שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי לבוש

Jake​(שולט)
לפני 15 שנים • 1 בפבר׳ 2009

Re: כמה תגובות בפוסט אחד

Jake​(שולט) • 1 בפבר׳ 2009
היילני כתב/ה:

ראשית, אתה טוען שנאציזם מהווה עבורך גבול. אשריך. מדבריך משתמע שאתה משתמש במילה 'גבול' כנגד המונחים 'אידיאולוגיה' או 'ספר חוקים' בהם אני השתמשתי. אבל כמה שורות לאחר מכן אתה טוען שיש פסול בפנטזיות נאציות, ומציע לבעלי הפנטזיות הללו טיפול פסיכולוגי. מה מאשש את הקפיצה שאתה עושה בין הגבול הפרטי שלך, לבין משנה סדורה לאופן ה"טיפול" ב"אנשים כאלה"? אני לא מתווכחת איתך לגבי 'נאצי פטיש'; אני מבקרת אותך על הביקורת שלך כלפי טראני בוי שאינה מוחלת על עצמה. לו הייתי באמת דמגוגית, הייתי מנחשת שאתה עו"ד.

ולענייננו: שוב, אתה מציין את זה שאין קונצנזוס לגבי בריאות נפשית, ושאף אתה עלול להכלל בקטגורית "האנשים האלה שזקוקים לטיפול", ויחד עם זאת, קורא לחלק מהעוסקים במלאכה "לא בריאים בנפשם". אני בטוחה שאתה מבחין בסתירה. ולמען חידוד הטיעון שלך, הייתי מציעה שתבחין בין פנטזיות שבעליהן חפצים להשאירן אך ורק בגדר פנטזיות, לבין משאלות לב: פנטזיות שבעליהן רוצים להגשימן. על פנטזיות אתה לא יכול לפקח; על מעשים - כן.

היילני, בואי אזכיר לך את דבריו/ה של טרני בוי:
tranny boi כתב/ה:
אין לי בעיה שאת חושבת שבגלל שאת אשה את בהכרח נשלטת (ע"י גבר), יש גם אנשים שנהנים לשחק את היהודון שמושפל מול קצין האס-אס. אין פסול בפנטזיות שליטה סקסיסטיות כמו שאין פסול בפנטזיות שליטה גזעניות.

אבל לי אישית אין סבלנות יתרה לאימרות סקסיסטיות, כמו שאין לי סבלנות לאמרות גזעניות, כאשר הן יוצאות מחוץ לתחומי המשחק והפנטזיה.(ההדגשות שלי J)

את משטרת המחשבות אפעיל כאשר יהיו האמצעים המתאימים (:

אך טרני בוי לא מדבר/ת רק על פנטזיות, אלא על משחקים גם כן, קרי, "מעשים".

לגבי "סתירה" בדברי כאשר אני מכליל את עצמי בין הלוקים-בנפשם-פוטנציאלית בעוד אני מביע דעתי לגבי בריאותם של אחרים יש לי רק לומר זאת: העובדה שאדם שאינו בריא טוען שאדם אחר לא בריא אף הוא - לא מפחיתה מהאמת שבדבריו - ככל שיש בהם אמת.
אף המעבר בין ה"גבול" האישי שלי לבין עמדתי, כי יש בפנטזיות נאציות כדי להצביע על הפרעה נפשית אינו יכול להחשב בגדר סתירה. הדברים כלל לא נמצאים על אותו המישור.

היילני כתב/ה:

שנית, ................ אתה כותב:
"שולטים נוטים להיות סקסיסטים כמו ששולטות נוטות להיות ספרג'טסיות/פמיניסטיות". מהיכן המסקנה הזו? מה הקשר הלוגי או הסיבתי בין מיילדום ושובניזם ובין פמדום ופמיניזם?

השאלה רצינית או רטורית? ההקשר באמת לא נהיר לך? לא נראה לך קצת בעייתי שאדם יגדיר עצמו כשובניסט ויהיה נתון תחת שליטתה של מלכה? הוא הדין למקרה ההפוך.

