שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות סכנה

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 24 בדצמ׳ 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2006
טוב, אני מבין שזה לא יהיה פוליטיקלי קורקט לפרסם את שמו ברבים, למרות שזה מדגדג מאוד.

אז למען השם, שמישהו יביא לו מכות!!
אליסיה
אליסיה • 24 בדצמ׳ 2006
kaly כתב/ה:
להגיד לי דברים כמו "אני מבטיח לשמור עליך"

ועוד מילים שכנראה אין להם משמעות בעיניו,אבל בשבילי זה היה מה שצריך כדי שאני אאמין לו, ואתן לו את מבוקשו.

אף אחד לא יודע איזה שק אני סוחבת על הגב שלי, ואם הוא גורם לי להחשף, להוציא דברים....

נכון,טעיתי שנכנעתי לרעיון שאם לא עכשיו אז פשוט לא.

אבל זה לא פחתית לרגע את מה שהוא עשה.

שום לינץ- פשוט הזהרה.

כבר פנו אלי עוד נשלטות שהוא פנה אליהן בזמן שהיה איתי.

אני לא רוצה חלילה לעצבן אף אחת ובטח לא לפגוע יותר בקאלי מאשר היא כבר פגועה
אבל אנחנו אנשים מבוגרים, אני לא קוראת כאן לרגע שאת לוקחת אחריות, לפחות חלק.
להפתח כך לאדם זר, לרצות שימור עליך? להאמין לו שימור עליך? זו פנטזיה עמוקה של כל אחת מאיתנו, אבל היא באה לידי מימוש כאשר הזוגיות חזקה, אוהבת ושני השחקנים במערכה כבר מרגישים תחושת מחוייבות אחד כלפי השנייה,אחת כלפי השנייה ואחד כלפי השני וגם אז כל אחד/אחת עדיין צריכים לקחת אחריות לחייהם.
לתת לו מגופך, מנפשך רק כי הוא היה יותר אסרטיבי?

אני מניחה שקרה לכולנו שהכרנו מישהו שהבטיח לנו את כל העולם ואת מלכת אנגליה גם ובבוקר התבדנו, חיכינו לטלפון והוא לא הגיע וכו'

אין ספק שבדסמ מביא איתו המון רבדים של הנפש: פנטזיות, צרכים, תלות, רצון שכבר מישהו למען השם יציל אותנו מעצמנו ויגיד לנו השכם וערב מה לעשות,יכוון אותנו ויתן לנו את תחושת הבטחון.
הרי אנחנו לא באמת מאמינים שמישהו ידאג לנו כאב, יעצור את חייו ויאמץ אותנו חוקית.

את כותבת שאת סוחבת שק על גבך, שפתיחתו לשווא היא סכנה לנפש? אם את יודעת כמה זה מסוכן לך, למה את מחפשת בבדסמ את ההחלמה, את העזרה?

נכון יש דומים מסוכנים, שקרנים, בעלי חיים כפולים, אבל הסכנה הגדולה בעייני היא אי היכולת לחוש את תחושת הבטן, להכיל את עצמך מבלי לרצות לזרוק את עצמך על האחר ולרצות שהוא יציל את חייך.
לרוב, אנחנו הסכנה האמיתית לעצמנו ולא אחרים, אם רק היינו משכילים לזהות כמה צעדים קדימה אדם מניפולטיבי, שקרן ואחד כזה שלא לוקח אותנו ברצינות, היינו חוסכים לעצמנו המון צער.

נכון, הוא שמוק! אבל הוא משחק במגרש מיני שבו הגבולות לא ברורים, הכל מותר, כמה מילים יפות לנפש ובינתיים, הוא המנצח.
Agni​(מתחלף)
Agni​(מתחלף) • 24 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
kaly כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
huan כתב/ה:
אני אל יודע עד כמה הוא באמת "סכנה"...הוא אכן הפגין חזירות לה שותפים לא מעט אנשים בכל אתר הכרויות שמכבד את עצמו (והכלוב במקרה הזה אינו יוצא דופן)...אבל בין זה לבין סכנה ההבדל גדול

חשוב מאוד- האם הבטיח לך מונוגמיות? האם התחייבת למונוגמיות כלפיו?

