אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לך, לך עם הקלות

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 29 ביולי 2011
בלוסום​(לא בעסק) • 29 ביולי 2011
בטי בום כתב/ה:

אני דווקא מאד מקבלת את הגרסה של המריר.
אני בטוחה שכשמספיק רוצים מישהי כסאבית ה"קשה" לא מהוות כזה מכשול.
אין לי ספק שהסאביות שנמצאות בתוך מערכת יחסים עם דומים לא עשויות ממקשה אחת, חלקן ועל כך אין לי ספק מההכרות עם הנפשות הפועלות הן לא מהסוג שאומר כן אדוני על כל דבר.
כולנו בני אדם ויש לנו טעם אישי ומשיכה, אני לדוגמה ממש לא בעניין של מתחלפים אבל הצעצוע שלי כל כך שווה שאני מוכנה לקבל שיש לו גם צרכים נוספים.
לפעמים זה לא את זה הוא, הוא פשוט לא מספיק בעניין שלך (עשו על זה אפילו סרט נדמה לי)

אני מדברת על כניסה לקשר, לא על המצאות בקשר עצמו. גברים כשרואים אשה כזו, לוקחים את 3 הרגליים ובורחים..כך מנסיוני עד כה. אלה שנשארים - בדרך כלל נשואים, ברוב המקרים, לצערי הרב..
חתול מריר

Re: ובכן,

חתול מריר • 29 ביולי 2011
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

לחלוטין לא מסכימה איתך. זו תופעה גורפת שקרתה לי מספר מאוד לא מבוטל של פעמים - ולא רק לי (אחרת באמת שהיתי שותקת) - אלא גם לחברותיי, רבות מאוד מהן. כך שצר לי, אבל זו לא התשובה, לא הפעם.

חוזרת שוב - בעיני אין "לא רוצה" במקרה זה - יש לא מסוגל, כי אני גם רואה את ההתנהגות שלהם מהצד ועם בנות אחרות.
ותודה לך על הדיאלוג וההשקעה.. icon_smile.gif

ראשית כל, שתי הערות קטנות :
* "... בעיני אין "לא רוצה" במקרה זה - יש לא מסוגל, ..." - נו באמת.... מה בנאדם צריך לעשות כדי להוכיח לך באמת ובתמים שהוא "לא רוצה" ?
* תפסיקי עם כל ה"תודה על התגובה..." למיניהם, זה לא תורם לכלום. ראית עוד מישהו כותב דברים כאלה?

ולנושא עצמו - אני אסביר שוב. ננסה הפעם גישה יותר מתמטית.
על מנת שיתקיים קשר --> צריך X > 14 .
נגיד שאת מספקת את הרצונות שלי ברמה 7 אבל אני מעוניין בך (פיזית ורגשית) ברמה 8 - ביחד זה 15 ויש לנו קשר.
אבל אם את מספקת את הרצונות שלי ברמה 5 ובנוסף העניין שלי בך הוא 7 אז אנחנו ב-12 ואז אין קשר. קאפיש?
בלוסום​(לא בעסק)

חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

לחלוטין לא מסכימה איתך. זו תופעה גורפת שקרתה לי מספר מאוד לא מבוטל של פעמים - ולא רק לי (אחרת באמת שהיתי שותקת) - אלא גם לחברותיי, רבות מאוד מהן. כך שצר לי, אבל זו לא התשובה, לא הפעם.

חוזרת שוב - בעיני אין "לא רוצה" במקרה זה - יש לא מסוגל, כי אני גם רואה את ההתנהגות שלהם מהצד ועם בנות אחרות.
ותודה לך על הדיאלוג וההשקעה.. icon_smile.gif

* "... בעיני אין "לא רוצה" במקרה זה - יש לא מסוגל, ..." - נו באמת.... מה בנאדם צריך לעשות כדי להוכיח לך באמת ובתמים שהוא "לא רוצה" ?
* תפסיקי עם כל ה"תודה על התגובה..." למיניהם, זה לא תורם לכלום. ראית עוד מישהו כותב דברים כאלה?

