ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משטרת המחשבות

gilsherr
לפני 16 שנים • 7 בפבר׳ 2008

Re: ספרתי

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
Black Lotus כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
למעלה מ-20 הודעות בפרטי שקוראות לי לחזור, מי את שמנה מטומטמת שתחליטי מה ראוי או לא ראוי להכתב בבלוג? לא מתאים לך? אל תקראי!
וזה לא אומר שאני חוזר לכתוב, עצם המחשבה שאני אאלץ להיתקל ולו-רק וירטואלית בשני טון הטימטום הבהמי והמכוער שלך מחרידה אותי ומרתיעה אותי מלכתוב שוב!

gilsherr כתב/ה:
למעלה מ-400 קוראים בממוצע היו לכל רשומה שפרסמתי,רובם אהבו, את יודעת למה?
מסיבה פשוטה, הבלוג עסק בחומרים קשים ולא מקובלים תוך תיאור אמיתי של תהליכים נפשיים בהם אני מנסה להבין את מעשיי הנוראיים לכאורה.
קצת שונה מתיאורי ה"קמתי,אכלתי,חירבנתי,ישנתי" המטומטמים שלך לא?
אני מתאר לעצמי את התשובה שלך: משהו בסיגנון של "הוקעת המעשים האיומים שלי" , תחסכי את זה ממני.

ואם כבר לצטט את כלובי אז אפשר גם את זה:
ציטוט: האלימות המילולית באתר היא נושא שמדאיג אותי מאד. רבים נטשו את הפורום לטובת הבלוג בעטייה.
מתוך: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=201049&highlight=#201049

צורת ההתבטאות בפורומים בתקופה האחרונה מכוערת יותר מצורות ההתבטאות של הקומץ הבית"ריסטי. בדרך כלל אני לא תומכת בחסימות, אבל אני מתחילה לתהות האם במקרה הזה לא מדובר באקט שיועיל לאתר ולאיך שהוא נראה. בניגוד למקרים של רפאל ופגוש, אני לא מוצאת באיש ובכתביו שום ערך מוסף או יצירת גירוי אינטלקטואלי לדיון.

נתקלת אולי גם באלימות המילולית נגדי?
האשמות באונס, קריאה לחברים להתאגד ולהכניס לי מכות, איחולי כלא וזיוני תחת עד סוף ימי, צואה, חלאת המין האנושי וכדומה. במשך שעות ניסיתי להשיב להאשמות בתבונה וזה לא עזר.
פניתי לדרך שחברי הכלוב מכירים , אלימות מילולית. אגב גם עם אלימות פיזית אין לי בעיה..
נראה מי הגבר שיעיז להפגש איתי פנים מול פנים וליישב אחת ולתמיד את הסוגיה את מי יזיינו בתחת. אני לא שווה דיון? יכול להיות , קראת פעם מה שכתבתי? לא יודע,אני מניח שלא. אני לעומת זאת קראתי חומרים שלך,במילה אחת:עלוב.
Tish Adams
Tish Adams • 7 בפבר׳ 2008
שלגי כתב/ה:
טיש יקירתי

לא חשבתי על אנשים כמוני או כמוך כשפרסמתי את הפוסט חשבתי על כולם.
לטעמי, דווקא הדיון הענייני, הויכוח, הבעת הדעות, היכולת לפנטז - יפרו את כולם.
אלה שעל הגבול - אולי יבינו דבר או שניים.
החולים - לא זקוקים להכשר של איש, לא רבנים, לא את, לא אני ולא כלובי, הם יעשו את מה שהם עושים בלי קשר לפנטזיה כזו או אחרת שפורסמה כאן בכלוב..

מיינסטרים זה בסדר, כל עוד יש מקום גם לקול השונה. כשהקול השונה מושתק - בסוף, כל מה שישאר זה כלום אחד גדול

קחי בחשבון שהדברים שציינת כמו דיון עינייני ושות', הם לא נחלת הכלל.
אלה שלא מבינים ולא יודעים יקפצו כמו חמורים כפי שקורה לא פעם.
אני לא באה לתת הכשר לחולים. אני פשוט מעדיפה שמי שמגיע מבחוץ ומתעניין, לא יושפע
מהם. או במילים אחרות, לא יקבל רעיונות.
אח"כ נתפלא שכלפי העולם הונילי אנחנו נראים פסיכים וחולי נפש.
לי אישית לא אכפת מה חושבים עלי אבל, בתור קהילה שמנסה בתקופה האחרונה "לצאת מהארון",
זה לא צעד חכם.
אין לי דבר נגד מיין-סטרים אבל יש לו מחיר. לפעמים המחיר סביר, לפעמים מופקע.

