לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נצחון (זמני?) לדנג'ן

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 24 בדצמ׳ 2007
amy​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2007
איחרתי בגדול, אבל טוב שעוד הספקתי. למרות הסיבה הלא משמחת, היה עליז ונחמד, וכיף לראות את כולכם ( מחיר הפירסום- פוטו רצח שעשה לי הצלם, ונערה חמודה שנראית כורעת לרגליה של איימי המלכה )

אני בהחלט חושבת שהעצרת והנוכחות באולם השפיעו. לא יכולתי להשאר עד לקטע של מחיאות הכפיים, אבל ברגע שהבנתי שיש- ניצחנו, הרשתי לעצמי לרוץ לעבודה... יצאתי עם חיוך.

נקווה רק שבתום החודש העניין יפתר אחת ולתמיד, ונוכל לחוש בטוחים בבית שלנו.

תודה למארגני העצרת, ותודה מיוחדת לנילי ונילי, פשוט כי היא מתוקית... ואת יודעת- הדברים שכתבת כאן בפורום לפני ההפגנה, ומה שונוס כתב, ומאונן מקלדת לשעבר- השפיעו עלי לבוא, אז תודה לך, ולכם icon_smile.gif

אגב- התגובה שלמעלה היא זהה, פשוט נכנסתי בטעות מהניק של ראש השבט. סליחה, ראש השבט... icon_confused.gif
TOB​(שולט)
לפני 16 שנים • 24 בדצמ׳ 2007
TOB​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2007
האמת שבעיני מאבק כזה הוא יותר מאשר מאבק על הדאנג'ן כמועדון סאדו אלא יותר על אופיה של המדינה ובחירתה האם להיות שייך לעולם פרמיטיבי ואכזרי ( ראה השלט :ישראל 2008=איראן) או שייכת לקבוצת המדינות הנאורות , הפתוחות ,עם חרויות שוות לכל אזרח ולכן הצלחת מאבק מעיין זה ייתן לגיטמציה ציבורית ומשפטית לעוד הרבה מועדוני סאדו כך שסאדו מאזוכיזם יהיה מקובל ומי יודע אולי בעוד 5-10 שנים נראה כמה פוליטיקאים "יוצאים מהכלוב " icon_rolleyes.gif
BlackDragon​(מתחלף){תפוס}
לפני 16 שנים • 25 בדצמ׳ 2007
BlackDragon​(מתחלף){תפוס} • 25 בדצמ׳ 2007
היה דווקא שמח icon_smile.gif

שמחתי לבוא, למען כל מה שהיה וכל מה שיהיה.

כל עוד הנושא לא יפורסם יותר מידי במדיה הרוסית, אני חושב שאני יהיה בסדר icon_smile.gif

"לא, פאפא, אני לא סוטה.."

כל הכבוד ללסע"ע, מילי, ונוס ותהום!
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2007
שיפתח עלי, שיפתח... icon_smile.gif
ברברה

ברברה

ברברה • 25 בדצמ׳ 2007
מה קורה ביום חמישי הקרוב?
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 25 בדצמ׳ 2007
[quote="ערן 1"]
dragon fly כתב/ה:

לסע"ע , בקשה אחת .
ב 10/1 אנא ממך אקוסטיקה מיוחדת למניעת כל רעש .
אני פשוט חושש שהרעש מההצלפות שספנקי הולכת לחטוף ממני על ההברזה היום יגרמו גם לרחמניות שבשופטות לסגור לך ת'מועדון icon_twisted.gif .

אני הייתי ברוחי ערן 1
וכן בשביל הישג כזה יש מצב שאתרום את התחת
אם תבקש אישור ממי שצריך והוא ייתן (עלם , אני סומכת עליך שתהיה דום חכם ותגיע להחלטה הנכונה) מייד אחריי שלסע"ע ירקוד סלאו עם התוכי כשהלא סתמי בעירום עם פלאג, גאג ואזיקים, אז כן , תוכל להצליף לי בישבני הקטון.
AIR​(נשלט)
לפני 16 שנים • 26 בדצמ׳ 2007

מזל טוב :)

AIR​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2007
שיהיה המון בהצלחה לדאנג'ן וכל הכבוד על המלחמה והתושיה ...
בהמון פירגון ואהבה , החלטתי לדחות את המסיבה שהספייס מקיים בצפון בשבוע או שבועיים , לכבוד אירוע הפתיחה המחודש של הדאנג'ן שמתוכנן ב 10 לינואר ...(כך שאף אחד לא יפספס אירוע זה)
בהמון אהבה , air }}{{
אושה{אוש}
לפני 16 שנים • 26 בדצמ׳ 2007
אושה{אוש} • 26 בדצמ׳ 2007
[quote="SPENKY"]
ערן 1 כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:

לסע"ע , בקשה אחת .
ב 10/1 אנא ממך אקוסטיקה מיוחדת למניעת כל רעש .
אני פשוט חושש שהרעש מההצלפות שספנקי הולכת לחטוף ממני על ההברזה היום יגרמו גם לרחמניות שבשופטות לסגור לך ת'מועדון icon_twisted.gif .

אני הייתי ברוחי ערן 1
וכן בשביל הישג כזה יש מצב שאתרום את התחת
אם תבקש אישור ממי שצריך והוא ייתן (עלם , אני סומכת עליך שתהיה דום חכם ותגיע להחלטה הנכונה) מייד אחריי שלסע"ע ירקוד סלאו עם התוכי כשהלא סתמי בעירום עם פלאג, גאג ואזיקים, אז כן , תוכל להצליף לי בישבני הקטון.

ספאנקי - אין לך למה להציב תנאים
הסיכוי שאדון ערן יחליט להצליף בך בפומבי קטן מהסיכוי שחולדאי ירקוד עם לס"ע...