צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכלוא אותך בעצמך.

Tobias​(אחר)
לפני 16 שנים • 17 במרץ 2008
Tobias​(אחר) • 17 במרץ 2008
ובנימה חיובית יותר שלא יאמרו שאני לא עוזר

טיגריסית
דברי איתי בפרטי אם את רוצה כמה דרכים טובות לבצע סשן מהסוג שרצית.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 במרץ 2008
ציטוט: מקבי

יש הבדל בין מניעת חושים וכדומה

לבין לכלוא מישהו בתוך הצרחות והכאב של עצמו

מה זה בכלל 'לכלוא מישהו בתוך הזעקות של עצמו'? כלומר, ברמה המטאפורית אני עוד ייכול (בערך) להבין את זה... אבל איך זה מסתדר בסשן? ולמה שבהנאדם בכלל יצרח? ואיך אפשר לכלוא, פיזית, מישהו בתוך הצרחות שלו עצמו? לשים לו אוזניות על הראש עם הקלטה של צרחות שלו? נשמע לי קשה מאוד, ולו רק בגלל שזה ממש, *ממש* מעצבן.

בקיצור... 'סשן בידוד' זה דבר נחמד, אבל מעבר לזה אני לא כל-כך מבין על מה מדובר פה.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 17 במרץ 2008
אני השתמשתי במילים שלה.

"לכלוא מישהו בתוך הצרחות והכאב של עצמו"

אגב זה גם הרבה יותר פשוט משאתה חושב
אנשים עושים את זה בעצמם לעצמם
דבר עם כל שהיה אי פעם מאושפז, או חווה טראומה קשה ותשמע את הביטוי הזה חוזר שוב ושוב.

וכן יש דרכים לעשות את זה למישהו במיוחד עם מכניסים אותו למצב מבודד חושים.

לא אכנס למכניקה של זה כרגע.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 במרץ 2008
ציטוט: אגב זה גם הרבה יותר פשוט משאתה חושב
דבר עם כל שהיה אי פעם מאושפז, או חווה טראומה קשה ותשמע את הביטוי הזה חוזר שוב ושוב.

הייתי מאושפז בעצמי תוך סבל של כאבי-תופת ללא הפסקה ממשית... ובאמת שאין לי מושג על מה מדובר. אולי הכוונה לעינוי מתמשך? האם היא רוצה לכלוא אותו במצב הזה לפרק זמן ממושך, תוך שהיא גורמת לו לכאבים קשים? אני מקווה שלא... כי זה באמת כבר משהו שיכול לדפוק ת'שכל. icon_eek.gif אבל אנחנו מדברים פה כבר על משהו סטייל שבי צבאי, לא בדסמ. אני באמת מקווה שזה לא מה שאנו דנים בו כאן.

ציטוט: לא אכנס למכניקה של זה כרגע.

זה בדיוק מה שאני רוצה שתיכנס אליו, במחילה ממך. icon_smile.gif באמת שאני לא מצליח להבין איך זה עובד. אני יכול להבין גרימת כאב קשה לאורך זמן (ע"ע עינויים), אבל 'לכלוא בתוך הצרחות של עצמו'? לא מסתדר לי.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
tebayes כתב/ה:
אני השתמשתי במילים שלה.

"לכלוא מישהו בתוך הצרחות והכאב של עצמו"

אגב זה גם הרבה יותר פשוט משאתה חושב

וכן יש דרכים לעשות את זה למישהו במיוחד עם מכניסים אותו למצב מבודד חושים.

לא אכנס למכניקה של זה כרגע.

כן, יש דרכים. גם אני לא בטוחה בדיוק איך אפשר לשלב את זה בסשן, אבל תחשבו למשל על חדר ריק מרהיטים, עם אקוסטיקה מוגברת, והוא אטים לכל רעש מבחוץ. כל צרחה שלך, כל תחינה, תחזור אליך מהקירות בהד, כמה פעמים. ולא תהיה תשובה... לפחות בפרקי זמן מסויימים.
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 17 במרץ 2008
מקבי, קח את הדוגמא הכי פשוטה. מתי צללת לאחרונה? זוכר את התחושה שאתה שומע רק את עצמך וכל המסביב נשמע עמום ולא ברור? שרק את עצמך את מרגיש ושומע? וזו רק דוגמא אחת פשוטה איך אתה מגיע למצב בו אתה כלוא בעצמך....
רודפת מרדף לא ידוע
רודפת מרדף לא ידוע • 17 במרץ 2008
אני חושבת שההתקפות על טיגריסית לא מוצדקות כי היא שמה את כל הקלפים על השולחן. הבלוג שלה פתוח לקריאה וכל הפרטים שם.
כל מי שיקרא מקבל את כל הפרטים.

אנשים פה כתבו כאילו כל מי שנשבר, כאשר הוא שומע את הצרחות של עצמו הוא רכיכה או לא שפוי.

אני מכירה דבר דומה לדבר שטיגריסית העלתה, אבל לא מכיוון הבדסמ.
כטיפול לנתק מישהו מהצרחות של עצמו נתנו לו קורס צלילה ואני בחרתי מוסיקה מיוחדת של מוסיקת ים לאוזניה עם המכשיר שלו. לידו צלל המדריך שלו ושמר עליו.
הוא סיפר על חוויה של ניתוק מהחושים בצלילה אבל אם נבהלים ומקבלים שכרון מעמקים המדריך מוציא אותו מהמים לאט.