היילני כתב/ה:

נהופוכו, אני בטוחה שישנם שולטים שמעידים על עצמם שהם פמיניסטיים, כמו שישנן שולטות שמעולם לא נכסו לעצמן את התואר הזה (היינו, פמיניסטית). וסליחה, האם נשים שולטות מונעות מלכתוב בפורום הזה? האם אתה כשולט לא יכול להביע את דעתך בפורום 'הבנות על הבנים'?

היילני,

לרגע לא אסרתי עלייך לכתוב בפורום, אין זה רצוני ואף אין בכוחי לעשות כן.

אך אני באמת חושד באמינותו של מי שיטען כי הוא פמיניסט מצד אחד, אך ירשה לעצמו לשלוט באישה מצד שני. זו קושיה לוגית המתעוררת לא פעם בפי אנשים החושבים עצמם כיפי נפש, פלורליסטים, קוסמופוליטיים וכיוב'

אצטט שוב את אימרתו של קוואי צ'אנג וויין הידועה (בה ניתן להבחין באוקסימורון):

"I am a man of peace, and I will kill any man who stands in my way"

היילני כתב/ה:

שלישית, האמרה "כל הנשים שולטות" ועוד איך מקשרת בין שליטה/כניעה ומגדר. אבחנה נוספת שאתה זקוק לה היא בין מגדר ומיניות. אתה יכול להחזיק בטענה שבדס"מ אינו נטיה מינית, בלי לטעון שמגדר שלם - גברים נשים ועוד - הוא כך או אחרת. אליסיה קשרה בין מגדר ו/או מין ביולוגי - גבר/אישה - ובין נטיה בדס"מית. מיותר לציין שגם זה טיעון בטל.

את חוזרת על דברי. אכן ציינתי כי האמרה "כל הנשים נשלטות" מקשרת בין שליטה/כניעה לבין מגדר. אין באמרה כל התייחסות למיניות - וסלחי לי, אך מין (מגדר) אינו המיניות (סקס) אליו התייחסו בפוסטים הקודמים.

היילני כתב/ה:

אין לי בעיה עם דעות חלוקות. גם כאן, במעוז השליטה הגברית, יש מקום לפלורליזם. אבל זה עדין, כפי שאתה בעצמך יודע. לך קשה לשמוע פנטזיות נאציות, ואילו לי קשה לשמוע אמירות שובניסטיות. עם כשלים לוגיים והכללות דה-בולשיט דווקא לא קשה לי.

יש הבדל משמעותי בן הקושי בקבלת משחקי נאציזם לבין הקושי בשמיעת אמירות שובניסטיות. מעולם לא מצאתי באמירות פמיניסטיות דבר הפוגע או כמטריד את מנוחתי. מילים לא מזיקות לי ובטחוני העצמי מאפשר לי לעבור עליהן בלי כל תגובה. מוזר שכל כך קשה לך לשמוע אמירות שובניסטיות.

לעומת זאת, פנטזיות נאציות מקטינות ומזלזלות בציפור נפשם של רבים וטובים מבני עמנו, אשר סבלו מרדיפת הנאצים, בין על בשרם ובין כבני דור שני ושלישי. הדבר נוגע לכולנו באופן ישיר, והסכנה הנה מוחשית ביותר.

לסיום: ההכללה היחידה אותה עשיתי היתה המלצה לכל החושקים במשחקי נאציזם לפנות לקבלת סיוע נפשי. אעשה הכללה נוספת ואמליץ לכל בעלי הנטיות האובדניות לעשות זאת גם כן. "הכללה" איננה מילה גסה ורבים המקרים בהם היא מותרת.

לגבי כשלים לוגיים - אנא התאמצי מעט יותר
Mary Jane
לפני 15 שנים • 1 בפבר׳ 2009
Mary Jane • 1 בפבר׳ 2009
חלקן של הבריות לא הטמיעו כהלכה את הפער בין גווני נפשם לבין קשת הגוונים האנושית.

מביטים הם מעבר לקצה אפם, והולה הופ, כבר בקיאים בכל רזיו של העולם.

