בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בטיחות במפגש ראשון בין שולט לנשלטת

נסיכת החלומות
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007
נסיכת החלומות • 18 בדצמ׳ 2007
BODYGUARD כתב/ה:
באופן עקרוני לא מומלץ להגיע למצב על "עיוור", בטח ובטח למצב בו זו התנייה של השולט

להמשך דרך.

לרגל השנתיים שלי עם הלולי נגלה לכם שגם כבודה הגיעה לפגישה ,התפשטה

וחיכתה בנאדו מופתי רטובה ולוהטת .....

אבל הנו-נו הגדול תמיד היה שהיא בחרה מרצונה, לא הצעתי לה ולא דרשתי ממנה

פגישה בטריטוריה שלי בשום אופן וצורה.

עדיפה הזהירות מהפזיזות..

מסכימה עם כל מילה מאסטר - למרות שקיצרתי קצת.

אני חושבת שבפגישה הראשונה השולט צריך להיות קצת יותר "נשלט", זה כמובן בצחוק.

הכוונה לכך שהוא צריך להיות מתחשב, רגוע וקשוב לצרכיה או לבקשותיה של הסאבית.

עם כל הכבוד, פגישה ראשונה זה לא סשן ראשון, זאת פגישה של שני אנשים שבאו לראות ולהכיר.

כל מקום שהסאבית תרגיש בו בטוחה , עדיף מקום ציבורי, גם אם הוא קטן ודיסקרטי - זה המקום המועדף.

שני הצדדים באו להכיר בנחת כדי לראות אם יש רצון להמשיך הלאה לחוויה משותפת,

זה בדיוק המקום והזמן לכבד ולהיות קשובים ובטח שלא לחלק התניות או הוראות או לעקם את

הפרצוף אם הפגישה הראשונה לא מעוצבת כמו שהשולט המהולל החליט.

עם כל הכבוד לאפקט הפחד והגירוי הענק מחוסר הידיעה ... עדיף לשמור אותו לפעם אחרת.

כמו שנאמר למעלה, עדיפה הזהירות מהפזיזות.

במקרה שלנו, אני בחרתי דווקא כל מה שלא הייתי צריכה לבחור. אני מודה, זה מחוץ לכללים.

הבקשות שלי היו מוזרות, המיקום, המהלך, הכל ...

אפילו אני לא מבינה מאיפה היו לי הביצים בכלל ... רק מה, למזלי בחרתי טוב והשאר הסטוריה.

חשוב, חשוב להיות זהירות, חשוב לא להתפשר, חשוב לא להתקפל מול תנאים,

הבטחון שלכן, שווה יותר מהכל. ואתן השולטות, עד שבחרתן אחרת.

בהצלחה.
לא קשורה
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007
לא קשורה • 18 בדצמ׳ 2007

70% ממקרי האונס הם על ידי אדם מוכר.
מרבית מקרי האונס על ידי אדם שאינו מוכר הם מה שנקרא date rape (אונס בדייט), אבל, בשום מקום אין מידע מסודר האם מדובר בדייט שהתחיל בבית או בחוץ.
זו סתם סטטיסטיקה לא חשובה, אבל, הרגשתי צורך.

המחשבה שיתכן שמפסידים את גדול השולטים כבן זוג אם מסרבים למשהו, אכן נכונה.
מפסידים את עצמנו. ובלי אמון בעצמך די קשה להמשיך, ונילית או אחרת.

בעיני, אין כאן שום מקום למשא ומתן או תהייה אחרת.

כללים אולי ראוי שישברו וגבולות אולי ראוי שימתחו, כפי שאוהבים לחזור כאן השכם וערב (מעניין מה היה קורה אם היינו גדלים על אי ולא במדינה שהמושג גבול עמום יותר ממדיניות האטום), אבל, להגמיש גבולות וכללים עם עצמך, בגלל סיכוי תיאורטי להפסיד צעידה זוגית ארוכה ואיטית לעבר השקיעה?
זה לא עובד כי יש צד אחד שלא יגיע לפגישה הזו, וזו אותה בחורה, ובכל זאת, בד"כ צריך שניים לטנגו או משכנתא.

