בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
dragon fly כתב/ה:
אני קורא קורא וקורא וקורא וקורא וקורא
ולא קולט אולי זה בגלל האיפלציה במח שלי מסתבר
מי הדום המסוכן בשירשור???????? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מישהו יכול לעזור לי?........... icon_lol.gif icon_lol.gif

אני, איימי- סאבית מתחלפת מסוכנת.
איימי_​(נשלטת)
מגדלנה כתב/ה:
אני מסכימה, איימי, הגזמת. המעלות של המסיבה היו רבות מהמגרעות ואני אישית - מלבד זה שלדעתי העשן היה מוגזם (סמוק משין, בתוך האף של חצי אסטמתית אבל מי ידע? ניחא עדיין נהניתי) והברמנים תפקדו לא ממש טוב תחת הלחץ, היה ממממממממממממממממדהים!!! סתם נראה שאת מחפשת פה את המגרעות דווקא, בכוונה ובזדון. אני אישית לא פגשתי אותך במסיבה אפילו שחיפשתי אותך, אבל עכשיו אני חושבת שבטח היינו מנהלות דיון על "כמה רע לך במסיבה".

חבל.

צודקת, מגדלנה. אני ידועה כיצור מלא זדון, שרק מחפש מה רע, ואיפה אפשר לפגוע. יאפ, זו אני icon_smile.gif
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי, זהו שרשור תודה למארגנים ובכלל למי שהגיע. ראי איך הפכת אותו לשרשור מכוער שכולו קשור בך, עלייך ובגללך. אני יודעת אולי את מאד אוהבת תשומת לב שלילית אבל נסי הפעם, אולי רק הפעם, בשביל הכלל - לקחת צעד אחורה ולתת לאנשים לכתוב שהם נהנו. את האמת. של הכלל.

תגיבי לי, הרי את לא יכולה להתאפק. אבל נסי שזו תהיה ההודעה האחרונה שלך שמלאה ארס וציניות. אני מתחננת אלייך. תודה.
dragon fly
dragon fly • 30 בדצמ׳ 2006
אני, איימי- סאבית מתחלפת מסוכנת.[/quote]

את סגורה על זה????...

לפני שבוע היית שולטת אחרי זה מתחלפת ועכשיו נשלטת?..

הגעת לתובנה סופית?........נחתת?????????

לפי דעתי את הכי מסוכנת לעצמך (אם לא שמת לב לזה הגיע הזמן להתעורר כל החיים לפנייך) icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)
מגדלנה כתב/ה:
איימי, זהו שרשור תודה למארגנים ובכלל למי שהגיע. ראי איך הפכת אותו לשרשור מכוער שכולו קשור בך, עלייך ובגללך. אני יודעת אולי את מאד אוהבת תשומת לב שלילית אבל נסי הפעם, אולי רק הפעם, בשביל הכלל - לקחת צעד אחורה ולתת לאנשים לכתוב שהם נהנו. את האמת. של הכלל.

תגיבי לי, הרי את לא יכולה להתאפק. אבל נסי שזו תהיה ההודעה האחרונה שלך שמלאה ארס וציניות. אני מתחננת אלייך. תודה.

מגדלנה- אני? מלאת ארס וציניות? נראה לי שאת מתבלבלת באדם.

אני יודעת שזהו שירשור תודה, ואכן, ההודעה שלי אינה הודעת תודה, אלא הודעת ביקורת. שמתי אותה כאן מכיוון שלא ראיתי שום התייחסות לדבריי, וזאת למרות שאני יודעת בוודאות, שגם לאנשים אחרים יש ביקורת.
אני דווקא לא אוהבת תשומת לב שלילית. אני מעדיפה בהרבה חיובית. הייתי גם מעדיפה בהרבה התייחסות לגוף הטענות ולא אלי.
לא ראיתי שאני מנסה להשתיק מישהו ולעצור מבעדו מלהגיד כמה הוא נהנה. בינתיים היחידה שמנסים להשתיק אותה- היא אני.
איימי_​(נשלטת)
dragon fly כתב/ה:
לפי דעתי את הכי מסוכנת לעצמך (אם לא שמת לב לזה הגיע הזמן להתעורר כל החיים לפנייך) icon_wink.gif

מעניין... רוצה לפרט? icon_smile.gif
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי, אף אחד לא מנסה להשתיק אותך - שימי דברים בפרופורציה.
מנסים להחזיר את השרשור למקום הטבעי ולייעוד המקורי שלו. זה כן.

אמרת שפתחת שרשור ביקורת? אז תכתבי שם ותני לנו להודות icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
מגדלנה כתב/ה:
איימי, אף אחד לא מנסה להשתיק אותך - שימי דברים בפרופורציה.
מנסים להחזיר את השרשור למקום הטבעי ולייעוד המקורי שלו. זה כן.

אמרת שפתחת שרשור ביקורת? אז תכתבי שם ותני לנו להודות icon_smile.gif

מגדלנה, אני לא רואה שאני מפסיקה מישהו מלהודות. בבקשה- הודי, הודי עד מחר בבוקר, אם זה עושה לך טוב. מה שאני כן עושה, זה לענות למי שכותב לי.
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
וואו - איזה פחד!
איזו סתימת פיות... אפילו סדאם היה יכול להתגאות בעלהום הזה על איימי.
הייתי במסיבה והיה פיצוץ. מעולה. העשן המעילים - אהבתי את הכל.
אין לי טענות.
נפגשתי עם רוב חברי הקהילה שהצלחתי לאתר.
דיברתי בקלות ובבהירות עם כל מי שרציתי לדבר איתו.
השתוללתי ברמת הדציבלים שהתאימה לי לחלוטין.
תודה לאמלי ו F - היה נהדר.

