שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא תישאי שם אדונך לשווא

Grey / Green
לפני 16 שנים • 19 במרץ 2008
Grey / Green • 19 במרץ 2008
שי, שתדע שאני מת עליך. לא כל יום מוכן אדם לקום ולעשות מעצמו בדיחה רק למען השעשוע של אחרים. אבל אני חושב שאנחנו צריכים לעבוד על הנושא הזה של קיפינג יור קול. שתבין, אם אתה מתאמץ נורא נורא הרבה להכניס לזאלו, יוצא מזה שאתה נראה כמו מישהו שמתאמץ נורא נורא הרבה להכניס לזאלו. עקוץ בקטנה, שלח בעיטות יחידות ומדוייקות. תצא ככה יותר גבר. אם אתה רוצה ללמוד איך עושים את זה, תקרא את זאלו.
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 19 במרץ 2008
Grey / Green כתב/ה:
שי, שתדע שאני מת עליך. לא כל יום מוכן אדם לקום ולעשות מעצמו בדיחה רק למען השעשוע של אחרים. אבל אני חושב שאנחנו צריכים לעבוד על הנושא הזה של קיפינג יור קול. שתבין, אם אתה מתאמץ נורא נורא הרבה להכניס לזאלו, יוצא מזה שאתה נראה כמו מישהו שמתאמץ נורא נורא הרבה להכניס לזאלו. עקוץ בקטנה, שלח בעיטות יחידות ומדוייקות. תצא ככה יותר גבר. אם אתה רוצה ללמוד איך עושים את זה, תקרא את זאלו.

זה לא אותו האחד שהציע עצמו להיות סאבית של זאלו ?

בכל מקרה ... אני מניח שאם מה שכתבתי לא היה " מכניס " לזאלופון ... לא היית חש צורך לצאת ולהגן עליו .

נו זה היה קצר לא ?

אז עכשיו " יצאתי גבר " ?
dragon fly
dragon fly • 19 במרץ 2008
סוטים סוטים בסדום

אבל למה לסטות מנושא השירשור? icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 במרץ 2008
מה אתה דוחף את עצמך לכל עניין? אני מדבר עם בת זוגך, לא איתך. אני מבקש ממך לבצע הפרדה (לא מסובך) ולא להפריע לשיחה שלי ושלה icon_cool.gif

באמת לא הבנת בעצמך למה היה רלוונטי לצטט את דבריך מהשרשור ההוא? אני מתקשה להאמין. אם הבנת, כפי שכל קורא אחר הבין, הרי שמיותר לענות לך ברצינות. אם לא הבנת, גם מיותר לענות, כי הרי שוב לא תבין. לכן אניח לשרשור הזה להמשיך במהלכו התקין ולא אתייחס לנסיונות העלובים שלך "להחזיר לי". למעט שתי נקודות קטנות:

1. שמידט חשפה בדיוק מי היא. היא לא "כינוי רפאים", אלא פשוט מישהי שהיתה כאן פעם בכינוי אחר. משעשע שאתה ממשיך לרמוז שהיא ואיימי הן אותה ישות למרות דבריה של זוגתך להם הגבתי ומשמעותם לגביך. נשמע שיש לכם על מה לדבר.

2. אתה אמנם כותב ארוך, וגם קיחוט כותב ארוך, אבל... יש כמה הבדלים (סוכריה למי שיגלה מה הם). לא, אני מוסיף להחזיק בדעתי שהניק הכפול היחיד של קיחוט הוא "אוכל חרה נזלת שפיך" icon_smile.gif

נ.ב.
פרלין, אני בהחלט מקווה שהיא אמיתית. זה יהיה הרבה יותר מצחיק.
טמונה במסגרת

איזה כייף

טמונה במסגרת • 19 במרץ 2008
לנסות להתמודד עם רעיון.

לקבל נושא למחשבה ממישהו, נניח למשל האדון שלי,
להכנס לפורום המתאים, לפרסם הודעה
ולצפות שאנשים אולי באמת ישתפו.
שיביעו דעה משמעותית.

והם משתפים.
ותורמים
ונתרמים.

ואז מגיעה החבורה הקבועה של שוחרי האלימות
ומלכלכת.
ודורסת.
ומכה לכל עבר.

אני יודעת שאני לא יכולה לשנות את זה.
אני יודעת שזה תמיד ככה.
אל תנסו לנחם או להרגיע.

אבל מותר לי לצעוק את הכאב.
לפחות פה.

ולא, הכלוב אינו מקום שאמור לעודד אלימות.
אלימות היא ההיפך של BDSM.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 19 במרץ 2008
ציטוט: א, אני מוסיף להחזיק בדעתי שהניק הכפול היחיד של קיחוט הוא "אוכל חרה נזלת שפיך" icon_smile.gif

טעות. זה הכינוי הכפול של מקבי. הוא משתמש בו על מנת לפתות קטינות.
Grey / Green
Grey / Green • 19 במרץ 2008
אדון שי כתב/ה:

נו זה היה קצר לא ?

