בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אולי תשב ושליטה מלמטה

IvoryDom
לפני 16 שנים • 15 בנוב׳ 2007

מניפולציה זולהבתחת של ציטה

IvoryDom • 15 בנוב׳ 2007
SPENKY כתב/ה:
זו היתה רק דוגמא יודע
היא ביקשה ממנו לשבת הוא התיישב היא ישבה עליו או לרגליו
ולא אנחנו לא מאמינים שזו שליטה מלמטה.
שולט נבון לא ייתן יד למניפולציה זולה וגם- לא יתרגש ממנה
שולט נבון יהיה גם קשוב לצרכי הסאבית שלו

האמת הכותרת לא קשורה
אבל אולי תביא את ציטה להגיב.

האמת זה מקרה קלאסי של הפוך על הפוכה
שבו השולט רצה בעצם כוס קפה.
אבל כמו כל דבר בישראל קפה זה לא קפה
סאבית זה לא הו הו סאבית.
SPENKY{שייכת}
לפני 16 שנים • 15 בנוב׳ 2007
SPENKY{שייכת} • 15 בנוב׳ 2007
קפה זה קפה וסאבית זה הו הו סאבית
הכל עניין של השקעה
והיודע- שליטה מלמטה פעם עשירית שאני אומרת בשרשור הזה
זה משהו שדומיקולואים המציאו כדי להתמודד עם אשה עם מוח שהיא גם נשלטת והם גם מרגישים הו הו מאוימים ממנה.
נכון שיש נשלטות שינסו גם לעשות מניפולמיות אבל לשולט נורמלי יש דרכים להתמודד עם זה
IvoryDom
לפני 16 שנים • 18 בנוב׳ 2007
IvoryDom • 18 בנוב׳ 2007
SPENKY כתב/ה:
קפה זה קפה וסאבית זה הו הו סאבית
הכל עניין של השקעה
והיודע- שליטה מלמטה פעם עשירית שאני אומרת בשרשור הזה
זה משהו שדומיקולואים המציאו כדי להתמודד עם אשה עם מוח שהיא גם נשלטת והם גם מרגישים הו הו מאוימים ממנה.
נכון שיש נשלטות שינסו גם לעשות מניפולמיות אבל לשולט נורמלי יש דרכים להתמודד עם זה

האמת השבוע נזכרתי בסרט שנקרא "חסר פחד"
סרט סיני.
יש סצנה שבו הגיבור לומד לשתול שתילי אורז
ולומד שיש לתת לכל שתיל מקום לצמוח ולגדול בו
בדיוק כמו שיש לתת לסאבית ולאדון מרווח מחיה בתוך הקשר.
האיש בשחור​(שולט)
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007

שולטת מלמטה - אישה עם מוח?

האיש בשחור​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
הקשר הגורדי ההזוי העובר כחוט השני בפוסט הזה ממש לא ברור לי. מה לכל הרוחות הקשר בין שליטה מלמטה לאשה עם מוח?

האם שולטות מלמטה מתאפיינות באינטליגנציה גבוהה? או לחילופין האם סאבית שאינה שולטת מלמטה הינן חסרות בינה?

שטויות!

היתי מצפה משולט נבון, מנוסה ובעל בטחון עצמי שלא יתרגש ממניפולציות זולות של סאביות מתחילות ומבולבלות שמקומן בהירארכיה עדיין אינו ברור ולא התקבע דיו, סאביות שבמעשיהן בעצם מעמידות במבחנים את השולט, את תגובותיו ואת גבולותיו.

שולט נבון כזה ידע לנווט את המניפולציה באופן ראוי ובחוכמתו לגרום לכך שהצורך בשליטה מלמטה (כל סאבית מסיבותיה שלה) פשוט יתנדף וימוג.

בלי שום קשר לכתוב לעיל, לעיתים אנשים נוטים לבלבל בין שליטה מלמטה לבין שיחה בגובה העיניים ותקשורת בין אדון לשפחתו.

כשולט לא אסכים למניפולציות מכל סוג שהוא מצידה של הסאבית שלי (דומיקולו?) לעומת זאת אעודד אותה ואהייה פתוח לשמוע ממנה על תחושותיה והרגשותיה. לא אחשוש מפידבקים ואיישם אותם למינוף, העמקת ושיפור הקשר ביננו.
IvoryDom

Re: שולטת מלמטה - אישה עם מוח?

IvoryDom • 20 בנוב׳ 2007
האיש בשחור כתב/ה:
הקשר הגורדי ההזוי העובר כחוט השני בפוסט הזה ממש לא ברור לי. מה לכל הרוחות הקשר בין שליטה מלמטה לאשה עם מוח?

האם שולטות מלמטה מתאפיינות באינטליגנציה גבוהה? או לחילופין האם סאבית שאינה שולטת מלמטה הינן חסרות בינה?

שטויות!

היתי מצפה משולט נבון, מנוסה ובעל בטחון עצמי שלא יתרגש ממניפולציות זולות של סאביות מתחילות ומבולבלות שמקומן בהירארכיה עדיין אינו ברור ולא התקבע דיו, סאביות שבמעשיהן בעצם מעמידות במבחנים את השולט, את תגובותיו ואת גבולותיו.

שולט נבון כזה ידע לנווט את המניפולציה באופן ראוי ובחוכמתו לגרום לכך שהצורך בשליטה מלמטה (כל סאבית מסיבותיה שלה) פשוט יתנדף וימוג.

בלי שום קשר לכתוב לעיל, לעיתים אנשים נוטים לבלבל בין שליטה מלמטה לבין שיחה בגובה העיניים ותקשורת בין אדון לשפחתו.

כשולט לא אסכים למניפולציות מכל סוג שהוא מצידה של הסאבית שלי (דומיקולו?) לעומת זאת אעודד אותה ואהייה פתוח לשמוע ממנה על תחושותיה והרגשותיה. לא אחשוש מפידבקים ואיישם אותם למינוף, העמקת ושיפור הקשר ביננו.

דווקא אני מעודד ניסיונות שליטה מלמטה
מי אמר שכל הרעיונות הטובים הם שלי
אני תמיד יודע מתי עושים עלי מניפולציה
ושונא מניפולציות זולות או חסרות חן
אם כבר, אז שישקיעו במניפולציה.
calipso​(נשלטת)

שליטה מלמטה

calipso​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2007
אני אוהבת שהאיש המקסים שלי מלמטה ..

והוא לגמרי בשליטה ולגמרי שולט !

יותר עמוק ויותר בשליטה מזה אין !

ואם מישהו מרגיש מאויים מזה - בעיניי הוא המפסיד .