בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות אטרקטיביות ופחות.

vered L
לפני 16 שנים • 3 בפבר׳ 2008
vered L • 3 בפבר׳ 2008
הקלף האהוב עלי הוא 21 אז אולי... אבל האמת שעוד לא עשיתי לעצמי קריאה כמו שצריך.
איימי, אפשר להתחיל איתך icon_wink.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 3 בפבר׳ 2008
Lynn כתב/ה:
הקלף האהוב עלי הוא 21 אז אולי... אבל האמת שעוד לא עשיתי לעצמי קריאה כמו שצריך.
איימי, אפשר להתחיל איתך icon_wink.gif

להתחיל באיזה מובן? icon_cool.gif
amy​(נשלטת)
דרך אגב, נכון יש נומרולוגיה? אז אפשר לעשות נומרולוגיה של הניקים... זאת אומרת לכל אדם. מעניין עד כמה התוצאות ישקפו... icon_surprised.gif
vered L
vered L • 3 בפבר׳ 2008
קריאה בקלפים. יש לך רעיונות אחרים? icon_smile.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
ניסתי להבין על מה המהומה של הפרופיל שלו ולאא הצלחתי.הבחור לא רוצה אהבה.
פאק זכותו.נכון שאני למשל בעבר חשבתי שזה אפשרי והיום ללא אהבה אני לא יכול לחיות.
בימים שאני לא נפגש עם החברה אם אני לא מדבר לפחות בטלפון ושומע שהחברה בסדר אני הופך לעצבני ולא סבלני.
היא יודעת שיום יום היא חייבת לשמור על קשר או אני מתקשר או היא או שניפגשים כי אני עלול להשתגע !!!!!!!

כאן בא בחור וחושב ההפך מימני למה להלחם בו עזבו מספיק כבר עם הטרוף שלהכנס באדם שחושב אחרת.

תפסיקו לחשוב שאת שפויים כי בחורה שאומרת שהיא שפחה של אדונה או זונה שלו זה לא נשמע יותר נעים לאוזן.

אנ י שונא לקרוא לאשה שפחה .זו גם אחת הסיבות שכולם בטוחים שאני נשלט אבל זה לא שייך כבר לדיון.

שיהיה לנו יום טוב!! אז בואו נרים כוסית נוציא חומוס ופיתות ונעשה פריסה.
amy​(נשלטת)
Lynn כתב/ה:
קריאה בקלפים. יש לך רעיונות אחרים? icon_smile.gif

חחח! לא... בינתייםicon_smile.gif אשמח לכל קריאה. בתחום שלנו בכלל אפשר להוסיף קריאות מיוחדות. למשל- קריאת רקטום! וויז? icon_smile.gif
gilsherr

איימי...

gilsherr • 3 בפבר׳ 2008
מה יהיה עם הרקטום שלך?
אדון שי​(שולט)

Re: במחשבה שניה

אדון שי​(שולט) • 3 בפבר׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
אחרי שיוט בבלוג שלך אדון שי, שבדך כלל אני מרותקת אליו, ראיתי מקבץ של תמוונת שהבאת אותן רק כדי לבזות את הנשים השמנות.
אני לא מוצאת הבדל בין אישה שמנה לרזה
לא בזה ניבחנת אישה
אין לי בעיה שגבר מעדיף אישה זו או אחרת אבל דחילק אל תלעג על זו שאתה לא מעוניין בה
זה בדיוק מה שעשה פה גלישר ומעניין מאוד גם אתה עשית אותו דבר בבלוג שלך.
אז הרצון שלך להגן עליו די ברור עכשיו.
מצא מין את מינו!!!! angry.gif

