ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מספר תהיות

Mary Jane
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2008
Mary Jane • 12 ביוני 2008
אני מעריכה יותר אנשים המסוגלים לאמץ להם מידות של איפוק, ענווה ודרך ארץ, על פני כאלו הנאלצים להתחנחן לפקיד הבנק בכדי שיחסוך מהם את ההמתנה בתור. אחרי הכל, לאיש לא מגיע הכל רק כי הוא תופס את עצמו כאחד שמגיע לו הכל. יש צורך בהצדקות, עליך להחזיק בסך תכונות מסוים ע"מ למקם את עצמך בראש, תכונות שהן מעבר למינך ולמראה החיצוני מפתה. אחרת אינך מייצר און או כוח אמיתי, אלא אשליות חולפות.

החזק והמוצלח אינו רואה כוחו בזוטות מעיין אלו שהזכרת. טוב יותר לקבל דברים בזכות, מאשר לקבל זאת תחת חסדו המתעתע של פקיד הבנק או שאר נותני השירות הציבורי.
Morticia
Morticia • 12 ביוני 2008
Mary Jane כתב/ה:
אני מעריכה יותר אנשים המסוגלים לאמץ להם מידות של איפוק, ענווה ודרך ארץ, על פני כאלו הנאלצים להתחנחן לפקיד הבנק בכדי שיחסוך מהם את ההמתנה בתור. אחרי הכל, לאיש לא מגיע הכל רק כי הוא תופס את עצמו כאחד שמגיע לו הכל. יש צורך בהצדקות, עליך להחזיק בסך תכונות מסוים ע"מ למקם את עצמך בראש, תכונות שהן מעבר למינך ולמראה החיצוני מפתה. אחרת אינך מייצר און או כוח אמיתי, אלא אשליות חולפות.

החזק והמוצלח אינו רואה כוחו בזוטות מעיין אלו שהזכרת. טוב יותר לקבל דברים בזכות, מאשר לקבל זאת תחת חסדו המתעתע של פקיד הבנק או שאר נותני השירות הציבורי.

מסכימה.

וזה מזכיר לי איך אתמול בבוקר כמעט איחרתי לעבודה... והבנתי שאני חייבת לתפוס מונית... אז ניגשתי לפינת הרחוב וראיתי שם איזה גבר ממתין בסבלנות.
אם יש משהו שאני שונאת ומגעיל אותי זה אנשים שחושבים שהכל מגיע להם, על חשבון אחרים - בעיני זו דוגמא לקטנות...
{לא שופטת...! חיו ותנו לחיות...!}
וכאשר הגיעה מונית היא עצרה לידי ולא לידו
{עם כל הצניעות, כנראה שהייתי אטרקטיבית יותר בעיניו}
אבל אני דווקא בחרתי לסמן לאותו גבר שהמתין בסבלנות להכנס -
כי הוא המתין שם קודם
ונכון שנורא קשה לתפוס מונית בבוקר
ונכון שאני צריכה להגיע לעבודה בזמן
אבל הוא המתין שם קודם

הגבר הסתכל עלי במבט נפעם ומתפעל
לא פחות

ואתם יודעים מה?
דקה אחרי זה עצרה לי מונית אחרת
ונסעתי לעבודה בחיוך ובתחושת שלמות עם עצמי

זה מה שחשוב

ואת

הכל

אני לוקחת באינטימיות

מבחיר לבי

{שזה סוג של נותנת... אם תחשבו על זה... icon_wink.gif}

טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 12 ביוני 2008
Shimmy כתב/ה:
www (ז"א וא וא וא), מה נסגר? אי אפשר להתדיין (עם ת..) בלי להקלע למריבת אלוהים?
אי אפשר להגיב על הנושא בלי להכנס באמ-אמא של המגיב\ה ?
זה לא שאנחנו בפורום על שם חנה בבלי, אבל בחיאתקום.

אתה חומד אמיתי, אבל באמת שמשעשע אותי לראות עד כמה גבוה קופצים אנשים כשלוחצים להם על כפתור מכאיב במיוחד. הכל רגוע. גם אני.

מארי , אני לא דיברתי על התחנחנות והתחנפות. אני מדברת על לקחת מישהו , שאין לו שום רצון <מודע> להיות נשלט שלך, ועדיין לנתב אותו לעשות מה שאת רוצה כדי שיהיה *לך* נוח יותר.
מה שבעצם מעניין אותי לדעת, זה כמה מכן באמת מצליחות לנתב ולשלוט באנשים ובמהלכים, מבלי להכריז על עצמכן כעל נשים דומיננטיות ושולטות.
Morticia
Morticia • 12 ביוני 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
Shimmy כתב/ה:
www (ז"א וא וא וא), מה נסגר? אי אפשר להתדיין (עם ת..) בלי להקלע למריבת אלוהים?
אי אפשר להגיב על הנושא בלי להכנס באמ-אמא של המגיב\ה ?
זה לא שאנחנו בפורום על שם חנה בבלי, אבל בחיאתקום.

אתה חומד אמיתי, אבל באמת שמשעשע אותי לראות עד כמה גבוה קופצים אנשים כשלוחצים להם על כפתור מכאיב במיוחד. הכל רגוע. גם אני.

מארי , אני לא דיברתי על התחנחנות והתחנפות. אני מדברת על לקחת מישהו , שאין לו שום רצון <מודע> להיות נשלט שלך, ועדיין לנתב אותו לעשות מה שאת רוצה כדי שיהיה *לך* נוח יותר.
מה שבעצם מעניין אותי לדעת, זה כמה מכן באמת מצליחות לנתב ולשלוט באנשים ובמהלכים, מבלי להכריז על עצמכן כעל נשים דומיננטיות ושולטות.

מעניין איפה היתה ההגנה כשהכלבים ניסו לשסע את בשרי בפוסט הים של מאדאם T
...
icon_rolleyes.gif

ועניינית לשאלתך...
ברור!
icon_lol.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 12 ביוני 2008
ציטוט: מה שבעצם מעניין אותי לדעת, זה כמה מכן באמת מצליחות לנתב ולשלוט באנשים ובמהלכים, מבלי להכריז על עצמכן כעל נשים דומיננטיות ושולטות.

התשובה היא כולם.

כולם עושים זאת לעיתים. גם גברים וגם נשים.
זה יכול לבוא במחוות קטנות או גדולות.

אבל אי אפשר לעשות זאת כל הזמן ועל כולם.

לדעתי,
גם אין לזה קשר לשליטה בדסמית כפי שאנחנו מכירים אותה,
אלא אם כן זה משהו מאוד מרומז ולאחריו תיכנון להפוך זאת לבדסמי.
ככה סתם מעשים לא הופכים בדסמיים, הכוונה היא שקובעת - משני הצדדים.