שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלי צד 3 האם אדון וגבירה יכולים להיות ביחד ?

ג'ולי​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 10 באפר׳ 2008
ג'ולי​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2008
Lady Mod כתב/ה:
amy כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
amy כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
או רוצי לכלובי שיחסום אותי...חחחחח, זהו לא עונה לך יותר, שכחתי שזה אוכל בשבילך
icon_cool.gif

סבתא, זו לא אני שמקפיצה את הבלוג שלי כל חצי שעה, מתבכיינת לכל העולם, מפיצה שקרים, ואז מודיעה לכולם שאדוני הואיל לקחת אותי בחזרה (מסכן, אני בטוחה שזה זמני... icon_rolleyes.gif )

נחשי מה? זו את. ולא, אני לא אטרח לבקש מאף אחד לחסום אותך. אני נהנית להכנס בך, בכיינית מיתממת ושקרנית שכמותך.

כן, אמרתי שאני לא אענה אבל שכחתי רק משהו אחד......
עם טיפשות קשה לי ונמוך אני לא יכולה לרדת, הרי אני סבתא,,,
הלוואי ומשהו או מישהו יוציא אותך מהביצה שאת נמצאת בה
לכי תשיגי לך חיים במקום. לשתות את דמם של אחרים או לחיות על הפנטזיות של אלו שחיים במציאות ולא בוירטואליות, והנה את שוב משקרת, זרק אותי אדוני?....חחחח שוב הוצאת עצמך טיפשה

תראי, סבתא עליזה, אני רואה שחודש אחרי שפגשת אותו, כבר זרק אותך, ואת מתבכיינת בבלוג שלך על הפרידה... עוד אז היית בכיינית, אבל בגילך קשה לשנות דפקטים באישיות.

נורא משעשע אותי שאת מדברת איתי על טיפשות. הרי כל מי שקורא את בלוגך, כלבלבה, נפעם למראה האינטלגנטיות המדהימה שלך! והתמונות... כן, נראה לי שכולם יסכימו שאת מאוד חכמה, עליזה. ושוב- שאני אשיג לעצמי חיים? שמא תסתכלי על עצמך ועל חייך, במקום? בכלל, עדיף שתבלי יותר זמן למרגלות האדון היחיד שהסכים לקחת אותך אי פעם, ותפסיקי לבלבל כאן את המוח. הרי יותר מדי פנינים לא יוצאים לך מהפה חסר השיניים שלך. זאת מלבד העובדה שאת לא ממש יודעת מה אני עושה בחיי, נכון, כלבלבה שלי? אני החלטתי להפסיק לעדכן את העולם, שוב, בניגוד אליך. אני גם תוהה כמה ממה שאת מקשקשת בבלוגך העלוב אכן קרה במציאות. הרי השקרנות והדמיון הפורה שלך כבר ידועים לכולם. לשתות את דמם של אחרים? מתוקונת, בינתיים זו את שמפזזת בדם, או בפאטה מורגנה של דם... icon_biggrin.gif

אז באמת, תעשי לעצמך טובה, תסתמי את הלוע. כי את יודעת שאין לי שום בעיה להכנס בך עד מחר. לכי להתבכיין בבלוג, גברת "סוף סוף מישהו הסכים לזיין אותי בתחת, אז אני חייבת לספר לכולם!"

איימי/ אמי / דובונית לא לא/ Q מיי אס..

תודה לאל שהפסקת לעדכן אותנו במה קורה כל שנייה בחיים שלך.
מאחלת שתרכשי אלפית אחוז מהאינטליגנציה של רוקדת.

טיפש'לה, אם היית קצת יותר חכמה היית מבינה שאת רק יוצאת הטיפשה שקוראת את הבלוג של רוקדת {וכנראה בקנאה הנשפכת לך מהאוזניים} וחמור מזה, את לא מספיק אינטליגנטית על מנת להבין מה היא כותבת.. ולכן את ממציאה לעצמך פרשנויות שכל יעודן הוא לגרום לך להרגיש פחות אפסית.

היא לא הודיעה לאף אחד כלום. היא כתבה בבלוג שלה על קילור מחדש לאדון שהקשר עימו נפסק .

הלא אם היה מדובר בך, כבר היו הודעות על הקילור המתעתד שלך ב-10 פורומים, מזל שלYnet אין לך גישה לכתיבת חדשות...
והיית מעלה את ההודעה לפחות חודשיים לפני שבכלל מצאת את הטיפש החדש בכלוב שעדיין לא יודע איזה שק מחלות נפש את ...

