סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

when women rule the world

Tame
לפני 15 שנים • 1 בינו׳ 2009
Tame • 1 בינו׳ 2009
תרשו לי להשתמש באותו הכלי שליידי תמרה בחרה להשתמש בו ולעשות שינוי מושגים קטן.

אם בנאדם חפץ במלכה לערב אחד אז מה שהוא מחפש זה סטוץ, אחרת, כפי שאמרה מורטישיה אם הוא מחפש מערכת יחסים הוא לא יוכל לפתח רגשות כלפי מי שבזוייה בעיניו.
ונישאלה השאלה "האם היא מלכה?" אז כן היא עדיין "מלכה" כי מי שמגדירה את עצמה כך זו היא ולא אחרים. בקשר ליחס שלו אליה, זה אכן יחס מזלזל, כמו שבכל סטוץ מדובר ביחס דיי מזלזל של אחד מהשניים (זה שלא בונה על המשך הקשר) לשני (זה שכן בונה על המשך הקשר) אלא אם כן הוסכם מראש ע"י שניהם שמדובר רק בסטוץ מסיבות אילו ואחרות - ואז אין זלזול.

אז בראייה ונילית הדבר לא שונה, המשקפיים הבדסמיות הן אלו שלפעמים מבלבלות אותנו (זה מה שקורה כשעושים עדשות מPVC שחור)
Morticia
לפני 15 שנים • 1 בינו׳ 2009
Morticia • 1 בינו׳ 2009
Morticia כתב/ה:
היילני כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
היילני כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
ליידי תמרה כתב/ה:
כל הדיבור הזה על הכמיהה לכניעה לפרחה מטומטמת וכוסית, כאילו הוא חלק מבלבל ומהותי של עולם השליטה.
גבר ונילי מאצ'ו היה מחליף את המילה "כניעה" במילה "לזיין", והכל היה נראה פתאום ממש הגיוני.
הרגעו, זה לא מבלבל בכלל, זה לא מוזר.
יש גברים רבים שפשוט נמשכים לכוסיות מטומטמות, ואפילו לצעירות חסרות מושג.
נכון, מביך קצת, אבל טבעי לגמרי. אל תחפשו סרטים איפה שאין.

נכון מאוד, אבל יש גם ניואנס.
כמובן שיש כאלה שירצו לזיין / לשלוט / להישלט ע"י כוסית, באשר היא כוסית, ובלי קשר לענייני שליטה דווקא. זה טבע האדם.
יש גם כאלה, ושוב בלי קשר לענייני שליטה, שיעדיפו פרטנרית פרחה, וזה מכיוון שהם כאלה בעצמם ,או בגלל שהם פשוט מחבבים פרטנרית קלת דעת במובן הפרחי של המילה.
עד כאן זה זהה למה שכתבת.
אבל יש תת-זן נוסף, והוא הניואנס המדובר, שייתכן ומיוחד לענייני השליטה. נגיד שאני נשלט אינטילגנטי, שחפץ בהשפלה. מה יותר משפיל? להיות מושפל על ידי מישהו מתוחכם שניתן להעריך אותו, או על ידי מישהו שאם היה עובר לידך ברחוב היית בז / מרחם / מגחך לעומתו ?
כמובן שיש לא מעט מינוסים להישלטות ע"י מישהו לא מתוחכם / טיפש, אבל מנגד יש גם את האלמנט הנוסף שהצבעתי עליו (לטעמי האישי, החיסרון של הפרחיות גובר על היתרון שבה, אבל זה כבר עניין של טעם).

חידוד הניואנס במקומו. תודה. אכן ישנם נשלטים שרוצים להשלט ע"י פרחה או ע"י שמנה ומכוערת בעיניהם, דווקא כי זה מעצים את ההשפלה שלהם. אני רק תוהה: איך מרגישה אותה דומית , כשהעבד שלה חושב עליה כאלה דברים?