הביטו נא לצד ימין, כרוזם עובר, נחוש הוא מתמיד:

הכל א-חיד!
לכל ד-בר ישנו תפ-קיד!
אמת א-חת, היא בחי-קי!
וכל הש-אר, שמחת זקנ-תי!

כמה נעים כמה נחמד, את כולם לטמון בסל אחד.
כעת אליסיה תוכל לומר בלי בוש,
טבעי הוא לי הבוס icon_smile.gif
Morticia
לפני 15 שנים • 2 בפבר׳ 2009
Morticia • 2 בפבר׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
חלקן של הבריות לא הטמיעו כהלכה את הפער בין גווני נפשם לבין קשת הגוונים האנושית.

מביטים הם מעבר לקצה אפם, והולה הופ, כבר בקיאים בכל רזיו של העולם.

הביטו נא לצד ימין, כרוזם עובר, נחוש הוא מתמיד:

הכל א-חיד!
לכל ד-בר ישנו תפ-קיד!
אמת א-חת, היא בחי-קי!
וכל הש-אר, שמחת זקנ-תי!

כמה נעים כמה נחמד, את כולם לטמון בסל אחד.
כעת אליסיה תוכל לומר בלי בוש,
טבעי הוא לי הבוס icon_smile.gif

חזק!
icon_smile.gif
shuki boy​(נשלט)

#$^#$&%!!

shuki boy​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2009
ג'ייק, חתיכת אפס, תפסיק לדבר אלי עם סלאשים כבר!
הערתי לך כבר פעם אחת. למה אתה ממשיך???
זה לא מכבד ולא בטיח.
אם איכשהו העובדה שאני מדבר בזכר ומציג את עצמי כך לא לגמרי ברורה לך מההודעות שלי, ואיכשהו אתה מרגיש חשש של "פגיעה ברגשות" מסיבה עלומה - אז תתכבד ותציץ בפרופיל שלי!

כוסאמק! אין לי כוח לחארות באתר הזה. icon_evil.gif
היילני

היילני • 2 בפבר׳ 2009
ג'ייק,

אין הבדל משמעותי בין הקושי בקבלת משחקי נאציזם לבין הקושי בשמיעת הערות שובניסטיות.
ציפור נפשך אולי חרדה למהותה היהודית, אך ציפור נפשי קשורה הדוקות להיותי אישה. פעלת נכון כשעשית את המעבר לאקטים מוחשיים, והרי שהודאתך שאתה שובניסט, והחיבור שאתה עושה בין מיילדום לשובניזם, משולים לאמירות גזעניות, כמו הייתי אני מטיחה הערות כאלה כלפי יהודים או בני מיעוטים אחרים. אין שום דבר "חמור" יותר בשנאת יהודים מאשר בשנאת נשים. המצחיק הוא שאני יכולה לשחק משחקי תפקידים כאלה ואחרים ועדיין להחזיק בתפיסת עולם מסויימת (נניח, שאינה גזענית), ואילו אתה, שאינך מפריד בין "משחקים מיניים" למה שמחוצה להם, מביא את השובניזם שלך לא רק למיטה (או למטבח, מה שבא לך), אלא גם לפורום כללי יותר (היינו, כאן. מיילדום = שובניזם).

אני מניחה שלא היית רוצה לשוחח עם אישה שמגנה יהודים, על אחת כמה וכמה לשלוט בה (או בעצם, אולי היית מוצא במיילדום שלך לגיטימציה להתעלל בה, אינני יודעת), ובכן כך אני, שולטת או נשלטת (זה לא באמת משנה), לא הייתי רוצה לשוחח או להיות בסיטואציה מינית עם גבר בעל דעות סקסיסטיות.

מיילדום ופמיניזם הם כן קוהרנטיים ביחד, והייתי שמחה אם שולטים גברים היו מצטרפים לדיון ומאירים את עיניך.

