בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

מיס קניון הזהב 94
לפני 16 שנים • 28 באוק׳ 2007

מה שמטריד אף יותר

מיס קניון הזהב 94 • 28 באוק׳ 2007
זה הנוסח שחוזר על עצמו לא מעט פעמים בטקסט, והוא עניין המחוננות, בית עשיר
בת טובים וכל הבלה בלה.

יקירתי, בזה שכתבת שאת מחוננת וילדת שמנת לא הוכחת שאת יותר טובה מאותה אישה השכובה לה בסמטה כשהיא מרוחה בזרע.
לרפש אין צבע וצורה והוא מרוח עלייך כאות לטפשותך.
מה הקשר בין היכולות האינלקטואליות שלך, או להיותך בת טובים לעובדה שאת צורכת הנאה מלראות אנשים אחרים מושפלים?
אמיתי או לא, גם לאישה בת ארבעים פלוס למודת ניסיון שרוצה לכתוב סיפור יש דרך מעודת וקלאסית לספר סיפור שדומה בערך לחיבור שחיבר ילד ארבע עשרה על הפנטזיה שלו....
אני לא מחוננת ולא בת טובים, אני אישה רגילה בת להורים רגילים שלא החסירו ממני דבר, שחינכו אותי טוב - לערכים, עקרונות ובעיקר חמלה.
הצלחתי לסיים בית ספר לרפואה בהצטיינות ובחיים שלי לא טיפלתי פחות טוב בנרקומנים וזונות, היחס שלי לכל אדם תמיד היה שווה ותמיד תוך שמירה על כבודם.
אגב, מחוננים לא כותבים בשגיאות כתיב.
מUחדת

תזכורת:

מUחדת • 28 באוק׳ 2007
רוצחיו של נהג המונית דרק רוט, הרוצחים ארבל אלוני ומשה בן-איבגי מהרצליה שהיו בני 14 בעת ביצוע הרצח- היו בני טובים. האם אמא של הבני טובים.

אסף שטיירמן נרצח על ידי רעי חורב, סיגלית חיימוביץ' וליהי גלוזמן- חבורה צעירה מכפר סבא שהגיעה ממשפחות אמידות, מלח הארץ וחלקם אובחנו כמחוננים.

ואני, בעת קריאת הטקסט הזוועתי (שגם כתוב רע, בינינו. מחוננת מחוננת- אבל לא יזיקו כמה שעורים בניסוח ובכתיבה ללא שגיאות כתיב) ראיתי בעיני רוחי את דולי שלנו סופקת ידייה בשביעות רצון והזדהות עמוקה עם הדמויות הנ"ל.

כל הכסף שעשו הורייך לא יוכל לקנות לך לעולם נשמה, רחמים ואנושיות.
קוזו​(שולט)

Re: תזכורת:

קוזו​(שולט) • 28 באוק׳ 2007
כל הכסף שעשו הורייך לא יוכל לקנות לך לעולם נשמה, רחמים ואנושיות
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2007
בעיניי, היא דולי סתם עוד אחת שתפסה תחת. סתם עוד אחת שמתחרה פה עם עוד כמה נשים על רמת האקסטרימיות שלה ומתחרה מאיזה גיל היא בבדס"מ, כמה היא הייתה יפה פעם, מוצלחת, מחוננת... כמה היא הייתה פעם... מתרפקת על זכרונות מגיל כלום שבהם היא ראתה בעצמה משו.

אפשר לחשוב.... עשתה הקדמה של 100 שורות על כמה היא נהדרת ומוצלחת והסיפור היה עוד 10 שורות. אפשר ללמוד מזה די הרבה.

אמת או המצאה או סיפור זה אנחנו נותנים לתופעות האלה לצוץ. אם תסתכלו טוב בחלק מהפוסטים של נשלטות מסוימות שכותבות כביכול מהמקום של אותה "זונה" מהסיפור של דולי וכמה אנחנו מהללים את האקסטרימיות שלהן בתור הבדס"מ הנכון והאולטימטיבי.

זה הכל אנחנו ואתם ו זה קורה בכל כיוון ובכל צידי המתרס.

היא אולי שונאת זונות אבל חתיכת זונת צומי בעצמה וזו לא הפעם הראשונה למיטב זכרוני.

היא עכשיו יושבת, מחייכת ונהנית מכל רגע לבטח. מהעוצמה, מכמות הקריאות, ומכל זה.

מה את רוצה שנעשה מייפל? מה? עם כמה שמחית נגד כל זה לדעתי יצא לך ההפך. עם כמה שהמלחמה שלך צודקת והצעקה שלך צודקת במקרה כזה יצא לך הפוך. הזנת אותה. עכשיו נראה מזה עוד הרבה יותר. המחאה שלך צריכה לבוא גם מהמקומות הפחות ברורים, המשוועים לעזרה, זו כבר מקרה אבוד. מעט מידי.מאוחר מידי
master281

Re: נקודה נוספת.

master281 • 28 באוק׳ 2007
שוגי כתב/ה:

דרשתי את מחיקת הבלוג מכיוון שלטעמי הוא עבר את מידת האקסטרימיות, למרות שהשיג את מטרת הכותבת לרייטינג וצומי.

בין השורות אני מזהה רוע לשם רוע.
וזה דבר שיש לעקרו עוד מיסודו
שאו ברכה.

