שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמחקתי

אנימה
לפני 16 שנים • 24 באפר׳ 2008
אנימה • 24 באפר׳ 2008
שתי דקות אחרי שהגבתי לך התגובה נמחקה. וזה לא היה כשמחקו לך את הבלוג.
זה קרה בערך לפני שבוע וחצי. לפחות אם אתה משקר תעשה את זה באופן אלגנטי.
לא באופן כל כך מעורר רחמים.
אתה לא נמשך לגוויות אבל לרצח ופצעי מוות כן. זו הרחבה של נקרופיליה.
תבדוק את זה. עכשיו יש לך יותר זמן.
למה אני צריכה לפתח איזו פנטזיה פרועה אם הכל היה רשום.
הרי היו עוד אנשים שהגיבו למה שכתבת, אתה מנסה לשכנע אותי שכתבת על
פריחות אביב, אהבה או התחבטויות מוסריות?
כלובי גירגר מאה אחוז אלכוהול לפני ש"נפל" על הבלוג שלך?

אין לי ספק שבאמת הבלוג חשוב לך. אתה חייב להחצין את כל מה שעברת.
זה עולה על גדותיו.
gilsherr
gilsherr • 24 באפר׳ 2008
אנימה כתב/ה:
שתי דקות אחרי שהגבתי לך התגובה נמחקה. וזה לא היה כשמחקו לך את הבלוג.
זה קרה בערך לפני שבוע וחצי. לפחות אם אתה משקר תעשה את זה באופן אלגנטי.
לא באופן כל כך מעורר רחמים.
אתה לא נמשך לגוויות אבל לרצח ופצעי מוות כן. זו הרחבה של נקרופיליה.
תבדוק את זה. עכשיו יש לך יותר זמן.
למה אני צריכה לפתח איזו פנטזיה פרועה אם הכל היה רשום.
הרי היו עוד אנשים שהגיבו למה שכתבת, אתה מנסה לשכנע אותי שכתבת על
פריחות אביב, אהבה או התחבטויות מוסריות?
כלובי גירגר מאה אחוז אלכוהול לפני ש"נפל" על הבלוג שלך?

אין לי ספק שבאמת הבלוג חשוב לך. אתה חייב להחצין את כל מה שעברת.
זה עולה על גדותיו.

אני חוזר על מה שאמרתי. לעולם לא מחקתי תגובה בבלוג שלי. את מתבלבלת בוודאות.
מאיפה הסקת שאני נמשך לרצח?
לא כתבתי על פריחות אביב אבל על התחבטויות מוסריות כן.
לא צריך לכתוב "ראה: לפניך התלבטות מוסרית" על מנת שקורא בעל אינטיליגנציה ממוצעת יבין שישנה כזו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 באפר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:

אני חוזר על מה שאמרתי. לעולם לא מחקתי תגובה בבלוג שלי. את מתבלבלת בוודאות.
מאיפה הסקת שאני נמשך לרצח?
לא כתבתי על פריחות אביב אבל על התחבטויות מוסריות כן.
לא צריך לכתוב "ראה: לפניך התלבטות מוסרית" על מנת שקורא בעל אינטיליגנציה ממוצעת יבין שישנה כזו.

די. לפי enema אתה כמו בוריס מזיין מתים (בוריס! כמה פעמים אני יכול להסביר לך: אתה ממיין זיתים!) ואני אנס קבוצתי. אני לבדי, שלא תהיינה ספקות. כי אני מעין גמד שכזה שתמיד מגיע בשלשות (או זוגות לפחות).

אבל! כל השרשורים הללו על "למה כלובי מחק לי" זהים בתוכנם לכל ה"אידיוט" "דומסוכן" "דום דפוק תורן" וכו... כלובי יודע למה ולא אנחנו. תשאל אותו, אני בטוח שהוא ידע להסביר לך. ואם לא תבין, הוא יסביר לך שוב. השרשור הזה שווה ערך לגישוש של עיוור (או לגשש החיוור).
אנימה
לפני 16 שנים • 25 באפר׳ 2008
אנימה • 25 באפר׳ 2008
די, גמד, אין הנחתום מעיד על עיסתו. תתאפק עם זה.

