לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנת בדס"מ לילדים

lady inBlack
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008
lady inBlack • 24 במרץ 2008
rffl.gif איזה רעיון גרוע

מסכנים הילדים שאחרי ההרצאה של זה בסדר שאמא קושרת את אבא ברצועה ודוחפת לו ויברוטור לרקטום הם יצטרכו פסיכולוג צמוד icon_lol.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008
פסיכו לוג​(שולט) • 24 במרץ 2008
lady_in black כתב/ה:
rffl.gif איזה רעיון גרוע

מסכנים הילדים שאחרי ההרצאה של זה בסדר שאמא קושרת את אבא ברצועה ודוחפת לו ויברוטור לרקטום הם יצטרכו פסיכולוג צמוד icon_lol.gif

Don't look at me icon_rolleyes.gif
מUחדת
לפני 16 שנים • 25 במרץ 2008

"מספיק ילדים! אילאיל אמרה מילת ביטחון!"

מUחדת • 25 במרץ 2008
אני חושבת שהרעיון מצויין. לו הייתי אם לילדים צעירים בהחלט נשמע לי סביר להעביר אותם סדנאות בדס"מ, טנטרה וסדנת זאופיליה בפינת הליטוף השכונתית.
בכלל- כמו שילדים להורים המשתמשים בסמים צריכים לעבור סדנה חווייתית בנושא סמים קלים, קשים, ההבדל בין דודה לקריז והשפעת האל אס די על הישגיהם בלימודים- כך יש לאפשר לכל ילד וילדה בישראל להחשף לעולם שלם של חוויות מחוויות שונות המסתתר, איך אומרים?- ב"מחסן של כאילו". כשחלק לא מבוטל מילדינו נאלץ להתמודד עם חומרים קשים כ"טיף וטף" ו"דפנה ודודידו" החושפים בפניהם מערכות יחסים בלתי שיוויוניות עם קריצה בדס"מית מובהקת- מה לנו כי נלין על סדנאות בנושא "מי שעומד מאחורי הוא השולט?" ו"וניל- טעם או עוד פרשה קשה מתוצרת רמדיה?"

בעיניי יש לפנות לבני הנוער. למה לא להגדיל ראש?
סדנת התנסות בבדס"מ. להביא כמה הורים/חונכים מלווים מהקהילה להדגמות חיות של שימוש בסטרפאון, סאבספייס והתנסות בפלאגים מתנפחים, שפחות מתחת לגיל 19 שנחלצו ממעגל האור יוכלו להרצות על השפעת הטיפול הפסיכו-בדס"מי על שרשרת החיול שלהן ושפחות מתחת לגיל 16 שעדיין נמצאות במעגל האור יוכלו להעביר שיעורים על קילורי בזק והתניידות הסוגריים.

עקרי הדברים:
אם חורי תחת היו יכולים לשיר, נראה לי שהרקטום של הוגה הרעיון היה שר את זה:
"נפלא פה/נפלא פה/ נפלא פה.
תבואו, השמש כל בוקר עולה פה.." (הבילויים)
נילי ונילי

Re: נכון שבדסמ עושים באהבה, אבל, זה עדיין לא חומוס.

נילי ונילי • 25 במרץ 2008
לא קשורה כתב/ה:
זה דווקא ההווה והיום שבו הילד יחליט שבמקום רופא וחולה משחקים בדום ובשפחה וסשן ארגז חול.

מי אמר "דמגוגיה" ולא קיבל?
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 25 במרץ 2008
5 דפים של תגובות !!!!
מתוכם רק 2 מגיבים (מנגינה ואנוכי) מבינים שמדובר בסוג של בדיחה.
וכל השאר מגיבים ממש ברצינות - אפילו קצת בהתלהמות.
אני לא יודע עם מי אילוזיה התערבה, אבל מסתבר שהיא ניצחה בגדול, אנשים באמת מתיחסים לזה ברצינות.
ורק אני - כמו אז בהסכמי אוסלו - עומד משתאה, מסתכל סביבי על כל האנשים הרציניים ומתפלא: הלו אתם לא מבינים שזאת היתה סתם בדיחה גרועה? באמת אתם מתכוננים לישם את זה???
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 במרץ 2008
Cafe כתב/ה:
5 דפים של תגובות !!!!
אני לא יודע עם מי אילוזיה התערבה, אבל מסתבר שהיא ניצחה בגדול, אנשים באמת מתיחסים לזה ברצינות.
ורק אני - כמו אז בהסכמי אוסלו - עומד משתאה, מסתכל סביבי על כל האנשים הרציניים ומתפלא: הלו אתם לא מבינים שזאת היתה סתם בדיחה גרועה? באמת אתם מתכוננים לישם את זה???