יש לך שקל? אני צריכה להגיע לב"ש? געגעת אליך.
icon_wink.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
שלגי כתב/ה:
מיינסטרים זה בסדר, כל עוד יש מקום גם לקול השונה. כשהקול השונה מושתק - בסוף, כל מה שישאר זה כלום אחד גדול

לא לכל קול שונה יש מקום. בדיוק כפי שאין סיבה להשאיר בכיתה ילד שמטיל טרור על חבריו לכיתה, רק מכיוון שזו דרך ההתבטאות שלו, אין סיבה להשאיר בכלוב את מי שמטרתו לעלוב באחרים לפגוע בכבודם. גם לדמוקרטיה יש גבולות, ואחד מהם הוא הפגיעה באחר בשם הדמוקרטיה.

gilsherr כתב/ה:
נתקלת אולי גם באלימות המילולית נגדי?
האשמות באונס, קריאה לחברים להתאגד ולהכניס לי מכות, איחולי כלא וזיוני תחת עד סוף ימי, צואה, חלאת המין האנושי וכדומה. במשך שעות ניסיתי להשיב להאשמות בתבונה וזה לא עזר.
פניתי לדרך שחברי הכלוב מכירים , אלימות מילולית. אגב גם עם אלימות פיזית אין לי בעיה..
נראה מי הגבר שיעיז להפגש איתי פנים מול פנים וליישב אחת ולתמיד את הסוגיה את מי יזיינו בתחת. אני לא שווה דיון? יכול להיות , קראת פעם מה שכתבתי? לא יודע,אני מניח שלא. אני לעומת זאת קראתי חומרים שלך,במילה אחת:עלוב.

אלימות מילולית היא לא משהו שזר לך, מהרפרוף על הפורנוגרפיה שאתה כותב ומתשובך לתגובה זו, ולכן אני לא קונה את בכי הקוזאק הנגזל שאתה מציג כאן. אני שמחה אגב לשמוע שאנשים כמוך לא מתחברים לכתיבה שלי, כך לא ניתן יהיה לקשר בין מה שאתה עושה תחת אצטלת בדס"מ לבדס"מ שלי.

וטיש - צודקת icon_smile.gif.
Lanya Colson
Lanya Colson • 7 בפבר׳ 2008
[Tish Adams"][quote"]אלה שלא מבינים ולא יודעים יקפצו כמו חמורים כפי שקורה לא פעם.
אני לא באה לתת הכשר לחולים. אני פשוט מעדיפה שמי שמגיע מבחוץ ומתעניין, לא יושפע
מהם. או במילים אחרות, לא יקבל רעיונות.
אח"כ נתפלא שכלפי העולם הונילי אנחנו נראים פסיכים וחולי נפש.
לי אישית לא אכפת מה חושבים עלי אבל, בתור קהילה שמנסה בתקופה האחרונה "לצאת מהארון",
זה לא צעד חכם.
אין לי דבר נגד מיין-סטרים אבל יש לו מחיר. לפעמים המחיר סביר, לפעמים מופקע.

[/color][/size][/b] icon_wink.gif[/quote]

אני מאוד שמחה בשביל הקהילה שהיא מנסה לצאת מהארון, ואני מעריכה את העובדה שהיא מוכנה לשלם את המחיר הכרוך בהצטרפות למיינסטרים. באמת כל הכבוד לה.

אני לעומת זאת, לא מעוניינת לצאת מהארון, ולא מעוניינת לשלם שום מחיר.
אז מה, אם אני רוצה מקום בו לא חייבים ללקק את חור התחת של המיינסטרים, אני צריכה להתחיל לגלוש ב- www.theclosetcage.co.il ?

כי נראה שגורל הכלוב כבר הוכרע, הוא מצטרף לקבוצת אתרי הבית של ynet.

לניה
A v​(שולט)

חופש ביטוי...

A v​(שולט) • 7 בפבר׳ 2008

וסובלנות לשמוע את האחר..

וגם ה"צדיקים" פה תמיד ממהרים לשפוט אחרים במהירות וללא רחמים..

אבל עובדה אחת ברורה פשוטה לחלוטין קיימת פה ולכולם נוח להתעלם ממנה

ברגע שמישהו כותב על הליכה לזונה-מעשה לא חוקי אם אני זוכר נכון.

מין הראוי שיימחק.

Av
Lanya Colson

Re: חופש ביטוי...

Lanya Colson • 7 בפבר׳ 2008
אדון וחבר. כתב/ה:

וסובלנות לשמוע את האחר..

וגם ה"צדיקים" פה תמיד ממהרים לשפוט אחרים במהירות וללא רחמים..

אבל עובדה אחת ברורה פשוטה לחלוטין קיימת פה ולכולם נוח להתעלם ממנה

ברגע שמישהו כותב על הליכה לזונה-מעשה לא חוקי אם אני זוכר נכון.

מין הראוי שיימחק.

Av

זה מה שקרה לריצ'רד גיר בסרט ''אישה יפה''
מחקו לו את הבלוג בכלוב
לכן בסוף הוא מתחתן איתה, כדי לזכות במחילה של כלובי
A v​(שולט)

Re: חופש ביטוי...

