לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית המיתחלף

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 2 בינו׳ 2007

יו (( :

Venus in Furs​(מתחלף) • 2 בינו׳ 2007
ולמה לא תגיד את האמת, שאתה דווקא שלחת לי הודעה פרטית, בה ביקשת שאענה לך במידי,
כי אתה רוצה לבדוק אם ההודעות שלך בכלל נשלחות, כי שלחת אתמול המון הודעות ולא קיבלת אף תשובה, אפילו שלילית. ואני סך הכל הצעתי לך לעשות reserch לפני שאתה פונה לאנשים, בשביל לחסוך במבוכות. נראה לי שחוש ההומור שלך לא מאוד מפותח, נכון?

שיהיה בהצלחה cow.gif
אושה{אוש}

Re: רבותי

אושה{אוש} • 2 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
אושה כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
Nymphaea כתב/ה:
לאור המצב אני שוקלת להפוך למתחלפת..

נימפיה, מגניב!! את בדיוק סוג העתודות שאנחנו מחפשים... אפשר שתעשי עלי את הסיפתח? icon_smile.gif

וליאבי, העצות שלך באמת היו יפות ומועילות, אבל בו צ'מע כמה עצות באמת שימושיות על איך זה עובד כאן באתר :

אם אתה פונה לנשלטת, אתה צריך להגיד לה 'רדי על ארבע כלבה ובואי לצ'ט' . אחר כך אתה צריך להסביר לה שרק אתה יכול להעניק לה ספייס אמיתי, לא השטויות שהיא עשתה עד היום, ושאתה יודע מה היא רוצה, אפילו אם היא לא יודעת. כמובן שתקפיד שהיא תענה ב'כן אדוני' כל הזמן. אם היא עושה בעיות, תגיד לה שהיא לא באמת נשלטת, ושמי צריך אותה בכלל. אם היא עדיין עושה בעיות, תגיד לה שבעצם יש לך גם פנטזיות כנשלט, ונראה לך שדווקא היא מסוגלת להיות המלכה שתמיד חלמת עליה.

אם אתה פונה לשולטת, אתה צריך לכתוב 'משתוקק ללקק את כפות רגלייך המלכותיות', ואז לפרט בהודעה את כל מה שהיית רוצה שהיא תעשה לך, ושאתה רוצה להיות אפר לרגלייה ולהעריץ אותה אפילו שמעולם לא פגשת אותה. אם היא מסרבת תתחיל לקלל אותה, ולהגיד שלא איכפת לך, במילא אתה נגעל משמנות.

אם אתה פונה למתחלפת, זה קצת יותר מורכב. אתה צריך לכתוב או 'רדי על ארבע ותמצצי לי, גבירתי' או ' משתוקק ללקק את כפות רגלייך המלכותיות, כלבה' .

שיהיה בהצלחה, ואל תספר לאף אחד, שישאר בינינו....
selfbeat.gif

לדעתי צריך להכניס את הפוסט הזה לאלפוני. יש שיצחקו אבל כל מילה בסלע.
כמה כאב לב זה יחסוך מבחורות חדשות שיבינו שיש כאלה גברים סתומים פה...

את יודעת אושה הוא גם שלח אלי הודעה פרטית.בסדר הבנתי שיש לו נסיון וראיתי בתמונות.איך שהוא מזלזל באנשים ,וחושב שהוא יודע הכל .אני יותר לא מיתייחס אליו.אני שונא אנשים שחושבים רק דרך ..

ליאב - עד כאן. ונוס זה קודש הקודשים. הנשמה הטהורה והמושחטת.
חושבת שקראת אותי הפוך לגמרי..
לא באתי להיכנס למריבות שלכם ואני אפילו לא מתחלפת...למרות מה שקודש הקודשים חושב icon_lol.gif