אבל מה זה העלהום המטורף על איימי? בסך הכל הביע דעה.
ואם הביעה אותה כמה פעמים אז מה? מה, יש ספר חוקים לכמה פעמים מותר או אסור להביע את הדעה שלי? יש כמות נכונה? סתימת פיות כזו לא רואים כל יום. איזו תעודת עניות לכותבים.
היו מי שעוד הציעו לכתוב את הביקורת באופן פרטי!!! חבר'ה - פה זה בדס"מ, לא סטליניזם.
יש חשיבות רבה להשמעת ביקורת! חשוב שהביקורת השלילית תשמע בקרב כל הנוגעים לדבר -- וזה כולל את אורחי המסיבה.
לדעתי הביקורת של איימי לא שלילית בעיקרה. עיקר הביקורת הוא דווקא שהמסיבה הייתה טובה והיו לה כמה נקודות ענייניות מאוד באשר לדברים שקצת הפרו את השלווה. זה בסדר גמור, לגיטימי ואתם יודעים מה? גם לא היה בשליטה של F ואמילי. זה לא ששניהם עמדו בעמדת המעילים, זה לא ששניהם היו הדי ג'יי ולא עמדו על מכונות העשן. הביקורת היא לא אישית ולא כנגד איש. היא ביקורת בונה נטו וכל התנגדות לביקורת הזו היא התגדות קטנונית וקנטרנית ואין לה מקום.

שוב אגיד - נהנתי מאוד במסיבה אתמול. מזל טוב לכלוב ולFאמיליה שהקימו ערב פצצה.
ושוב אגיד - ביקורת שלילית היא המתנה הכי טובה שמארגן מסיבה יכול לקבל - כי דרכה הוא יודע לשפר את הארגון העתידי. פירגון זה נחמד, אבל מה שמביא את הלחם זה הביקורת השלילית.

פגוש פג,
מוכן לפנק כפות רגליים נקיות או מלוכלכות
איימי_​(נשלטת)
pagosh כתב/ה:
וואו - איזה פחד!
איזו סתימת פיות... אפילו סדאם היה יכול להתגאות בעלהום הזה על איימי.
הייתי במסיבה והיה פיצוץ. מעולה. העשן המעילים - אהבתי את הכל.
אין לי טענות.
נפגשתי עם רוב חברי הקהילה שהצלחתי לאתר.
דיברתי בקלות ובבהירות עם כל מי שרציתי לדבר איתו.
השתוללתי ברמת הדציבלים שהתאימה לי לחלוטין.
תודה לאמלי ו F - היה נהדר.

אבל מה זה העלהום המטורף על איימי? בסך הכל הביע דעה.
ואם הביעה אותה כמה פעמים אז מה? מה, יש ספר חוקים לכמה פעמים מותר או אסור להביע את הדעה שלי? יש כמות נכונה? סתימת פיות כזו לא רואים כל יום. איזו תעודת עניות לכותבים.
היו מי שעוד הציעו לכתוב את הביקורת באופן פרטי!!! חבר'ה - פה זה בדס"מ, לא סטליניזם.
יש חשיבות רבה להשמעת ביקורת! חשוב שהביקורת השלילית תשמע בקרב כל הנוגעים לדבר -- וזה כולל את אורחי המסיבה.
לדעתי הביקורת של איימי לא שלילית בעיקרה. עיקר הביקורת הוא דווקא שהמסיבה הייתה טובה והיו לה כמה נקודות ענייניות מאוד באשר לדברים שקצת הפרו את השלווה. זה בסדר גמור, לגיטימי ואתם יודעים מה? גם לא היה בשליטה של F ואמילי. זה לא ששניהם עמדו בעמדת המעילים, זה לא ששניהם היו הדי ג'יי ולא עמדו על מכונות העשן. הביקורת היא לא אישית ולא כנגד איש. היא ביקורת בונה נטו וכל התנגדות לביקורת הזו היא התגדות קטנונית וקנטרנית ואין לה מקום.

שוב אגיד - נהנתי מאוד במסיבה אתמול. מזל טוב לכלוב ולFאמיליה שהקימו ערב פצצה.
ושוב אגיד - ביקורת שלילית היא המתנה הכי טובה שמארגן מסיבה יכול לקבל - כי דרכה הוא יודע לשפר את הארגון העתידי. פירגון זה נחמד, אבל מה שמביא את הלחם זה הביקורת השלילית.

פגוש פג,
מוכן לפנק כפות רגליים נקיות או מלוכלכות

אכן- סטליניזם במיטבו. אותי אישית זה מפחיד. קהילה שאין בה מקום לביקורת פומבית- רע מצבה.
אבל פגוש, לי יש ביקורת חמורה מאוד כלפיך- היית ולא אמרת שלום???
אה, בטח לא רצית להפריע לי לכתוב את כל הנקודות הרעות במסיבה icon_wink.gif