פוגי, אתה צודק. וגם אתה וגם ג'ייק צודקים כשאתם למעשה טוענים שכל אמירה הנפתחת ב'כל' נועדה לכישלון מלכתחילה. וכדי שנוכל להמשיך לתקשר, להיות אינפורמטיביים וללמוד אי אפשר באמת להמנע מהכללות. ודווקא כאן ב'כלוב', אנשים נוטות להפנות את הביקורת שלהן לנקודה המסויימת הזו. אז זו ההזדמנות לומר: "צאנה מזה". לצד זה, הייתי שמחה אם כותבות כאן היו לוקחות את זה בחשבון ומוסיפות מודיפיקציות לטענות שלהן. בכלל, כל אמירה שמשתמע ממנה "אני יודעת והצדק איתי" גוררת אנטגוניזם. וזה לא קשור לביטחון עצמי, ג'ייק. אני מניחה שאתה אדם מאוד בטוח בעצמו אשר הביקורת של טראני כלפי אליסיה הפריעה לו.

מרי ג'יין - טוב שאת בסביבה icon_lol.gif
Jake​(שולט)

היילני,

Jake​(שולט) • 2 בפבר׳ 2009
כנראה שדעותנו יישארו חלוקות, אך עדיין ברצוני להבהיר ולחדד כמה דברים.

יש הבדל משמעותי בין שובניזם לבין שנאת נשים (מסג'וניזם), ואפילו יש להם מונחים שונים (:

קצת קשה לי עם הטענה, ששולט יכול להאמין בפמניזם (שיוויון זכויות לנשים) ובאותה נשימה לשלוח את הנשלטת להביא לו בירה.

ובנושא הנאציזם, עדיין יש הבדל בין גזענות נאצית לבין אפליה על רקע מגדרי. הנאציזם שולל את זכותו של היהודי לנשום, בעוד שאפליה אולי פוגעת בזכויות אחרות (הטענות הן בעיקר בתחום הפיננסי/מעמדי). לא דומה הפגיעה הפוטנציאלית של האחת מזו של משנתה.

ביחס הפורום הנוכחי. זהו לא פורום בדס"מ כללי, אלא פורום שליטה גברית (הבנים על הבנות), אשר מעצם הגדרתו עוסק בשליטה של המגדר הגברי על המגדר הנשי ובמילים אחרות - שובניזם. ההבדל היחיד הנו, שבהגדרתו הסוציולוגית של שובניזם אין התייחסות להסכמה של המגדר הנשי, אך מכיוון שאנו נמצאים בכלוב וחוקי הכלוב הם אלו החלים על הפורום - ברור שיש לייחס לאינטראקציה גם אלמנט של הסכמה.
אך באופן כללי, לחוש פגיעה מאמירות שובניסטיות הנאמרות בפורום זה משול לתחושת פגיעה מאמירות קפיטליסטיות בפורום העוסק בשקעות בורסאיות.

בזה סיימתי את השתתפותי בדיון שסטה ממסלולו המקורי.
Tame
Tame • 2 בפבר׳ 2009
שמע יש הבדל בין המשחק/הפנטזיה לבין המציאות.
כשאתה שולח את הנשלטת להביא בירה אתה לא שולח אותה כאישה להביא בירה, לא מתוקף העובדה שהיא אישה היא מביאה לך אותה.
אתה שולטת את הנשלטת שלך להביא בירה ומתוך זה שהיא נשלטת שרוצה להישלט היא מביאה אותה.
עליה אתה שולט, אבל אתה שולט עליה באופן אישי - אתה לא שולט על כל הנשים בעולם מעצם היותך גבר. אפילו לא על סאביות אחרות - גם אם אין להן אדון אחר כלשהו.

באותה המידה גברים ששולטים בגברים שולחים אותם להביא בירה כנשלטים ולא כגברים (כי אז פתאום ההכללות מתחילות להשתבש)
וגם נשים ששולטות בנשים שולחות נשלטות להביא בירה ולא "סתם נשים"
וכמובן גם שולטות שולחות נשלטים ולא גברים להביא בירה.

ואגב גם בחורות שמפילות מטענים דומים (כביכול "פמיניסטיים") בפורום הבנות על הבנים (ראה ערך גודיס-אפימייל) חוטפות על הראש בהתאמה.

