לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטסטרופה

shushu
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008
shushu • 1 במרץ 2008
אני מודה, עד השבוע נמנעתי במפורש מלהכנס לשם, למקום ההוא. נראה לי פשוט חסר גבולות. אמרתי, מה לי ולזה? יש לי מספיק בלגאן בחיים, מה אני צריכה התמכרות חדשה?

אבל השבוע בטעות הצצתי ונפגעתי. אני עמוק בפנים.

עכשיו תקשיבו לי, ותקשיבו לי טוב.

הדן הזה, כמה שהוא מניפולטיבי ופרובוקטור, משחק אותה תמים ומפלבל בעיניו - הוא גם אחד היותר חכמים באזור, והוא מחושב, והוא חולה פרסום, ויש סיכוי לא רע בכלל שכל צעד שלו הוא פשוט בשביל רייטינג. אז בסדר, חטף איזו סטירה פה ושם, אבל מריבות מתוקשרות לא מזיקות. במקרה הכי גרוע, בסוף הרי ההפקה תציל אותו.

אלימות? הצחקתם אותי. מזימות, הצגות, חברויות חדשות? הכל צפוי והרשות נתונה, ואנחנו בולעים הכל בעיניים מסוממות כמו שטופי המוח שאנחנו; כמו אין מלחמה בעולם, כאילו לא נהרגים 60 אנשים ביום קרבות אחד חצי שעה מגדרה.

והכי מצחיק – הדיון בדיעבד... נו באמת. מה כבר יכולה מועצת שבט אחת שמורכבת מחבורת קשקשניות, היפית אחת, ושני תמימים טובי לב, לעשות כנגד האסטרטג הדגול??

רק דבר אחד אני לא מצליחה להבין, מה לעזאזל ההיגיון להזיז את פרק ההדחה ליום שלישי??? כמה תשחקו עם הלו"ז שלנו?? שמישהו יסביר לערוץ 10, שזה שיש להם תרנגולת מטילת ביצי זהב ביד, לא אומר שצריך לזרוק את כולן עלינו בבת אחת. הן עוד עלולות להתרסק.

נ.ב. יד על הלב - בין ונוס וקטה - את מי הייתם לוקחים אתכם לאי בודד?
lilian
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008
lilian • 1 במרץ 2008
וונוס יקירי
התבוננתי בעינייך היום.
וראיתי, ראיתי את מה שתמיד הכי קשה לומר ואפילו לעצמינו.
ונראה לי שאתה יודע למה אני מתכוונת, כמו שכל אדם במצוקה יכול להכיר את התחושה מתוך חוויה אישית.

לא רוצה להכנס עמוק מידי לכל מה שקרה.
לי אישית קרו מיקרים משפילים שמאד דומים ואפילו מוציאים מהדעת.

השאלה שלי אלייך וונוס מה אתה באמת רוצה להבהיר לקטסטרופה ולכל מי שנמצא כאן וקורא אותך? אבל באמת תמצא את המניע הפנימי שמגיע מתוך מילותייך, נורא קל לשפוך מילים, הם הכיסויי המושלם עבורינו ועבור האמת.

אגב קטסטרופהי המסר שהעברתי כאן הוא כנ"ל לגביך.

ואל תענו לי או לצופים
תענו לעצמיכם...
כנות רבותיי זהו הצופן.

שיהיה שבוע טוב ומבורך באהבה

ליליאן
Master_Eran​(שולט)
לפני 16 שנים • 2 במרץ 2008

לסלוח

Master_Eran​(שולט) • 2 במרץ 2008

לקח לי זמן להחליט אם להגיב פה, כי הרי אני לא אוהב לכתוב ולהגיב בפורמים...
הסיבה שאני מגיב, כי אני מכיר את שניכם ואתם אנשים יקרים וטובים.

קטסטרופה ידידי, מי כמוני יודע שמאחורי החזות הקשוחה והמחוספסת יש אדם ישר והגון
עם לב רחב וטוב, חבר אמיתי (לא שכיח בימינו) שתמיד מוכן לתת ולעזור.