לפעמים פשוט עדיף לשתוק קצת. להבין מי נגד מי. וטיפ קטן - גם אם מישהו פונה אליך בציניות -
אל תחשוב שהוא מזלזל בך. יש אנשים שזוהי דרך התבטאותם אך כוונתם אינה רעה כלל וכלל.
לפעמים יש עליהום (ככה כותבים?) על הבחור החדש בשכונה. זה לא מרוע.
אל תרכוש לך אויבים על ההתחלה, ובטח שלא תוכים חביבים.
אם תרצה אוכל לתת לך רשימה של אויבים רציניים יותר icon_wink.gif
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
פעם אחרונה אני מיתייחס .זה נכון בשם היושר מה שאמרת נכון .ביגלל זה כתבתי אתמול שזה בעייה עם נישלטות כי פניתי רק לנישלטות ואולי לאיזה שולטת אני לא זוכר.יכול להיות כמו שאמרתי בעבר לא כולן רוצות ואולי אני לא בידיוק לטעמן מה לעשות אני לא ניראה כמו ברד פיט שהוא רק יסתכל על מישהי והיא נמסה.לא משנה מעכשיו ואילך אני לא מדבר איתך יותר כי מי שמזלזל בי הוא כלום בישבילי.ההיתי חייב להבהיר פה שמה שאמרת זה נכון כדי להראות לבנות פה שאני ישר והחכמות יראו את זה ,ויבינו שכל מה שאני אומר על עצמי אמיתי ב-100% .שיהיה לך יום טוב אל תישאל אותי יותר כלום ואני לא אשאל אותך .בקיצור אני לא קיים פה עבורך ביי.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 2 בינו׳ 2007
ליאבוש חומד, באמת שלא הייתה לי שום כוונה לפגוע בך..

אנחנו מקדמים בברכה חברים חדשים לקהילתנו...

כל השרשור התחיל בנימה קצת מבדחת, עם רק משפט אחד מעט חסר פשר...

אני חושב שאושה הכוסית נתנה לך כמה עצות טובות מאוד...

ושוב, מתנצל אם נפגעת באיזושהי דרך, אני מכבד אותך, ומאחל לך הרבה הצלחה.

אה, ולא הבנתי למה התכוונת, "חושבים דרך ה..." דרך המה?
ליאב

ליאב • 2 בינו׳ 2007
אושה כתב/ה:
ליאב כתב/ה:
אושה כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
Nymphaea כתב/ה:
לאור המצב אני שוקלת להפוך למתחלפת..

נימפיה, מגניב!! את בדיוק סוג העתודות שאנחנו מחפשים... אפשר שתעשי עלי את הסיפתח? icon_smile.gif

וליאבי, העצות שלך באמת היו יפות ומועילות, אבל בו צ'מע כמה עצות באמת שימושיות על איך זה עובד כאן באתר :

אם אתה פונה לנשלטת, אתה צריך להגיד לה 'רדי על ארבע כלבה ובואי לצ'ט' . אחר כך אתה צריך להסביר לה שרק אתה יכול להעניק לה ספייס אמיתי, לא השטויות שהיא עשתה עד היום, ושאתה יודע מה היא רוצה, אפילו אם היא לא יודעת. כמובן שתקפיד שהיא תענה ב'כן אדוני' כל הזמן. אם היא עושה בעיות, תגיד לה שהיא לא באמת נשלטת, ושמי צריך אותה בכלל. אם היא עדיין עושה בעיות, תגיד לה שבעצם יש לך גם פנטזיות כנשלט, ונראה לך שדווקא היא מסוגלת להיות המלכה שתמיד חלמת עליה.

אם אתה פונה לשולטת, אתה צריך לכתוב 'משתוקק ללקק את כפות רגלייך המלכותיות', ואז לפרט בהודעה את כל מה שהיית רוצה שהיא תעשה לך, ושאתה רוצה להיות אפר לרגלייה ולהעריץ אותה אפילו שמעולם לא פגשת אותה. אם היא מסרבת תתחיל לקלל אותה, ולהגיד שלא איכפת לך, במילא אתה נגעל משמנות.

אם אתה פונה למתחלפת, זה קצת יותר מורכב. אתה צריך לכתוב או 'רדי על ארבע ותמצצי לי, גבירתי' או ' משתוקק ללקק את כפות רגלייך המלכותיות, כלבה' .

שיהיה בהצלחה, ואל תספר לאף אחד, שישאר בינינו....
selfbeat.gif

לדעתי צריך להכניס את הפוסט הזה לאלפוני. יש שיצחקו אבל כל מילה בסלע.
כמה כאב לב זה יחסוך מבחורות חדשות שיבינו שיש כאלה גברים סתומים פה...

