ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

J-DATE ופוריטניות

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008
amy כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
amy כתב/ה:
IO moon כתב/ה:
amy כתב/ה:
לא, לא מקובל עלי קשר ונילי (לא וינילי! ויניל זה סוג של בד...) בלבד.
אני פשוט אשתמש בשירותי אתר אחר. לצערי, כי ג'יי דייט הוא אתר מרכזי מאוד.

איימי, לוותר על שירותי הגיי דייט משול בעיני להחלטה לוותר על נסיעה באוטובוס בגלל שהנהג לא אוהב את היעד אליו את רוצה להגיע. במילים אחרות, זה לא עיניינם מה הן הנטיות שלך. את יכולה להשתמש בשירות שלהם גם בלי לפרסם אותן.

כן, אבל אז הסינון קשה הרבה יותר.

להשתמש בשירות שלהם בלי לפרסם מה הנטיות המיניות שלך משול לנסיעה במונית ספיישל בלי להגיד לנהג מה היעד.
כנראה תגיעי לאן שהוא. לא בטוח שתגיעי לאן שרצית.

חחח! אתם מצחיקים אותי עם המטאפורות...

תשמעו, אני כבר הייתי בג'יי דייט בלי לפרסם. כל מי שהגיע אלי היו וניליים, וכמובן שעל ההתחלה שאלתי אותם אם הם יודעים מה זה בדס"מ, והם לא ידעו, אבל נורא רצו לדעת. אז לא מתאים לי ללמד אנשים מה זה. רוצה להכיר אנשים שכבר יודעים מה זה.

לא הבנתי .אם את אומרת שאת לא אוהבת ללמד אז מה את עושה באתרים ונילים פור גד סייק?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 6 במאי 2008
טוב, אז חזרו אלי עכשיו מהנהלת האתר. לא שאני אי פעם פיקפקתי בחוויה האישית של אדון מכאן, אבל אמרו לי שזה כביכול "שמועות", ולא להתבסס על שמועות. אז עכשיו ממקור ראשון:

"הנהלת ג'יי- דייט לא מאפשרת השתתפות חברים מקהילת ה-BDSM, אנשים שמחפשים סטוצים, תמיכה כלכלית ו "עוד סטיות". לא מעוניינים באנשי BDSM וקהילות למיניהן. הנהלת האתר מאפשרת לחברים לגלוש ולחפש קשר אמיתי, וכל הסטיות למיניהן אינן הולמות את רוח האתר".

לשאלתי האם להומוסקסואלים ולסביות כן מתאפשר להשתתף באתר, נאמר שכן, אבל שגם זה שונה לאחרונה. בעבר ההנהלה לא איפשרה גם זאת. נאמר לי שאם אני רוצה שהמדיניות לגבי BDSM תשונה, אני יכולה לנסות לכתוב מכתב להנהלה.
נאמר לי שזה אתר פרטי, וזכותם לקבוע קריטריונים מפלים.
אמרתי להם שאני יודעת בפירוש שרבים מחברי הקהילה שלי משתמשים בשירותי ג'יי- דייט, וחלקם אפילו כותבים בפירוש שהם מחפשים אדון/ שפחה. התשובה הייתה שזו "טעות" של האחראים, ואם ימצאו אותם, ישעו גם אותם. שאלתי מה אכפת להם, אם אוריד את המילים BDSM, ואגיד לאנשים רק באופן אישי שאני מחפשת. נעניתי שלא מראית העין מפריע אלא המהות. שימו לב: "הנהלת האתר סבורה ש-BDSM אינו מוסרי, ועל כן, לא מוכנה לאפשר לאנשים לחפש אותו דרכם".
אפילו שאלתי אם העניין קשור לחוק ששר התקשורת מנסה להעביר, ורשימת האתרים המוחרמים שהוא מכין. אמרו לי שלא, שזו מדיניות שנקבעה עוד מלפני.

