ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסכמה או אי הסכמה

Brave Dwarf
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009
Brave Dwarf • 27 באפר׳ 2009
שלגי כתב/ה:

מעניינות אותי הפנטזיות של כל אחד עם עצמו בלי כל מגבלות המציאות המוסר והסביבה.

ואם הפנטזיה אינה מנותקת ממגבלות המוסר, אזי אינה פנטזיה?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 27 באפר׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:

היא עדיין פנטזיה.
אבל כל העניין בפנטזיה שהיא יכולה להיות משוחררת מכל כבלי המוסר בלי לפגוע באף אחד, לא?
פנטזיה יכולה לנוע מלעשות אהבה בחיק הטבע תחת עץ התותים עם אהובתך ועד לאנוס את הבת השכנים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: בין כפיה לחרמנות

Morticia כתב/ה:

אבל זה גם חלק מהיופי בשוטטות באזורי הכאוס
ממקום של ביטחון עצמי
לפעמים אפילו אמונה
את בונה את עצמך
ומשיגה שליטה
שלך
על עצמך

עוצמה

ואז את אפילו יכולה לקחת אתך מישהו נוסף למסע
ולחוות מעוף והרפתקאה

{נ.ב. סליחה אם אני פוגעת במישהו/מישהי/מישהם אבל האונס כנושא מרכזי כאן באתר מאוד לא נעים לי ואני אישית לא מוצאת בזה קסם או מקור משיכה}

אבל זה זה, בדיוק זה. עד הערת הנ.ב. שלך, חשבתי שקלעת במילותייך ישרל תוכי, ניסחת בדיוק את המקום שמתוכו אני באה לפנטזיות הפרועות האלה. ואז פתאום את אומרת שאין קסם.
אני מקבלת את זה שזה ממש לא עושה לך את זה - ובכל זאת משתפת בתחושותי: זה בדיוק הקסם. השוטטות באזורי הכאוס. והעוצמה שמוצאים שם.
Morticia

Re: בין כפיה לחרמנות

Morticia • 27 באפר׳ 2009
אנה דן כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

אבל זה גם חלק מהיופי בשוטטות באזורי הכאוס
ממקום של ביטחון עצמי
לפעמים אפילו אמונה
את בונה את עצמך
ומשיגה שליטה
שלך
על עצמך

עוצמה

ואז את אפילו יכולה לקחת אתך מישהו נוסף למסע
ולחוות מעוף והרפתקאה

{נ.ב. סליחה אם אני פוגעת במישהו/מישהי/מישהם אבל האונס כנושא מרכזי כאן באתר מאוד לא נעים לי ואני אישית לא מוצאת בזה קסם או מקור משיכה}

ועוצמה זו
האין בכוחה להיות מובילה?

שאלה של מיומנות
ביטחון
אחריות
וכמובן בחירה
icon_smile.gif

אבל זה זה, בדיוק זה. עד הערת הנ.ב. שלך, חשבתי שקלעת במילותייך ישרל תוכי, ניסחת בדיוק את המקום שמתוכו אני באה לפנטזיות הפרועות האלה. ואז פתאום את אומרת שאין קסם.
אני מקבלת את זה שזה ממש לא עושה לך את זה - ובכל זאת משתפת בתחושותי: זה בדיוק הקסם. השוטטות באזורי הכאוס. והעוצמה שמוצאים שם.
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2009
TooT כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:

היא עדיין פנטזיה.
אבל כל העניין בפנטזיה שהיא יכולה להיות משוחררת מכל כבלי המוסר בלי לפגוע באף אחד, לא?
פנטזיה יכולה לנוע מלעשות אהבה בחיק הטבע תחת עץ התותים עם אהובתך ועד לאנוס את הבת השכנים.

כן, בדיוק מה שהיא אמרה, ולמה התיישבת על נקודה?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 באפר׳ 2009
בגלל סיפורים כשל דפי שמהדהדים בראש גם כשהזין ביד.
גם אם אני תמיד יוצא כמעט מכל זיון עם תחושה של "יכל להיות יותר טוב" לו נהנתה פחות וכאבה יותר ובעיקר - פחדה באמת. כי אני לא יודע כמה אנשים מסוגלים אשכרה לכבות את המוסר/חינוך/שאר ירקות בזמן "פנטזיה". למרות שאני יודע שיש כאלו שלשם כיבויים אפילו לפנטז לא צריכים.