את יודעת אושה הוא גם שלח אלי הודעה פרטית.בסדר הבנתי שיש לו נסיון וראיתי בתמונות.איך שהוא מזלזל באנשים ,וחושב שהוא יודע הכל .אני יותר לא מיתייחס אליו.אני שונא אנשים שחושבים רק דרך ..

ליאב - עד כאן. ונוס זה קודש הקודשים. הנשמה הטהורה והמושחטת.
חושבת שקראת אותי הפוך לגמרי..
לא באתי להיכנס למריבות שלכם ואני אפילו לא מתחלפת...למרות מה שקודש הקודשים חושב icon_lol.gif

לפעמים פשוט עדיף לשתוק קצת. להבין מי נגד מי. וטיפ קטן - גם אם מישהו פונה אליך בציניות -
אל תחשוב שהוא מזלזל בך. יש אנשים שזוהי דרך התבטאותם אך כוונתם אינה רעה כלל וכלל.
לפעמים יש עליהום (ככה כותבים?) על הבחור החדש בשכונה. זה לא מרוע.
אל תרכוש לך אויבים על ההתחלה, ובטח שלא תוכים חביבים.
אם תרצה אוכל לתת לך רשימה של אויבים רציניים יותר icon_wink.gif

זה שחלק מיכן אוהבות מנייקים ,חבל שאת לא רואה אחרת.שוב אני לא יכול לשנות אותך .אבל עוד הרבה שנים שתיהי אישה יותר מבוגרת את תעריכי אותי ביגלל הכנות האמיתיות והרצינות והיחס הטוב שיש לי לנשים,ואני רואה אותך שווה לי בכול המובנים .עכשיו אני ניראה לך תמים סתם נכון,בעוד הרבה זמן את תעריכי מי שרואה את החיים כמוני ורוצה את השיוויון בכול.אם הוא קדוש בעיניך סבבה שיהיה לך יום טוב.
אושה{אוש}

אושה{אוש} • 2 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:

זה שחלק מיכן אוהבות מנייקים ,חבל שאת לא רואה אחרת.שוב אני לא יכול לשנות אותך .אבל עוד הרבה שנים שתיהי אישה יותר מבוגרת את תעריכי אותי ביגלל הכנות האמיתיות והרצינות והיחס הטוב שיש לי לנשים,ואני רואה אותך שווה לי בכול המובנים .עכשיו אני ניראה לך תמים סתם נכון,בעוד הרבה זמן את תעריכי מי שרואה את החיים כמוני ורוצה את השיוויון בכול.אם הוא קדוש בעיניך סבבה שיהיה לך יום טוב.

נתחיל מזה שאני לא רוצה להיות מבוגרת. נח לי להיות ילדה אינפנטילית icon_lol.gif
דבר שני - אני ממש אבל ממש לא נמשכת למניאקים. בעלי הוא הגבר בעל הלב הכי גדול בעולם!!!
מה שכתבת לגבי "בעית המתחלפים" יכול להיות נכון. האמת אין לי מושג כי לא נתקלתי בזה, כאמור אינני מתחלפת.
רק קצת צורמת לי הגישה שלך ששולטים הם מנייאקים מטבעם ונשלטות רק מבקשות שישיפלו אותן עד עפר.
מניסיוני דווקא קיימים שולטים מדהימים שיודעים לעשות את הסוויץ' הזה בין בעל, חבר, אהוב לדמות דומיננטית ושולטת.
המעברים הללו מה שמדליקים כל כך. לדעת שכל שניה, גם באמצע שיחה שוויונית וכייפית, הוא יכול במבט להוריד אותך למטה - מרטיבה לגמרי.