מותק בואי נתחיל מחידוד מושגים כמו נשלט מלמטה, מלכה בתחת שלי וחארטה.

קצת העמקה רגשית אם אפשר...

ומכאן בואי נצא לעבר הנחה שיש עולם מעבר לסשן של חצי שעה בה ליידי מן השורה מורידה עצמה לרמת זונה, סליחה - "מלכה בתשלום" רק בלי כסף... יפה icon_cool.gif

גבר לא יתמסר ויהיה סאב למלכה שהוא לא אוהב ונמשך אליה
להיות קרצייה למישהי שאתה שונא זה לא להיות נשלט
ולא להבין את זה זה לא להיות מלכה

מעבר לכך אני ממליצה לך בחום לצפות שוב בסרט אינסטיקנט בסיסי הראשון
סרט נפלא!

And he used to call her BITCH mostly
But he ment it as a compliment
icon_cool.gif

זה שהוא טמבל תת רמה עם חרדות וחסימות לא צריך להוריד את הליידי לשירותים, נכון?
יופי!

מצד שני, שמעי... שרון סטונצצצץץץ הפרחה השמנה המגעילה הזו בטוחה היתה מקבלת אנדרפוט ושאר אבירי המלכות כאן לרגליה ברגע

במיוחד אם היא היתה חפצה לצוד אותם

הכל נכון מותק שלי
שנה טובה
icon_lol.gif

שנה טובה, מורטי : - )

אבל לא ענית על תהייתי או שאולי כן. לדידך, נשלט כפי שתארתי לעיל אינו "באמת" נשלט? יתכן, אבל גם ככה זה מונח אמורפי.
לגבי שרון סטון, היא לא עונה לאף תיאור של שמנה ומכוערת לכן היא לא רלוונטית לניואנס שהועלה.
ואם נניח רגע למונח "נשלט" ונגזרותיו: האם אישה שנתפסת כפרחה/שמנה/מכוערת ע"י מי שהיא מסשנת אותו למשך X זמן אינה "מלכה" בעיניך? כיצד את חושבת שהיא מרגישה? ומה דעתך על זה?

Well, he still called her BITCH mostly
and he really did ment it as a compliment

Other than that my dear...

Frankly...
I don't give a damn...

{סלחי לי, כן?}

קשה לי שלא להביא בשלב זה את שירו המופלא של אחד המוסיקאים הגדולים הפועלים כיום בארץ, מר שלומי שבן - שיהיה בריא - אכבר גבר, תודי! ותראי איזה יופי... {לצד תקשיבי... ממליצה בחום...!}
icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=3ggrLR2pN3o

חוצמזה...

Tame כתב/ה:
תרשו לי להשתמש באותו הכלי שליידי תמרה בחרה להשתמש בו ולעשות שינוי מושגים קטן.

אם בנאדם חפץ במלכה לערב אחד אז מה שהוא מחפש זה סטוץ, אחרת, כפי שאמרה מורטישיה אם הוא מחפש מערכת יחסים הוא לא יוכל לפתח רגשות כלפי מי שבזוייה בעיניו.
ונישאלה השאלה "האם היא מלכה?" אז כן היא עדיין "מלכה" כי מי שמגדירה את עצמה כך זו היא ולא אחרים. בקשר ליחס שלו אליה, זה אכן יחס מזלזל, כמו שבכל סטוץ מדובר ביחס דיי מזלזל של אחד מהשניים (זה שלא בונה על המשך הקשר) לשני (זה שכן בונה על המשך הקשר) אלא אם כן הוסכם מראש ע"י שניהם שמדובר רק בסטוץ מסיבות אילו ואחרות - ואז אין זלזול.

אז בראייה ונילית הדבר לא שונה, המשקפיים הבדסמיות הן אלו שלפעמים מבלבלות אותנו (זה מה שקורה כשעושים עדשות מPVC שחור)

נהנתי מתגובתך זו טיים ידידי, תודה icon_smile.gif
ונדמה לי שהרבה פחות צריך להתעסק בהתעקשות על הפשטת המלכה או הליידי ממלבושה המכובד ועד למערומיה
כמו שיש לזהות שועל ערום ולתת את הדעת על העוצמה הגברית בהוד סאבמיסביותה

והדרך לשם ממי....