איך את מעיזה לכתוב:
"זאת מלבד העובדה שאת לא ממש יודעת מה אני עושה בחיי, נכון, כלבלבה שלי? אני החלטתי להפסיק לעדכן את העולם, שוב, בניגוד אליך. "

{איך את מעיזה לקרוא לה כלבלבה שלי?!? את שכל היום מתעסקת בחוסר הכבוד שנותנים לנשלטות, את!!}

כשכוולם יודעים שכל פעם שאת מוחקת את הבלוג שלך מחדש זה רק בגלל ששוב הצלחת להסתבך באיזשהו קשר מעוות..
הרי כווולם יודעים שאת יושבת ומטפסת על הקירות כשאין לך בלוג לכתוב פה כל רגע את הגיגייך על רצונך באדון {"אלוהים בבקשה בבקשה תמצא כבר איזה אדון שיזיין את איימוש בובונית המתוקית"}

את לא החלטת להפסיק לעדכן, את פשוט עברת לאחרונה טראומה נוספת כנראה שגרמה לך למחוק {שוב!} את הבלוג..

את הבחורה היחידה בעולם שמרוב כמיהה לאדון. קילרה את עצמה icon_eek.gif
כי "אני לא מצליחה לנשום כמו שצריך בלי אדון וקולר, אז שלפחות יהיה קולר" ....

כמה שנים מאז אור , את לא מצליחה למצוא שום קשר?!?
{וללכת עם דום של מישהי אחרת בזמן שכוולם יודעים שהוא שלה, כולם כולל את, לפתוח לו ניק חדש, לכתוב כל שעה עליו ואז לבכות שגילית שהוא של מישהי אחרת זה לא נחשב}

זה שמסשנים אותך בכל מקום זה רק מראה על הצורך שלך ועל האומללות שלך, לא על היותך משהו שוה ערך.
את שזורקת את עצמך לרגליי כל אחד, מעיזה לאמר משהו על מישהי אחרת ?!?

תעשי לנו טובה ולכי תפתחי את הבלוג שלך שוב במקום להכנס בכל מי שאת קוראת את הבלוג שלה באדיקות {ולא מבינה ממנו כלום, אבל זו לא אשמתך, את פשוט טיפשה} ומרוב קינאה את מתחילה ללכלך..

אנא ממך, חיזרי להתבכיין לעצמך בבלוג כל שעה עגולה, וצאי לנו מהוריד.

את יכולה עכשיו לנסות להכנס בי בחזרה אז בואי אחסוך לך..
בשלוש השנים האחרונות היו לי 4 קשרים עם גברים מפה {שמכולם ביקשת שלפחות יסשנו אותך או יתנו לך למ_ _ץ להם כי מעבר לזה הם לא ממש רצו אותך..}
אלו היו קשרים שהתחילו ונסתיימו מחוסר התאמה כמו שקורה להרבה אנשים בעולם המציאותי..

בברכת איימי מצאי חיים.
מוד

דם

צפרדעים

כינים

ערוב

דבר

שחין

ברד

ארבה

חושך

מכת בכורות

בחיי. לפעמים נדמה לי שכל מכות מצריים באו לבקר בכלוב.

וזה מתייחס לכל המגיבים בשרשור הזה, החל ממחיאות הכפיים של הצדיקה הרוקדת,

המשך בתגובה של איימי וכלה במערך המגוננות.

זה אתר למבוגרים.

תתבגרו כבר.
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 10 באפר׳ 2008
ג'ולי icon_smile.gif

אני לא מ{ה}מערך המגוננות
אחרי שלוש ארבע שנים בכלוב, זו לי הפעם ראשונה שאני מגיעה לתגובה שכזאת.
ריבים וליכלוכים יש פה הרי כל שירשור שני. אבל זו המדוברת, כבר הגדישה את כל הסאות.
היא הרויחה את התגובות הללו במאמץ רב שנמשך שנים.
נעולה​(לא בעסק)
נעולה​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2008
[quote="רוקדת בגשם"][quote="amy"][quote="רוקדת בגשם"]
amy כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
תראי, סבתא עליזה, אני רואה שחודש אחרי שפגשת אותו, כבר זרק אותך, ואת מתבכיינת בבלוג שלך על הפרידה... עוד אז היית בכיינית, אבל בגילך קשה לשנות דפקטים באישיות.