אז מה הבנו מכל זה?
שכל השולטים/ות אוהבות בירה icon_twisted.gif
Morticia

Morticia • 2 בפבר׳ 2009
היילני כתב/ה:

ג'ייק,

אין הבדל משמעותי בין הקושי בקבלת משחקי נאציזם לבין הקושי בשמיעת הערות שובניסטיות.
ציפור נפשך אולי חרדה למהותה היהודית, אך ציפור נפשי קשורה הדוקות להיותי אישה. פעלת נכון כשעשית את המעבר לאקטים מוחשיים, והרי שהודאתך שאתה שובניסט, והחיבור שאתה עושה בין מיילדום לשובניזם, משולים לאמירות גזעניות, כמו הייתי אני מטיחה הערות כאלה כלפי יהודים או בני מיעוטים אחרים. אין שום דבר "חמור" יותר בשנאת יהודים מאשר בשנאת נשים. המצחיק הוא שאני יכולה לשחק משחקי תפקידים כאלה ואחרים ועדיין להחזיק בתפיסת עולם מסויימת (נניח, שאינה גזענית), ואילו אתה, שאינך מפריד בין "משחקים מיניים" למה שמחוצה להם, מביא את השובניזם שלך לא רק למיטה (או למטבח, מה שבא לך), אלא גם לפורום כללי יותר (היינו, כאן. מיילדום = שובניזם).

אני מניחה שלא היית רוצה לשוחח עם אישה שמגנה יהודים, על אחת כמה וכמה לשלוט בה (או בעצם, אולי היית מוצא במיילדום שלך לגיטימציה להתעלל בה, אינני יודעת), ובכן כך אני, שולטת או נשלטת (זה לא באמת משנה), לא הייתי רוצה לשוחח או להיות בסיטואציה מינית עם גבר בעל דעות סקסיסטיות.

מיילדום ופמיניזם הם כן קוהרנטיים ביחד, והייתי שמחה אם שולטים גברים היו מצטרפים לדיון ומאירים את עיניך.

פוגי, אתה צודק. וגם אתה וגם ג'ייק צודקים כשאתם למעשה טוענים שכל אמירה הנפתחת ב'כל' נועדה לכישלון מלכתחילה. וכדי שנוכל להמשיך לתקשר, להיות אינפורמטיביים וללמוד אי אפשר באמת להמנע מהכללות. ודווקא כאן ב'כלוב', אנשים נוטות להפנות את הביקורת שלהן לנקודה המסויימת הזו. אז זו ההזדמנות לומר: "צאנה מזה". לצד זה, הייתי שמחה אם כותבות כאן היו לוקחות את זה בחשבון ומוסיפות מודיפיקציות לטענות שלהן. בכלל, כל אמירה שמשתמע ממנה "אני יודעת והצדק איתי" גוררת אנטגוניזם. וזה לא קשור לביטחון עצמי, ג'ייק. אני מניחה שאתה אדם מאוד בטוח בעצמו אשר הביקורת של טראני כלפי אליסיה הפריעה לו.

מרי ג'יין - טוב שאת בסביבה icon_lol.gif

היילני, אני מסכימה עם רוב טענותייך כלפי נציג השוביניזם
אני עדיין חושבת שזה קצת לדפוק את הראש בקיר, מבחינתו
אבל טוב לומר
ולו למען הדיון הפורה
ומבחינתי גם הצדק

חבל לי לראות את טראני ככה מתעצבן ובעצם מדוע לתת לקטנותו של אחר להשתלט עלינו?
בדמוקרטיה הרוב קובע
וצדק זה דבר לדיון
לצד מקום רב להשמעת שלל הדעות
יהיו שונות ואף מנוגדות

לגבי דבר אחד אני לא מסכימה
{באופן אישי כמובן ובוודאי יש מי שיסכים אתי, כמו גם מי שלא}
אין בהכרח קשר הדוק בין פמיניזם למיילדום
אני חושבת שזו פרשנות קצת לוקה בחסר
שוב - דעתי בלבד ואם תרצו, אנמק בשמחה

