אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיות

צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 14 בפבר׳ 2007
צ'יטה​(שולט) • 14 בפבר׳ 2007
או שלום פייה, לונג טיים. icon_wink.gif
בואי נניח, שיש דום, מאלה המקסימים, הלא מעטים, השוכנים בקהילה שלנו. נניח גם שאותו דום, מנסה להתחיל איתך, באופן די, בואי נגיד, מפוקפק כזה. {קרה לך ?}.

האופן של הרבה כאלה, הוא לנסות למשל להיות לך לכתף, ברגעי נסיגה קשים לך עם אדונך, המקסים כמובן. נניח גם, שאת חווה נסיגה כל כך קשה, שאפילו תטפטפי דמעות שליש אלו ואחרות על כתפו של זה.
במהלך אותו טיפטוף, מפורסם וידוע, הוא גם ישתף אותך, ולו במעט מעולמו.

עכשיו תגיבי.
פייה{O}
פייה{O} • 14 בפבר׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
עכשיו תגיבי.

בשמחה icon_cool.gif

לפי מה שאתה כותב אני מבינה שמטרת המעקב שלך אחר השיחות הפרטיות של סאביתך היא להגן עליה מפני דומים מניפולטיבים מתוחכמים שעלולים, חלילה, לגנוב את הפתיה מזרועותיך בעורמה?

כפי שאני רואה את הדברים, כשאתה עוקב אחר שיחות פרטיות של הסאבית שלך זה יכול לנבוע או מחוסר אמון בה (בנאמנותה או באינטליגנציה שלה),
או מחוסר כבוד לחברים שלה שאתה חודר לפרטיותם ללא ידיעתם וללא בחירה שלהם.

כך או כך, זה לא דבר נחמד לעשות.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 14 בפבר׳ 2007
אני עוקב ?
את מתבלבלת.
אני צריך בכלל להגן עליהם מפניה. שהרי גם, היא מגלה לי הכל. icon_wink.gif
נחמד ? אני הרי מעולם לא התיימרתי, או חלילה אפילו הייתי, כזה. icon_wink.gif
לגנוב ? הרי שאם יצליחו, הרי שלא הייתה שלי בכלל, עוד לפני כן.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 בפבר׳ 2007
RIS כתב/ה:
טיצ'ר, בענין הקפיצה מהגג פשוט הוצאת לי את המילים מהפה - זו היתה בדיוק המשוואה שעמדתי לאזכר כאן.
ואני רוצה לחזק כאן משהו שנאמר [...}
כמו, אולי, מכונית שיכולה להגיע לשלוש מאות חמישים קמ"ש אבל לעולם איננה נוסעת במהירויות כאלו, גם כי אסור, גם כי אין איפה וגם כי אף פעם לא באמת ממהרים עד כדי כך.......

ובכל זאת אם נצא מנקודת מבט של לייף סטייל, ומ- IMHO, כמובן, האם אתה אכן מאמין שנשלטת ברת שיחה לדידך (לדידך = אינטליגנטית, עמוקה, מרתקת, ובכלל כזו שרק לה ולה בלבד תספר את אשר לא תרצה כי ישמע אחר) תנהל עמך דו-שיח, דו-חלום, דו-כוס קפה מבלי שאדונה יהיה נוכח שם? הרי ברור שאחת כזו (וזאת למרות תגובה או שתיים כאן שניסו לרמוז שבדס"מ זה משהו נלעג, חסר ערך ונגמר תוך יומיים ובהחלט לא משתווה או ישתווה לחיים וניליים אם בכלל. ניחא) מביאה לבית הקפה גם את אדונה. ואני לא מדבר על גוף וראש, אלא על טביעות אצבעותיו על נשמתה ועל לשונה, בין היתר. וכמו כן, לוקחת אותך אליו. אולי לא בשלמותך, אלא רק את הזמן בו נוכחתם זה מולה, ואת הקמטוטים הקטנים שקימטו בה דבריך. והרי, ריס, בוא לא נתכחש לעובדות, לא לכולם יש נפש רכה ולא למילים של כולם יש את המשקל שנושאות המילים שלך.

