בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוך בואך לכאן - עוזרד

להבה חשופה
לפני 17 שנים • 3 ביוני 2007

סוף סוף יש לי תשובה לשאלת "מליון ה - $ " !@!

להבה חשופה • 3 ביוני 2007
בשבוע האחרון קראתי הרבה מאוד בלוגים, שרשורים ותגובות .. אני ידועה כאחת שאומרת דברה ללא כחל וסרק .

ראבק אנשים . צאו מהבועה .. למה לכם להסתתר מאחורי טרליון ניקים!! מה טוב בלומר\לכתוב דברים ולהסתתר?!!

כן כן אולי אני תמימה \ כנה . אבל הרי בסופו של יום {לילה} וזמן , הרי הכל מתגלה . אז למה?

יודעת שאם היתה לי תשובה לשאלתי . הייתי יודעת להסביר לעצמי הרבה דברים .. איך נאמר כבר "שאלת מליון ה - $ " !!

גיליתי , שמי שבאמת אמיתי . ישאר תמיד אמיתי וכנה . עד הסוף.. וטוב שכך לטוב {אולי} ולרע .

כן רחפוש יודעת . לאף אחד לא יהיה העוז לומר לי למה אנשים פועלים כך.

רחפוש " אאוריקה"!!

נמצאה התשובה לניקים הכפולים\המשולשים חיזוק לאגו\ ההדרה עצמית = מחקו המיותר {או שלא}

בברכת ברוכים הבאים טרולים יקרים .. "קיסר וקיסרית"!@!
נילי ונילי
נילי ונילי • 3 ביוני 2007
כל הגלגול הזה בדלי של זפת והצגתו לראווה בפני הכלוב במערומיו..
חייבת להודות שיש משהו כמעט פואטי לראות את נפילתו של האגו והתרסקותה של הקונספציה.
שונא נשים עלוב וקטן.
כמעט עושה לך חשק לכתוב: "ככה יעשה לאיש אשר השתלח בסאבית השמנה".
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)

ואני דווקא רואה כאן השג מיוחד

מזמן לא קראתי פוסט , שבו כל כך הרבה הסכמה!
שפע של תגובות ממוקדות, של אנשים ראויים שיצאו מהנוחות החמימה של הפינה שלהם ויצאו חוצץ להגן על הקהילה מתופעה מיוחדת עוזרד.

האיחוד הקהילתי מתחרה באופן מרשים במחנה הלאומי - הכתום ההוא

מעורר מחשבה,
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 3 ביוני 2007
גם אני סאבית מכוערת!
עוזרד​(שולט)

נו באמת......עד כדי כך נטרפה עליכם דעתכם

עוזרד​(שולט) • 3 ביוני 2007
תנוח דעתכם. הניק היחיד שיש לי ב"כלוב" הוא עוזרד. אין לי מנוי זהב ולכן חיפושי אחר משתמש בשם "אדון המעלות, כאן לא העלו דבר אבל מכרים אמרו לי שבעלי מנוי זהב המסוגלים לבצע חיפוש חברים העלו משתמש בעל הניק הזה , "אדון המעלות , שהוא גם מנוי זהב , אך לא פעיל. האם נראה לכם, "חובבי קונספירציות ומחפשי מרגלים " בלשונם של הקיסר והקיסרית - שהייתי פועל תחת ניק שאיננו מנוי , אם כל המגבלות שיש למי שאיננו מנוי, ממש באותה עת שיש ברשותי ניק עם מנוי ? עד כדי כך נטרפה עליכם דעתכם ?
אכן יש לי חתימה בפרופיל כ"אדון המעלות" - אך הענין הזה איננו מקורי כשלעצמו וכל מי שיש לו מעט נגיעה למסורת ולכתבי קודש יהודיים יודע מיהו "אדון המעלות". ולא נדרשת הברקה מקורית כל כך להשתמש במונח הזה, המציין את שמו של הבורא. אני גם מבקש להרגיע אתכם אני גם לא "הקיסר והקיסרית " שרשימתם גרמה לי מבוכה רבה - כבר הודעתי היטב בתגובה לתגובות מחמיאות בבלוג שלי , שאני מעדיף את פוזת "אויב העם" אליה כבר התרגלתי היטב כאן , וובה אני שוחה במיומנות רבה. אבל אני בהחלט מקבל את הנסיון הנואש שלהם להחזיר את הדיון למהות הטיעונים - אבל זה לא צלח בידהם כי כאן הכל רכילות שגם היא לדיאבון הלב, אין לה ידיים ורגליים..

