שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתם עושים אותו הדבר לסאבית חוקית?

נוריתE
לפני 17 שנים • 3 בפבר׳ 2007
נוריתE • 3 בפבר׳ 2007
כשראיתי את הצרוף "סאבית חוקית"
חשבתי שהכוונה למספר אחת בהרמון קטן
או לזאת שכולם מכירים אותה בתור הרישמית

ואת התכוונת לרעיות שלהם? לאישה החוקית
ז''א שאת יוצאת מתוך כמה נקודות הנחה
שכל אישה של דום היא גם הסאבית שלו
שכל הדומים הנשואים בוגדים,אפילו אם אישתתם היא גם הסאבית שלהם
ושאישה חוקית היא גם הסאבית בכלל של מי שהיא נשואה לו

ככה זה ניראה לי

מעבר לזה
אדונים שמחזיקים כמה שפחות לרוב משתמשים בכל אחת מהן לצרכים אחרים
ןבצורות אחרות, לרוב בתואם לצרכים והיכולות של אותן נשים.
דוקטרינה​(שולט)

פיירי היקרה.

דוקטרינה​(שולט) • 3 בפבר׳ 2007
כמו שאמרתי קודם לכן (ואני מסייג זאת - זוגתי, אישתי, אם ילדי היא ונילית לחלוטין): אין שום קשר בין הכבוד שאני אתן לאישתי לבין הכבוד שאני נותן לסאביות (כרגע אני נטול סאביות, אבל היו לי כמה וכמה בשנים האחרונות). אם סשן ציבורי מתאים - מעולה. אם מכירה לאדם שלישי מתאים - מעולה. מה הקשר אם זאת אם ילדי או הפילגש שלי או הסאבית שלי?
זאת דעתי,
וכאן בדיוק את טועה.
דוק.
Here And There​(נשלטת)

Re: פיירי היקרה.

Here And There​(נשלטת) • 3 בפבר׳ 2007
דוקטרינה כתב/ה:
כמו שאמרתי קודם לכן (ואני מסייג זאת - זוגתי, אישתי, אם ילדי היא ונילית לחלוטין): אין שום קשר בין הכבוד שאני אתן לאישתי לבין הכבוד שאני נותן לסאביות (כרגע אני נטול סאביות, אבל היו לי כמה וכמה בשנים האחרונות). אם סשן ציבורי מתאים - מעולה. אם מכירה לאדם שלישי מתאים - מעולה. מה הקשר אם זאת אם ילדי או הפילגש שלי או הסאבית שלי?
זאת דעתי,
וכאן בדיוק את טועה.
דוק.

דוק, קודם כל, התגובה שלי לא היתה כלפיי מישהו ספציפי, לא קראתי את כל התגובות.
לגבי מה שאתה מתאר, אני מדברת על גברים שלא היו עושים סשנים או דברים אחרים לנשים שלהן לא כי הן ונילויות, או לא רוצות, אלא כי בעיני הגברים יש בזה משהו "מלוכלך", לא מכובד, פסול שהוא מתחת לכבודן של הנשים שלהן.
זה כמו שגבר ילך לזונה לעשות משהו שהוא לא יעשה עם אישתו כי אישתו מכובדת וזה לא יאה לה.
דוקטרינה​(שולט)

הנה סלע המחלוקת

דוקטרינה​(שולט) • 3 בפבר׳ 2007
בדיוק עלית על הנקודה החשובה.

אין שום סיבה בעולם שאראה פעילות כל שהיא שלי ושל אשתי כמלוכלכת יותר או פחות מדברים שאני עושה (עשיתי) עם חלק מהסאביות שלי.

אישתי, זוגתי, אהובתי - אעשה עבורה הכל, כל מה שתבקש ותחפוץ - ואני לא העבד שלי.

ומהצד השני יש מעט מאוד גבולות שהיא הציבה לי.

מה מלוכלך בסקס עוצמתי? מה לא יפה או לא אסטטי בליקוק הדדי וכדומה.

דוק.
Here And There​(נשלטת)

Re: הנה סלע המחלוקת

Here And There​(נשלטת) • 3 בפבר׳ 2007
דוקטרינה כתב/ה:
בדיוק עלית על הנקודה החשובה.

אין שום סיבה בעולם שאראה פעילות כל שהיא שלי ושל אשתי כמלוכלכת יותר או פחות מדברים שאני עושה (עשיתי) עם חלק מהסאביות שלי.

אישתי, זוגתי, אהובתי - אעשה עבורה הכל, כל מה שתבקש ותחפוץ - ואני לא העבד שלי.

ומהצד השני יש מעט מאוד גבולות שהיא הציבה לי.

מה מלוכלך בסקס עוצמתי? מה לא יפה או לא אסטטי בליקוק הדדי וכדומה.

דוק.

דוק,
נראה לי שאנחנו מסכימים.
אני לא רואה משהו רע בבדס"מ או בסשנים, ואני לא חושבת שאתה מכבד את
הסאביות שלך פחות מאשר את אישתך.
אושה העלתה את השאלה האם שולטים נשואיים היו יכולים לעשות לנשים שלהן את
אותו הדבר שהם עושים לסאביות, והעלתה כמה נק' שיכולות להוות סיבה לכך שלא.
אני פירשתי את חלק מהסיבות הללו כנובעות מגישה שונה של השולט כלפיי אישתו לעומת הסאבית ובד"כ לרעתה של הסאבית ושאם זה כך זה רע מאוד.
אני לא חושבת שכל השולטים הנשואים לא מעריכים את הסאביות שלהן או מעריכים אותן פחות, להפך, אני מכירה שולטים נשואים שמעריכים את הסאביות יותר בגלל הפתיחות שלהן.
דיברתי עע קבוצה מאוד ספציפית של שולטים שיש להם מוסר כפול לגבי עניין הבדס"מ לפי מי שמשתתף בו, והעלתי את זה כסיבה אפשרית לכך שהם לא עושים סשנים עם נשותיהן.