נורא משעשע אותי שאת מדברת איתי על טיפשות. הרי כל מי שקורא את בלוגך, כלבלבה, נפעם למראה האינטלגנטיות המדהימה שלך! והתמונות... כן, נראה לי שכולם יסכימו שאת מאוד חכמה, עליזה. ושוב- שאני אשיג לעצמי חיים? שמא תסתכלי על עצמך ועל חייך, במקום? בכלל, עדיף שתבלי יותר זמן למרגלות האדון היחיד שהסכים לקחת אותך אי פעם, ותפסיקי לבלבל כאן את המוח. הרי יותר מדי פנינים לא יוצאים לך מהפה חסר השיניים שלך. זאת מלבד העובדה שאת לא ממש יודעת מה אני עושה בחיי, נכון, כלבלבה שלי? אני החלטתי להפסיק לעדכן את העולם, שוב, בניגוד אליך. אני גם תוהה כמה ממה שאת מקשקשת בבלוגך העלוב אכן קרה במציאות. הרי השקרנות והדמיון הפורה שלך כבר ידועים לכולם. לשתות את דמם של אחרים? מתוקונת, בינתיים זו את שמפזזת בדם, או בפאטה מורגנה של דם... icon_biggrin.gif

אז באמת, תעשי לעצמך טובה, תסתמי את הלוע. כי את יודעת שאין לי שום בעיה להכנס בך עד מחר. לכי להתבכיין בבלוג, גברת "סוף סוף מישהו הסכים לזיין אותי בתחת, אז אני חייבת לספר לכולם!"

רק תיקון קטן... חצי שנה היינו יחד

וחוץ מזה... רק שתי מילים אחרונות
חולת נפש!!!

רוקדת יקרה מאד.
ראשית מאחלת לך המשך הגשמה ואושר.
שנית, למה את מעליבה חולי נפש? במופרעות של היצור הזה אי אפשר לטפל בתרופות. עובדה: היא לוקחת אותן באדיקות ושום דבר לא קורה (חוץ מזה שהיא לא מתאבדת, ובינינו... נו טוב, אשתוק).
ליידי מוד, אהבתי מאד את התגובה שלך ליצור האומלל והאלף פרצופי, שלועגת ל'כלבלבה' אבל נכנסת להיסטריה בגלל כל זלזול אמיתי או מדומה.
ג'ולי, כמי שחיה על רכילות, הייתי מצפה ממך לקצת פחות צדקנות. icon_smile.gif
איימי, תמשיכי ככה. רחוק תגיעי icon_twisted.gif
Mooooon

אומרים שהיה כאן שמח לפני שנולדתי ...

Mooooon • 10 באפר׳ 2008
והכל היה פשוט נפלא עד שהגעתי.

משני הדפים אחרונים של השירשור נודף סירחון, סירחון איום.
אני בדרך כלל תופס מרחק ממופעים תיאטרלים מסוג זה,
אבל מכוון שבלגן התחיל מהערה תמימה שלי, אז ...

ירדתם מהפסים לגמרה. מזמן לא ראיתי כזאת רישעות, כזה אליהום. מגעילות.
לא מעוניין להביע עמדה בהחלפת מהלומות (או ליתר דיוק - סקילה) שהתבצע כאן
אבל אני באמת מקווה שלא ישנתן טוב הלילה.
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 10 באפר׳ 2008
איזו מקריות , בדיוק חשבתי לפתוח פוסט ולהציע לדומים לפתוח פורום סגור בו ידונו בגורלן של סאביות מסוכנות , אשר בין הייתר הוזות על דומים שרצו בהן ונדחו ( Guess who ) .
אם לאחר שירשור זה יהיו כאלו שלא יבינו מי העומדת מולם, אז " I rest my case " .

"אנשים ישרים הם הכרים הרכים והנוחים , שעליהם מתפרקדים הנוכלים ומשמינים ".

אז איימי , יו אר פול אוף ד'ת.. לבטח את זקוקה לדיאטה.
aka BODYGUARD

הצלחתן

aka BODYGUARD • 10 באפר׳ 2008
להוציא אותי מהשלווה שאחזה בי מאז התנתקתי כמעט מתגובות.

כמה עובדות:

1.זה פורום בנים על בנות, לא הפורום הסגור של השפחות, שם אפשר למלא תוכן שלם
עם מה שקורה כאן .