גיל- מעבר לשאר המעלות שלך אתה גם שקרן.
ולגבי השאר:
סליחה, אתה לא נמשך לרצח, אתה רק מפנטז על נשים שאתה דלוק עליהן שהן נפצעות
פצעי מוות והן גוססות. אתה שלב אחד לפני נקרופיל מלא.
איזה התחבטויות מוסריות היו לך? מה לעשות שנגמר הכסף לזונות, ואיך להכנס לבית זונות
ולנסות להפיק מעט פורקן? שחטפת מכות בבתי זונות מהשומרים ואתה כולך טוב לב אחד גדול
ומייעץ לאחרים לא לנסות את מה שאתה עושה לא כי זה חרא, אלא כי צריך נסיון ארוך מאוד
בביקורים בבתי זונות?
או אולי היו לך התחבטויות מוסריות לגבי הערצת עבריינים גיבחים בני שמונים?
אל תספר על התחבטויות מוסריות, אתה כבר מאוד רחוק משם. אין לך.

כרגע זה באמת וויכוח עקר. השאלה מה תעשה עכשיו.
הבלוג כמו שהוא צריך להיות כרגע מבחינתך לא שווה כלום.
בארץ לא תוכל לכתוב בשום מקום את מה שאתה באמת רוצה לכתוב.
ימי החסד שלך מסתבר תמו.
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 25 באפר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
אנסה להתנסח בסגנונך " אחי " - Uranus , ולא לפלפל את התגובה במילים של בית מרקחת. אי בג טו דיפר - משפחה אנו לא. אולם , לבחירתך - אגיב כאילו אני מקבלת את ראייתך על הקהילה .
מה לעשות שגם במשפחות הכי טובות מתפנ'צרים הדברים והילדים לא תמיד ממושמעים , מוצלחים או בקיצור - לא מה שאנו רוצים שיהיו.ופה תמצא הורים אשר יקבלו את הילדים באשר הם - וינסו להפיק מהם את הטוב ביותר , ולחילופין יהיו את אלו שיהיו חסרי טולרנציה ירימו את ידיהם וישלכו את ילדיהם לפנימיה או וואטאבר - במילים אחרות יסלקו את המטרד מביתם. (למקום שלרוב יגרום לדגרדציה ) - ברור שקל לכם להוקיע את השונה מאשר לחיות בקואנסיסטנציה ולהפתח לדברים חדשים - אז אולי זה נחמד עבורך לעצום עיניים ולמצוא את האור בדמיונכם האישי או עולמכם הצר , אבל חלקנו אוהבים להסתובב עם עיניים פקוחות ופנס מואר של סקרנות בעולם החשוך ומלא הצללים הזה.
קצת פתאטי בעייני המשפט " אני מרגיש מוגן " - יותר צ'יילדיש ונאיבי בעצם.. מרגיש מאויים ע"י מילים וירטואליות? שורות מרצדות על מסך? ברכיך הלכו מים ? אתה חש כאילו כלובי הוא הליבגורדיה שלך? " ילד מטופש " ?- אתה אמרת.
מה לעשות ולא כל בלוג או פוסט נקרא פה בתענוג של מלודקלמציה , השיטה היא לא לפתוח במרטרולוגיה כי זו הדרך להגיע ללאסט אוף דה לואו .
אדם מועד לעולם וקיימת תמיד הבחירה לדלג על מה שאינו מתאים לתפישת עולמך.

טה טה.

זעקה יקרה,
התרשמתי עמוקות מתגובתך (אף כי לדרגת תענוג של מלודקלמציה אפשר שלא הגעתי). יחד עם זאת, האם תוכלי להאיר את עיני: מה פירוש "טה טה"?

תודה.
להבה חשופה
להבה חשופה • 25 באפר׳ 2008
גוליבר כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
אנסה להתנסח בסגנונך " אחי " - Uranus , ולא לפלפל את התגובה במילים של בית מרקחת. אי בג טו דיפר - משפחה אנו לא. אולם , לבחירתך - אגיב כאילו אני מקבלת את ראייתך על הקהילה .
מה לעשות שגם במשפחות הכי טובות מתפנ'צרים הדברים והילדים לא תמיד ממושמעים , מוצלחים או בקיצור - לא מה שאנו רוצים שיהיו.ופה תמצא הורים אשר יקבלו את הילדים באשר הם - וינסו להפיק מהם את הטוב ביותר , ולחילופין יהיו את אלו שיהיו חסרי טולרנציה ירימו את ידיהם וישלכו את ילדיהם לפנימיה או וואטאבר - במילים אחרות יסלקו את המטרד מביתם. (למקום שלרוב יגרום לדגרדציה ) - ברור שקל לכם להוקיע את השונה מאשר לחיות בקואנסיסטנציה ולהפתח לדברים חדשים - אז אולי זה נחמד עבורך לעצום עיניים ולמצוא את האור בדמיונכם האישי או עולמכם הצר , אבל חלקנו אוהבים להסתובב עם עיניים פקוחות ופנס מואר של סקרנות בעולם החשוך ומלא הצללים הזה.
קצת פתאטי בעייני המשפט " אני מרגיש מוגן " - יותר צ'יילדיש ונאיבי בעצם.. מרגיש מאויים ע"י מילים וירטואליות? שורות מרצדות על מסך? ברכיך הלכו מים ? אתה חש כאילו כלובי הוא הליבגורדיה שלך? " ילד מטופש " ?- אתה אמרת.
מה לעשות ולא כל בלוג או פוסט נקרא פה בתענוג של מלודקלמציה , השיטה היא לא לפתוח במרטרולוגיה כי זו הדרך להגיע ללאסט אוף דה לואו .

