בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות במשפטים קצרים.

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008
Lakshmi​(נשלטת) • 30 במאי 2008
מכשפונת ממתק כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
הדבר הכי משפיל שעשיתי גרם להפסקת סשן.
שאלתי את המסושנת שלי אם היא יודעת למה היא כזאת זונה. היא אמרה שלא ועניתי שזה בגלל שהיא פותחת רגליים לגבר כמעט זר באמצע חוף ים.
אני לא יודעתי למה אבל היא התחילה לבכות כ"כ חזק. אחר כך גיליתי שהיא נאנסה. לרמות כששאלתי והיא אמרה שלא.

מותק,
זה לא היה משפיל, זה היה אדיוטי.
או במילים אחרות,
תתבגר.

או,הנה "אלו שמבינים" באים לתת עצות ולבקר...
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
אין לי חיבה לגברים בוגדים בצורה מיוחדת וגם לא לנשים כאלה והפלא ופלא - גם הן כאן ואחריהן לא מתנהל המירדף המטורלל הזה. אז אפשר לטעון בעצם שזו בעיה אישית שלך, נילי ובמקום לטפל בה את מוציאה את תיסכולייך על גברים שסובלים מבעיות בדיוק כמוך.

די עם זה. מעניין ת'תחת מי בוגד במי ולמה.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 30 במאי 2008
מכשפונת ממתק כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
הדבר הכי משפיל שעשיתי גרם להפסקת סשן.
שאלתי את המסושנת שלי אם היא יודעת למה היא כזאת זונה. היא אמרה שלא ועניתי שזה בגלל שהיא פותחת רגליים לגבר כמעט זר באמצע חוף ים.
אני לא יודעתי למה אבל היא התחילה לבכות כ"כ חזק. אחר כך גיליתי שהיא נאנסה. לרמות כששאלתי והיא אמרה שלא.

מותק,
זה לא היה משפיל, זה היה אדיוטי.
או במילים אחרות,
תתבגר.

בסדר...
אני במילא כבר לא רוצה להיות כאן יותר.
לא שאני לא רוצה להיות שולט. אני פשוט לא מוצא את מה שאני מחפש כאן בכלל.
אה כן ואם אין לך שום דבר טוב להגיד אז תחסכי ממני.
natti​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008

Re: שאלה לדומים:

natti​(נשלטת) • 31 במאי 2008
SPENKY כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

את יודעת חתולונת? את תמיד מדהימה אותי...
אני מבינה שהשפלות, הצלפות, סטירות ואולי גם זיונים בתחת זה לא הקיק שלך , לגיטימי לאללה
אבל זה די תמוה שאת כל פעם מופתעת מחדש לשמוע/לקרוא שזה אהוב על אנשים.
את יודעת את באתר של אנשים שאוהבים בדסמ
לכי לגוגל ותבדקי ראשי תיבות
אותך השפלות לא מגרות- כשאדוני קורא לי זונה, חור, כלבה או בוחן אותי מתפשטת מולו או כל דבר אחר שמראה לי את מקומי לרגליו- הרטיבות פשוט מרקיעה שחקים.
בסשן הראשון שלי עם אדוני, אני ביקשתי את הסטירה הראשונה- נכון חתולנת שנהוג לומר שכשהגבר שלך ייתן לך את הסטירה הראשונה תעזבי מייד- אבל אני פשוט, מבקשת עוד אחת ועוד... ואין על סטירה באמצע זיון ונילי רגיל או בלי קשר בשיחה.
כשהוא מצליף בי חתולונת, אני לא נעלבת, אני חשה באהבתו , למרות כל מה שכתבתי חתולונת- אני חשה באהבתו גם כשהוא מעניק לי מין אוראלי, גם כשהוא סתם יושב איתי לצהריים וגם כשהוא מדבר מילים יפות.
לפני שתתחילי לתהות - לא חסר בי כלום- אני פשוט אוהבת את זה ככה. את לא חייבת לאהוב בחיי- אבל קבלי את זה שיש אנשים שנהנים מזה ווואלה הם לפעמיפם גם בריאים בנפשם

