סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרזיה!

פינקי לשלטון​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 5 במאי 2008
Toothfairy כתב/ה:
בלי פילוסופיות מיותרות

הטיפ הכי טוב להרזיה: לסגור את הפה ולהזיז את התחת..
(זה כזה פוסט לבנות שיאו..)

כל מי שמתיאש מדיאטה אומר את זה
(ויש לי בערך 30 לקוחות שאומרים את זה..)

זה לא נכון כל כך, צריך לדעת מה לעשות והוא עושה טוב.

אני סגרתי את הפה והזזתי מלא, לא רק את התחת.
התוצאות היו תת תזונה והתעלפויות.
ואגב, הרבה לא הצלחתי לרדת ככה.
זה בהתחלה יורד ואחכ משבש את כל המטבוליזם של הגוף.

זה פשוט לא נכון.

מי שאוכל כמויות ולא זז בכלל, אז כמובן שבהתחלה זה ילך לו, אבל כירידה מסודרת לטווח ארוך, זה לא ככה.
בלוסום​(לא בעסק)

הנה משהו שלא גילו לך

בלוסום​(לא בעסק) • 5 במאי 2008
כשהגוף צריך להוריד ממש מעט, או כשעושים את זה בצורה דרסטית (11 ק"מ בכל יום זה דרסטי!),

הגוף עושה "דווקא", ושומר ממש חזק על כל גרם - הוא מרגיש מותקף, וככה הוא מתגונן.

שורה תחתונה - לא סתם לא קוראים לזה דיאטה - מדובר פה בשינוי אורחות חיים ובשינוי הרגלים. ודבר כזה לוקח זמן. ככל שתעשה את זה יותר דרסטי ככה זה יחוזר אליך בבומרנג אחר כך. אז קח את זה באיזי...

ניסיתי הרבה פעמים לשנות הרגלי אכילה, ומה שאני יכולה לומר לך כצידה לדרך זה שתתכונן למלחמה הפסיכולוגית הכי קשה שהיתה לך - היא תהיה נגד עצמך, נגד ההרגלים שסיגלת לעצמך.
(צר לי אם אני נשמעת רעה, קשה או פסימית, אבל אני באמת כזו..אני ניסיתי ולא הצלחתי עד כה)

מאחלת לך המווון בצלחה!
הבוסית​(שולטת)

לא ילך

הבוסית​(שולטת) • 5 במאי 2008
האנשים שוכחים, לפעמים, שהירידה במשקל היא רק האמצעי להשגת המטרה - שמירה על משקל גוף נמוך באופן רציף. כמובן שאפשר לרדת עשרות קילוגרמים על ידי פעילות גופנית מאומצת או על ידי דיאטת הרעבה, אך בדרך כלל מעלים אותם בחזרה.

כדי להשיג את המטרה הנכספת - שמירה על משקל גוף נמוך לאורך זמן יש לשנות את הרגלי החיים. אין טעם לרדת 10 קילו כדי לעלות אותם בחזרה כעבור שנה. הליכה של 11 קילומטר המשלבים ריצה נשמע לי כמו עונש שלא היתי נותנת אפילו לעבד סורר. העצות האחרות שנשמעו פה שמציעות לצמצם למינימום את המזונות הטעימים (כלומר המשמינים) לא יעשו את המלאכה. אבוי לאותו רזה שנאלץ לשמור על משקל גופו הנמוך לאורך 30 שנה על ידי המנעות מוחלטת מדברי מתיקה ומזון שומני.

כשהמטרה היא אך ורק שמירה על משקל גוף נמוך ולא מעבר לזה, אין צורך בזה. יתרה מכך, זה לא יעיל במרבית המקרים. כדי להגיע למשקל גוף תקין ואחר כך לשמור עליו יש לבצע פעילות ספורטיבית מדודה ותזונה סבירה שבהחלט כוללת גם דברי מתיקה, אוכל שומני ומזון אחר.