לא להתבלבל, חמור ולא במקום מה שעשה, לא בבית ספרנו ויש להלחם ולהוקיע מקרי אלימות,
הטרדה מינית ואי כיבוד גופו ופרטיותו של כל אדם (אני מתכוון לכל המינים וכל הצדדים),
במיוחד שאנשים בתחום בו אנחנו עוסקים חושפים עצמם והרבה יותר פגיעים.

וונוס יקירי, אדם טוב ורגיש אתה. אני מבין לגמרי את הפגיעה וההשפלה שנגרמה לך.
קבל את התנצלותו הכנה של הבחור למה שקרה. רק לאנשים גדולים באמת יש את
היכולת לסלוח.

בואו נמשיך להנות ממה שאנחנו כל-כך אוהבים לעשות.
Ladytron
לפני 16 שנים • 3 במרץ 2008

יא דרמה קווין

Ladytron • 3 במרץ 2008
פגעו בך ברמה שהיא תקיפה בעינך?? תפנה למשטרה
פגעו בך ברמה נמוכה יותר ??? תפנה לבן אדם ודבר איתו

לפני כמה חודשים כשתהום תפסה לי אתה הידיים בכוח ואתה סטרת לי בפנים עד שבכיתי בלי לשאול לרשות ובלי להתחשב גם כשבקשתי שתפסיק לא פתחתי פה שרשור על מנת להשפיל אותך.....אולי זו היתה טעות אולי היית מבין שלא ככה מתנהגים זה תוקפני ומגעיל בדיוק כמו לכבות על מישהו סיגריה

התנהגות לא לגיטימת ופוגעת של קטסטרופה לא נותנת לך פתח לרדת לאותה רמה..עכשיו שניכם תוקפים ...מקסים
Mistress Nelly​(שולטת)
לפני 16 שנים • 4 במרץ 2008
Mistress Nelly​(שולטת) • 4 במרץ 2008
זה נבלה וזה טריפה בהחלט מסכם את הענין

שני גברים תוקפניים, לו היינו קהילה מתוקנת שניהם היו מאחורי סורגים.

אין מקום או קשר בין אלימות לבדסמ.
שושנה אבן
שושנה אבן • 4 במרץ 2008
Mistress Nelly כתב/ה:
זה נבלה וזה טריפה בהחלט מסכם את הענין

שני גברים תוקפניים, לו היינו קהילה מתוקנת שניהם היו מאחורי סורגים.

אין מקום או קשר בין אלימות לבדסמ.

אכן. רק למה לקפח את האישה התוקפנית?
רנה כתב/ה:
לפני כמה חודשים כשתהום תפסה לי אתה הידיים בכוח ואתה סטרת לי
בא מהשתיקה
בא מהשתיקה • 4 במרץ 2008
לא מכיר את קטסטרופה ואת ונוס ראיתי רק בהופעה אבל מדברים בעמוד הזה מי עשה מה וכותבים תגובות שנונות על השרדות ולא רואים שונוס מחק את הפרופיל ולא כותב. אני פוחד שונוס בדכאון ואין מישי שעוזרת לו.

כשאישה נפגעת עוזרים לה ועושים חשבונות אחר כך. כשונוס הוא גבר עושה רושם ששכחו לעזור לו. מישי נמצאת איתו? לכו לעזור לו.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 4 במרץ 2008
ונוס מחק את הפרופיל??? icon_eek.gif
בא מהשתיקה
בא מהשתיקה • 4 במרץ 2008
הפרופיל לא דומה לפרופיל הרגיל של ונוס. הפרופיל כמעט ריק. ונוס כתב פוסט של דכאון ולא המשיך לכתוב. הוא לא כותב בפורומים ולא עונה פה. מישי היתה אצלו? מישי ראתה שהוא בסדר? חייבים לעזור לו. icon_sad.gif