שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוק נגד מלכות בתשלום

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 19 במאי 2009
אנדרפוט • 19 במאי 2009
צ'ארנוח, אין ספק שאתה מורכב, אבל ציניות היא ביטוי די שיטחי למורכבות נפשית. תחרויות לעג הן מאבק יוקרה מעייף שנסוב סביב כלום ולא מותיר כלום מלבד קצת צחנה מילולית ותחושות נקם וטינה.
Dunbar{Supreme93}
לפני 15 שנים • 19 במאי 2009

יש פתגם

Dunbar{Supreme93} • 19 במאי 2009
יש פתגם רוסי שאומר שאם 3 אנשים אומרים לך שאתה שיכור, אז עדיף שתלך לישון בבית.
כמה טוב שהכלוב הוא היוצא מן הכלל לפתגם הזה, ורוב האנשים שאומרים לך שאתה שיכור, הם, איך לאמר בעדינות מבוסמים קלות.

אלריק - אתה מוזמן, כנראה שלא נשארו כאן עוד הרבה קוראים שלא רבתי איתם, אז חבל לפספס את ההזדמנות להשיג שיא.

אנימה - מספר דברים:
"צ'רנוחה- דניאל לא השתעשע מהסטיה, אני חושבת שאותו הצחיק בעיקר
זו השאלה מי האדיוט שיקנה את זה."
"ומלכות לא נכנסות לחפש קשר, הן נכנסות להרוויח. בוא לא נגזים לצד השני."
איזה יופי של החלטיות, בהחלט נחמד שלמלכה יש דעות מוצקות, גם אם לא מבוססות. לא שאתחיל להתווכח איתך על זה, מי שכל כך החלטי בעמדותיו לא לי לנסות להניא אותו מכך.

"השרשור לא קשור לסטיות מיניות אלא לתופעה.
קצת נסחפת עם העניין הזה."
את צריכה להפריד כאן בין שני דברים אנימה, למרות שזה ידרוש ממך ממש לקרוא את שתי התגובות הראשונות שלי בשרשור, וכן, אני לא יכול להתאפק מהציניות - גם להבין אותן.

"ואם אתה רוצה לחנך לסובלנות לא משתמשים בחוסר סובלנות. כדי ללמד איך צריכה להראות סבלנות."
מה שבטוח שטוב שאת מחנכת אותי, זה טוב גם מבחינה מוסרית וגם משחק ישר אל הפנטזיות המיניות שלי.

"אולי יש לך תחושה שלא מקבלים אותך באמת, או לא היו מקבלים אותך
וזה טעון קצת אצלך ואז אתה גורר את זה למקומות שלך בלי לבדוק
למה באמת אנשים מתכוונים כשהם כותבים את מה שהם כותבים."
זה הקטע שהכי שעשע אותי, והוא שעשע אותי משני כיוונים:
1) נזכרתי במשהו שפעם למדתי, על איך יש אנשים שאומרים דברים שנכונים לכל אדם, ולכל מצב ואומרים זאת בהחלטיות ובמין נימת קול רווית insight. כמו להגיד למישהו "לפעמים אתה שמח, לפעמים אתה עצוב". או להגיד "אתה לא תמיד בטוח בהחלטות שלך".
אלה דברים שנכונים לכל אדם (אולי יש יוצאים מהכלל שכוללים את ניטשה ואותך, שוב לא התאפקתי להכניס ציניות בקטנה, לא נורא, הפורום יסבול את זה). לצערי אני לא זוכר את המינוח המדוייק ואודה מאוד אם מישהו זוכר ויוכל לכתוב כאן את זה.
לכתוב למישהו שהוא חושב שלא "מקבלים" אותו, ועוד בפורום thecage, נו באמת אנימה, אנחנו בני 13?
2) שעשעה אותי גם המחשבה שאין שום סיכוי שאת מכירה אותי או שאת מבינה משהו על אופיי. הדבר היחיד שניתן להגיד בסבירות גבוהה, שמה שאת קוראת בי בעצם משקף משהו שאת מרגישה. כמו שאנדרפוט קרא בי דחפים חבויים אלימים, ציניות, ופאסיב אגרסיביות. אז כן, לצערי אני נאלץ לזרוק עלייך בחזרה את המקובלות שלך icon_smile.gif. סלחי לי.