A v​(שולט) • 7 בפבר׳ 2008
[

זה מה שקרה לריצ'רד גיר בסרט ''אישה יפה''
מחקו לו את הבלוג בכלוב
לכן בסוף הוא מתחתן איתה, כדי לזכות במחילה של כלובי
[/quote]

quote="Lanya Colson"]
אדון וחבר. כתב/ה:

כרגע הזכרת לי למה אני "אוהב" להשתתף פה בדיונים.

תודה לך

Av
היילני

Re: ואני אוסיף

היילני • 7 בפבר׳ 2008
Lanya Colson כתב/ה:

היה לי בלוג (תחת ניק אחר)
חלקו פנטזיה, חלקו מציאות

יום אחד, אחרי אחד מאותם שרשורי ''תראו איזה בלוג נורא'' שנגמרו במחיקת בלוג (של מישהו אחר בכלל, אם או בלי התערבות כלובי) - פשוט מחקתי את שלי באופן יזום.
החשבון היה פשוט - אני מעדיפה שלא יהיה בלוג מאשר להכנס יום אחד לכלוב ולמצוא איזה מתחסד מצטט את הבלוג שלי ומסביר כמה זה נורא לא בסדר שאני לא עושה אפטייר קייר.

הנה לך משטרת מחשבות בפעולה.

היה לך בלוג? - אני מקווה ששמרת את החיבורים, ואם כן אני דורשת שתשלחי לי אותם!

ושלגי, you have me on board.
BrutallDom
BrutallDom • 7 בפבר׳ 2008
.

אני נסעתי היום במהירות 112 קמ"ש אדון וחבר.
גם זה לא חוקי, אני מבקש שהודעה זו תמחק לאתלר.

או אולי ?
אולי אפשר לשמור את המה מותר ומה אסור לפורום משטרה פרקליטות ומשפט ?
אולי אפשר להפסיק להיות כל כך צודקים, כל כך מטיפים, כל כך מחנכים ומלמדים.

ובמקום זה אפשר להיות קצת קצת מאפשרים, קצת מכילים, קצת עושים מקום למישהו אחר?

אולי אפשר להתייחס ברגישות, כן כן, רגישות, כשאחרים שמים פה את הקישקש שלהם,
כשאחרים מתפשטים פה לפנכם ?
אולי אפשר לבקר ולהביא דעה, מבלי להטיף ? ומבלי לשפוט ?
ומבלי ללמד את כל העולם ואשתו מה נכון ומה לא נכון ?

אני מאד מקווה שאפשר.

.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
הדיון שעלה לא היה על חוקיות הזנות בישראל, אלא על השאלה אם זונות, שעובדות במכון ליווי ומקבלות 200 ש"ח עבור שירותיהן, הסכימו בכמה מקרים ליחסי בדסמ.

הפוסט האחרון היה תאור של סחוג שהוכנס בכוח לרקטום של זונה, אבל הטענה היתה שהיא נהנתה מההשפלה ומהכאב והיתה בדסמית בעצמה. gilsher כתב שהוא מכיר אותה. אני לא יודעת כי כל הדיון נקטע, הבלוג נמחק, והועלתה טענה של "משטרת מחשבות" שלא מניחה לפנטז בכלוב.

הבעיה שההצעות לא נקראו כמו מניפסט לחופש ביטוי, אלא קריאה להשתקת הקול האחר בטענה שהקול, שמטיל ספק בהסכמתה של הזונה, הוא קול שמתאים למדור המרכזי של ynet.

אני חושבת שגם הקול של איימי הוא לגיטימי. הכלוב יכול להשאר מקום שבו יכתבו על כל דבר "מחרמן", "מרטיב" וישתיקו קולות מהסוג של איימי, אבל גם הקול שלה שזועק לחסום ולגרש הוא קול שנכלל בחופש הביטוי והקולות האלה יושתקו. אני עניתי לאיימי שאני נגד צנזורה ואני בעד הדיון וכמוני ענו , פיה, נילי ונילי, פרלין ועוד אבל חשבתי שגם איימי יכולה להביע את דעתה. חופש הביטוי הוא לכולם וגם לאיימי.

כתבתי שgilsher בעצמו כתב שהגיע לכלוב בבקשה שיעזרו לו לערוך מסע לתוך עצמו, להגיע לתובנות ולחשוב על מסעו הרצוף בן 15 השנים במכוני הליווי של ישראל. gilsher כתב שהוא מכיר מקרוב כלקוח קבוע את תעשית הזנות בישראל וביקש לכתוב עליה.

אני לא בטוחה שהכלוב יהפוך לאתר אנרכיסטי, לא מיינסטרימי ומחתרתי כאשר כל סיפור על סחוג ברקטום של זונה יתקבל בקריאות עידוד והתלהבות. הוא יהיה מיינסטרימי מהכיוון השני של עידוד לכל סיפור שנכתב.

אתם בוחרים באתר שאתם רוצים לראות.