צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי צריך לשלם?

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 22 במרץ 2007
Venus in Furs​(מתחלף) • 22 במרץ 2007
זאלופון כתב/ה:
לו הייתי בחורה, הייתי מעדיפה גבר שלא היה משלם עליי בדייט הראשון. כך הייתי יודעת שהוא לא:

1. קונפורמיסט חסר תקנה - כזה שפועל לפי הנורמות בלי להרהר בהן כלל, או גרוע יותר, כזה שנכנע למוסכמות למרות שהוא אינו מאמין בהן.

2. שובניסט - כזה שחושב שגבר הוא גבר ואשה היא אשה ולכל אחד מהם מקום מוגדר, וכסף הוא מקום מאד גברי.

3. חרמנואש - כזה שחושב שאם יקנה לי קפה הוא יקנה אותי, ומודע לכך שאין לו מה להציע למעט גינונים פסאודו-אביריים. והוא ממש רוצה סקס, אז שווה לו להשקיע קצת כסף בשביל הסיכוי.

טוב, לא ממש. לו הייתי בחורה, אני מניח שכמו רוב הבחורות הייתי טועה לחשוב שגבר שמשלם עליי בדייט הראשון עושה זאת כי הוא אדם מקסים ונדיב וכי מצאתי חן בעיניו ולא בגלל אחת או יותר משלוש הסיבות הנ"ל.

זאלו, אם היית בחורה הייתי מתחתן איתך icon_rolleyes.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 במרץ 2007
Tish Adams כתב/ה:
גבר שלא מזמין בדייט הראשון - קמצן או סתם לא מחונך!!!
יש מינימום נימוס. מינימום כבוד לאישה.
באיזה סרט אתם חיים?
תגידו תודה שאתם לא צריכים לעשות מה שסבא שלנו עשה בכדי לצאת עם סבתא שלנו.
להגיע עם פרחים (כבר עולה יותר מקפה), לעלות למעלה (וואלה חסכתי לכם 70 מדרגות, תגידו תודה), להתחנף לבני המשפחה, לאכול עוגיה מגעילה ורק אז לצאת. אה, ותחזיר אותי עד חצות.

זה לא ענין של כסף. לא זה מה שעומד מאחורי זה.
וזאת דעתי בלי קשר לבדס"מ.

את שוכחת רק דבר אחד
סבא שלך עשה את כל הדברים האלו גם בגלל כל המגבלות שהיו על נשים פעם

אז השאלה היא

האם את מוכנה לחזור להיות אישה חסודה וצנועה שתתמקד בלהיות אשת בית וצריכה לרצות את בעלה ולעמוד בכל הסטנדרטים וחוקי המוסר שהגברים מכתיבים שאשה צריכה לחיות לפיהם?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 22 במרץ 2007
דנהדום ו-Free Spirit

דבריי קודם היו בהומור.
ועניתם לי ברצינות.

כל דבר לוקחים ברצינות פה. אפילו
שטויות כמו מי ישלם. כאילו זה באמת
שאלה חשובה וקריטית.

זה לא.

אם רציתם תשובה רצינית מצידי לשאלה
המבדחת "מי ישלם" אז התשובה היא ישלם מי שירצה.

אם ארגיש שאני רוצה לשלם עליה - אשלם
ואם לא - אז לא.
(מה היא מזמינה לא רלוונטי להחלטה)

זה לא מסובך.

לא הצגתי על באמת אף אחת כנצלנית
או את המין הנשי כנצלניות..
התבדחתי על הנושא כי זה לא באמת משהו
שצריך לדון עליו ברצינות.
רק בהומור.

תחייכו.
icon_biggrin.gif

נ.ב
אני מבין שעל הגבר עם
המבט הטמבל הסכמתם?
icon_wink.gif

walking dead
walking dead • 22 במרץ 2007
טום,

גם אני התבדחתי.

נשבעת לך בכל אחת ואחת מ- 78 זוגות הנעליים היקרות לליבי שלא התכוונתי באמת להגיש הצעת חוק כזו.
T O M​(שולט)
ים_yam כתב/ה:
Tom. כתב/ה:

בכלל, אני מציע שאת הדייט
תעשו קרוב מאוד לבנקט.
icon_biggrin.gif

עכשיו אני מבינה למה בבנק לאומי ברעננה יש סניף של בית קפה icon_wink.gif

שיווק נכון, ים.
יש שם גם חנות של מתנות במקרה?
icon_cool.gif
T O M​(שולט)
free spirit כתב/ה:
טום,

גם אני התבדחתי.

נשבעת לך בכל אחת ואחת מ- 78 זוגות הנעליים היקרות לליבי שלא התכוונתי באמת להגיש הצעת חוק כזו.