שרון סטון כלבה ידועה...
icon_lol.gif

ואצלי אגב, המושגים האלה אינם אמורפיים כלל
אנחנו כבני אדם דינאמיים ומורכבים
רגשיים ועמוקים
רגש מעמיק את הדברים בצורה משמעותית
ועבורי העניין בהתמסרות ונתינה
כפי שאני כמהה אליה וככה אני אוהבת אותה
{לצד אהבתי ומסירותי אליו מותק}
לא מעניין לי להשפיל איזה טמבל
זה לא משרת לי שום צורך נשי או אצילי בשום צורה
אלא אם זה מצחיק לי וקטע
אבל בתוך מקום הכי אוהב בעולם
עם החבר הכי טוב שלי שם
ואין לו חברה יותר טובה ממני
באש ובמים!

אם הוא משפיל את עצמו
אז אני יכולה להיות מלכה עד מחר
בתלבושת מפוארת במיוחד
אבל הוא עדיין סתם טמבל מושפל
למה אני צריכה ללכלך את הידיים?

בא לך אמבטיית בוץ יה מנייאק?
בוא!
מביאה לך טאץ' דאון
And ur gonna looooove it
!
icon_cool.gif

ותודה לאלה הגדולה על שחננה את מרבית הנשים הגדולות, האצילות והיפות באינטואיציה בריאה

{תקשיבו קצת לשלומי, אה?}
רצסיבי​(נשלט)
לפני 15 שנים • 4 בינו׳ 2009
רצסיבי​(נשלט) • 4 בינו׳ 2009
היילני כתב/ה:

חידוד הניואנס במקומו. תודה. אכן ישנם נשלטים שרוצים להשלט ע"י פרחה או ע"י שמנה ומכוערת בעיניהם, דווקא כי זה מעצים את ההשפלה שלהם. אני רק תוהה: איך מרגישה אותה דומית , כשהעבד שלה חושב עליה כאלה דברים?
...
נשלט כפי שתארתי לעיל אינו "באמת" נשלט? יתכן, אבל גם ככה זה מונח אמורפי.
ואם נניח רגע למונח "נשלט" ונגזרותיו: האם אישה שנתפסת כפרחה/שמנה/מכוערת ע"י מי שהיא מסשנת אותו למשך X זמן אינה "מלכה" ?

לגבי הנשלט/ת - אני לא מוצא שום סתירה בין אופי ציותי לבין חשק להישלט ע"י מישהו שאתה בז לו. וודאי שלא מדובר בשליטה מלמטה יותר מאשר מקרה בו לנשלט יש חשק להישלט ע"י מישהו שהוא מעריך. מעבר לכך, הערצה לשולט/ת זה לא תנאי הכרחי ליחסי שליטה.

לגבי השולט/ת - וודאי שזה שמישהו רוצה לציית לשולט שהוא אינו מעריך, לא הופך את אותו שולט ללא-שולט. השליטה של שולט נמדדת לפי התנהגותו וצרכיו, לא לפי איך הסביבה רואה אותו. עם זאת, ברור ששולט שלא מוערך ע"י הנשלט שלו, הוא אינו שולט מוצלח במיוחד (אך כאמור, גם שולט לא מוצלח הוא עדיין שולט).

לגבי מערכת היחסים בין השניים - העיר קודם נכון טיים, שמצב כזה מקביל הרבה יותר לסטוץ מאשר למערכת יחסים מתמשכת, ולכן אין מה לנסות ללמוד יותר מדי על מהות המשתתפים בו. קשה לי לתאר איך אדם יציית ממושכות למישהו שהוא אינו מעריך כשולט או כאדם.