מנגינה חבל שאת מתעקשת להציג עצמך בצורה מאוד מטופשת ומתלהמת .
אם כבר העילית לדיון את הבלוג שלי בפורום הנ"ל רק על מנת לחזק איזו טוענה שלך .
אז מן הסתם היה שתסתכלי קצת יותר לעומק . ואולי תקראי את הטקסט שמצורף לתמונות המדוברות . ( כן ... אני יודע ... זה קשה לך ... ועוד בלי ניקוד ! )
בבלוג שלי פרסמתי תמונות שבהם מומחי " פוטו שופ" לקחו תמונות של דוגמניות , זמרות וכוכבות הוליוודיות וגרמו להן להראות שמנות . וזה על מנת להראות עד כמה גדולה המוניפולציה שניתן להפעיל על התמונות . ואם אפשר להשמין דוגמנית עד כדי כך אז מן הסתם ניתן לגרום על ידי מוניפולציה דומה אך הפוכה ליצור אידיאל יופי שהוא לא ממש ריאליסטי .
. אך היות שהוא משתרש אצלנו כאידיאל היופי שאנו שואפים אליו ( גברים כמו גם נשים ) אז הריי שאידיאל זה דן את כולנו לרמה מסויימת של תיסכול . ואצל נערות מסויימות מפתח תסביכים כמו אנורקסיה או בולימיה מתוך רצון להראות רזות כמו הנשים המצולמות בתמונות המרוטשות הללו .
לא היה בפרסום התמונות שום אמירה כנגד נשים מלאות או שמנות . אלא אמירה נגד המוניפולציה שפרסומים שונים מבצעים בתמונות . והתמונות נועדו להמחיש עד כמה הטכנולוגיה הזו מתקדמת .
כי לעיתים זה לא נתפס עד כמה ניתן לעוות את המציאות .
ולכן יצרו את הדוגמאות הללו רק על מנת להוכיח את העוצמה של התוכנות הללו . ולהדגיש את הבעיה שנוצרת בעכבות השימוש בתוכנות הללו באמצעי הפרסום .

לגבי הערתך הראשונה ...
כל נושא ראוי לדיון . לא בהכרח להסכמה . אפשר לגנות נושא מסויים . אבל יש להתייחס לגוף הנושא ולא לגוף האדם שהעלה את הנושא . בעיניי גם לשאול האם גברים עם זין קטן מתאמצים יותר זה לגיטימי ולא אמור לפגוע באף אחד .
אם את בוחרת להפגע מנושא שהועלה כאן בפורום זכותך להגיב לנושא עצמו . או לדלג מעל לנושא המדובר ולהתעלם ממנו כליל .
ואגב ... זה אולי נסתר מבינתך אבל זה לא לגיטימי להעלות לפורום פירסומים מהבלוג של אדם אחר .
לא על מנת לחזק את טעונתייך ולא על מנת לסתור את טענותיו של האחר .
תתייחסי לשאלה עצמה של הפורום או אל תתייחסי .
חבל שדווקא כאן ובגיל הזה את צריכה ללמוד כללים בסיסיים של נימוס . ושל תרבות דיון .
אגב ...
בפורום הבנות על הבנים תמצאי את הנושא הבא :
" עבדים מכוערים ושמנים " .
האם גם הנושא הזה לא לגיטימי בעינייך באותה המידה ?
או שמא זה רק רלוונטי כאשר מדברים על נשלטות שמנות .

יש גברים שאוהבים בלונדיניות ויש שאוהבים ברונטיות . יש שאוהבים שמנות ויש שאוהבים רזות .
יש כאלה שנמשכים למראה חיצוני ויש כאלה שנמשכים לתכונות אופי .
עצם השאלה האם נשים שלא ניחנו במראה חיצוני אטרקטיבי משתדלות יותר היא לגיטימית .
דעתי אגב שדווקא נשים אטרקטיביות יותר הן גם מפונקות יותר ובעלות חסכים מסויימים באופי שלהן .
וגם על זה פירטתי בבלוג שלי .ואפילו פירטתי באריכות את הסיבות לכך ( לפי דעתי ) .
ומוזר שלא הזכרת את הפרסום הזה בבלוג שלי . ובחרת לסלף את הדברים אותם רשמתי בבלוג בפרסום אחר .
או שזה בעצם לא מוזר ?
בכל מקרה אני אצרף כאן קישורים לפירסומים האמורים על מנת שכל אחד ואחת יחליט עבור עצמו .
בקישור הראשון יש סידרה של 5 פרסומים תחת הכותרת " נפלאות התמונה ". יש לקרוא את מה שכתבתי בפרסום הראשון בסדרה .
http://www.thecage.co.il/blog/userblog?blog_id=33246

