לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצא את ההבדלים.

אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 12 במאי 2008

הבהרה

אלעד(שולט) • 12 במאי 2008
ראשית מהרגע שהוברר שמניע השרשור הוא התנגחות פרטית אישית שלך כנגד אדם ספציפי הוא איבד לחלוטין כל ערך דיוני ולכן אענה רק על כמה שורות בהן הראת אי הבנת הנקרא והתעלמות מוחלטת מעובדות.

זעקה אילמת כתב/ה:
אלעד , אם אין לך בעייה שבתך תעסוק בזנות – איי רסט מיי קייס. ספיצ'לס.
TTFN

ראשית זה לא מה שאמרתי, אם היית קוראת הייטב ורוצה להבין ולא רק להקשיב לעצמך היית רואה שכתבתי שלא אכפת היה לי אם היא היתה מלכה בתשלום אבל כן הייתי מתנגד לדברים אחרים ביניהם זנות. זה די ברור ממה שכתבתי אני חושב...

זעקה אילמת כתב/ה:

איי וואינדר וואי כל אלה שהגיבו עד כה נגד ההשוואה של זונות למלכות בתשלום הם שולטים . ואם להיות כנים אתם לא ממש יודעים באמת מה קורה ואיך הדברים מתנהלים עם מלכות בתשלום .אלה שצידדו בהשוואה הם נשלטים שמכירים את הנושא .והמלכות ? הן בחרו להאלם ! וזאת נקודה חשובה שצריכה להדליק נורה אדומה לקומנסנס שלכם .
TTFN

לא יודע למה הרבה שולטים ענו לך, אבל לטעון שאיננו מכירים את הנושא? מאיפה הקרצת את הטענה המטומטמת הזו, למה צריך להיות לקוח כדי להבין? או שרק את מבינה?
במקרה יש לי לפחות 5-6 חברות טובות מאוד שהן מלכות בתשלום ואני מעורה דרכן במה שקורה בעולם העסקי שלהם, במקרה גם עזרתי בעבר לבנות את אחד הסטודיואים המוכרים באזור המרכז לו תרמתי את כישורי בניית הציוד והמכשירים שלי.
שלא לדבר על לפחות 4-5 חברים טובים שהם גם עבדים הנזקקים מדי פעם לשרות, ומהם אני מקבל את התמונה מהצד השני...
ואני מבטיח לך שרוב השולטים שענו לך מכירים מלכות בתשלום או לקוחות שלהם ויודעים על מה הם מדברים.

והמלכות לא ענו לך פשוט כי הן כבר ממש לא בקטע להתווכח כל יומיים עם מישהי כמוך שמעלה את אותו נושא שעלה כבר מיליארד פעם בכל פורום אפשרי...

זעקה אילמת כתב/ה:

הזנות כפעילות , חוקית במדינת ישראל .אבל אסור לפרסם באמצעי התקשורת (בכלל זה באינטרנט ) ואסור לשדל .שידול משמעו פיתוי והתניית קשר בעל אופי מיני בתשלום .במקרה הזה הכלוב עובר על החוק פעמים רבות .
TTFN

שוב מלכות בתשלום זה לא זנות וזה חוקי על פי המשטרה, חוקר מפלג מוסר עמד בנוכחותי בדירה של מלכה בתשלום ואמר לי את זה.
אז אם את רוצה להמציא את ספר החוקים לפי עולמך שתהיי בריאה,
כלובי לא עבר שום עברה. תנסי להתלונן ותראי שזה נכון, ודרך אגב יש סייגים בחוק העונשין שלפיהם באתרים למבוגרים 18+ מותר לפרסם פרסומים בעלי אופי מיני (שזו מכבסת המילים בחוק לומר שאפשר לפרסם מודעה במסווה של שרותי עיסוי, אירוח וכו...) והכלוב עומד בקריטריון זה.
זעקה אילמת כתב/ה:

שפיות זמנית צדק .הסיבה שהמשטרה לא ממש פועלת בנושא היא מאותה הסיבה שהמשטרה לא באמת פועלת על אכיפת החוק בנוגע לסמים קלים . אך עצם אי האכיפה לא הופכת את העברה על החוק לחוקית .
TTFN

שוב לא נכון, היא לא פועלת כי אין עבירה.
הסברתי קודם, את לא רוצה להאמין אל תאמיני, גם ככה את מקובעת על האג'נדה שלך

זעקה אילמת כתב/ה:

השאלה העקרונית היא למה אתר שמכבד את עצמו מאפשר פעילות שהיא לא חוקית .
הפעילות הלא חוקית היא הפרסום תוך שימוש בכלים שמאפשר האתר . והסחר מכר שמתנהל בתוך האתר לשם קניית הנאה מינית במהותה .
האתר בעצם משמש כמעין מתווך על ידי פרסום השירותים ומציאת הלקוחות . מכך יוצא שבאתר מתקיימת פעולת שידול . לא כך ?
TTFN

הפעילות חוקית - תכניסי לך את זה לראש.
הפרסום באתר חוקי, כי אין בו כלל פרסום אקטיבי של שרותי זנות כהגדרתם בחוק.
באתר אין פעולת שידול כי האתר לא מוכר או מנהל זונות, ולהשוות את הכלוב לסרסור רק כי
"שתו לך אכלו לך" זה קצת ילדותי ולא מכובד.

זעקה אילמת כתב/ה:

אבל בכל הנוגע להשוואה הזו וגם להשוואה לרקדנית סטרפטיז החוק מבדיל בין ריקוד שאין בו מגע בין הצופה לרקדנית -ובין מקום בו מתנהל מגע בעל קונוטציה מינית ישירה ומכוונת .
TTFN

מתי היית בפעם האחרונה במועדון חשפנות כי דווקא יש די הרבה מגע בחלק מהם בין הרקדניות לצופים...
בעיקר שהן מתחככות ונמרחות עליהם כדי לקבל טיפ.

בקיצור את רואה את שאת רוצה לראות וזו זכותך כמובן.
זכותן של המלכות להתעלם ממך,
ומכל מי שרוצה להחזיק בדעה שלך או מנוגדת לך להמשיך להחזיק בה.
סה"כ זה אתר פרטי ובעליו ינהל אותו כראות עיניו אם זה מוצא חן בעיניך או לא...
זעקה אילמת​(נשלטת)

Re: וואוו

זעקה אילמת​(נשלטת) • 12 במאי 2008
סמית כתב/ה:
[quote=".

שטוצלי קרפיצוני פלילילילילם חלילילי דיגלנצוטיבי קרצוטיבי שמוצנציל סטנסיל פריטטי קונסטרוקטיבי רגרסיה פומפיליפם ואחרי שהשבתי לך בשפתך, אתרגם את הדברים לשפה המדוברת.

.[/quote]

" אם לא תתני פייט נשמטה הקרקע מתחת לחילופי הדברים... "

כמו כל דבר בחיים - צריך 2 לטנגו.
ירדת נמוך , ופה נסגר מעגל , כי רפי מוחין יש רבים , חפשתי מישהו שיתן פה ערך מוסף.
Lost_Song

Lost_Song • 12 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
ירדת נמוך , ופה נסגר מעגל , כי רפי מוחין יש רבים , חפשתי מישהו שיתן פה ערך מוסף.

אני רוצה להבין,
את באה ופותחת פוסט. זה שהנושא טחון סבבה, אין בעיה לטחון אותו עוד קצת.
אבל את מציגה שאלה, עם סימן שאלה סוף, מבקשת שאנשים יגיבו.
אחלה עד פה, ממש מצויין, זאת היא המשמעות של פוסט, לדון על דברים.
אבל מה, אם פתחת פוסט ובאופן טבעי כשמבקשים מאנשים דעה הם מביעים אותה לטוב או לרע,
אם זה נוגד את דעתך או תואם אותה, זאת היא דעתם ואת לא תהיי זאת שתשנה אותה.
אז אם את לא מעוניינת לשמוע את דעתם של אחרים, מדוע את פותחת פוסט?
אם את רוצה אך ורק להזהיר את העולם ואת כלובי מפני מלכות בתשלום, את יכולה לפתוח פוסט בבלוג שלך, בכיף שלך, שם את יכולה לכתוב באריכות על כמה מלכות בתשלום הן זונות, ואף לחסום אנשים מלהגיב לך. ככה לא יהיו דעות שנוגדות את שלך.
אבל כל עוד את פותחת פוסט בפורום שבו שאר חברי הכלוב יכולים לכתוב, צפי לתגובות שונות משלך. צריך לדעת לקבל דעות אחרות, גם אם זה לא מוצא חן בעיניינו.
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 12 במאי 2008
Lost song , בהחלט מסכימה איתך. הנאמר לסמית מובן לו ולי , אנא דלגי על תגבותי זו , ובמחשבה שניה , היתה צריכה להעשות בפרטי . מתנצלת .
אני פה בכדי לשמוע תגובות ובעייני מי שאינו פתוח לשכנוע אינו מוכשר לויכוח , אין מטרת הויכוח נצחון אלא התקדמות .