אני לא בא לעודד אף אחד ואין לי שום צד בנושא בכלל

אבל מי אתה שתחליט מה הוא גבול האקסטרימי ומה לא ???
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

VIP כתב/ה:
שוגי כתב/ה:

דרשתי את מחיקת הבלוג מכיוון שלטעמי הוא עבר את מידת האקסטרימיות, למרות שהשיג את מטרת הכותבת לרייטינג וצומי.

שאו ברכה.

הוא לא החליט, ויפ, הוא החווה את דעתו ועד כמה שידוע לי עדיין לא נזרקים
לכלא על הבעת דיעה. (:
להבה חשופה

להבה חשופה • 28 באוק׳ 2007
VIP כתב/ה:
שוגי כתב/ה:

שאו ברכה.

VIP !!

הנקודה בפוסט זה אינה גבול אקסטרימי כזה או אחר .

הנקודה היא שבפוסט ההזוי הזה דובר על התעללות לשם התעללות.

אין כלל מקום להשוות או לנסות ליחס התעללות ל - BDSM .

ורצוי שיפנימו זאת כולם .

להבה חשופה .!@!
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
נו, כלכך הרבה תגובות, הייתי חייב להיכנס ולקרוא. למען האמת, יש כאן שתי אפשרויות. אפשרות אחת, שהסיפור הזה מצוץ מהאצבע. הכיתת מחוננים וכו', הילדה המוצלחת והזונה הנאלחת, ניראה לי קצת קיטש. פסיכולוגיה בגרוש בשיק "התפוז המכאני".
אפשרות שנייה, הסיפור אמיתי. במקרה הזה אני לא ממש מבין, למה לאנשים יש את הצורך להוציא את הכביסה המלוכלכת שלהם פה באתר ובבלוג שלהם. כלומר, לאיזה תגובות "הדולי" שלנו ציפתה? שנגיד - ואוו, כלכך מחרמן! האם ניסתה לבדוק את האמפתיה שיכולה להיווצר אצלנו דווקא לגבי הצד המתעלל, ולסיבות הפסיכולוגיות שגרמו לו כביכול להתעללות זו? ואללה לא יודע, מה שבטוח רייטינג זה בהחלט השיג. את האמת, אם הסיפור אמיתי, את ובני סלע חולקים מאפיניים פסיכולוגיים דומים. וזה מעלה בי תהיות, אולי כל העניין הזה של "שולטת" הוא קצת פיקטיבי, כי תמיד אני מחפש "שולטת" ובסוף אני מוצא "ילדה מתוסבכת".
שיהיה המשך לילה\יום נעים לכולם.. icon_smile.gif
כלובי

משהו טוב ימשיך לקרות כאן

כלובי • 28 באוק׳ 2007
הפרסום בבלוג של דולי לא פחות ממחריד.
פרסום כזה מחריד בכל מקום ובאתר בדס"מי הוא אף מחריד עוד יותר.
וזאת מתוך התופעה שאנו עדים לה שיש כאן אנשים שמוצאים לגיטימציה למעשים כאלה תחת חסות של פעילות בדס"מית. מחריד, מפחיד ומאיים למוטט את האושיות המוסריות עליהן בנויה התפיסה הבדסמ"ית השפויה.

מי שלא מבין את הגבול בין שפוי בטוח ובהסכמה לבין התיאור המובא בבלוג של דולי הוא לא פחות מסכנה עקיפה - ללגיטימיות של עולם הבדס"מ. וסכנה ישירה ומוחשית לשלומם של אלה שיבואו איתו במגע.

לא הצלחתי להבין מה הניע את דולי לכתוב את הפרסום בבלוגה. אך לצערי ניתן לראות שישנם אנשים ששואבים מפרסומים מעין אלו עידוד לאלימות, לאפליה ולשנאה.

לפיכך אנחנו מוסיפים באופן ברור את הסעיף הבא לתקנון האתר והבלוג:
אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.
ווסטה
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007

כלובי

ווסטה • 29 באוק׳ 2007
כלובי,
נאמרו פה שתי אפשרויות בקשר לאמיתות הסיפור. אני מאמינה שהסיפור אמיתי ושייך לדברים הקשים שארעו בעבר.

השאלה היא אם כדאי למנוע פרסום חומר כזה או כדאי להתיר את פרסומו ולתקוף את הבעיה, כך שדברים כאלה לא יחזרו?

האמת שאני חשבתי שפוסט כזה מזעזע יכול להביא לתוצאה טובה של הפנמה, שאסור לחשוב שהסכמה של קרבן זנות וסמים היא הסכמה, בשעה שהיום הנושא הזה עומד לדיון ויש לו משמעות אקטואלית.

כשקראתי את הפוסט ציפיתי לתגובות מזועזעות. התגובות התומכות בטלות בשישים לעומת הזעזוע.

לכך ציפיתי כשקראתי את הפוסט. האם כדאי לטאטא מקרים כאלה מתחת לשטיח?
אין לסיפור קשר לבדסמ, אבל מכיוון שהאמנתי לדולי שהסיפורים אמיתיים ויש סימנים למקומות ולאירועים שידועים ממקורות אחרים (כמו הפנימיה ההיא) -חשבתי שבסיפורים האלה דולי מתחילה להביט בילדותה בעיניים פקוחות, ולעומת זאת כולנו יכולים להביט במציאות ולבחון את ההשקפה של כמה אנשים שהסכמה של קורבן זנות וסמים מספיקה.

הפוסט הזה משרת את המטרה של הרבה מתנגדים לתופעות בזנות הקשה.