או במילים אחרות, אני מקווה שהבנת את כוונתי, ותפסיק לעשות לי חיים קשים!! (או יותר נכון, להדגים עלי סשן פוסטים אכזרי ביותר!!! ) icon_smile.gif
רפאל
לפני 17 שנים • 4 בפבר׳ 2007
רפאל • 4 בפבר׳ 2007
אושה כתב/ה:
עושים הרבה דברים מהאהבה אבל גם הרבה לא עושים מאותה הסיבה בדיוק.

אני מסכים עם זה. לא הכל בא מאהבה. ולא כל דבר מתקיים בהרמוניה עם אהבה. גם אם היא גדולה מאוד. מפתה מאוד להרגיש את האהבה כמשהו טוטאלי, שבמסגרתו כל דבר נעשה אפשרי. אבל כשאנחנו מתענגים על מחשבות כאלו אנחנו נוהגים לסלק מדעתנו את המובן מאליו. והמובן מאליו הוא שמרביתנו תופסים דברים מסויימים כהשפלה. לא השפלה פרדוכסלית שהיא בעצם כבוד והערצה, אלא השפלה כפשוטה. ואת ההשפלה הזו איננו מעוניינים לגרום לאדם שאנחנו אוהבים באמת.

ואגב - חלק מהתסבוכת קשורה בעובדה שדברים מסויימים רבים מוכנים לתת מאהבה. אבל מעטים מעוניינים לקחת מאהבה. לא מעט יתנו את חייהם לאהוב, אבל כמה כבר רוצים לקחת חיים של אהוב? שהרי אהבה היא בעיקר עסק של נתינה, ולא עסק של לקיחה. ולפיכך, האהבות הטוטאליות הן בדרך כלל של נשלטים ולא של שולטים. וזה יוצר חוסר הרמוניה.

ולכן, גם כאשר העולם המופלא כותב:
העולם המופלא כתב/ה:
שאלה קשה מכשילה וכדומה
אבל כן בהחלט
אם זה היה עושה טוב לסאבית שלי
ואם היא הייתה אישתי הייתי עושה לה הכל שיהיה לה טוב
כולל חפצים גברים אחרים וכל העולה על דעתך
הרי כל הרעיון סיפוק שני הצדדים
וכמו שהיא מוכנה לעשות הכל שיהיה ליטוב
גם אני מוכן לעשות הכל למענה
והכל מאהבה

הרי שאינו כותב על מה הוא רוצה לקחת מהסאבית שלו, רק על מה הוא היה מוכן לתת לה.
נעמה 41​(נשלטת)

דום-אהבה-נישואין-השפלה

נעמה 41​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2007
לו התחתנתי עם אדוני, הייתי רוצה הכל בדיוק בדיוק כמו היום + עוד הרבה זמן של יחד.
רוב הדומים אכן לא נשואים לשפחות ,מאלף ואחת סיבות.
לא הייתי רוצה לחיות עם דום את שארית חיי כי ההפרדה בין החום והרכות של הבית לקיצוניות של יחסי השליטה מצליחה להביא אותי לתחושת האקסטרים המיוחלת ולמנות הקצובות יש תפקיד ענק.
לרפאל, נתינה וקבלה, קבלה ונתינה הם תהליכים מותנים זה בקיומו של זה . נתינה אינה נתינה אם אין מי שיקלוט ויספוג אותה.
אהבות טוטאליות חד צדדיות מתרחשות אצל אנשים שהצורך בטוטאליות מוטבע בהם ,משני עברי המתרס.
הוא​(שולט)

נעמה

הוא​(שולט) • 4 בפבר׳ 2007
יש סתירה בדברייך מצד אחד רוצה הרבה זמן יחד עם אותם אלמנטים בדסמים מצד שני
לא היית רוצה לחיות עם דום את שארית חייך.

אני לא מבין למה סטטוס של נשואים צריך לשנות כלל לשני אנשים שחולקים חיים יחד והבדסמ חלק מהותי בחייהם. אם אתם נשואים אז ההצלפות יהיו חלשות/עדינות יותר? הפרה ואפטר קייר ארוך ומושקע יותר? בעיני זה מגוחך.
נעמה 41​(נשלטת)

לא מזיק לקרוא לפני שמגיבים

נעמה 41​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2007
קרא שוב, כתבתי "לו" ,לא כתבתי שזה מה שרוצה אך ברור שאם היינו חיים יחד, מארג האדון-שפחה היה כמו שהוא כי ככה טבעי לשנינו. בחרתי לפני המון שנים שותף עדין ומחבק ואמרתי שחשה שזו ההההה דרך עבורי... מ2 סיבות בסיסיות :
א. זה נסיון חיי
ב. הוכתר בהצלחה מירבית

ברור שאינך מבין וברור שנראה לך מגוחך, למד להקשיב, לקרוא להבין דעות שונות מנסיון חיים של אחרים.

}{