טה טה.

זעקה יקרה,
התרשמתי עמוקות מתגובתך (אף כי לדרגת תענוג של מלודקלמציה אפשר שלא הגעתי). יחד עם זאת, האם תוכלי להאיר את עיני: מה פירוש "טה טה"?

תודה.

גוליבר.!

תודה שגרמת לי לחייך .

חג שמח ושבת שלום

להבה חשופה.!@
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 26 באפר׳ 2008
Brave Dwarf • 26 באפר׳ 2008
אנימה כתב/ה:
די, גמד, אין הנחתום מעיד על עיסתו. תתאפק עם זה.

משמעו שאת סובלת ממחיקת תאי העצב או בקיצור אלצהיימר, enema? כי אין לי בעיה להביא לך ציטוטים מדבריך (את אלו שמסתיימים במילותיי: עזבי, את עושה צחוק מעצמך) שבתוכנם את טוענת להיותי אנס קבוצתי ומכיוון שהבאת לפה את דבריי מפורום אחר אזי אפילו אותם.

זה היה בגדול. ובקטן, אם לחסום אנשים, הרי שיש צורך לסתום את אלו כמוך, גב' חוקן יקרה. לא כי אתם מצליחים לחולל שינוי אלא כי אתם מעצבנים בהיסטריות, בהגזמות ובשלשול מילולי למעלה מהמשוער, את המשתתפים.

מצווה.
devotion​(מתחלפת)

תקציר התקצירים

devotion​(מתחלפת) • 26 באפר׳ 2008
זה האתר שכלובי הקים למעננו
זה האתר שכלובי משקיע בו זמן אנרגיות וכסף למעננו.
זה האתר שכלובי מנהל אותו.
זה לא אתר דמוקרטי.
ואם התכנים שמישהו באתר הזה מעלה אינם עולים בקנה מידה עם רוחו של האתר כפי שכלובי רוצה שהוא יהיה, זכותו של כלובי למחוק אותם.

הערה אחת:
לפני מחיקת בלוג אישי אולי כדאי לשלוח הודעה לבעל/ת הבלוג:
הבלוג עומד להמחק, אם ברצונך להעתיק/לגבות את הכתוב בו יש לך _ _ _ שעות/ימים לעשות זאת.

בברכת
חג מופלטות שמח לכלובי ולכוולם!
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 26 באפר׳ 2008
להבה חשופה כתב/ה:
גוליבר כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:

טה טה.

זעקה יקרה,

תודה.

גוליבר.!

תודה שגרמת לי לחייך .

חג שמח ושבת שלום

להבה חשופה.!@

להבה ,

גם אני אוהבת לצחוק.. בואי תהיי חשופה ואמיתית , שתפי אותי ואת האחרים.

ביי דה וואיי, יש לך שמץ מאיין הבריטים הביאו את הסלנג של טה טה ?

טיב השכלתם של האנשים ניכר מתוך טיב הדברים העשויים להביאם לידי צחוק .

Ta - ra
electro-z
electro-z • 26 באפר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
גוליבר כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:

טה טה.

זעקה יקרה,

תודה.

גוליבר.!

תודה שגרמת לי לחייך .

חג שמח ושבת שלום

להבה חשופה.!@

להבה ,

גם אני אוהבת לצחוק.. בואי תהיי חשופה ואמיתית , שתפי אותי ואת האחרים.

ביי דה וואיי, יש לך שמץ מאיין הבריטים הביאו את הסלנג של טה טה ?

טיב השכלתם של האנשים ניכר מתוך טיב הדברים העשויים להביאם לידי צחוק .

Ta - ra

בואי נראה אותך מסבירה מה מקור הביטוי
back to square one

אגב, הנטיה האובססיבית לטרחנות אינה מצדיקה סטיה מנושא השירשור. אז אם יש לך דבר טעם לאומר (לא ממש משנה לי איך)ו, חיזרי להתחלה.