לסיכום: ריצת האמוק אחרי הירידה במשקל תגרום בדיוק לזה - לירידה, אך לא לשמירה על משקל נמוך.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 5 במאי 2008
פינקי לשלטון כתב/ה:
Toothfairy כתב/ה:
בלי פילוסופיות מיותרות

הטיפ הכי טוב להרזיה: לסגור את הפה ולהזיז את התחת..
(זה כזה פוסט לבנות שיאו..)

כל מי שמתיאש מדיאטה אומר את זה
(ויש לי בערך 30 לקוחות שאומרים את זה..)

זה לא נכון כל כך, צריך לדעת מה לעשות והוא עושה טוב.

אני סגרתי את הפה והזזתי מלא, לא רק את התחת.
התוצאות היו תת תזונה והתעלפויות.
ואגב, הרבה לא הצלחתי לרדת ככה.
זה בהתחלה יורד ואחכ משבש את כל המטבוליזם של הגוף.

זה פשוט לא נכון.

מי שאוכל כמויות ולא זז בכלל, אז כמובן שבהתחלה זה ילך לו, אבל כירידה מסודרת לטווח ארוך, זה לא ככה.

מה קשור אנשים שמתייאשים?חחח
זה באמת מה שצריך לעשות כדי לשרוף קלוריות
איך לעשות את זה...אני לא חושבת שמישהו כאן יכול להמליץ לו..

לך לדיאטנית שתעשה לך תפריט פשוט..
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: לא ילך

הבוסית כתב/ה:
האנשים שוכחים, לפעמים, שהירידה במשקל היא רק האמצעי להשגת המטרה - שמירה על משקל גוף נמוך באופן רציף. כמובן שאפשר לרדת עשרות קילוגרמים על ידי פעילות גופנית מאומצת או על ידי דיאטת הרעבה, אך בדרך כלל מעלים אותם בחזרה.

כדי להשיג את המטרה הנכספת - שמירה על משקל גוף נמוך לאורך זמן יש לשנות את הרגלי החיים. אין טעם לרדת 10 קילו כדי לעלות אותם בחזרה כעבור שנה. הליכה של 11 קילומטר המשלבים ריצה נשמע לי כמו עונש שלא היתי נותנת אפילו לעבד סורר. העצות האחרות שנשמעו פה שמציעות לצמצם למינימום את המזונות הטעימים (כלומר המשמינים) לא יעשו את המלאכה. אבוי לאותו רזה שנאלץ לשמור על משקל גופו הנמוך לאורך 30 שנה על ידי המנעות מוחלטת מדברי מתיקה ומזון שומני.

כשהמטרה היא אך ורק שמירה על משקל גוף נמוך ולא מעבר לזה, אין צורך בזה. יתרה מכך, זה לא יעיל במרבית המקרים. כדי להגיע למשקל גוף תקין ואחר כך לשמור עליו יש לבצע פעילות ספורטיבית מדודה ותזונה סבירה שבהחלט כוללת גם דברי מתיקה, אוכל שומני ומזון אחר.

לסיכום: ריצת האמוק אחרי הירידה במשקל תגרום בדיוק לזה - לירידה, אך לא לשמירה על משקל נמוך.

11 ק''מ זה לא הרבה מה שכן אני לא משלב יותר ריצה כי זה דופק את הבירכיים אלא הליכה והליכה מהירה.

אני בסך הכל רוצה לחזור לטבע שלי.

השמנתי לפני חמש שנים כי הפסקתי לעשן .עליתי ב-7 קילו בחודשיים ואחרי זה לאט לאט נוספו עוד 4 קילו.
אני השמתי כי הייתי כל כך מת לסגריות שנתתי לעצמי חופש לאכול פיצוחים כל היום כי העישון הרס אותי והייתי מוכן לעשות הכל ואני שמח שהצלחתי להפטר מהסגריות.

אין לי תאכלס הרבה להוריד ועד שאני לא אוריד אני לא ארגע.