בפעם הבאה שניפגש (במועדון אני מניח)
אני מזמין אותך ואת דנה למשקה
beer.gif

נ.ב:
80 זה מספר עגול ויפה. לכי על זה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 במרץ 2007
ציטוט: וכמובן שמקבי ירצה תמורה בעד כוס הקפה...

אני רוצה תמורה - נקודה. אני לא אדם המשחית זמנו, כספו או מרצו. לכן, איני מעריך אנשים שכן משחיתים משאבים אלו, ועוד פחות מעריך אנשים הדורשים ממני לעשות זאת.

לפני שאני מכיר מישהי, בוודאי ובוודאי שלא אשלם עליה. מי היא בכלל? אחרי כן, ולאחר שנוכחתי לראות שהיא אשה הגונה, ממש לא אכפת לי לשלם עליה מדי פעם, כאשר הצורך עולה. אני לא מוכן לתת לזה להפוך להרגל, בעיקר משום שאין ביכולתי לתמוך בעוד אדם כלכלית, וגם משום שזה נראה לי בלתי-מוסרי.

היא יכולה לבקש ואף לדרוש כמויות אדירות של תשומת-לב, אהבה, השקעה ביחסים, בסקס, ובכל דבר העולה על הדעת - והיא תקבל שבעתיים ממה שביקשה. אבל כסף? כסף זה משאב פיזי שנפוץ בין שני המינים, וניתן להשיג אותו כמעט בכל מקום, והכסף שלי אינו שונה מכספו של כל אדם אחר, אשה או גבר. לכן, איני מוכן שכסף יהווה גורם כלשהו.
Tish Adams
Tish Adams • 22 במרץ 2007
tebayes כתב/ה:
Tish Adams כתב/ה:
גבר שלא מזמין בדייט הראשון - קמצן או סתם לא מחונך!!!
יש מינימום נימוס. מינימום כבוד לאישה.
באיזה סרט אתם חיים?
תגידו תודה שאתם לא צריכים לעשות מה שסבא שלנו עשה בכדי לצאת עם סבתא שלנו.
להגיע עם פרחים (כבר עולה יותר מקפה), לעלות למעלה (וואלה חסכתי לכם 70 מדרגות, תגידו תודה), להתחנף לבני המשפחה, לאכול עוגיה מגעילה ורק אז לצאת. אה, ותחזיר אותי עד חצות.

זה לא ענין של כסף. לא זה מה שעומד מאחורי זה.
וזאת דעתי בלי קשר לבדס"מ.

את שוכחת רק דבר אחד
סבא שלך עשה את כל הדברים האלו גם בגלל כל המגבלות שהיו על נשים פעם

אז השאלה היא

האם את מוכנה לחזור להיות אישה חסודה וצנועה שתתמקד בלהיות אשת בית וצריכה לרצות את בעלה ולעמוד בכל הסטנדרטים וחוקי המוסר שהגברים מכתיבים שאשה צריכה לחיות לפיהם?

אוי, עכשיו עשית לי את אחה"צ.
סבתא שלי עליה השלום הייתה אשת קריירה, אחת מהגדולות בתחומה.
חסודה בטח לא... סליחה סבתא... icon_rolleyes.gif
אולי בכללי ההערה שלך היתה מתיישבת טוב אבל, הפעם פספסת בגדול.
בעיניי זה ענין של נימוס בסיסי.
כל אחד והחינוך שקיבל.
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 22 במרץ 2007
זאלופון כתב/ה:
לו הייתי בחורה, הייתי מעדיפה גבר שלא היה משלם עליי בדייט הראשון. כך הייתי יודעת שהוא לא:

1. קונפורמיסט חסר תקנה - כזה שפועל לפי הנורמות בלי להרהר בהן כלל, או גרוע יותר, כזה שנכנע למוסכמות למרות שהוא אינו מאמין בהן.

2. שובניסט - כזה שחושב שגבר הוא גבר ואשה היא אשה ולכל אחד מהם מקום מוגדר, וכסף הוא מקום מאד גברי.

3. חרמנואש - כזה שחושב שאם יקנה לי קפה הוא יקנה אותי, ומודע לכך שאין לו מה להציע למעט גינונים פסאודו-אביריים. והוא ממש רוצה סקס, אז שווה לו להשקיע קצת כסף בשביל הסיכוי.

טוב, לא ממש. לו הייתי בחורה, אני מניח שכמו רוב הבחורות הייתי טועה לחשוב שגבר שמשלם עליי בדייט הראשון עושה זאת כי הוא אדם מקסים ונדיב וכי מצאתי חן בעיניו ולא בגלל אחת או יותר משלוש הסיבות הנ"ל.

cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif cheer.gif

אבל זאת תגובתי התאורטית מממ המון זמן לא יצאתי עם בחורה לדייט - מי זוכר... scratchead.gif