ואני שואלת אתכם ציבור המתחלפים - יש מצב שאתם בריאים יותר בנפשכם ?
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
לא אמרתי את זה.היתכוונתי שיש לכם בעייה.אני יכול להיתחבר לשני צדדים והנישלטות רק לאחד.את עדיין לא מעריכה את השויון חבל שאני לא יכול להחזיר אותך 200 שנה אחורה ואז אולי ההית חושבת אחרת.אל תכניסי לי מילים לפה לא אמרתי שאת אינפנטילית.בסך הכול ,בעוד כמה שנים את תחשבי אחרת ,בזה אני בטוח.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 2 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
לא אמרתי את זה.היתכוונתי שיש לכם בעייה.אני יכול להיתחבר לשני צדדים והנישלטות רק לאחד.את עדיין לא מעריכה את השויון חבל שאני לא יכול להחזיר אותך 200 שנה אחורה ואז אולי ההית חושבת אחרת.אל תכניסי לי מילים לפה לא אמרתי שאת אינפנטילית.בסך הכול ,בעוד כמה שנים את תחשבי אחרת ,בזה אני בטוח.

לא טענתי שטענת שאני אינפנטילית. אני טענתי את זה לגבי עצמי icon_lol.gif
ואני חושבת שיש לך טעות חמורה. שוויון קיים גם אצלנו הלא מתחלפים.
צא מהסרט של בדס"מ טוטאלי. אני בעצמי מתחילה להתפכח מהאשליה.
קח אותי לדוגמא, אני חיה במערכת יחסים שוויונית, נישואים רחמנא לצלן, אבל ברגעים מסוימים, בעיקר בחדר המיטות (או בכל חדר אחר בבית שחנכנו כבר) הבדס"מ צץ והוא שולט עלי.
הוא מכבד אותי כאדם, אוהב אותי ודווקא בגלל זה ממלא לי את הצורך להיות כנועה ומושפלת.

מה שונוס כתב לגבי פניות לנשים בכלוב נכתב בציניות וצריך ללמוד את זה כשיעור - איך לא להתחיל.
אנחנו רוצות להכיר את האדם האמיתי מעבר לפרסונת השולט/נשלט/מתחלף שלו.
צורמת לי הגישה שלך שמתחלפים הם בריאים יותר בנפשם.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 בינו׳ 2007
אושה כתב/ה:
צורמת לי הגישה שלך שמתחלפים הם בריאים יותר בנפשם.

ROFL icon_lol.gif

די אני לא יכול יותר...יש לי כבר בצקת בריאות מרוב צחוק עם השרשור הזה... די תפסיקו!!! ואושה, מספיק עם ציטוטים פרדוקסליים כאלה חחחחח נו ממש הבאת מישהו שישמש דוגמא טובה....
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: בעיית המיתחלף

ליאב כתב/ה:
יש פה בעייה רצינית אין כימעט מיתחלפות.

מממ לא כל כך מסכימה
חיפוש קטן באתר יביא לך לא מעט תוצאות של מתחלפים ומתחלפות.
אם לא עונים לך להודעות, יכול להיות שאתה פונה לבחורות לא מתאימות/פונה בצורה לא נכונה.

תבדוק כל פרופיל לפני שאתה פונה אליו - אולי אתה צעיר/מבוגר/נמוך/גבוה/שמן/רזה מידי בשביל הבחורה או שהיא מחפשת משהו שבכלל לא מתאים לך? (למשל היא מחפשת 24/7 ואתה רק מחפש תיבלון או אתה מחפש מדיקל ואצלה זה גבול)

לגבי כתיבת הודעות - מה לעשות, יחס הגברים/נשים ברשת הוא לא שווה ולכן כל אשה מוצפת בהודעות ביום-יום, על אחת כמה וכמה אם היא צירפה תמונה. לכן, אתה צריך להיות מקורי בפניה, לעניין אותה, לפתות אותה. כמו שסתם לגשת לכל בחורה רנדומלית ברחוב ולאמר "היי" לא יניב הרבה תוצאות. תכתוב הודעה, תציין מה בפרופיל שלה משך אותך ותפנה אליה בכבוד ובנימוס (תתפלא כמה פניות ראשונות של מתלהבי "רדי על 4 כלבה" ומתרפסי שטיח בפני כל אחד של "יעשה הכל בשבילך" קיבלתי...).
בהכרות עם ידידים מתחלפים, זה אפשרי למצוא מתחלפת/שולטת/נשלטת. בהצלחה לך! icon_smile.gif

וכן, אתה יכול להשתמש בדוגמא של וונוס מה ל-א לכתוב לבחורה icon_lol.gif