ספנקי... הוצאת לי את המילים מהפה (שמתי במקומן משהו אחר..חחח)
לשמוע את אדוני קורא לי זונה, חור, כלבה או שפחה יוצרים אצלי שלולית כזאת שלפעמים אני חושבת שאפילו אם ישתלו אקליפטוס (כמו שעשו בארץ כדי לייבש את הביצות) לא יעזור
וכל זמן שהוא קורא לי ככה אני יודעת שאני בסדר ושהוא מרוצה ממני
וכן אם קורא לי למצוץ לו וללכת - כן זהו תפקידה של חור/זונה לעשות את המוטל עליה וללכת (לא??)
איפה ההשפלה פה? (השאלה אליך אדונשוי).

ולך חתולונת אני כל פעם נדהמת מתגובותיך, ספנקי אמרה את זה הכי יפה, את לא נמצאת באתר הכרויות רגיל, את נמצאת באתר שבו אנשים חושבים מרגשים ופועלים אחרת ממה שעושה לך את זה, אל תנסי בכוח לאהוב או ללמוד לאהוב את זה, פשוט תמצאי לך את המקום שלך (לדעתי ואמרתי לך את זה - הוא לא פה)
נסיך הכתר

נסיך הכתר • 31 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

את לא סאבית, בעצם סתם גרגר אבק שהגיע במקרה דרך הרוח ונחת כאן.
המרחק בינך ובין בדסם- הוא כמרחק בין כדור הארץ למאדים.
מתי תביני שמקומך לא כאן?
לי-אורה

בחייכם..

לי-אורה • 31 במאי 2008
אני כאן כבר המוןןן זמן..אולי 4 שנים כבר..

וגם לא מצאתי.... icon_biggrin.gif

ויש כאלה שאומרים שגם לא אמצא.
שושנה אבן

שושנה אבן • 31 במאי 2008
נסיך הכתר כתב/ה:
את ... בעצם סתם גרגר אבק

חשבתי שראוי להבליט את המשפט הזה, לתפארת הכותב.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 31 במאי 2008
נסיך הכתר כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

את לא סאבית, בעצם סתם גרגר אבק שהגיע במקרה דרך הרוח ונחת כאן.
המרחק בינך ובין בדסם- הוא כמרחק בין כדור הארץ למאדים.
מתי תביני שמקומך לא כאן?

וזו היתה דוגמא טובה להשפלות במשפטים קצרים....ותו לא...
בלוסום​(לא בעסק)

Re: בחייכם..

לי-אורה כתב/ה:
אני כאן כבר המוןןן זמן..אולי 4 שנים כבר..

וגם לא מצאתי.... icon_biggrin.gif

ויש כאלה שאומרים שגם לא אמצא.

גם לי אמרו....חחח....אז אמרו...מה הם מבינים, הא? icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

תגובה לנטי וספנקי

עם כל הכבוד, לא לזה התכוונתי!

מאיפה לכן שאני לא מכבדת אנשים שחושבים אחרת ממני? שאוהבים דברים אחרים ממני? מאיפה בדברי זה בדיוק נובע? משום מקום מהם, זו התשובה.

עם כל הרצון הטוב, אני מאמינה שכל אחד מתחבר לדברים אחרים בבדס"מ, וכל אחד שיעשה מה שטוב לו.

אבל, מה שטוב לך לא טוב לי, נטי,וזה חורה לך. שוב ושוב את חוזרת על עצמך: "לכי לאתר אחר". כי אני חושבת אחרת ממך? את בעצם חושבת שבגלל שאני שונה ממך, אין לי מקום פה.

הפוסל במומו פוסל. לפני כמה משפטים את העברת עלי ביקורת לא לשפוט מה מדליק אדם, ובנשימה אחת את שופטת אותי ומעבירה עלי בדיוק את אותה ביקורת.

זה שיש פה בנות שההתמסרות הטוטאלית לא מתאימה להן, לא אומר שהן מוקצות פה.
חשבתי שדווקא פה יהיה מקום לשוני הזה.