צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם - מילים אחרונות

מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 25 באוג׳ 2007

די!

זועקת מילת ביטחון !
צרור מילות ביטחון !

התתכתשות המילולית הזו כל כך מתישה שאפילו להתעלם ממנה מתיש.

די!!
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 25 באוג׳ 2007
עוזרד כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
dahanc קיבל אזהרה באותו יום
מאז עוזרד לא שב לפנות אלי
ברגע שהתקבלה תלונה הפוכה מ-dahanc על עוזרד הושהה באותו רגע גם הבלוג של dahanc עד לתיקון הבעיה. עוזרד, מותר לציין לא טרח לתזכר אותי רק רשם בפנקסו.

מצטער עוזרד אבל אני לא חושב עליך 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע וללא תזכורת לא הייתי מטפל בעניינך, כנראה שה"אאוטינג" לכאורה לא היה מספיק חשוב לך.

מטרתי היא לתת שירות למי שרואה עצמו נפגע מהבלוגים ולא לשחק תופסת עם טרולים שסיבת פנייתם אלי היא מלחמותיהם האישיות או נסיון לתפוס אותי בציציות.

ועכשיו "מפי הסוס בעצמו "

ועכשיו בריש גלי, מודה מנהל האתר הזה בניהול של איפה ואיפה על ידו , כי :
כאשר כאשר מוגשת תלונה נגד אחד , dahanc - כי אז הוא מקבל "אזהרה" . אבוי לאותה "אזהרה" המאפשרת לו להמשיך ולפרסם במשך למעלה משבוע ימים דברי בלע , בפוסט שמפר את כללי האתר. לעומת זאת כאשר מוגשת "תלונה" נגד עוזרד - הפוסט שלו נמחק לאלתר והבלוג נחסם ללא כל "אזהרה" - ילמדו חברי הכלוב הזה "ניהול" מ"הכלובי הזה".
ולא רק בזה הענין אלא כשמדובר "בתלונה" נגד עוזרד - הכלובי לא מפעיל שיקול דעת מינימאלי ואפילו לא תבונה מינימאלית לאמור " כיצד יכול עוזרד להפר את כללי הפרסום כאשר הוא מצטט , תוך הפעלת כללי ציטוט מקובלים" דברים שפרסם לפני כן מראש בבלוג שלו, איש אחד ( dahanc במקרה, אבל הענין הוא עקרוני ) - במקרה כזה לא שולח הכלובי את "המתלונן " לכל הרוחות בנימוק הגיוני, - כיצד ניתן לפגוע בך על ידי ציטוט דברים שאתה מראש פירסמת על עצמך. !!
אבל בזה כאמור לא מתמצה הענין :
היום פירסם אותו dahanc פוסט חדש בבלוג שלו ש"הופשר " על ידי כלובי . הפוסט כולל העתקה של קטעים מהשיר הידוע של דויד אבידן "יפוי כוח" תוך אי הקפדה על כללי הציטוט ויחוס הטקסט הזה לעצמו. כך ממש. - זהו מעשה של גניבת זכויות יוצרים הגובל כבר בפלילים של ממש , לא רק בהפרת כללים הפרסום בבלוג באתר זה.
בצהרי היום הבאתי ענין זה לידיעתו של "הכלובי " ( אני מביא ענין זה לידיעת הכלל עכשיו ) - עד רגע זה ממש , מעשה הגניבה הספרותי הזה ממשיך להתנוסס בבלוג של המעתיק dahanc. מבלי שהכלובי עשה דבר, אף שבהודעתי הפרטית אליו הפניתי אותו למיקום המדויק בספרו של דויד אבידן " משהו בשביל מישהו " בו התפרסם השיר הזה.
אז על איזה "אזהרות" ותזכורות" מדומיינות אתה מדבר כלובי ???!!! - אתה פשוט נסחף בזרם הכללי כאן של מנאצים ומשתלחים וכך הניהול של הבלוג הפך להיות מעשה של חוכא ואיטלולא שכולו משוא פנים ויחס של איפה ואיפה.
בוש והיכלם לך.
וכרגיל אתה יכול להפעיל את מספרי הצנזור להסתיר את קלונך.

אתה יודע עוזרד ? אתה לא חייב להישאר במקום שבו רע לך.

מצד שני,
באיזה עוד מקום מנהל האתר יתן לך את כל הזכות לפתחון פה בדברי בלע כמו אלה שאתה מפיץ ? (כולל עליו עצמו).

אבל אתה, הרי לא משנה לך איך אתה יוצא כאן, כמו שאמרה פעם אישה חכמה - כל תשומת לב היא תשומת לב מבורכת, העיקר שיאייתו את שמך נכון.
כך בראש ובראשונה לגביך.

זה היה כל כך צפוי שלא תלך למרות שאיימת/הבטחת/השלית אותנו בתקוות שווא.

שהרי אם תלך מכאן מי ישאר לך בעצם ? אתה והמראה ? אפילו אתה לא מספיק מאזוכיסט בכדי לרצות להישאר עם עצמך לבד.