אז נכון שזה אתר פרטי, ונכון שיש עוד אתרים. אבל לי אישית מפריע שאתר שהינו כה בקונצנזוס, כמו ג'יי- דייט, אתר ש א י נ ו בבעלות דתית (שאלתי), חושב ש-BDSM אינו מוסרי. זה אומר משהו על התפיסה הכללית של החברה.
אז נכון שאנחנו לא צריכים לספר לכל העולם שאנחנו אוהבים בדס"מ, אבל הנה דוגמה למקום בו הצהרת ההעדפה המינית שלך מפריעה לך, פוגעת בך, מפלה אותך. אגב, האחראי סיפר לי על מישהי שיצאה עם בחור מהאתר, שסיפר לה בפגישה שהוא מחפש BDSM. היא התקשרה לאתר ו "הלשינה", והוא הושעה מהאתר.
בלוסום​(לא בעסק)

מה????

בלוסום​(לא בעסק) • 6 במאי 2008
באיזו מאה אנחנו???? פשוט מזעזע!! מי הם שיביעו עמדה מוסרית צבועה שכזו?
I'M SPEECHLESS!!!
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
במקום להתבכיין תנסו לחשוב מה ונילים חושבים?

מצטער מאוד בדסם זה לא דבר נורמלי ובגלל זה אני ואתם פה.

אני יודע שונילים מאוד מסתכלים על הנושא בשלילה.

אי אפשר להאשים אותם גם אני שגיליתי אתרים כאלה חטפתי שוק בהתחלה אבל בגלל שהיתה לי משיכה המשכתי להכנס לאתרים הללו.

כן גם אני חשבתי שאלו אנשים מטורפים ורק אחרי גלישה של כמה שבועות הבנתי שיש
ויש אנשים בדיוק כמו האוכלוסיה הונילית.

אף ונילי לא יטרח לנסות להבין אותנו הוא פשוט ידחה אותנו.

חוץ מיזה שהחברה שלנו יחסית מאוד שמרנית ביחס לסקנדינבים ששם יש נשואים חד מיניים אפילו.

אל תצפו מאשים שיבנו מזה מצב שאשה מזיינת גבר שדרך אגב ונילים לא יודעים ואם במקרה הם
רואים את זה הם פשוט מזדעזעים.

אל תצפו שונילים יראו אדון קושר נשלטת ומכאיב לה ומי שלא מבין חושב שזה התעללות.

בקיצור רדו מיזה שמרו על פרופיל נמוך ותיהיו פה בכלוב כי פה זה המקום שלנו.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
תיראי איימי יש נקודה שחייבים לציין אותה שזה קשור להכול!

הביקורת העצמית של חלק לא מבוטל פה הוא לא קיים.אנשים פה חיים באיזה פנטזייה וזה בסדר הבעיה שהם כבר מאמינים בזה.

אנשים מתנהגים הרבה פעמים בצורה שלילית כלפי השני שאפילו באתרים של נערים זה לא קורה.

משהו לא בסדר איימי איך יתכן שאנשים מבוגרים שמעבר לגיל 30 רבים יותר מאתרים של נערים?

אולי אנחנו לא בסדר איימי במקום להאשים את כולם כולל אני כמובן.

מעט האנשים שיודעים לכבד האחד את השני כמו זעקה אילמת האדון שלה זאלופון והנשלטת שלו.

אפילו שזאלופון רב עם השולט של זעקה אילמת זה לא הגיע לפסים נמוכים.

אני נדהמתי איך הם רבים בלי קללות בלי הגזמות.

מה לעשות איימי שהרוב הגדול לא מתנהג כמו ארבעת האנשים הללו ששומרים תמיד על
שפה שנעים לשמוע.

כן איימי אני אגיד לכם את זה בפנים הגיע הזמן שתיסתכלו איך אתם ניראים ואתם ניראים רע.
כולל אני אני לא פתור מהאשמה אבל לפחות זה קיים אצלי בתודעה.
זעקה אילמת​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 7 במאי 2008
אתם אוחזים בחבל בשני ראשיו, אני חושבת שהנני בעלת בור סוד וזוכרת את חלקכם יוצאים כנגד אמירות האמת ודעותיו של אדון שי באומריכם : " הכלוב בבעלותו של כלובי ובהתאם לכך זכותו להחליט מה יאמר פה , באיזה אופן ומי ישאר או יסולק ". שמא כל הדיקלרציות הללו שקעו זה מכבר במצולות השכחה? או שמא משעכשיו בעל אתר אחר מחליט באים אתם ראויים לאתרו תפישתכם משתנה והנכם לוקים בהוריפילציה ? - כנס או פטור !