2.זעקה- מי אמר לך שזה לא מתוכנן? בקרוב יהיה פורום סגור של אדונים,דומים,שולטים
בו נדון כמובן בנושאים שהעלת... icon_cool.gif

3.לא נמאס לכן לגרום לכלובי למחוק/לסגור/לצנזר כל שירשור כאן? רחמנות על הבנאדם...

שוחררו כאן נתונים מפתיעים על הצעות למציצות,חירחורים של ריב,הצעות כמעט מגונות,
בסוף עוד בטעות נחשוב שמדובר בבדס''מ.

יש כאן מישהי שצריכה להפנים כבר שהחיים של האחרים הם של האחרים.
ככל שזה יופנם מהר יותר- כן ייטב.לכולנו.

חוזר לשקט שלי.
אם ממש בא לכן לריב קחו את זה לפורום הסגור,שם לפחות יש מנהלים און ליין,
או לפורום הבנות על הבנות. שיקצתן כל חלקה טובה כאן,
וזה מה שרואה כל אדם שמגיע לאתר הגדול בנושא הבדס''מ בישראל...
מעורר כבוד, הא?

גועל נפש.
Na'ama

משעשע ביותר....

Na'ama • 10 באפר׳ 2008
אבל למה לעשות סשן השפלות אחת לשניה בפורום הבנים על הבנות? לפחות תהיו כלבות טובות ולכו לפינה שלכן.

או צאו לרחוב בבגדים מינימלים ותסגרו את זה במכות.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

Re: משעשע ביותר....

Na'ama כתב/ה:
אבל למה לעשות סשן השפלות אחת לשניה בפורום הבנים על הבנות? לפחות תהיו כלבות טובות ולכו לפינה שלכן.

או צאו לרחוב בבגדים מינימלים ותסגרו את זה במכות.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

גם את נקבה. למה הגבת פה? אה, את לא שפחה? אולי גם חלק מאלה שהגיבו הן לא שפחות?
ההודעות היחידות שלא קשורות הן מלחמת איימי בכל, פחות או יותר.

מצחיקה. icon_smile.gif
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 10 באפר׳ 2008
אדון המסתורין כתב/ה:
amy כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
amy כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
או רוצי לכלובי שיחסום אותי...חחחחח, זהו לא עונה לך יותר, שכחתי שזה אוכל בשבילך
icon_cool.gif

סבתא, זו לא אני שמקפיצה את הבלוג שלי כל חצי שעה, מתבכיינת לכל העולם, מפיצה שקרים, ואז מודיעה לכולם שאדוני הואיל לקחת אותי בחזרה (מסכן, אני בטוחה שזה זמני... icon_rolleyes.gif )

נחשי מה? זו את. ולא, אני לא אטרח לבקש מאף אחד לחסום אותך. אני נהנית להכנס בך, בכיינית מיתממת ושקרנית שכמותך.

כן, אמרתי שאני לא אענה אבל שכחתי רק משהו אחד......
עם טיפשות קשה לי ונמוך אני לא יכולה לרדת, הרי אני סבתא,,,
הלוואי ומשהו או מישהו יוציא אותך מהביצה שאת נמצאת בה
לכי תשיגי לך חיים במקום. לשתות את דמם של אחרים או לחיות על הפנטזיות של אלו שחיים במציאות ולא בוירטואליות, והנה את שוב משקרת, זרק אותי אדוני?....חחחח שוב הוצאת עצמך
טיפשה

כולם מכירים אותך טרולית שכמוך,,, תתביישי לך!!
icon_twisted.gif

אה...
תקשיב, אם החלטתם שהיא הטרולית, אני מסרבת שיכלילו אותי במשפחה הזאת
אם כל האדישות שלי יש גבול...
מה שאני עדיין לא מבינה, אם יש כ"כ הרבה מתלוננים על החולה בראש, נפש וכד'
למה היא עוד פה??
גם היא מפרסמת פה בכלוב?? יוצא ממנה רווח כלשהו? (ואני לא מדברת על זיוני שכל, פסיכופטיות ואובססיביות לכל נושא בעולם)
כי אם זה רק הניהול של פורום הסאביות אני בטוחה שאפשר למצוא מחליפה, אפילו מחליף שייקרא דום מסוכן יהיה עדיף לא?? ופחות מסוכן...
בכל אופן לא מבינה למה מישהו מתרגש ממנה...