יש פתרון לדברי מתיקה אני מאוד אוהב יופלט או דנונה בכל מיני טעמים שבגביע של 0 אחוז יש 56 קלוריות שזה כלום.

אני אוכל עכשיו ירקות שבעבר לא אכלתי הייתי מתעצל לחתוך סלט ואוכל הרבה אוכל ועכשיו אני
אלחם בזה עד חורמה אני לא אשמין כי יש לי שליטה על עצמי.שיש לי מטרה צריך לההרג כדי להשיג אותה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 8 במאי 2008
מצאתי אתר מעניין ששם אפשר לראות קלוריות.יש דברים מפתיעים למשל דבש שזה נורא
מתוק ועושה רושם שזה משמין זה 300 קלוריות למאה גרם.דבש אי אפשר לאכול בכמות כזו גם אם רוצים מרוב שהוא מתוק.
שוקלד אפשר רק שזה 550 קלוריות תלוי כמובן בסוג יש כאלה יותר משמינים.

פיצוחים שלא תדעו 700 קלוריות למאה גרם.

הקישור:

http://www.clalit.org.il/HE-IL/Calculators/calorie.htm
אדם'
לפני 16 שנים • 8 במאי 2008
אדם' • 8 במאי 2008
קודם כל אם אתה שוקל 65 ק"ג על 1.70 מ' זה לא נשמע שאתה שמן במיוחד .
אבל אם כבר דיאטה , לדעתי האישית והמאד לא מחייבת , פשוט אל תפריז בדברים השמנים במיוחד - גבינות שמנות (מעל 5% ) מטוגנים וכ"ו ,ובנוסף יש דברים שפשוט חובה להימנע לחלוטין מהם כמו בורקסים , קרואסונים , נקניקיות ועוד שאר הזבל/ג'אנק פוד לסוגיו.
אני מעולם לא הייתי שמן ואף פעם לא נזקקתי לדיאטה כי אני מקפיד לא להגזים ולא "להתפרע" ותאמין לי שאני לא חי כל החיים על ירקות או דיאט קולה ואיזו גבינה דיאטטית - כמו שאמרו לך לפניי קשה מאד להחזיק אורח חיים כזה אז גם אם תוריד במשקל , אח"כ תעלה הכל + ריבית .
קצת פעילות גופנית , קצת לסגור את הפה (משמעת עצמית ! ) , מודעות למה רצוי לאכול ומה לא ושימוש בעצות הנבונות שנתנו לך כאן בשרשור יעשו לך את העבודה הרבה יותר טוב , ככה אני מאמין לפחות .
שיהיה לך הרבה בהצלחה .
Sm Art{☆Sm}
לפני 16 שנים • 9 במאי 2008

ריצה דופק הבירכיים ?

Sm Art{☆Sm} • 9 במאי 2008
בכל העולם אנשים רצים ורצים .
בחצי מרתון תל אביב האחרון הישתתפו מעל 6000 איש
למרתון לונדון נירשמו מעל 45000 איש
אז לכולם "הלך " הבירכיים ?
יש שיטות לחזק הבירכיים .

פול סקוואט ללא מישקל -מחזק רצועות הבירכיים
תעשה אז' גם על "בוסו " יחזק לך גם את שרירי ה"ליבה".
עבודת חיזוק שבועית של שרירי "התאומים" ,"המסטרינדג'"ו"לג פרס" .
תוך שנה עד שנתיים ,והרגליים שלך יוכלו לעמוד בקילומטרז' שבועי של מעל 50 קמ' .
לידיעה כללית רצי מרתון בתקופת ההכנה .
מגיעים לקילומטרז' שבועי הנע בין 120 ל 160 קמ' ויותר .(והבירכיים שלהם בסדר גמור .

בהצלחה.icon_smile.gif

נ.ב.
בנושאי תזונה .
רח' שיטרית ליד האצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף
קליניקה "מדיקס"
תזונאית -יעל דרור .תזונאית ספורט מומלצת מאוד ובחום .