יצרתם פה וריאנס , גול עצמי .ג'יי דייט הוא אתר המנוהל ע"י ידיים פרטיות, דא עקא, שנתתם לגיטימציה לכך שלבעל אתר זכות לנדות ולסלק אדם בשל דעותיו שהובעו ללא כחל וללא סרק ועל הצגת האני העצמי שלו שמבחינתי שווה ערך לפרזנטציה שלך אימי כחובבת BDSM- באתר אחר. אם כך, על מה אתם באים בטורניה ?

אין שוני בין בעל אתר ג'יי דייט לכלובי שלנו , על זה נאמר " גרייט מיינדס סטינק אלייק ".

E o l
המלט
המלט • 7 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
אתם אוחזים בחבל בשני ראשיו, אני חושבת שהנני בעלת בור סוד וזוכרת את חלקכם יוצאים כנגד אמירות האמת ודעותיו של אדון שי באומריכם : " הכלוב בבעלותו של כלובי ובהתאם לכך זכותו להחליט מה יאמר פה , באיזה אופן ומי ישאר או יסולק ". שמא כל הדיקלרציות הללו שקעו זה מכבר במצולות השכחה? או שמא משעכשיו בעל אתר אחר מחליט באים אתם ראויים לאתרו תפישתכם משתנה והנכם לוקים בהוריפילציה ? - כנס או פטור !

יצרתם פה וריאנס , גול עצמי .ג'יי דייט הוא אתר המנוהל ע"י ידיים פרטיות, דא עקא, שנתתם לגיטימציה לכך שלבעל אתר זכות לנדות ולסלק אדם בשל דעותיו שהובעו ללא כחל וללא סרק ועל הצגת האני העצמי שלו שמבחינתי שווה ערך לפרזנטציה שלך אימי כחובבת BDSM- באתר אחר. אם כך, על מה אתם באים בטורניה ?

אין שוני בין בעל אתר ג'יי דייט לכלובי שלנו , על זה נאמר " גרייט מיינדס סטינק אלייק ".

E o l

לקרוא אותך זה כמו לשמוע ג'ז חופשי. מת על הוריאנס. ג'יזס. באיזה קצב קוראים את זה? סתם.

לגוף הודעתך: מסכים עם כל מלה, רק לא הצלחתי לזהות אף אחד ספציפי שאפשר לטעון
זאת כלפיו ענינית בשרשור הזה. יש לך פתרון שמחפש בעיה, או ש"אתם" מרגישים צורך להוכיח בשער תמידית?
המלט
המלט • 7 במאי 2008
איימי-הכל-קורה-לי (http://www.youtube.com/watch?v=9QYLtzSmHYc) icon_smile.gif

התגובה של ג'יי-דייט באמת מקוממת. לא שציפיתי למשהו אחר. אני לא מכיר את החוק
בענין הזה - יתכן שמותר להם. אבל זה בכלל לא משנה. העצה: 'היו חכמים ולא צודקים' היא עצה
טובה והגונה לכל אחד. אבל היא במיוחד טובה והגונה לבדסמים שמחפשים מה-שלא-יהיה בג'יי
דייט. להיות צודק במקרה זה פירושו ללכת עם הראש בקיר. כשרוחות נבערות מנשבות בחוזקה,
בין אם זה בג'יי-דייט, בכלוב, או בכל מקום אחר, הדבר החכם לעשות הוא לנהוג כמו קנה ברוח, ז"א, להתכופף קמעה. *

יש אלף דרכים עדינות לרמוז בכרטיס הג'יי-דייט על בדסמ . יש בזה תועלת כפולה -- גם לא
מסתבכים עם ההנהלה בעצם כתיבת השם המפורש, וגם מי שהאנטנות שלו
מכוונות לקלוט את התדרים בהם את משדרת, יקלוט אותם כבר מהרמזים.

אחיותי ואחיי הסוטים. יש עצמאות לישראל, עדיין אין עצמאות לביטוי המיני. אך עדיין מוקדם מכדי
לצאת לרחובות להילחם. החברה עדיין לא מוכנה. יתכן שאנחנו כבר לא נספיק. לכן עלינו להיות
חכמים במקום שאי אפשר לנו להיות צודקים. מי זה ג'ון גאלט?

*מה קנה זה עומד במקום מים וגזעו מחליף ושרשיו מרובין, ואפילו כל הרוחות שבעולם באות
ונושבות בו - אין מזיזות אותו ממקומו, אלא הולך ובא עמהן. דממו הרוחות - עמד הקנה במקומו.

