליבו של חרדי הומופוב...כל קרן אור מוחזרת מהומו זה כמו גז עצבים ישר לראות.

זה הורג אותי העיוורון הזה...חבורת שונאים עושים שריר ומאיימים במלחמת אחים אז צריך להתקפל?...זה בערך כמו להגיד לאשה שתשאר בבית כי עם היא תצא החוצה יאנסו אותה וזאת במקום לקחת את האנס ולדחוף אותו לכלא...זה בערך כמו לקחת חבורת גלוחי ראש שנותנים מכות ליהודים ולהגיד ליהודים שישארו בבית ולא יתגרו באנשים הגונים....בחייך...האם אתה בעצמך בכלל מבין על מה אתה מדבר??!!!
פסיכו לוג​(שולט)
אלימות היא שימוש בכוח, בין אם פיזי או אחר, כנגד הזולת במטרה לפגוע בגופו, בכבודו, ברכושו, בנפשו או בתרבותו.

כיתה א'? icon_rolleyes.gif

אי אפשר לנהל דיון עם מי שמצליח לראות רק צד אחד.
"הצידוק היחדי שלו הוא אנשים שרוצים להגיד "אנחנו פה,אנחנו קימיים ואתם צריכים להתמודד איתנו ולא תוכלו להתעלם"...זה דע כדי כך פשוט...הצידוק של המצעד הוא החארות שמתנגדים לו" אומר הכל...אין מה להוסיף. עצוב חואן, יש לה מה לשפר בקטע של הסובלנות לפני שאתה דורש אותה לעצמך.
huan
huan • 8 בנוב׳ 2006
יש לי הרבה חסרונותicon_smile.gif

אך לי לפחות לא היתה את התעוזה לדחוף את הראש עמוק לתוך האדמה ולנסות לצעוק משהו ולתת לחול להיכנס לפה...
פסיכו לוג​(שולט)
אתה לא צריך לדחוף את הראש לשום חול. אתה יכול לצעוק בכל מקום שתרצה- רק לא בירושלים icon_smile.gif
לגיטימי לערוך מצעד. לא לגיטימי לערוך אותו עם אצבע משולשת. זה ילדותי.