אז הצעה ידידותית לי אליך מותק,
תוריד פרופיל לזמן מה, נצור את לשונך ו/או מקלדתך
ואולי אז,
רק אולי
לא ישימו לב שאתה עדיין כאן למרות האיום המובטח להיעלם.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
זרה מוכרת כתב/ה:
עוזרד כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
dahanc קיבל אזהרה באותו יום
מאז עוזרד לא שב לפנות אלי
ברגע שהתקבלה תלונה הפוכה מ-dahanc על עוזרד הושהה באותו רגע גם הבלוג של dahanc עד לתיקון הבעיה. עוזרד, מותר לציין לא טרח לתזכר אותי רק רשם בפנקסו.

מצטער עוזרד אבל אני לא חושב עליך 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע וללא תזכורת לא הייתי מטפל בעניינך, כנראה שה"אאוטינג" לכאורה לא היה מספיק חשוב לך.

מטרתי היא לתת שירות למי שרואה עצמו נפגע מהבלוגים ולא לשחק תופסת עם טרולים שסיבת פנייתם אלי היא מלחמותיהם האישיות או נסיון לתפוס אותי בציציות.

כל מה שנכתב כאן בהמשך על ידי ה-ע.כמובן לא חשוב ושולי.

.

אתה יודע עוזרד ? אתה לא חייב להישאר במקום שבו רע לך.

מצד שני,
באיזה עוד מקום מנהל האתר יתן לך את כל הזכות לפתחון פה בדברי בלע כמו אלה שאתה מפיץ ? (כולל עליו עצמו).

אבל אתה, הרי לא משנה לך איך אתה יוצא כאן, כמו שאמרה פעם אישה חכמה - כל תשומת לב היא תשומת לב מבורכת, העיקר שיאייתו את שמך נכון.
כך בראש ובראשונה לגביך.

זה היה כל כך צפוי שלא תלך למרות שאיימת/הבטחת/השלית אותנו בתקוות שווא.

שהרי אם תלך מכאן מי ישאר לך בעצם ? אתה והמראה ? אפילו אתה לא מספיק מאזוכיסט בכדי לרצות להישאר עם עצמך לבד.

אז הצעה ידידותית לי אליך מותק,
תוריד פרופיל לזמן מה, נצור את לשונך ו/או מקלדתך
ואולי אז,
רק אולי
לא ישימו לב שאתה עדיין כאן למרות האיום המובטח להיעלם.

אוחחחחחחחחח-אמרתי לך כבר היום שאוהבת אותך???
אגב, חבל על הדיו שבמקלדת, ללכת הוא לא ילך הוא הילד (המזדקן אומנם)מהסיפור זאב זאב,
הצומי קורע אותו.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
BODYGUARD כתב/ה:
הוזעקתי מאילת הרחוקה שטופת השמש כי ב-60 קשרים ימיים על

אופנוע ים קיבלתי שיחת פון בה נמסר לי ואפילו הוקרא לי הפוסט הזה..

כנראה שאפילו מניין גברים שיתאבלו על הבלוג הענק הזה אין...

אגב, איזה צבע? (הפרחים..)

ש-א-פ-ו כלובון.... ! ! !

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

בברכת בר מצווה:

"ברוך שפטרנו מעונשו של זה! ! !

חחחחחחחחחח יפה אהבתי את התאור.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 16 שנים • 3 בספט׳ 2007

Re: שלום לכולם - מילים אחרונות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 בספט׳ 2007
עוזרד כתב/ה:
היום , 22.8.2007 מחקה הנהלת הכלוב את הבלוג שלי, בעקבות כתיבת הפוסט שלי על "הדום דה-לה שמאטע " ( דום הסחבות ) . מחיקה זו באה ללא כל התרעה. אף שהפוסט התיחס לדגם כללי של דומים בדומה לסידרה הכללית על הסאביות אותה פירסמתי בסידרת הפוסטים שלי על "קווים לדמותה של הסאבית העבריה " .
אף אם היו בפוסט שלי התיחסויות יחודיות לדומים כאלו או אחרים בפוסט דנו, הם בוודאי לא היו בלשון המנאצת אותה הפגינו בעלי בלוגים אחרים כלפי, ואשר לגביהם לא נקטה הנהלת האתר פעולת מחיקה דומה.
בעקבות סתימת הפיות הנלוזה בה נקטה הנהלת האתר נגדי מעבירה את שדה הכתיבה שלי לבלוג הוותיק שלי באתר תפוז הנושא אותו שם : "הרחבה התמדת של תחום ההתנגדות ". כל מי שקרא בבלוג שלי, נהנה או לא נהנה ממנו, אך לא יכול היה בלעדיו מוזמן להגיע למקום ההתרחשות החדש בתפוז ( לינק מצוי בכרטיס שלי )
הודעה על כתיבה יחודית באתרי בי.די.ס. מ. אחרים תבוא בהמשך.

אכן, שלום לכתיבה הייחודית של הטרול היקר שלנו.

[ ומי שמתגעגעים, יכולים לראות כיצד נועמי עבר מפורום לפורום בתפוז בחיפוש אהבה ותשומת לב בתחפושת של מיזנתרופ ומיזוגן, עד שזכה לפוסט הארודי הזה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=240&msgid=74097126&FlagSybase=1 ]

עד הפעם הבאה, נועמי...