(מסכת תענית, דף כ' עמ. א)
Lanya Colson
לפני 16 שנים • 8 במאי 2008

נו באמת, אוטוטו נתחיל כאן את ''התנועה לשחרור הנשלטת''

Lanya Colson • 8 במאי 2008

יש הרבה דברים שאנחנו עושים, ואי אפשר ממש לכתוב בג'יי דייט, ואנחנו עדיין עושים אותם. כדאי להבחין בין אסור' ל- 'אסור לכתוב בג'יידייט'

למשל סמים, תנסי לכתוב בתחביבים שאת עושה קוקאין מידי פעם וזה עושה לך ממש טוב (ואפילו תסייגי כי לא מדובר ביותר מפעם בחודש, ומעולם לא היתה לך התמכרות). עכשיו לעשות קוקאין פעם בחודש זה אולי פחות בריא מלשתות מיץ עשב חיטה כל בוקר, אבל זה ממש סבבה, והרבה אנשים עושים את זה, וסביר להניח שחשוב להם למצוא בן זוג עם סובלנות לשימוש קל בסמים. תנסי לכתוב את זה בפרופיל שלך בג'יידייט.

למשל פוליגמיה-לייט, או בלשון העם אנשים שמזיינים מהצד, או אפילו מידי פעם שוכרים את שירותיה של נערת לווי יוקרתית (אבל רק כאלו שלא עוסקות במקצוע נגד רצונן). אז לזיין מהצד פעם בכמה זמן זה לא בדיוק הדבר הכי מקובל, או מוסרי, ולשקר לאישתך זה בטח לא יפה, אבל יש חיי נישואים רבים שעובדים פשוט כך, כי אחרת העסק היה מתפרק. לא כולנו בנויים למונוגמיה לוחצת. ואם עושים את זה בדיסקרטיות, ותוך הבנה מה חשוב ומה לא, העסק יכול לדפוק (no pun intended) לא רע. תנסי לכתוב בפרופיל שלך בג'יידייט שאת מונוגמית רק ב- 90%.

מלא אנשים נורמליים ומאושרים עושים קוק, ומזדיינים לפעמים מהצד. אבל הם לא יחלמו לכתוב את זה בג'יידייט, או לדבר על זה בשולחן האוכל ביום שישי. (רובם לפחות). ותאמיני לי, הם לא חושבים שזה שאי אפשר לדבר על זה בשולחן האוכל של יום שישי אומר שמה שהם עושים הוא לא בסדר, או שמישהו פה מקפח את זכויותיהם, או מונע מהם להמשיך (לזיין לצרוך סמים).

ולכן אני רוצה להציע את 'מבחן ג'יידייט' – אם אי אפשר לדבר על זה עם ההורים, הסבים, הדודים והאחיינים, ביום שישי, ליד שולחן האוכל – אי אפשר לכתוב את זה בפרופיל של ג'יידייט.

וזה לא קשור לא לביקורת עצמית, ולא להלקאה עצמית, וזה לא מונע מאף אחד מאיתנו להיות בדסמי, וזו לא הפרה של זכויות אדם (עם כל הכבוד, אפשר לבדוק אם "הם יודעים מה זה" בשיחת הטלפון הראשונה, או אפילו בהתכתבות פרטית בתוך האתר). ככה זה, פרופיל באתר הכרויות פופלרי, אשר משרת חלקים גדולים של האוכלוסיה, מחייב יישור קו לגבי מה שמקובל ומה שלא, כמו ארוחת ערב שבת עם המשפחה.
א ו ר​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 8 במאי 2008

כאילו שזה דבר חדש

א ו ר​(מתחלפת) • 8 במאי 2008
נכון זה לא הוגן,נכון שזכותו של כול אדם לעשות כרצונו ולכן זאת זכותם לדחות אותנו....
יש דברים שאפילו אני,כמי שנמשכת לזה,לא מצליחה להבין אז אני מבינה את האדם הונילי שבטוח לא יבין.תרצי או לא תרצי BDSM זאת סטייה אם את רוצה שזה יהפוך לנורמה צריך לפרסם את זה ולהגביר תמדעות לגבי זה לא להתלונן על שאיזה ונילי שלא מבין אותנו,יש המון כאלו ותמיד יהיו.