הקישור השני נוגע לגבי התכונות הנלוות ליופי חיצוני ונסיון לנתח את ההשלכות שיש למראה חיצוני על נשים שזכו למראה אטרקטיבי במיוחד .
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=124700&blog_id=33246

והייתי מוסיף את השאלה מה תרמת עד כה לדיון פרט להשמצות והתלהמות ?
זכותך לא להסכים עם גלישר או איתי . אבל אין לך זכות להשמיץ או לנסות להוציא דיבה רעה .
אין לך זכות לצאת בהתקפות אישיות בפורום . אין לך את הזכות לסלף דברים על מנת שיתאימו לטיעונייך . ואין לך את הזכות לנסות לסתום את הפה לאף אחד !

הסיבה שלשמה צירפתי את הקישורים לבלוג שלי היא סיבה אחת ויחידה .
לחשוף עד כמה את מוכנה לעוות ולסלף על מנת לצאת צודקת בעיניי עצמך .
אני מקווה שפרצופך האמיתי יחשף .
ואם תישאלי אותי אז את כנראה מסוכנת הרבה יותר מאשר גלישר .
ואני בז לאנשים מסוגך .
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני חושב אדון שי הבהרת את עצמך זו זכותך לעסוק בבלוג שלך בנושא של אפקטים של צילום .

אני חושב מנגינה את לא יכולה לכפות את דעותיך על אחרים.
זכותך לחשוב שהחיצוניות לא משנה וזכותו של אחר לראות בזה העיקר.
או לראות גם באופי וגם ביופי כמוני למשל.
אני חושב שמה שאדון שי מסביר חשוב ומעניין.
על התסביכים שנשים יוצרות לעצמן בגלל מניפולציות של צילום .

אני לא חושב שהפרסומות יצרו את זה שגברים אוהבים חתיכות.

זה היה עוד בשנות החמישים בארץ לפני העידן התיקשורתי.
תשאלו את ההורים והסבים שלכם ואז תבינו שעולם הדוגמנות לא מכתיב אלא השתקפות שלנו או אפילו לאובססיות שלנו למין.

כי בסופו של דבר אנשים מחפשים משיכה מינית כמה שיותר חזקה וזה נוצר בעיקר באמצאות מראה מה לעשות.
העולם לא ישתנה.
לא כדאי שתיקראי את הפרופיל שלי מנגינה כי את עלולה להפגע אפילו שאני לא מדבר באופן אישי על מישהי.
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 3 בפבר׳ 2008
אמוץ אני מתייחס בפרסום ההוא לעיוות בתפישה של אידיאל היופי שנוצר על ידי הטמעת אידיאל יופי מסולף ומרוטש על ידי תוכנות .
מאז ומעולם נמשכו ליופי . זאת לא השאלה . השאלה היא האם היופי המוצג באמצעי התקשורת הוא אידיאל בר השגה . וזה משום שרוב האנשים מאמינים לתמונות אותם הם רואים .
בכל מקרה ניתן לקיים על כך דיון נרחב אבל כאן זה לא המקום .
רק רציתי שתיווכחו בעצמכם עד כמה "מנגינה " סילפה את הפרסום בבלוג שלי ומכך היא מהירה להכפיש בפורום הזה ולתקוף על בסיס העיוות שהיא עשתה לדבריי .
אני חוזר ומדגיש את דבריי .
עבורי " מנגינה " היא הרבה יותר מסוכנת מאשר " גלישר " .
ואני בז !!! לאנשים מסוגה .
אם כבר הייתי מוקיע את ההתנהגות של "מנגינה " הרבה לפני שהייתי מוקיע את גלישר .