אז עכשיו " יצאתי גבר " ?

אני לא יודע אם יצאת גבר, אבל אלוהים אדירים, איזה שיפור בשיעור אחד! נעבוד על זה עוד בדיון הבא.
אדון שי​(שולט)

Re: איזה כייף

אדון שי​(שולט) • 19 במרץ 2008
טמונה במסגרת כתב/ה:
לנסות להתמודד עם רעיון.

לקבל נושא למחשבה ממישהו, נניח למשל האדון שלי,
להכנס לפורום המתאים, לפרסם הודעה
ולצפות שאנשים אולי באמת ישתפו.
שיביעו דעה משמעותית.

והם משתפים.
ותורמים
ונתרמים.

ואז מגיעה החבורה הקבועה של שוחרי האלימות
ומלכלכת.
ודורסת.
ומכה לכל עבר.

אני יודעת שאני לא יכולה לשנות את זה.
אני יודעת שזה תמיד ככה.
אל תנסו לנחם או להרגיע.

אבל מותר לי לצעוק את הכאב.
לפחות פה.

ולא, הכלוב אינו מקום שאמור לעודד אלימות.
אלימות היא ההיפך של BDSM.

אני מתנצל .
לא הייתה לי כל כוונה מלהסיט את הדיון .
אך התרעמתי על הצורך הבלתי נשלט של חלק מהאנשים לגרור את הכינוי שלי לדיון גם כאשר הוא לא רלוונטי . וזה רק בגלל שאני וזעקה אילמת שהשתתפה בדיון נמצאים בקשר .

אני מניח שגם את לא היית רוצה ש" יסגרו איתך חשבונות " בגלל מה שהאדון שלך אמר או עשה .
את יישות בפני עצמך . והאדון שלך הוא יישות בפניי עצמה . וזה שאתם בקשר לא מחייב שתיראו עין בעין בכל הנושאים . ויתכן שיהיו לכם דיעות שונות .ואפילו תתנהלו בדרך שונה .הריי בסופו של דבר זה שאתם בקשר לא הופך אתכם לאנשים משוכפלים ( גם אם אתם כותבים רווח לפני ואחרי הנקודה או כל סימן סימנטי כזה או אחר ) . אלא רק אנשים שהם בקשר . וזה שאת בוחרת להיות בקשר עם האדון שלך אין זה אומר שאת בהכרח אמורה לשאת בנטל של כל אמירותיו או מעשיו .

שוב ...
אני מתנצל .
ומבחינתי אין לי כל כוונה להמשיך ולהגיב בשירשור הנ"ל . אלא אם יהיה לי משהו שרלוונטי לנושא השירשור .
פשוט אחד​(שולט)

לא כל כך מבין

פשוט אחד​(שולט) • 19 במרץ 2008
מישהי באה ושאלה שאלה שחשובה לה ומבחינתה היא רוצה לשמוע דיעות נוספות ואף לא אחד יכול לערער על זכותה.
ובאים תמיד כמה שתגובה אחת מדליקה אותם וזה הופך להיות אישי קטנוני ועלוב
למי ממש איכפת או משנה אם שי הוא זעקה או לא?
מפליא שאנשים לא מצליחים לשלוט בעצמם במיקלדת שלהם ובדרך גם מקלקלים לאחרים את שהותם באתר
בטח יגידו שאולי אני שי..ולא ממש משתמש בפורומים חוץ מקריאה וחבל שבמה כה חשובה ואין הרבה ממנה מתקלקלת בגלל שינאת אחים
אולי אולי אנחנו יכולים קצת אחרת?
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 19 במרץ 2008
אדון שי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:

דבר אחד ברצוני להעביר לך , הינך כנראה תמימה מאוד או חסרת נסיון חיים . לעולם אל תאשימי מישהו בדבר כלשהו עד שלא הוכחו דבריך . אלא אם ברצונך להביט במראה ולראות בה מוקיון .

מעניין מאד מה שאת(?) כותבת. אולי יעניין אותך גם להסתכל בשרשור הזה: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22112&postdays=0&postorder=asc&start=80 .

תמצאי שם, בסביבות עמוד 9, מישהו שמאשים מישהו אחר בדבר כלשהו מבלי שהוכחו דבריו. לא סתם דבר, בעצם, אלא בדיוק אותו הדבר: הוא מאשים את הכותבת "שמידט" בהיותה ניק כפול של איימי. להלן ציטוטים נבחרים:
אדון שי כתב/ה:

אגב מתי את מתכוונת לקרוא לשמידט להגיב עבורך ?
...
ולמה לקרוא לשמידט ? את כותבת בדיוק באותה הצורה . משתמשת באותו הז'רגון .

מוקיון? את אמרת.