נגיד שאת מספקת את הרצונות שלי ברמה 7 אבל אני מעוניין בך (פיזית ורגשית) ברמה 8 - ביחד זה 15 ויש לנו קשר.
אבל אם את מספקת את הרצונות שלי ברמה 5 ובנוסף העניין שלי בך הוא 7 אז אנחנו ב-12 ואז אין קשר. קאפיש?

אתה שוב מפספס את הפואנטה שלי - אני אומרת שהחוסר הרצון הזה אינו נובע מחוסר רצון, אלא מחוסר מסוגלות.
אבל תרשה לי להוסיף פה עוד משפט: אני רואה שבאופן קבוע אנחנו נעים על שני קווים מקבילים, ונראה לי שמבחינתי הדיון הזה מוצה.
ולגבי נימוסי או חוסר נימוסי הדיון שלי, בוא תקבל אותם כמו שהם, ולא ממש מענין אותי איך אחרים מתנהלים פה או שלא.
FuckinMaster

FuckinMaster • 29 ביולי 2011
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

חחח, תגובה מוצלחת מצד החתול ועכשיו לפרשנות ההומאנית:
אם גבר לא רוצה אותך, למשל בגלל שהוא לא נמשך אליך פיזית ואת מכוערת בעיניו, אזי שאין כאן כל עניין של מסוגלות; הוא לא רוצה להכיל אותך, גם אם כן מסוגל; זה פשוט מאד וגם מה שהחתול ובטי פה ניסו להסביר הלוך ושוב.

יכול לקרות מצב שגבר רוצה אותך רק בשביל הפריבילגיה של לעשות BDSM, במצב כזה, לא תעניין לו ת'זין הדעתנות שלך (תרתי-משמע).
בלוסום​(לא בעסק)

FuckinMaster כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

אם גבר לא רוצה אותך, למשל בגלל שהוא לא נמשך אליך פיזית ואת מכוערת בעיניו, אזי שאין כאן כל עניין של מסוגלות; הוא לא רוצה להכיל אותך, גם אם כן מסוגל; זה פשוט מאד וגם מה שהחתול ובטי פה ניסו להסביר הלוך ושוב.

יכול לקרות מצב שגבר רוצה אותך רק בשביל הפריבילגיה של לעשות BDSM, במצב כזה, לא תעניין לו ת'זין הדעתנות שלך (תרתי-משמע).

אם שמת לב - מעולם לא דיברתי על תכונות פיזיות אלא על תכונות אופי והתנהגות - כך שגם אתה פספסת בענק את הפואנטה..
FuckinMaster

FuckinMaster • 29 ביולי 2011
persephone 1 כתב/ה:
FuckinMaster כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

אם שמת לב - מעולם לא דיברתי על תכונות פיזיות אלא על תכונות אופי והתנהגות - כך שגם אתה פספסת בענק את הפואנטה..

את פשוט לא הבנת את הדוג'...

יכולתי להשליך אותה בדיוק באותה מידה על רמת האהבה שלך לכלבים גם...
חתול מריר

טוב....

חתול מריר • 29 ביולי 2011
מכיוון שהדיון מוצה לא נותר לי אלא לסכם - מישהו פה .............

*יאללה כפיים !!!! *

חי בלהלה לנד, לה לה לנד
להלהלהלהלה להלהלהלהלה
חי בלהלה לנד, להלה לנד
מישהו פה חי בלהלה לנד.
שלגי

Re: טוב....

שלגי • 29 ביולי 2011
חתול מריר כתב/ה:
מכיוון שהדיון מוצה לא נותר לי אלא לסכם - מישהו פה .............

*יאללה כפיים !!!! *

חי בלהלה לנד, לה לה לנד
להלהלהלהלה להלהלהלהלה
חי בלהלה לנד, להלה לנד
מישהו פה חי בלהלה לנד.

אני לגמרי בעד לה לה לנד - רצוי עם איזה אלכוהול משובח.