אלעד , אני לא באה פה בחשבון עם " אדם ספציפי " כהגדרתך , כלובי . הדברים נעשים בתוך ביתו ומכאן נעשה ההקשר , אין פה כל מכינציה .
אני משחזרת עצמי שוב , זונה בדסמית - היא זונה ומפה דבריי לגבי בתך .
ולא אינך מכיר את הנושא מאחר ואינך מלכה בתשלום או נשלט בתשלום , ולפחות לא מזווית ראיה אובייקטיבית מעצם היותך פעיל בהקמת מכוני ליווי מסוג זה , סאו קולד בפיך סטודיו כך שאין הנדון דומה לראיה . אתה עונה בשמן של המלכות בתשלום : "הן לא בקטע של להתווכח " כאילו אתה בנעליהן . אלמלאי הייתי חושבת שזה אבסורד הייתי חושבת שהן משלמות לך להיות תיבת התהודה שלהן . 4-5 עבדים משלמים ? קבלת פה תגובות כנגד של עבדים/נשלטים . לא תופס.

ושוב איך שלא תהפוך את הדברים, מתנהל פה משהו אבנרומלי – האתר מעודד שירות מיני בתשלום , קרא לילד בשמו , משמע שידול לזנות .
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 12 במאי 2008
מישהו כאן יכול להסביר לי איפה בדיוק הוא רואה מתן לגיטימציה לפירסום מלכות בתשלום באתר?
aka BODYGUARD

aka BODYGUARD • 12 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
חפשתי מישהו שיתן פה ערך מוסף.

כמות הבוז,הלעג,הדחייה המופגנים פשוט מדהימים וטוב שכך

כי מעבר לבולונז המילים המפוצצות אין בזה כל טעם אבל שיט, יש המון ריח...

הקול, קול יעקב והידיים ידי עשיו והמבין יבין...

זה שיכול לתת ערך מוסף לאחר לא מעט תפילות הוטס מכאן ובעזרת השם, כלובי ופועלך

האישי עוד נזכה למטס חגיגי ולא של יום העצמאות כי בגינך יוצא שם רע. לכולנו.

וכעת את, וכנראה אתה, מוזמן/נת להוסיף, להשמיץ, למלא את מוחנו בינה ודעת.
{dOmCruise{A
לפני 16 שנים • 13 במאי 2008
{dOmCruise{A • 13 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
Lost son.
אני פה בכדי לשמוע תגובות ובעייני מי שאינו פתוח לשכנוע אינו מוכשר לויכוח , אין מטרת הויכוח נצחון אלא התקדמות .

.

כן זהו, בדיוק,
את באה פתוחה לשכנוע.....

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 13 במאי 2008
אולוואייס נייס לראות חבורה של שולטים נכנסים לגרוב מסויים ונעמדים על רגליהם האחוריות . זה עוד יותר נחמד ואפילו מרתק לראות את כמות ההתפלפלות שנועדה להסביר את ההבדל בין "מלכה בתשלום " לבין "אישה בתשלום " - אמיוסינג .
כמו כן מאוד משעשע לראות איך כמות נכבדת של אנשים באתר מתעקשת לגלגל עיניים ולהשאיר את המצב אז איז .

אז כך ... זה שאתם רגילים שכל נושא שמועלה כאן בא כתוצאה מרצון של חיסולי חשבונות , אין זה מעיד על האחרים או על הכלל .
אגב באדי גארד ביש גדא , ברוך שובך לאתר . אני מניחה שהגמילה לא צלחה , ואני תמיד חשבתי שלהיות שולט (שולט? לא יותר ממנואנדרטלי פשוט עם ) כולל בתוכו יכולת שליטה עצמית ושליטה בסיפוקים מיידיים . אבל כנראה שהפיתוי לחזור להתגושש בביצה היה גדול מידי עבורך , הינך לא יותר מאשר פיאסקו עצוב של עצמך . תגובתך העלובה לא רק שלא המריאה , אלא אפילו לא חיממה מנועים .

לגבי שאלתה של טיגריס .
אני לא אחשוף כאן כינויים או פרופילים שמפרסמים את השירות שהם נותנים בתשלום .
אבל אל תתעצלי ותעשי אייטימזציה לפורום " הבנות על הבנים " , שם תראי לא מעט שרשורים שעוסקים בנושא .ובאותם השרשורים את גם תגלי את הדרך בה בוחרות לפעול אותן ה" מלכות בתשלום " תוך שימוש ציני של משאבי האתר וכללי האתר .

