שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאור הדרדרות מסיבות הקהילה והעדר הדומיות והסאביות השוות

קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2008

ולהלן תגובתי

קליבר​(שולט) • 12 ביוני 2008
"עצמאי בשטח
לא צריך טובות
הוא אפילו לא מחזיק רשימת כתובות
הולך בטל .. הולך "
מתוך שיר של אריאל זילבר ושמואל צ'יזיק ( אני מקווה שדייקתי ואם לא , אתנצל )

אם נטלת את הניק הזה לעצמך לפחות התנהג בהתאם וכבד אותו
היה עצמאי בשטח ואל תחפור לנו ..
Mary Jane
לפני 16 שנים • 13 ביוני 2008
Mary Jane • 13 ביוני 2008
קליבר icon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 13 ביוני 2008
חחח טוב כמו בכל פעם תמיד יש תלונות על מסיבות הקהילה למרות שלדעתי ומנסיוני מושקע בהן מאמץ ומחשבה ראויים להערכה .מי יהיה הבן אדם שיגיע למצב שיגידו לו שהמסיבה היתה מושלמת ? אנחנו ממש קהילה של פרפקציוניסטים icon_wink.gif
לגבי ה"חינמים" למיניהם - אני ממש לא בעד חינם למרות שאני סטודנטית ואין לי כסף בשיט ,עדיין אני חושבת שזה מוזיל את רמת המסיבה ובהתאם גם את היכולת השקעה בעניין .מי שמצפה שהכניסה תהיה חינם שלא יצפה לרמה נאותה של די.ג'יי, מופעים (היו כאלה לאחרונה?),משקאות וכו' .
המחיר צריך להיות סביר וכמו שאייר אמר ,זו לא מסיבת חוגרים שאמנם מתקיימת במועדון "נחשב" אך עדיין - מסיבת קהילה סגורה צריכה להיות ברמה גבוהה יותר ולא בית זונות .
כוסיות מה לעשות שלא כולן כוסיות וגם הבנים , חבר'ה בואו נודה שלא כולם כוסונים בראד פיט שאי אפשר להוריד מהם את העיניים וגם באים בדרך כלל בלבוש ממש לא דראס קוד .
באופן כללי (ביקורת בונה !) ,לדעתי האישית בלבד ,רמת המועדון צריכה להיות - כן עם תפאורה ,כן מיוחדת ,עם מוזיקה אפילה וייחודית שמתאימה לסשנים (ורק בהתחלה או בסוף מוזיקת ריקודים ),
רצוי שיהיו מופעים ברמה או סרטי בדסמ ברקע וזו סצינה שאמורה לתת מענה למשהו מסויים ,לא באים לרקוד בשביל לרקוד אני הולכת למסיבות יער . רצוי שיהיו משקאות ברמה ודרס קוד קפדני ואז "הסצינה" תיראה אחרת לגמרי ותראו שכן תהנו .
אולי לא נגיע לרמה של חו"ל אבל בכל זאת ,זו תהיה סצינה ייחודית ומתאימה לקהילה בלי שכל פעם יבואו אנשים שרק באים לחפש כוסיות וואלה אתם לא בנישה הנכונה .

ועוד משהו קטן - כשרק התחיל הדאנג'ן ,אאמר בכנות שכך הוא היה נראה ,למרות שלא היה מפותח עוד , היו שם מלא סשנים ,כל שבוע היה מופע , היה דרס קוד ומוזיקה דארק אייטיז ומאז זה קצת הלך והתדרדר כי כל פעם אנשים רצו לרקוד והתחילו לשים האוסים של מסיבת כיתה ו' ואלה שעושים את המופעים כבר לא עושים כי כל פעם היה למישהו מה להעיר בעניין ,כגון "זה לא בטיחותי שם" ו"למה תקעו לה את המחט בתחת" אז...אל תתפלאו שמצ'עמם ושאתם באים למסיבה שנראית קצת כמו כל מסיבה אחרת...
כלובי

Re: ולהלן תגובתי

כלובי • 13 ביוני 2008
קליבר כתב/ה:
"עצמאי בשטח
לא צריך טובות
הוא אפילו לא מחזיק רשימת כתובות
הולך בטל .. הולך "
מתוך שיר של אריאל זילבר ושמואל צ'יזיק ( אני מקווה שדייקתי ואם לא , אתנצל )

אם נטלת את הניק הזה לעצמך לפחות התנהג בהתאם וכבד אותו
היה עצמאי בשטח ואל תחפור לנו ..

מאיר אריאללללל!!!!!

תתנצל!