אבל אני מעולם לא ערכתי חקר מפנטזים. (-:
אז שאלתי. TOOT השיבה בהחלט.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
electro-z כתב/ה:
מעט מאד מאיתנו יקפצו מחר לתהום הפעורה של המצוק של מכתש רמון, אבל רבים וטובים יעלו על רכבת הרים.

הריגוש עשוי להיות דומה אלא שבמקרה המצוק התוצאות עשויות פאטאליות ואילו ברכבת רוב הסיכויים שתשרוד בכדי לקנות את קלטת הוידאו שלך, צורח מהנאה כשאתה מרוח בקיא של הילדה שישבה לפניך בקרון ולא סיימה לעכל את המקדונלס שלה באורך מושלם.
הדרופ דיי דומה, זה מרגיש כמעט אותו הדבר, אבל יצאת שלם.

זה הטריק בפנטזיית אונס עם הפרטנר הנכון (ואולי גם ליחסים בדסמים - אולי בואו לא נגזים - נסתפק בסשנים). יש אחלה חגורת בטיחות והמהנדס חישב מצויין את הכוחות בלופ ומקסימום נזק זה שיקיאו עליך. קורה. לא מתים מזה.

אם לבצע חלוקה של טיפוסים לפי האלגוריה הזו:
1. רוצה מצוק אבל תסתפק ברכבת
2. לא חושבת אפילו על המצוק כאופציה מחרמנת אבל מתה לנסות את הרכבת
3. נפלה במצוק ורוצה להיות שם שוב, בקונטרול, להרגיש מוגנת - ברכבת
4. לא מעניינות אותה נפילות או פנטזיות עליהן והיא יושבת בחושך ושותה מי ברז

אגב, אף אחד לא חושב שמי שנהנה ברכבת ירוץ למצוק. אבל לך תדע...

תכלס, עוד פנטזיה, ברת מימוש, אמנם קצת אקסטרימית אבל בתכלס - לא סתם באנו ללונה פרק, אה?

כן!!! בהחלט!!!
אני משהו בין 1 ל-2, אני חושבת. יותר 2. אני רוצה רכבת, אבל שתהיה אחת ממש גדולה, עם ציור של מצוק, לא הסמלית ההיא שיש בסופרלנד.

אגב, אני אכן מתה על רכבות הרים, גדולות כקטנות, ומאד נהנית מהן גם כשהן ידידותיות יחסית. אבל הייתה רק אחת שבאמת עשתה לי את זה. כשירדתי ממנה כל הגוף שלי רעד, וגיליתי שבזמן הנסיעה החזקתי את המוט שמולי כל כך חזק שהציפורניים שלי פצעו את החלק הקרוב לשורש של כף היד. וברגע שהרעד שכך, רצתי לעלות עליה שוב.

מצד שני, באחד מביקורי בסופרלנד, לבחור שישב מלפני בספינת הפיראטים השתחררה החגורה, והוא נפל מהמושב, והתטלטל בין קירות הכלוב המקיף את המושבים במשך מספר סיבובים, עד שהמפעילים הבחינו בו ועצרו את המתקן. הוא התגלגל החוצה, ונלקח משם באמבולנס. מאז ש"זכיתי" למחזה הזה, אותו מתקן לא הפך למרגש יותר, אלא למהנה פחות.
שלגי
לפני 15 שנים • 28 באפר׳ 2009
שלגי • 28 באפר׳ 2009
8 - כפייה
5 - הסכמה

אנה - את רשומה פעמיים ואם מישהו נשכח בחחי שזה לא בכוונה.

מאחר וזהו מדגם קטן מידי (ומוטה וכל השיט הזה), מסקנות של ממש אי אפשר להסיק.
עדיין לא מפתיע אותי שיש רוב לכפייה, לא מפתיע אותי שמרבית הגברים (כל שני הדומיננטים שענו) הם שם.
אבל היו מספר הפתעות קטנות בדרך שגרמו לי לעוד מחשבה או הרהור חולף.

תודה לכולם על השיתוף.

ויש כאן תגובה או שתיים שלדעתי ראויות לפוסט נפרד שכן הן לא היו ממש קשורות למה שנשאל - אבל מרתקות עד מאוד - לטיפולכם המסור.