שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה

Toxic Princess
לפני 17 שנים • 4 ביולי 2007
Toxic Princess • 4 ביולי 2007
וואו.... אני לא יודעת כל כך איך להגיב לזה. קשה לראות הודעה כזו....בעיקר שבכלל גיליתי על קיומה דרך בלוג של מישהו (ונוס החתיך icon_rolleyes.gif נשיקות ).
כואב, ומבאס... אבל אני באמת בטוחה שהם יעשו הכל בשביל לפתור את הבעיות שם ואני גם די בטוחה שיודיעו לנו ברגע שזה יהיה אפשרי ומתאים.

אמילי, F, טיצ'ר ופט - תיהיו חזקים, אנחנו כאן אם צריך עזרה.
הגבירה שלי​(שולטת)
הגבירה שלי​(שולטת) • 4 ביולי 2007
מעניין איפה היו רוב המלינים כאן כשהיה צריך להכניס יד לכיס ואו לבוא יותר ולפרגן יותר.
לא חשוב מי ומה מנהלים את המועדון.
מקום כזה גם עם כל הרישיונות וללא בעיות רישוי לא יוכל להיתקיים מפוסטים בכלוב אלה אך ורק מאנשים שיגיעו ישלמו כניסה ולא יתעצלו להגיע לבר.
בעסקים כמו בעסקים.
no money no honey
תיקלטו.
נילי ונילי
נילי ונילי • 4 ביולי 2007
מנסה להחזיר את הדיון הזה לפסים טיפה יותר פרקטיים:

מהניסיון (המועט) שלי עם מחלקת רישוי עסקים ונפתולי העירייה, צריך לגשת לכל נושא רשיון העסק עם הרבה הומור ואורך רוח. לזכור תמיד שפקידים קטנים מחפשים את הטעויות הקטנות בהקלדה שלך ואת משפט המפתח לכל ההתקשרות הזו: "בכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו".

הניסיון שלי אמנם כולל רק את עיריית ירושלים, אמנם, אבל בירוקרטיה זו בירוקרטיה בכל מקום וסחבת זה הרגל מגונה בינלאומי.

בהנחה שהבעיה מול העירייה היא יותר טופסולוגיה ופחות מימון, אשמח להציע עזרה בכל מה שנחוץ.

תחזיקו מעמד. העירייה תמיד נכנעת בסוף.
Queeny​(מתחלפת){being}

מחזקים

Queeny​(מתחלפת){being} • 4 ביולי 2007
גם אנחנו מקווים שבקרוב תהיינה בשורות טובות.
מעריכים את כל העבודה שהשקעתם, הדאנג'ן הפך נעים בהרבה.
מחזקים את ידיכם ומחכים, ומקווים לחגוג איתכם בקרוב.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 4 ביולי 2007
הגבירה שלי כתב/ה:
מעניין איפה היו רוב המלינים כאן כשהיה צריך להכניס יד לכיס ואו לבוא יותר ולפרגן יותר.
מקום כזה גם עם כל הרישיונות וללא בעיות רישוי לא יוכל להיתקיים מפוסטים בכלוב אלה אך ורק מאנשים שיגיעו ישלמו כניסה ולא יתעצלו להגיע לבר.
בעסקים כמו בעסקים.
no money no honey
תיקלטו.

WHAT SHE SAID icon_exclaim.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 4 ביולי 2007
הגבירה שלי כתב/ה:
בעסקים כמו בעסקים.
no money no honey
תיקלטו.

זאת האמת ,,,והיא לא מפחדת לבוא ולומר אותה .
aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 5 ביולי 2007

מילים לא רחוקות..

aka BODYGUARD • 5 ביולי 2007
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=19715&postdays=0&postorder=asc&start=20
סיבוב נוסף ואחרון!
סיבוב נוסף ואחרון! • 5 ביולי 2007
זה מתחיל באוסשקין ממשיך במועדון ובסוף עוד יקחו לנו את המזרקה בדיזנגוף!

מתגבשת קבוצה. חולדאי, רק לא את המזרקה!
melody
melody • 5 ביולי 2007
המפקדת כתב/ה:
הגבירה שלי כתב/ה:
בעסקים כמו בעסקים.
no money no honey
תיקלטו.

WHAT SHE SAID icon_exclaim.gif

לא ברור מה הקשר בין הניהול בעבר או בהווה לבין כמות המבלים במועדון, אם בכלל ישנו כזה.

אך בעיקר לא הייתי נכנסת לכיסו של אף אדם.

מאז ומתמיד היו פרגונים ויעידו על כך מאות השרשורים על ערבי בדסמ מוצלחים יותר או פחות, אבל פידבק היה.
ומה לעשות - מרבית התלונות, כמו לדוגמא האיוורור המזוויע והמציצנים למיניהם, היו מוצדקות והן הועלו קצת לאחר פתיחת המועדון. אין לי מושג אם ואיך הדברים השתנו בהווה.
כפי שאמרתי בפוסט הקודם שלי, לא הייתי במועדון מספר שנים אבל אני לחלוטין בעד פתיחתו המחודשת.
אני רק לא מסכימה לאמירה המצוטטת.
סורי שלי, המפקדת, ניקי.
Uranus
Uranus • 5 ביולי 2007
שאלה לכלובי:

כלוביייי !!!!!
מתי תוסיף פונקציה באמצעותה פותחי פוסטים במעמד פרסום הפוסטים -
יוכלו גם לנעול אותם לתגובות ?????