לאותו בחור לא היה קשה להשבר מהצרחות של עצמו כי הוא היה היחיד שנשאר אחרי שהחבר שלו עלה על מוקש והתפוצץ לידו ואחרי שחצי מהפלוגה שלו עלתה על מוקשים. הוא היה מבוגר ממני בהרבה והצרחות המשיכו לו בלילות שנים אחרי שהוא השתחרר.

הכל קרה בלבנון לפני שנסוגנו משם. אני הכרתי אותו גבר מבוגר, אבל עם סיוטים. להרבה אנשים יש סיוטים והם שפויים ולא רכיכות. שמעתי אותו בוכה כמה פעמים כשהתעורר בלילות.

לסשן של טיגריסית אני חושבת שכדאי להחליט מה את רוצה. חוויה של ניתוק ווצרחות בגלל כאב נפשי בעיני היא לא כייף, אבל הדבר שדרגון מתאר הוא חווית אין אונים שיש גברים שרוצים.

יש נשלטים שמחפשים ממופיקציה חלקית עם חוסר אונים וגבר אחר שמביט בהם ושולט בהם.

אני מכירה סיפורים על בידוד בשבי ואיך שברו אנשים אבל איכשהו הסיפורים לא נשמעים כייף גדול. אולי אפשר לשנות אותם ולהפוך אותם למשהו שנשלט יהנה שעושים לו, כמו סיפורי החקירות שנשלטים כותבים שהם רוצים שיעשו להם. אם מדברים על צרחות פנימיות צריך רק להזהר ולשאול שהנשלט לא חייל בעבר, שיש לו סיוטים בגלל שראה מוות אמיתי.
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 17 במרץ 2008
כל הסיפור כאן , הוא רגישות. זה הכל.
תודה על תגובתך, בהחלט מעניינת.

(נ.ב - "התקפות על טיגריס"? היו התקפות? (: )
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 17 במרץ 2008
אני בעד שכל אחד יביע את הפנטזיות במלואן בלי צנזורה - כל עוד הן חוקיות (הסכמה, גיל המשתתפים, נזקים וכיו"ב).

וכמה שהן יותר מיוחדות, יצירתיות ומשוגעות - זה רק מוסיף.

על כן לטיגריסית רק מגיעות ברכות על העלאת העניין.

ובקשר לפנטזיה עצמה ברשותך מספר שאלות:

כמה זמן זה? דקות, שעות? ימים? לילות?

יש לזה תכלית? כאילו, את רוצה ליצור אצל הנשלט איזה שינוי או משהו? לחנך אותו? או סתם להתעלל ושיעלם אח"כ?

וזה מזכיר לי דיאלוג שכבר בטח הזכרתי:

נשלט למלכה: "בא לך לבוא אלי לקפה, סשן וקסמים?"

מלכה לנשלט: "מז'תומרת קפה, סשן וקסמים?"

נשלט: נשתה קפה, נעשה סשן טוב ואח"כ נעשה קסם ואת תעלמי".
zboy{זאתי}

Re: לכלוא אותך בעצמך.

zboy{זאתי} • 17 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
בזמן האחרון , בא לי לכלוא מישהו בתוך הצרחות והכאב של עצמו.
להעביר תחושה בה הוא מבין שהוא לא יכול להימלט מזעקות הנפש שלו.
לתת לו לחיות בתוך החושך והאפילה של הכאב שלו.
אז איך אני עושה את זה?
אני צריכה לגרום לו להיכנס אל עצמו,
ואני צריכה לגרום לו לחוש בדידות
וחוסר אונים
ולנתק אותו מכל מגע אנושי.
אז חשבתי על כיסוי עיניים, אטמי אוזניים, אטב על האף, את הידיים להשאיר חופשיות על מנת שינסה לגעת - רק בשביל שיכשל. לנתק אותו מתחושת זמן ו/או מקום. שירגיש לבד. שירגיש בודד. שלא ידע מאיפה ההצלפה.
עלי יהיו כפפות , כך שאם יתחשק לי להעיף לו סטירה (ואני מאוד אוהבת את זה), שלא ינצל את זה לתחושת מגע אדם.
חשבתי על להקליט לו את המציאות החדשה בה הוא נמצא. דימיון מודרך שכזה. ולסכם איתו שבכל פעם שהוא יחוש צביטה חזקה בפטמה הימנית, הוא ילחץ פליי. לא יודעת למה , אבל זה נראה לי משפיל בצורה מעוררת תיאבון.

מישהו עבר חוויה דומה? גם אם לא בדרך, לפחות בתחושה?

את יכולה לשים ציפור בכלוב אבל אין לך סיכוי לקחת לה את יכולת התעופה,
אותו דבר, את לא יכולה לקחת לאף אחד את חופש המחשבה והבחירה שלו בתוכה,
גם אם תשתמשי ב20 כלובים של הודיני, במקרה של רוב האנשים פה,
את בכלל תעשי אותנו יותר חופשיים, אולי עם הפנוזה ילך לך אבל לא נראה לי כי זאת הייתה הכוונה,
בכלל, כשאת כולאת בן אדם שמבין שחופש הוא דבר פנימי, את כולאת את החופש שלו איתו,
קצת בעייתי לא?