לא דיברנו על מונוגמיה,אבל כן הסברתי לו שאני מחפשת שולט כבן זוג, ושהכנות הכי חשובה לי.
אז אם הוא לא סיפר לי עליה- מה זה משנה?

תראי את פיה של חורף לדוגמא שקבעה איתו ליום שהוא היה אצלי.

אם הוא לא מונוגמי,סבבה-תן לי להחליט אם מתאים לי להכנס לסוג כזה של קשר

תשמעי, הוא באמת נשמע לי בעייתי, . חשוב שגם אנחנו הנשלטות????!!!
איימי?
ואני חשבתי שאת סוויצ'ית גאה.

אסור עלייך לכתוב תגובות בפורום המתחלפים עד שתשני לנשלטת את הקולר.

נשמור על עצמנו הכי טוב שאפשר.
kaly
kaly • 24 בדצמ׳ 2006
אליסיה,קודם כל חשוב שתביני שאני לא מנטרלת את האחריות שלי בכל הסיפור הזה.

תאמיני לי שאני כועסת על עצמי יותר מאשר עליו.

לכל אחד מאיתנו יש שק מלא באבנים שהוא סוחב איתו, ומי לא רוצה להקל על הנטל?

אם את הבנת ממה שכתבתי שמתוך כמה מילים-פרסתי בפניו את השק שלי,אז לא. אבל במשך הזמן שהכרנו, והייתה לנו הכרות די אנטנסיבית {ככה שאני עדיין לא תופסת איפה ואיך היה לו זמן לאחרות} נתתי לו כן להציץ,אבל זה הספיק כדי לפגוע-מאוד.

ודרך אגב, לא כתבתי מעולם שפתיחת השק שלי היא סכנת נפשות,מאיפה לקחת את זה ?????

אני לא מחפשת החלמה,אני בחורה בריאה,תודה על הדאגה.

אני מכילה את עצמי,כמעט בצורה מושלמת. וזו בדיוק הסיבה שאני חיפשתי גבר שיותר דומיננטי ממני,מעבר לזה,אני לא מוצאת שום סיבה מדוע אני צריכה להמשיך לפרוס כאן עוד פרטים.

פשוט קבלי את מה שרשמתי כסוג של אזהרה,וכן לכל נשלטת אחרת שהוא פנה אליה או טרם הספיק לפנות אליה.

פירסמתי את הפוסט לא כדי שירחמו עלי, ולא כדי שיבצעו בו לינץ. פירסמתי כדי ששאר הבנות יזהרו ממנו. נקודה.
נוריתE
לפני 17 שנים • 25 בדצמ׳ 2006
נוריתE • 25 בדצמ׳ 2006
אם הוא התנהג ככה
למה בכלל חזרת אליו?
למה נתת לו להעביר אותך סשן וירטואלי ועוד על כזאת שטות
של איגו גברי דומננטי מנופח ייתר על המידה
(את זה כבר בטח הבנת)
ועוד שעתיים?

כל מה שהיית צריכה לעשות
זה להראות לו את דעתך האמיתית עליו
ולא לתת לו "לסשן" אותך במחשב
זה הכי קל בעולם(סוגרים שיחה עושים חסימה ועד כמה דברים קלים)
(אלא אם כן הרגשת צורך בעונש ובסשן וירטואלי מה שאני מאמינה שממש לא!)

הוא לא מסוכן יקירתי אלא אם כן הכניסו את הטיפשות בתור פרמטר
כל עוד זה נעשה בטלפון ובמחשב , השליטה היא כולה ביידים שלנו
גם הכוח