לו הייתי מפר את האיסורים שנטלתי על עצמי ומפרסם כאן הודעות אישיות של סאביות שמנות ודחויות שנדחו על ידי ואשר עומדות מאחורי "הקמפיין" ( הוי המילה המחרידה הזאת...) הזה לייחס לי ריבוי זהויות הייתם מבינים מנין צומחים לזה ידיים ורגליים. אבל מי שקרא את הפוסטים שלי בבלוג שלי יודע שעל אף שהם מתבססים על פגישות ושיחות עם סאביות רבות, מעולם לא חשפתי פרטי זיהוי , מעבר למה שהוסכם עם כל סאבית ואני כמובן אמשיך במדיניות הזאת, על אף החומר האנושי הרדוד כל כך שכאן...
המקל והגזר

עוזרד שקרן.

המקל והגזר • 3 ביוני 2007
פשוט שקרן.
וגם עלוב ודחוי, בדיוק כאותן סאביות, אותן כה נהנית להשמיץ.

וכמו שאמרה נילי ונילי, שראוי שתלמד ממנה כתיבה טובה מהי- שונא נשים.
או נכון יותר- מפחד מהן פחד מוות.

הפוסט ההזוי הזה שפרסמת תחת הניק השני שלך- כמוהו כמעשה אוננות פומבי.
ליקוק עצמי בתחת.

האמת- שיחקת אותה.
אפילו השפל שבפוליטיקאים לא הצליח לפצח את משאת הנפש הזאת- ליקוק עצמי בתחת.

בכלל- שברת כאן כל שיא:
גם מגדיר את עצמך כשולט, גם מתבכיין כילד דחוי, גם קוצף על כולם, גם מעמיד עצמך לצליבה פומבית בצורה אובססיבית-כנחות שבמושפלים, גם מתהדר בנוצות האינטלקטואל, וגם כותב כפוץ טיפש ונפוח, ללא כל לחלוחית או הומור...

וכל זאת למה?
נפלא מבינתי......

למה שלא תתנחם בזרועותיה של אותה סאבית נחשקת שלך, ותניח לכל השאר?....

קיסר, קיסרית.....ולבסוף נשאר רק ליצן החצר.... כמה עצוב....
טמונה במסגרת

היי עוזרדי

טמונה במסגרת • 3 ביוני 2007
'צטערת שהייתי עסוקה כמה שעות בחיים האמיתיים,
אבל הנה באתי כדי להיות איתך שוב בשעותיך הקשות...

ומה אני רואה ?
אימצת לך את ניקו של בורא עולם.
יפה לך, עוזרדי.
ממש יושב עליך מקסים.

ורק נשאר לפצח את החידה המטורללת
"מדוע כולם פה שונאים את עוזרד" ?

ובכן -
אם תרצה הסבר משלי,
התופעה פשוטה ואתרגם אותה מאנגלית עבורך במיוחד:
אתה יכול, עוזרד, לשטות בכל האנשים חלק מהזמן.
אתה יכול, מאמי, לשטות כל הזמן בחלק מהאנשים.
אבל אפילו אתה, "אדון המעלות", לא תוכל לשטות כל הזמן בכל האנשים.

הגיע הזמן, עוזרדי, שתקפל זנב.
בסוף אפילו א. המדהימה עשויה להבין
עם מי היא ישנה (בהנחה שהיא אכן ישנה איתך).
הוא​(שולט)

מאחר ושורבבתי לכאן

הוא​(שולט) • 3 ביוני 2007
באיזה פוסט על חידה ופתרונה, לכל הפונים והפונות - אין לי מושג וגם לא מענין אותי

כן זיהיתי מיד שמדובר באותו נועמי פור יו מפורום בדסמ תפוז שרב הודעותיו נמחקו
ולא ברור לי עד עכשו למה הוא שוה ככ הרבה עמודים.
זו לא חגיגה זה עצוב שאדם צריך להשתין במכנסיו כדי לקבל קצת שמש מלטפת
וחבורה שלמה מתגלגלת מצחוק למראה הכתם הכהה שבין רגליו כמו ילדי "גן חוה"
נוזפים לועגים המון אמוציות . חייב לומר שזה בית ספר ליחסי ציבור
לא משנה מה כותבים עליך-העיקר שיאייתו נכון.