לא מרגיש לה נוח? כי ככה חונכה, כי יש לה דעות קדומות, כי זה מוקדם לה מדי או כי סתם בא לה על אוכל של מסעדה ובר נטול עשן?
לא נראה לי ממש משנה למה או מי עומד מולה.
לא מוותרים על עצמך עוד לפני שמתחילה מערכת יחסים, יש מספיק שנים לעשות את זה אחר כך
.
IvoryDom
לפני 16 שנים • 19 בדצמ׳ 2007
IvoryDom • 19 בדצמ׳ 2007
לא קשורה כתב/ה:

70% ממקרי האונס הם על ידי אדם מוכר.
מרבית מקרי האונס על ידי אדם שאינו מוכר הם מה שנקרא date rape (אונס בדייט), אבל, בשום מקום אין מידע מסודר האם מדובר בדייט שהתחיל בבית או בחוץ.
זו סתם סטטיסטיקה לא חשובה, אבל, הרגשתי צורך.

המחשבה שיתכן שמפסידים את גדול השולטים כבן זוג אם מסרבים למשהו, אכן נכונה.
מפסידים את עצמנו. ובלי אמון בעצמך די קשה להמשיך, ונילית או אחרת.

בעיני, אין כאן שום מקום למשא ומתן או תהייה אחרת.

כללים אולי ראוי שישברו וגבולות אולי ראוי שימתחו, כפי שאוהבים לחזור כאן השכם וערב (מעניין מה היה קורה אם היינו גדלים על אי ולא במדינה שהמושג גבול עמום יותר ממדיניות האטום), אבל, להגמיש גבולות וכללים עם עצמך, בגלל סיכוי תיאורטי להפסיד צעידה זוגית ארוכה ואיטית לעבר השקיעה?
זה לא עובד כי יש צד אחד שלא יגיע לפגישה הזו, וזו אותה בחורה, ובכל זאת, בד"כ צריך שניים לטנגו או משכנתא.

לא מרגיש לה נוח? כי ככה חונכה, כי יש לה דעות קדומות, כי זה מוקדם לה מדי או כי סתם בא לה על אוכל של מסעדה ובר נטול עשן?
לא נראה לי ממש משנה למה או מי עומד מולה.
לא מוותרים על עצמך עוד לפני שמתחילה מערכת יחסים, יש מספיק שנים לעשות את זה אחר כך
.

את פולניה במקרה?
לא קשורה
לא קשורה • 19 בדצמ׳ 2007
IvoryDom כתב/ה:
את פולניה במקרה?

וזה קשור לעניין הנדון כי?
IvoryDom
IvoryDom • 19 בדצמ׳ 2007
לא קשורה כתב/ה:
IvoryDom כתב/ה:
את פולניה במקרה?

וזה קשור לעניין הנדון כי?

הבנתי
נוריתE
נוריתE • 19 בדצמ׳ 2007
בלי להזכיר פרטים..
אחת הפעמים בעבר הרחוק מאוד,שהיסכמתי להביא אלי איזה "שולט" אחרי הצהריים, לדבר ורק לדבר ("מילה שלו" -ממש)כי ממש לא היה לי כוח לצאת באותו יום ומשום מה, לא זוכרת עכשיו בדיוק את הסיבה, מאוד כבר רציתי לפגוש אותו,
מצאתי עצמי בחדר הסגור שלי, מורדת על ארבע למציצה קצרה...("נסיעת מבחן" מיודעת לרכב חדש לא לסאבית שעוד לא הכרת ממש,הוא לא קיבל את המציצה רק הדרכה איך להגיע לדלת שלי.)
בנות, עברו ימי הטיפשות והאמון חסר המעצורים רק כי הוא מה שלא יהיה שמספר על עצמו ,בית קפה או לפחות מקום ציבורי או ש.. תודה אבל לא תודה. ועדיף, להגיע ברכב שלכן אוטובוס או מונית וגם לחזור ככה.
בלוסום​(לא בעסק)

עמדו על שלכן!!

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בדצמ׳ 2007
אני מאוד מסכימה שאסור להפגש פגישה ראשונה בבית של מישהו - מה את יודעת עם מי את נפגשת? כמו בדייט רגיל, הפגישה הראשונה צריכה להיות במקום נייטרלי.
אבל זה בהנחה שהם בכלל מוכנים לפגישה ראשונה. פגשתי יותר מדי דומים שמבחינתם שיחות במסנג'ר הן כמו פגישה ראשונה, ואם את לא מסכימה אז את כאילו חייבת לו משהו כבר בשלב הזה. כאילו עשה לך טובה ש"הסכים" להפגש בצורה שפוייה.
אנחנו צריכות לקחת את עצמנו בידיים ולשמור על עצמנו כי מדובר פה בתהליך של בניית אמון שלך במישהו. מכיוון שהכוח פה נתון בידיו של השולט / דום וכו', הוא זה שצריך בהתחלה לתת יותר כדי שבהמשך יקבל הרבה הרבה יותר.
זה שאני אוהבת קינק או בדסמ לא אומר שאני אסכים ואגיד כן לכל גחמה של כל אחד.
לא רוצה להיות דום שלי? לא צריך. אחד כזה לא שווה ממילא את המאמץ אם הוא מצפה שתסכני את עצמך.