גם פמיניזם זה לא דבר אחיד ו/או ברור
אני למשל כן כותבת ממקום של אישה, כן מכירה בהיותי אישה, כן נותנת את הדעת על מעמד האישה בחברה, בין השאר
ולא, לא ממקום של פמיניזם, כפי שאני רואה את זה
אלא ממקום סוציאליסטי המבקש שוויון הזדמנויות, לצד מתן דעת על כל מיני סוגיות

ועדיין יש פמיניסטיות שרואות לנכון לשלוט במיטה
או להישלט באותה המידה
{בטוח שיש גם סאביות פמיניסטיות}
הקשר הוא לא ישיר, בוודאי לא בהכרח
מה גם שפאמדום זה לא בהכרח מה שגברים קבעו, את יודעת...

כמובן שאני נותנת כאן את דעתי כחלק מפרה מן הדיון
{להבדיל מויכוח}
וכך גם אני מתייחסת לדעות אחרים
ההכללה הגסה, לצד המאמר שהביאה אליסיה, עשה לי סוג של חררה
נראה לי שלא רק לי
וג'ייק בכלל הצדיק את קיום זה הדיון
חבל להתעצבן בשל מרמורו של אחר
אך טוב שנאמרים הדברים

נותר לי עוד להוסיף ש...

Jake כתב/ה:

ובנושא הנאציזם, עדיין יש הבדל בין גזענות נאצית לבין אפליה על רקע מגדרי. הנאציזם שולל את זכותו של היהודי לנשום, בעוד שאפליה אולי פוגעת בזכויות אחרות (הטענות הן בעיקר בתחום הפיננסי/מעמדי). לא דומה הפגיעה הפוטנציאלית של האחת מזו של משנתה.

זו אשכרה אמירה מסוכנת ומפחידה. אני תוהה אם אתה מודע...
גם היטלר לא התחיל בפתרון הסופי....
icon_rolleyes.gif

מה עוד?

Jake כתב/ה:

בזה סיימתי את השתתפותי בדיון שסטה ממסלולו המקורי

זה באמת מדהים איך באתר של סוטים
אנחנו מפגינים דבקות ריטואליסטית קנאית כמעט לסטיות הפקיד הקטן
...
ראובן

עטרה ליושנה

ראובן • 2 בפבר׳ 2009
מכובדי, יקירותי,

Jake, צר לי שאתה מרשה לעצמך להיגרר לדיון שכזה, בבחינת 'אם כלבה נובחת זה לא אומר שחייבים לענות'. יחד עם זאת, ראה-נא אותי חוטא באותו החטא:

1. לגופו של עניין, ענייני לבוש עוזרים לנו להבחין מעמדית ומגדרית מי עומד מולנו. במובן של יחסי-תפקיד (שולט/ת-נשלט/ת) המאפיין החשוב הינו איפוק: רצונך לפגוש שולט/ת ראוי/ה? כדאי לך לאתר את האנשים הלבושים בהידור מאופק (האיפוק חשוב מההידור, אגב). שום דבר גותי, פטישיסטי וכדומה מחוכי פלסטיק זולים ואיפור צעקני. כל אלו אומרים 'שימו לב אלי!', או 'אין לי גרוש אבל אני מקורי/ת' - לא שזה רע - אבל לא מעיד על שליטה עצמית, שהיא בבחינת הכרח. רצונך לפגוש נשלט/ת ראוי/ה? יש לבקש את אלו הלבושים בבגדים המשדרים סקסיות מאופקת, בבחינת 'הזנות שלי אינה כללית, אלא שמורה למביני/ות עניין בלבד'. איפוק הוא קוד הלבוש של אנשים בעלי ערך עצמי.