אז בטח ובטח עליו לבדוק כל מילה וכל הברה פן יימצא בין הממילים והמהבירים ריס אחד שהותיר בה טביעה.

וודאי וודאי שאדון שכזה יפסח על עובדות שקשורות לפצעון על האף או על רכילות גרידא, כי לאישה שתעניין אותך לא יכול להיות חבר אחר מזה שלפחות שווה לה. ועל טיבה עסקיננתי ברישא בסגריים.

תחשוב על כך, אולי לא תמיד בכייסות מדובר או ברכילות או בקטנוניות או בכל מה שכבר מזמן אמרנו עליו "ניחא". אלא בכך שאדון, במקרים נדירים כנראה, הוא לא סתם קושר/מזיין/משתין/ תוקע/ בולע ומקיא, אלא גם אחראי לנשמה אחת נוספת.
RIS
RIS
לפני 17 שנים • 15 בפבר׳ 2007
RIS • 15 בפבר׳ 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
RIS כתב/ה:
טיצ'ר, בענין הקפיצה מהגג פשוט הוצאת לי את המילים מהפה - זו היתה בדיוק המשוואה שעמדתי לאזכר כאן.
ואני רוצה לחזק כאן משהו שנאמר [...}
כמו, אולי, מכונית שיכולה להגיע לשלוש מאות חמישים קמ"ש אבל לעולם איננה נוסעת במהירויות כאלו, גם כי אסור, גם כי אין איפה וגם כי אף פעם לא באמת ממהרים עד כדי כך.......

ובכל זאת אם נצא מנקודת מבט של לייף סטייל, ומ- IMHO, כמובן, האם אתה אכן מאמין שנשלטת ברת שיחה לדידך (לדידך = אינטליגנטית, עמוקה, מרתקת, ובכלל כזו שרק לה ולה בלבד תספר את אשר לא תרצה כי ישמע אחר) תנהל עמך דו-שיח, דו-חלום, דו-כוס קפה מבלי שאדונה יהיה נוכח שם? הרי ברור שאחת כזו (וזאת למרות תגובה או שתיים כאן שניסו לרמוז שבדס"מ זה משהו נלעג, חסר ערך ונגמר תוך יומיים ובהחלט לא משתווה או ישתווה לחיים וניליים אם בכלל. ניחא) מביאה לבית הקפה גם את אדונה. ואני לא מדבר על גוף וראש, אלא על טביעות אצבעותיו על נשמתה ועל לשונה, בין היתר. וכמו כן, לוקחת אותך אליו. אולי לא בשלמותך, אלא רק את הזמן בו נוכחתם זה מולה, ואת הקמטוטים הקטנים שקימטו בה דבריך. והרי, ריס, בוא לא נתכחש לעובדות, לא לכולם יש נפש רכה ולא למילים של כולם יש את המשקל שנושאות המילים שלך.

אז בטח ובטח עליו לבדוק כל מילה וכל הברה פן יימצא בין הממילים והמהבירים ריס אחד שהותיר בה טביעה.

וודאי וודאי שאדון שכזה יפסח על עובדות שקשורות לפצעון על האף או על רכילות גרידא, כי לאישה שתעניין אותך לא יכול להיות חבר אחר מזה שלפחות שווה לה. ועל טיבה עסקיננתי ברישא בסגריים.

תחשוב על כך, אולי לא תמיד בכייסות מדובר או ברכילות או בקטנוניות או בכל מה שכבר מזמן אמרנו עליו "ניחא". אלא בכך שאדון, במקרים נדירים כנראה, הוא לא סתם קושר/מזיין/משתין/ תוקע/ בולע ומקיא, אלא גם אחראי לנשמה אחת נוספת.

אחראי, כן, ובגדול.
טובע ומחתים, כן.
נוכח, צף וממלא, כן.
פורשׂ, מקיים ומקים.
כל זה נכון.
(אני עוצר כאן לפני שמשבצת האנשים העשויים לענות על תיאור זה תישאר ריקה לגמרי....)