בדיחה או לא, זה נושא מעניין לדיון. כמה כאלה כבר יש לנו?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
זאלופון כתב/ה:
Cafe כתב/ה:
5 דפים של תגובות !!!!

בדיחה או לא, זה נושא מעניין לדיון. כמה כאלה כבר יש לנו?

מה שנכון- נכון.

אילוזיה, זו הייתה בדיחה, באמת?
היודע איך

אילוזיה... כל הכבוד על הנועזות

היודע איך • 25 במרץ 2008
להגיד דברים שכאלה מול עדר הקופים המוסתים הללו, זו נועזות על גבול ההתאבדות...
האמת? זה עניין רציני ביותר, לאו דווקא בנישה הבדסמית אלא בכל תחום בו ישנו שוני בין מה שהגננת רבקה מלמדת לבין המציאות.
כל הורה שאמונתו בנושא מסויים (ולא משנה אם המדובר הוא בתפישת עולם חברתית, דתית, מינית או אפילו על מה לאכול ומה לא) שונה מהמקובל עומד בפני הקונפליקט הזה.
מצד אחד: הרצון בנורמטיביות מוחלטת של הילד, להשאיר בידיו מקסימום בחירה, למנוע ממנו את הסבל שבהיותו שונה, לא לנצל לרעתו את ההשפעה הכבדה שיש לזוג האנשים הנערצים עליו בעולם.
מצד שני: אם מישהו מאמין באמת ובתמים במשהו, הרי שהוא מטבע הדברים ירצה שילדיו יבינו את הנושא, יחשפו אליו, יראו את האמת שלו ואולי אף יאמצו אותה.
ישנן חברות בהן הקונפליקט הזה אינו קיים.
הנורמות החברתיות, דתיות, מיניות, פוליטיות בחברות שכאלה הנן כה מוחלטות, עד שהורים לא תופשים את כפיית הנורמות הללו על הילדים כהשפעה שיש בכלל לתת עליה את הדעת אלא כאורח חיים.
ילדים היום אינם פחות סקרנים מאשר בעבר. ילדים תמיד משלימים את חוסרי המידע בדרכים אחרות. אין צורך בשום סדנא על מנת שילדים יבינו את יחסי הדומיננטיות בבית. אם יש להם עיניים ומשהו ביניהן הם כבר יבינו... יבינו, יפנימו ויבחרו למה להתחבר ולמה לא בעצמם.
ילדים תמיד מסתכלים על הוריהם, גם בלי סדנאות. הדברים מחלחלים באופן טבעי.
עם זאת, אין לדעתי להמנע ממתן כל מידע שילדים יכולים להבין, להכיל ולהתמודד עמו. בלי בושה ועם אחריות. אין צורך לחשוף אותם למידע שעדיין אינו מעניין אותם, אך מרגע שהעניין מובע והסקרנות כבר קיימת, אינני רואה שום בעיה עם הסברים, הסברים של האמונה האישית שלך... אלא אם האמונה האישית שלך היא משהו שאתה מתבייש בו אפילו בעיניך אתה.
לגופה של סדנת הבדסמ... לא חושב שזה משהו שצריך לערוך לגביו השתלמויות, אבל יש צורך מדי פעם ליישב את ההבדלים שבין ה "איך זה אמור להיות" לבין איך שזה בפועל.
אנשים מגלים רגישות יתר כלפי ילדים, שוכחים איך הם היו בתור ילדים...
שוכחים באיזה גיל התחילו לאונן, מתי הציצו לשכנה, מתי חטפו את הסטירה הראשונה והיו בשוק מדוע היא נעימה להם, מתי בפעם הראשונה פינטזו על להחטף, על להאנס... שוכחים שלכל זה הם הגיעו גם בלי סדנא...
לאנשים הרואים בעצם משהו סוטה מלוכלך ונתעב... יש כנראה פחד שילדיהם יצמחו להיות גם הם "פריק" בזוי שכזה...
נוריתE

וואלה, לא מתאפקת

נוריתE • 25 במרץ 2008
כשיהיו לכם שניכם אתה והאילוזיה, כשמה כן נושא הטופיק במיקרה
ילדים
אני מאחלת לכם שניכם,בהצלחה בחינוך הילדים.(ספק ספק)
יודעים מה תנסו ביחד..