אגב, בניגוד למקרה שלך, שבו אפשר להתווכח עם המסקנה אבל לא עם העובדות (זעקה אכן כותבת בדיוק כמו שי, רק עם מילים גדולות לא קשורות), שמידט כלל אינה כותבת כמו איימי. היא גם חשפה מאוחר יותר מי היא באמת (רמז - לא איימי). כלומר, לא מדובר היה רק בהאשמה, אלא בהאשמה בלתי מבוססת לחלוטין שהתבררה כשגויה.
מוסר השכל: מי שגר בבית מגלאס, שלא יזרוק סטונס.

זאלופון עד מתי תיגרור את עלבונך ברחבי הפורומים ?
תיגרור את אותו הנושא מפורום לפורום בלי שום קשר לנושא הפורום .
ועד מתי תמשיך בהתנהלות הקלוקלת , חסרת הכבוד שלא מתאימה לאדם שמתקרא אדון . ותנסה לתקוף שוב ושוב נשלטת על מעשי האדון שלה ?

אומר זאת בעדינות ... אני מעדיף להתקרא מוקיון ולא להתנהל כמו בדיחה ( ודיי לחכימא ברמיזא ) .

בוא נעבוד על הנושא שנקרא הפרדה .

מה שזעקה אילמת אומרת או עושה נחשב לזכותה .
מה שאני אומר או עושה נחשב לזכותי .
זה שאנחנו בקשר ( זעקה אילמת ואנוכי ) לא נותן לך את הזכות לערב אותי בכל דיון שהיא משתתפת ולא נותן לך את הזכות לערב אותה בכל דיון שאני משתתף .

נשמע לך מסובך ? זה לא !

פשוט כלל בסיסי שבד"כ אנשים עם קצת אינטגרטי נוהגים לשמור .אחרי שתמלא אחר הכלל הפשוט הזה תוכל לפנות את הזמן שהתפנה לך מההתעסקות האובססיבית בי על מנת לשקם את האגו המרוסק שלך .

עד כמה האגו שלך שביר אם אתה חש עצמך זקוק לשקם אותו מעל דפי הפורום ? ללא שום קשר רלוונטי לנושאי הפורום . אומר לך את האמת ... זה אפילו מעלה חיוך להתבונן בהתנהלות שלך .

ואם כבר הזכרת את שמידט ....
ראית אותה לאחרונה ?
כי לי זה נראה שהכינוי רפאים הנ"ל מופיע רק כאשר מתעורר הצורך להגן על איימי .
ואין לו שום תוספת אחרת לאתר פרט לעובדה הזו . ואתה מוזמן לבדוק את זה . תסתכל על רשימת התגובות של שמידט .

יש לך עדין ספק באשר לקיומו של שמידט ככינוי רפאים ?

באמת קיים אדם שכל האג'נדה שלו זה להגן על אדם אחר כאן באתר ?

ואם כדבריך : " היא גם חשפה מאוחר יותר מי היא באמת (רמז - לא איימי). " אז הייתי מצפה
מהנהלת האתר לחסום ולהעיף את הדמות הוירטואלית הזו על שלל כינוייה . כפי שמתבקש על פי כללי האתר .

ואם אתה רק מתכוון לכך ששמידט ואיימי רצו להוכיח שהן לא אותה האחת , על ידי קיום שיחת טלפון . הריי שהתמימות שלך גובלת בפשע .

אגב זה לא ממש רלוונטי אם איימי או שמידט זה ממש אותו האדם . אין ספק שקיימת חפיפה . ושוב אין ספק ששמידט זה כינוי רפאים .

אבל באמת שאין צורך לשוב ולדוש באותם הנושאים הישנים רק בגלל שאדם אחד לא מסוגל לבלוע את עלבונו משום שבשירשור כזה או אחר הוא לא יצא כלכך חכם כפי שהוא טועה לחשוב שהוא .

זאלופון , אתה הודתה לא אחת ברצון שלך למשוך שירשורים לכיוון של השלכת בוץ . זה משעשע אותך בדרך אגואיסטית מסויימת .
והנה קיצור דרך למה שאתה עצמך טרחת לפרסם בשירשור . ובו אתה מודה קבל עם ועדה שאין לך שום עניין בתרבות דיון .
ואתה אפילו חושק בדיונים שעוסקים בהכפשות , ריבים והתנצחויות . כנראה שאלה הדברים שגורמים לך לחוש בבית .

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=237547&highlight=#237547

אבל למרות השאיפה הזו שלך להפוך כל מקום שאתה נוכח בו לכר של התנצחויות אישיות . אין לי כוונה לעודד אותך מעבר לתגובה הבודדת הנ"ל . ראה עצמך זכאי להשפלה בודדת בכל שירשור שתזכיר את שמי ללא קשר לנושא השירשור . עד שיתכן שארגיש שאתה גם לא זכאי כלל אפילו להתייחסות .

תקציר

זאלופון תתבגר .

נ.ב

גם דון קיחוטה משתמש לעיתים בתקציר בסוף ההודעות שלו ...
זה לא מדליק אצלך נורה אדומה שאני אולי כינוי כפול שלו ?

אין לך גבולות, זעקה אילמת - עכשיו את כותבת את התגובות לאדון שי???