אבל....
איפה עובר הגבול בין כל אלה לבין דמות כמו, נניח, "האח הגדול" שעינו פקוחה...?
אם כבר מחדדים, הבה נחדד עד הסוף:
לא הייתי רוצה לראות בשליט מישהו שמחטט כמו לבלר קטן או כמו בלש משטרה זוטר וזקן שמנסה לחלץ בעייפות הודאה מפורץ נרקומן, זקן כמוהו.
לחטט - כן, אבל כמו גדול, בשביל הכייף שלו, בשם השליטה שלו, אולי כי זה ממקם את שניהם.
אבל לא כמו מנהל חשבונות, בבקשה.
כי מנהל חשבונות לא הולך ביחד עם דמות האח(ראיי) הגדול - הפעם בלי מרכאות שתארנו כאן למעלה.

ועוד הבחנה אחת קטנה אולי.

לפי תפיסתי (והרי קיימות תפיסות רבות, שונות), צריך להבחין בין המושגים שקיפות, עירום ו"חובת הדיווח".

שקיפות בעיני הוא תנאי הכרחי והוא שייך לתחום המנטאלי.
עירום בעיני הוא תנאי הכרחי ומספיק והוא שייך לתחום של הלב.
חובת הדיווח היא תנאי מספיק אך אין לה כל ערך מלבד היותה אמצעי שליטה. כי כשלעצמה חובת הדיווח אינה אלא אחד מכללי ניהול ספרים כפי שהיא מנוסחת על ידי לשכת רואי החשבון.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 בפבר׳ 2007
(-: חה חה חה... די במשפט הזה שלך: "חובת הדיווח היא תנאי מספיק אך אין לה כל ערך מלבד היותה אמצעי שליטה" כדי לפוצץ כל מה שאמרתי קודם מבלי להשאיר אבן על אבן, מילה על מילה או שולט על נשלטת. צר לי, אני לא מסכים אתך כי אני כן יכול לתאר לעצמי תסריט בו "חובת הדיווח" או החיטוט נובעים לא משליטה. ואולי אפילו לא מתקשרים לבדס"מ או ליחסי הגומלין שבין נשלטת לשולט, IMHO, כמובן.

אך אדייק ואומר שאיני מתכוון בשום פנים ואופן למקרי ה"ניחא" בהם החובה היא גורפת ללא אבחנה, אלא למצבים ספציפיים מאוד. מה עוד, שאני גם בטוח שעם הזמן והעומק (שלא עלינו) במערכת היחיסים, עשוי להיווצר מצב ספציפי אף יותר, בו הנשלטת תהיה זו ש"תחייב" את אדונה "לחטט". ומכיוון שאני כן רואה תסריט, גם אם ספציפי למדי, על כל אחד שמשוחח עם נשלטת משוייכת לקחת בחשבון שדבריו אולי יגיעו לאוזניו של אדונה, שוב - IMHO בלבד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי פבר' 15, 2007 11:41 am, סך-הכל נערך פעם אחת
קינבה
קינבה • 15 בפבר׳ 2007
נסו לרגע להתיחס לדברים פשוטם כמשמעם:
אדון מכיר שפחה בצאט ולאחר מספר ימים קובע כלל שלפיו עליה לשמור לוגים של כל השיחות (צאט, מסן, איסיקיו ועוד) ולהעבירם אליו בסוף כל יום.

סתם הפגנת נוכחות?
אולי רצון להכיר את הדמויות סביבו?
חשש שמה מישהו יגנוב לו את השפחה?

יאסור על שפחתו לדבר בפרטי כבר עדיף icon_wink.gif
RIS
RIS
RIS • 15 בפבר׳ 2007
זו הסיבה שמשמה אמרתי שמדובר בתנאי מספיק בלבד.

ולא תכננתי לפוצץ אף דבר מדבריך. ההיפך, חשבתי שאנחנו רואים עין בעין....
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 בפבר׳ 2007
אנחנו קרובים.
תודה על השיחה, ריס, נעמת.

Dr. Evil, התשובות לשאלותיך נמצאות בהתכתבות, כולן ועל כולן בלא יוצאת מן הכלל.
קינבה
קינבה • 15 בפבר׳ 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
Dr. Evil, התשובות לשאלותיך נמצאות בהתכתבות, כולן ועל כולן בלא יוצאת מן הכלל.

יה יה, מלא התפלספויות ודו משמעויות וצריך לנבור בין השורות