2. לעניין אמירתה של אליסיה, לגבי טבען הנשלט של נשים באשר הן: הרשו לי לצטט אמירה של אחת השולטות הותיקות באתר - ''כל אישה היא דומית עד שמגיע הגבר הנכון''. לטעמי, יש בכך מן האמת, אבל לא משום שנשים אינן עומדות בזכות עצמן - ההפך הוא הנכון ואת רוב הדברים בעולמנו אתן יודעות לעשות טוב יותר מגברים - אלא שנשים תלויות בגברים בדבר אחד: שיעוררו בהן השראה. כאשר זה קורה, ונפשה של אישה מוארת מתוקף נוכחות גברית, גם הקשוחה בנשים תהא לנרצעת. לא צריך לעשות מזה עניין, פשוט להתענג על הדואליות הנפלאה בנפש האישה - ליהנות הן מעוצמתה והן מחולשתה.

3. פמיניזם ושליטה גברית: מבחינתי הדברים אכן עולים בקנה אחד, במובן כי הפמיניזם שואף לזכות ההגשמה העצמית של כל אישה באשר היא, כך גם שולט טוב שבוודאי יעדיף לתמוך באישה ולהעצים אותה ולא לאיין או 'לסמרטט' אותה. מבחינתי האישית, אישה מוגשמת היא זו שחייה נותנים ביטוי לשני צדי הנפש (ר' הדואליות של נפש האישה): בעלת מעמד מקצועי וחברתי איתן ושפחה חרופה בחדרי חדרים.

4. פeטיש יודו-נאצי: המכניקה של הנפש מחייבת שחזורים רבים לאחר טראומה (בדיוק כמו נשלטות שצריכות אונס מדומה לאחר אונס אמיתי, לשם רכישת שליטה והבנה). האמת העצובה היא שהנאצים אנסו את האמ-אמא שלנו וגם אנחנו צריכים שחזורים למיניהם, בין אם מעללים כגון 'עופרת יצוקה' (גטו מופצץ והרוס, ערימות של גוויות, מזכיר למישהו משהו?) או משחקים אירוטיים בעלי גוון של סטאלאג. ילד מוכה הופך להורה מכה, אז אמנם זה סר טעם אבל לדעתי גם בלתי נמנע, Jake ידידי.

5. פורום שליטה גברית (אזהרה, טקסט היפר שוביניסטי): הטבע המציקני של נשים חרומות-אף (גשי לבדוק במילון) מאלץ אותן להפריע לעונג הפשוט של חברת הגברים והנשים המבינות אותם. זה גם טבעי שהן 'נדחפות', משום שזהו הפורום בו מתנהל הדיון המהותי ביותר - שליטה הטרוסקסואלית של גברים בנשים - כל שאר הפורומים והדעות הינם בגדר יוצא מן הכלל המעיד על הכלל. הרי אין להן לאן ללכת ובפני עצמן לא יודו שהן בעלות רחם נשלטת, לכן נידונו להציק, בדיוק כמו רוחות רפאים המרגישות שאינן רלוונטיות בעולם המוחשי. כל שביכולתנו לעשות הוא לפתוח פורום שליטה גברית עם כניסה מוגבלת, אבל הלא זה אנאלי מדי אפילו בשבילנו.

נשיקות על הפות (אבל רק ביום ההולדת שלך),

ראובן
היילני

היילני • 2 בפבר׳ 2009
מורטישה,

אנחנו בעצם מסכימות על הרבה.

לא טענתי שפמדום מניח או גורר פמיניזם, וגם לא כך המקרה לגבי מיילדום. היה זה ג'ייק שקישר, בהכרח, בין פמדום לפמיניזם ובין מיילדום לשובניזם. אני פשוט טענתי שאין סתירה בין מיילדום ופמיניזם, כלומר הם קוהרנטיים ביחד. את לחלוטין צודקת שיש פמיניזמים, והיה אולי צורך לפרט למה מתכוונים כשמשתמשים במילה, אבל כמו שהבחנת בעצמך ג'ייק כבר פטר את עצמו מהדיון.

צר גם לי שטראני-בוי נפגע מדברי ג'ייק. אבל טראני עושה מלאכת קודש כשהוא מביע את השקפותיו ומחאותיו כאן ב'כלוב', ואני שמחה שגם את וגם אני מביעות את עצמינו. זה חשוב, זה חיוני, ולפעמים, רק לפעמים, זה לא נופל על אוזניים ערלות.