לגבי תגובתו של סמית .
אני לא זורה מלח על הפצעים של אף אחת .
אני בהחלט חושבת שהנשים הללו מוכשרות בעוד דברים ויכולות לעבוד ולהתפרנס בכבוד במקצועות אחרים לכן ציינתי את מלכודת הדבש , איזי מאני מסנוור ביג טיים.
בסופו של דבר מדובר בבחירה מודעת מצד ה"מלכות בתשלום " לעסוק בכך - גם אם המחשבה מצמיתה . רובן עושות זאת כטרנד אופנתי כסנדלי גלדיאטור לקיץ וכסף קל . .מלכות הן לא .
ובצד כל בחירה יש גם אחריות .
כפי שבצד הבחירה של הקהילה להרשות פעילות מסוג זה ב ד' אמותיה , קיימת גם קבלת האחריות שעל ידי כך מזהים חלק גדול מהקהילה ( המלכות האמיתיות ) כעוסקות בזנות על לא עוול בכפן .ולראיה תגובתה של מורטישה .

ואם לא דיי בכך , עצם קיום התופעה הקרויה " מלכות בתשלום " מזהה את עולם השליטה עם עולם אחר שרוב המשתתפים הפעילים בו לא היו רוצים לראות עצמם מזוהים איתו - במידה והיתה ניתנת להם האפשרות לבחור . לפחות כך אני מקווה לחשוב .
BlackHard​(שולט)

תגובה

BlackHard​(שולט) • 13 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
אולוואייס נייס לראות חבורה של שולטים נכנסים לגרוב מסויים ונעמדים על רגליהם האחוריות ..

בואי כפרה אני אכנס לגרוב גם כן

יש אנשים שחושבים שמלכות בתשלום הם זונות עם שוט ויש כאלה שחושבים שהן נותנות שירות לגיטימי שאין קשר בינו לזנות.
יש שחושבים שמקומם בכלוב ויש שרוצים לא לראות אותן פה.
זה מה שנקרא פלורליזם.

אני לא מבין את הטרנד של אנשים כמוך שחושבים שזכותם להגדיר הגדרות, להגיד לאנשים מי ומה הם, לקבוע חוקים להתנהגות ולחלק לגיטימציה ואשרות כניסה.

אישית אני למשל לא רוצה שכלובי יכניס לאתר פרובקטורים בשקל כמוך אבל היות ואני מכבד את זכותך להיות מה שאת אני לא אפתח פוסט שיקרא להחרים ולנדות אותך ואשאיר את העדפתי שלי לעצמי ולא אהפכה לניסיון כפייה שלה על הכלל...

יאללה עכשיו תורך , תני לי את הבסט שוט שלך
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 במאי 2008
אולוואיז א פלז'ר לראות איזו פיבל מיינדד מתפתלת בנסיונות פאתטיים לשחק את האינוסנט ולטעון שהיא בכלל לא תוקפת פרסונות ספציפיות.

מה לעשות שפחות או יותר כל תגובה שלך בשרשור הזה (עד לרגע בו הופנתה תשומת הלב לעניין) כללה עקיצה כלפי כלובי? כנראה שכחת. להזכיר לך?

ציטוט: אגב, אוף טופיק , לאחר שהבנתי שקיים פה סוג של אתר הכרויות (מלכות עבדים וכו' ) , אני כלל לא רואה את השוני בין אתר זה לג'יי דייט. כפי שאמרתי בעבר - שניהם מנוהלים ע"י ידיים פרטיות ולפי כך הם רשאים להחליט מי יסולק ומי ישאר , גם אם החלטה זו נובעת מסושל פרשר

ציטוט: אין זה יאה לאתר המכבד עצמו ומתיימר " לשמור " על כל הנפשות שעדיין נמצאות בגן הנפש הטרום נפשי שלהן.., ובטענה זו חוסם בלוגים ששחים בהם על זונות ומעיף וחוסם מהאתר גולשים שעומדים מאחורי הדעות שלהם ואולי לטענתו חורגים פה ושם מהכללים המכופפים שלו- ע" עצמו , להעלים עין מתופעת אתר ההכריות תמורת פיימנט שמתנהל מתחת לאפו בתוך ביתו- אתרו ולהתנהל באופן דמורליזציוני.

ציטוט: אני כן חושבת שכלובי הוכיח את לשונו השסועה - מחד, אסור לדבר על זונות בבלוגים , מאידך.. הזנות חוגגת בביתו . ואומר - אין חוקים ברורים , הכל נתון ללחץ חברתי .

אבל כמובן, את כותבת זאת אך ורק מתוך דאגה כנה לאתר הכלוב ורצון לראותו משגשג. אשרי המאמין, ושימסור בבקשה ד"ש לסנטה.