לא?
מביט לרגע
מביט לרגע • 19 בדצמ׳ 2007
אצלי , לכל מפגש שמקורו באינטרנט , לא משנה מאיזה אתר נוצרה ההכרות ומה מטרתה קודמת שיחת טלפון . בכל מקרה גם לאחר שיחת הטלפון ולא משנה מה הצד השני רוצה , הפגישה הראשונה תהיה במקום ציבורי . ואני , בפעם האחרונה שבדקתי את עצמי , עדיין לא הייתי סאבית בכלוב .
זאת היתה התגובה האינסטיקטיבית שלי כשקראתי את מה שכתבה מאדאם T , אבל אז הופיעו כאן כמה כותבים שתארו איך הפגישה הראשונה שלהם היתה בצורה שונה - פגישה בבתים וכ"ו , ועד כמה היחסים שלהם טובים עד היום . אבל כל הדוגמאות האלה מוכיחות את מה שכולנו ידענו גם לפני - לא כל אדם שמציע להיפגש איתך בבית בלי להכיר אותך הוא אנס פוטנציאלי , ברור שרוב גדול של המקרים יסתיימו ללא שום דבר שמתקרב לכך , הבעיה היא שלא צריכים הרבה , מספיק מקרה אחד , שיהיה דווקא , לרוע המזל , דווקא איתך , כדי להרוס לך את החיים .

לגבי דרישה שכזו מצד דומים - נו , מה כבר אפשר להגיד ?
מילא שיש אנשים שתוך זרימת השיחה יכולים להרגיש ביטחון עם הצד השני ולהציע להיפגש בבית , אבל אם הסאבית לא מעונינת , להעביר את זה לרמת דרישה ? מה , הדום הדגול לא מסוגל להבין שהסאבית לא מכירה אותו וקצת חוששת להיפגש עם גבר זר שהיא הכירה באינטרנט , באתר הכלוב , בביתו ?
כמו שאמר זאלו , חסך לך את הפגישה . פניית פרסה וביי .
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 19 בדצמ׳ 2007
ערן 1 כתב/ה:
אצלי , לכל מפגש שמקורו באינטרנט , לא משנה מאיזה אתר נוצרה ההכרות ומה מטרתה קודמת שיחת טלפון . בכל מקרה גם לאחר שיחת הטלפון ולא משנה מה הצד השני רוצה , הפגישה הראשונה תהיה במקום ציבורי . ואני , בפעם האחרונה שבדקתי את עצמי , עדיין לא הייתי סאבית בכלוב .
זאת היתה התגובה האינסטיקטיבית שלי כשקראתי את מה שכתבה מאדאם T , אבל אז הופיעו כאן כמה כותבים שתארו איך הפגישה הראשונה שלהם היתה בצורה שונה - פגישה בבתים וכ"ו , ועד כמה היחסים שלהם טובים עד היום . אבל כל הדוגמאות האלה מוכיחות את מה שכולנו ידענו גם לפני - לא כל אדם שמציע להיפגש איתך בבית בלי להכיר אותך הוא אנס פוטנציאלי , ברור שרוב גדול של המקרים יסתיימו ללא שום דבר שמתקרב לכך , הבעיה היא שלא צריכים הרבה , מספיק מקרה אחד , שיהיה דווקא , לרוע המזל , דווקא איתך , כדי להרוס לך את החיים .

לגבי דרישה שכזו מצד דומים - נו , מה כבר אפשר להגיד ?
מילא שיש אנשים שתוך זרימת השיחה יכולים להרגיש ביטחון עם הצד השני ולהציע להיפגש בבית , אבל אם הסאבית לא מעונינת , להעביר את זה לרמת דרישה ? מה , הדום הדגול לא מסוגל להבין שהסאבית לא מכירה אותו וקצת חוששת להיפגש עם גבר זר שהיא הכירה באינטרנט , באתר הכלוב , בביתו ?
כמו שאמר זאלו , חסך לך את הפגישה . פניית פרסה וביי .

את כל כך צודקת! זה שמישהי נכנסת לעולם הבדסמ לא אומר שהיא צריכה לבטל לגמרי את עצמה
Madame T​(שולטת)

פרפרית..

Madame T​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2007
אני מסכימה עם כל מילה, שערן אמר לעיל, אבל אני מאשרת בזאת שהוא גבר ולא אישה icon_smile.gif