שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה אפשרי?

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 6 באפר׳ 2007

סיכום

חקרתי את הנושא של הנערות ליווי והבנתי שזה מתחלק לשלוש קבוצות :

מכונים: מקומות שלא מומלץ להיתקרב כי המחירים זולים ובאים כל מיני אנשים ירודים שלא ממש אכפת להם על חייהם ולכן הסיכווי למחלות עולה.

עצמאיות:מקבלות בביתן ,אך לכו דעו ברור שזה יותר בטוח.

משרדי ליווי:הכי טוב לפי דעתי ,אלו נשים שלא נמצאות במכונים אלה יש להם חיים מישלהן וכנראה חלקן לא ממש עומדות בהוצאות ואז הן עובדות דרך משרד שלוקח להן עמלה.אלו נשים שבאו מירצונן הן לא כלואות אלא חופשיות שיכולות להיות השכנה שלך בבניין.הן הכי יקרות והן באות אל הלקוח הבייתה.בדרך כלל מבוססים זה יכול להיות אנשים מהמעמד הכי גבוה שרוצה לחיות ולא למות.מציינים שהן באות נקיות אחרי מקלחת ולכן הם ממליצים שהלקוח יהיה נקי כדי לקבל שרות טוב.הסיכון היחיד בבית אם הקונדום יקרע מעבר לזה אם לא מנשקים ויורדים להן הן בכלל סיכוי להידבק.

אני בטוח שאזמין מתי שהורי יסעו לאיזה סוף שבוע.אני חייב לזכות בלקיים יחסי מין עם נשים ברמות על .לא תנוח דעתי עד שתהיה מול עיניי אחת כזו.

אני רוצה להוסיף ולומר לנשים צר לי לאכזב אתכין זה טיבעו של הגבר וזה מחקרים מוכיחים שגבר מחפש להיתגרות כי יש יותר זרעים.

תדעו לכן נשים שהחברים שלכן מדחיקים את מה שהן רוצים.גם אם הם נאמנים הם לא מאושרים ב-100 אחוז כי גברים צריכים גיוון .אין לגברים שליטה על היצר המיני כמו האשה.
אני מבטיח לכן שאם החבר או הבעל שלכן בעל שררה אתן באיום מתמיד.גבר הכי חזק בעולם תבוא אליו אחת סוף הדרך ותתחיל איתו הוא יפול כמו חלשלוש.הגבר חלש מול אשה שיפה לטעמו.
לעומת זה האשה יכולה לשלוט בזה בהרבה יותר טוב מגבר.

זה שאתן מאלצות אותן לשמור לכן אמונים תדעו שהם סובלים.כל גבר רוצה להגשים פנטזייה עם אשת חלומות והיום זה אפשרי.יש אינטרנט כתוב את גובהן מישקלן רוחבן ויש תמונה.יש שחומות בינוניות ובהירות חלק עם שיער שחור חלק שטני וכו'.

פעם היה לי וויכוח פה עם איזה מרוקאית עצבנית ,אף על פי שגם בי יש את העדה הזו ולכן היתכסחנו כי אמרתי לה שאני נמשך רק לאשכנזיות ורוסיות.היא אמרה להגנתה ,שהמון רוסיות עוסקות בזנות.מה אני רואה באינטרנט נערות ליווי ישראליות צבריות ואפילו יש מרוקאית ואני אשים לינק להוכחה.
http://www.ltadmit.com/girl_pix_en.asp?Angel=191
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

אתן מאויימות

אני אסביר למה.היום חברה זה יקר בילויים המון זמן מתנות והנשמה יוצאת עד שמצליחים להגשים פנטזיות מיניות.אם היא נראת טוב אז העבודה קשה.אם היא כוסית זה כבר קשה וממש בקושי אפשרי.
אם היא מדהימה אז אין כמעט.

בנות נערות ליווי ניראות היום מדהים ומי שיש לו עבודה מסודרת יכול פעמיים בחודש אם יעלה לו בין 500 ל-600 ש''ח.ההיתרון שהוא יכול לגוון והן תמיד צעירות והיא עושה מה שמבקשים מימנה והיא ניראת סוף.לכן בנות תזהרו כי לאט לאט אנשים יציצו סתם באינטרנט ויראו את האשה שכל גיל הנעורים הוא היה יושב ומאונן עליה ועכשיו הוא יכול לזיין אותה ללא בעייה.ואתן או רובכין לא נראות ברמה כזו ובטח שלא יודעות לפנק כמו נערת ליווי כי זה לא המקצוע שלכן .

משפט המחץ:אצל הגבר המין יכול להיות נטול רגשות.
לא כאן יותר

ואני רק רוצה לדעת

לא כאן יותר • 6 באפר׳ 2007
מתי נפטר מעונשו של זה icon_rolleyes.gif ?
monk

Re: ואני רק רוצה לדעת

monk • 6 באפר׳ 2007
דיווה מפונקת כתב/ה:

אני חושב שזה כשהוא יגיע לגיל 13, אז יש עוד זמן.
dragon fly

Re: ואני רק רוצה לדעת

dragon fly • 6 באפר׳ 2007
monk כתב/ה:
דיווה מפונקת כתב/ה:

אני חושב שזה כשהוא יגיע לגיל 13, אז יש עוד זמן.

rffl.gif icon_lol.gif rffl.gif rffl.gif icon_lol.gif
sssssss
sssssss • 6 באפר׳ 2007
איזה פוסט מטומטם icon_lol.gif
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 6 באפר׳ 2007
אם עוד לא אמרו לך פה כבר, אז בהרבה ממכוני הליווי מחזיקים מישהי שעושה גם דברים שקשורים לסאדו אז אין בעיה פשוט לבקש.
אני חושבת שיש בנות שתגיד להן את זה והן לא יסכימו ויהיו בהלם, לעומת זאת אחרות יכולות לשתף פעולה בשמחה. בד"כ עדיף לך כבר לבקש מישהי שמבינה עיניין.
dragon fly
dragon fly • 6 באפר׳ 2007
נענש כתב/ה:
איזה פוסט מטומטם icon_lol.gif

רק הפוסט??????? icon_wink.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)

Re: סיכום

מלך הארץ​(לא בעסק) • 6 באפר׳ 2007
אמוץ כתב/ה:

...............
............................
אני רוצה להוסיף ולומר לנשים צר לי לאכזב אתכין זה טיבעו של הגבר וזה מחקרים מוכיחים שגבר מחפש להיתגרות כי יש יותר זרעים.

תדעו לכן נשים שהחברים שלכן מדחיקים את מה שהן רוצים.גם אם הם נאמנים הם לא מאושרים ב-100 אחוז כי גברים צריכים גיוון .אין לגברים שליטה על היצר המיני כמו האשה
................

גם לתוכים זכרים יש יותר זרעים אבל הם נקשרים בזוגיות לכל החיים, ויש עוד הרבה דוגמאות,

ויש עוד הרבה יצרים ודחפים לכאורה טבעיים.... אבל למדנו להבדיל בין טוב לרע ולהתגבר עליהם.