[quote="היודע איך"]להגיד דברים שכאלה מול עדר הקופים המוסתים הללו, זו נועזות על גבול ההתאבדות...
האמת? זה עניין רציני ביותר, לאו דווקא בנישה הבדסמית אלא בכל תחום בו ישנו שוני בין מה שהגננת רבקה מלמדת לבין המציאות.
כל הורה שאמונתו בנושא מסויים (ולא משנה אם המדובר הוא בתפישת עולם חברתית, דתית, מינית או אפילו על מה לאכול ומה לא) שונה מהמקובל עומד בפני הקונפליקט הזה.
מצד אחד: הרצון בנורמטיביות מוחלטת של הילד, להשאיר בידיו מקסימום בחירה, למנוע ממנו את הסבל שבהיותו שונה, לא לנצל לרעתו את ההשפעה הכבדה שיש לזוג האנשים הנערצים עליו בעולם.
מצד שני: אם מישהו מאמין באמת ובתמים במשהו, הרי שהוא מטבע הדברים ירצה שילדיו יבינו את הנושא, יחשפו אליו, יראו את האמת שלו ואולי אף יאמצו אותה.
ישנן חברות בהן הקונפליקט הזה אינו קיים.
הנורמות החברתיות, דתיות, מיניות, פוליטיות בחברות שכאלה הנן כה מוחלטות, עד שהורים לא תופשים את כפיית הנורמות הללו על הילדים כהשפעה שיש בכלל לתת עליה את הדעת אלא כאורח חיים.
ילדים היום אינם פחות סקרנים מאשר בעבר. ילדים תמיד משלימים את חוסרי המידע בדרכים אחרות. אין צורך בשום סדנא על מנת שילדים יבינו את יחסי הדומיננטיות בבית. אם יש להם עיניים ומשהו ביניהן הם כבר יבינו... יבינו, יפנימו ויבחרו למה להתחבר ולמה לא בעצמם.
ילדים תמיד מסתכלים על הוריהם, גם בלי סדנאות. הדברים מחלחלים באופן טבעי.
עם זאת, אין לדעתי להמנע ממתן כל מידע שילדים יכולים להבין, להכיל ולהתמודד עמו. בלי בושה ועם אחריות. אין צורך לחשוף אותם למידע שעדיין אינו מעניין אותם, אך מרגע שהעניין מובע והסקרנות כבר קיימת, אינני רואה שום בעיה עם הסברים, הסברים של האמונה האישית שלך... אלא אם האמונה האישית שלך היא משהו שאתה מתבייש בו אפילו בעיניך אתה.
לגופה של סדנת הבדסמ... לא חושב שזה משהו שצריך לערוך לגביו השתלמויות, אבל יש צורך מדי פעם ליישב את ההבדלים שבין ה "איך זה אמור להיות" לבין איך שזה בפועל.
אנשים מגלים רגישות יתר כלפי ילדים, שוכחים איך הם היו בתור ילדים...
שוכחים באיזה גיל התחילו לאונן, מתי הציצו לשכנה, מתי חטפו את הסטירה הראשונה והיו בשוק מדוע היא נעימה להם, מתי בפעם הראשונה פינטזו על להחטף, על להאנס... שוכחים שלכל זה הם הגיעו גם בלי סדנא...
לאנשים הרואים בעצם משהו סוטה מלוכלך ונתעב... יש כנראה פחד שילדיהם יצמחו להיות גם הם "פריק" בזוי
היודע איך

חמאת בוטנים

היודע איך • 25 במרץ 2008
זו הדרך היחידה שלך לומר דברים חכמים...
לצטט אותי...