ולאלו שניסוח רהוט והסתתרות מאחורי פאסדה של ציטוטים פסבדו אינטלקואטלית
מסקרן אותן GO 4 IT
רק מומלץ לזכור שלא כל הנוצץ זהב (גם אם זה בעצם שתן במכנס)
זרה מוכרת

Re: היי עוזרדי

זרה מוכרת • 3 ביוני 2007
טמונה במסגרת כתב/ה:
'צטערת שהייתי עסוקה כמה שעות בחיים האמיתיים,
אבל הנה באתי כדי להיות איתך שוב בשעותיך הקשות...

ומה אני רואה ?
אימצת לך את ניקו של בורא עולם.
יפה לך, עוזרדי.
ממש יושב עליך מקסים.

[B]ורק נשאר לפצח את החידה המטורללת
"מדוע כולם פה שונאים את עוזרד" ?

ובכן -
אם תרצה הסבר משלי,
התופעה פשוטה ואתרגם אותה מאנגלית עבורך במיוחד:
אתה יכול, עוזרד, לשטות בכל האנשים חלק מהזמן.
אתה יכול, מאמי, לשטות כל הזמן בחלק מהאנשים.
אבל אפילו אתה, "אדון המעלות", לא תוכל לשטות כל הזמן בכל האנשים.

הגיע הזמן, עוזרדי, שתקפל זנב.
בסוף אפילו א. המדהימה עשויה להבין
עם מי היא ישנה (בהנחה שהיא אכן ישנה איתך).
[/b]

לא יודעת טמונה יקרה,

אני לא מוצאת שינאה כלפי האיש
לא אצלי.

מבחינתי לשנוא זה לבזבז כל כך הרבה אנרגיות על משהו שכלל לא ראוי לבזבז עליו אותן.

זרונת
עוזרד​(שולט)
לפני 17 שנים • 4 ביוני 2007

הלסת מחשבת להישבר מרוב פיהוקים כשקוראים אתכם

עוזרד​(שולט) • 4 ביוני 2007
והנה קבלו עוד מגלה קונספירציות בגרוש "שגילה " שאני הוא לא פחות ולא יותר NOAMI4U . אבל מה לעשות ואני "הצהרתי על כך מראש...בכרטיס שלי מצוין שהבלוג : " הרחבה מתמדת של תחום ההתנגדות " ( שאין לו קשר מיוחד לתחום הבי.דיס.מ - מה לעשות אדם הוא גם רב -גווני ) הוא שלי ושם מצוין בפירוש שכותב הבלוג הוא NOAMI4U . - נו אז מה יעשה מגלה הקונספירציות העלוב הזה בכשרונותיו ...
תישארו לכם ליד מדורת ההבלים שלכם, ממילא רק לזה אתם מסוגלים. ואם גילויי קונספירציות עושה לכם את זה ( כי לדיון מעמיק בסוגיות העולות בבלוג שלי - אתם לא מסוגלים ) אז תתנחמו בנחמת הטיפשים הזאת... ואני הלסת שלי מחשבת להישבר מרוב פיהוקים אבל יותר מכל מעלה בי קבס צחנת ביב השופכין העולה מים התגובות שלכם.

ולסאביות השמנות , הדחויות, והמכוערות - נמצאה לכן "עדנה " סוף סוף בגילויי קונספירציות מפלסטיק , שהרי למה בנוסף לזה אתן מסוגלות, ואיזה גבר ראוי יעיף בכן מבט מעבר לקש ולגבבה שאתן מייצרות כאן.

ולדומים בפרוטה - שהעיסוק שלי בסאביות חשף יותר מכל את האופי הקטן והנאלח שלהם המסיעים את קרקס הפרעושים הקטן שלהם לתוך חייהן של סאביות שמנות, דחויות ומכוערות ועוד מנסים להקנות לכך הדרת חן של "אידאולוגיה דומית" שמתפוררת לה מיד בשדות האבסורד המוחלט.

תישארו לכם כולכם עם "ההנאות" בפרוטה שלכם, עם הפלבאיות העלובה שלכם, עם הקינאה המייסרת שלכם בכל מי שהוא ברוך כישרון , עם הרדידות של מי- האפסיים ( כלשונם של הקיסר והקיסרית ) שלכם, עם הדלות חסרת החן שלכם.

כל ציידי המרגלים מתחת לפנס הרחוב, מחפשי הקונספירציות - אתם ראויים זה לזו. ממילא בשלב כזה או אחר, כפי שכתבתי כאן, כולכם תהיו זה עם זו. - ואני נפשי נקעה מכם.