אנדרפוט - אין לי שום תחושת טינה כלפיך. אני נהנה לקרוא מה שאתה כותב כבר מזה שנים רבות מאוד, עוד מחוויות כמובן.
הוכחות:
1) זכור לי את התיאור על אמא של חברה שלך לשעבר נוזפת בך בהיסטריה על כל עסקי ה"סאדו מאדו" האלה. התיאור אז היה מבריק.
2) זכורות לי החוויות הראשונות שלך בלונדון, כולל המוכרת ההיא בחנות ששוחחת איתה על הנושאים האלה שברומו של עולמנו.
עם קצת כנות שזרה לפורום הזה/מדיום הזה - קצת חבל לי על המצב רוח שלך לאחרונה, מקווה שישתפר. יש לך נטייה לפזר ציניות חיובית עם כתיבה משעשעת.
אז - בידידות?
Tish Adams
לפני 15 שנים • 20 במאי 2009
Tish Adams • 20 במאי 2009
Financial Domination/Slavery הוא תחום מוכר בעולם השליטה הנשית וכמו כל תחום נעשה בהסכמה.
לא מבינה למה להתבכיין בפעם המי יודע כמה על עניין הכסף.
אם אני לא נמשכת לניוש לכן, הסיכוי שתמצאו אצלי סיסימייד, שואף לאפס.
אותו הדבר בדיוק בשליטה פיננסית - לא מתאים, תגידו לא.
על תאום ציפיות שמעתם, על צ'ק ליסט שמעתם?
ממליצה בחום. זה מיועד למנוע מצבים כאלה.
חוץ מזה שאני אוהבת את הפוסטים האלה. אחלה דרך לסנן.

חלומות בזוקה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 20 במאי 2009
(ניסיון נואש להרגיע את הרוחות)

צ'ארנוחה - קראתי את הרשימה של מה שמרגיז אותך לעיל. מסכים כמעט עם כל הסעיפים. אבל זה שאתה מגיב ככה... זה לא להצטרף לסחי? מה זה תורם?

(ושים לב שבגלל הרשימה הנ"ל אי אפשר לראות בפורום הזה משהו אפילו קרוב, אפילו מזכיר, את חוויות. אולי זאת הבעייה? פשוט אל תשווה בינהם. אני הייתי ממש מתחרפן אם הייתי משווה).
אנימה

Re: יש פתגם

אנימה • 20 במאי 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:
יש פתגם רוסי שאומר שאם 3 אנשים אומרים לך שאתה שיכור, אז עדיף שתלך לישון בבית.
כמה טוב שהכלוב הוא היוצא מן הכלל לפתגם הזה, ורוב האנשים שאומרים לך שאתה שיכור, הם, איך לאמר בעדינות מבוסמים קלות.

אלריק - אתה מוזמן, כנראה שלא נשארו כאן עוד הרבה קוראים שלא רבתי איתם, אז חבל לפספס את ההזדמנות להשיג שיא.

אנימה - מספר דברים:
"צ'רנוחה- דניאל לא השתעשע מהסטיה, אני חושבת שאותו הצחיק בעיקר
זו השאלה מי האדיוט שיקנה את זה."
"ומלכות לא נכנסות לחפש קשר, הן נכנסות להרוויח. בוא לא נגזים לצד השני."
איזה יופי של החלטיות, בהחלט נחמד שלמלכה יש דעות מוצקות, גם אם לא מבוססות. לא שאתחיל להתווכח איתך על זה, מי שכל כך החלטי בעמדותיו לא לי לנסות להניא אותו מכך.

"השרשור לא קשור לסטיות מיניות אלא לתופעה.
קצת נסחפת עם העניין הזה."
את צריכה להפריד כאן בין שני דברים אנימה, למרות שזה ידרוש ממך ממש לקרוא את שתי התגובות הראשונות שלי בשרשור, וכן, אני לא יכול להתאפק מהציניות - גם להבין אותן.

"ואם אתה רוצה לחנך לסובלנות לא משתמשים בחוסר סובלנות. כדי ללמד איך צריכה להראות סבלנות."
מה שבטוח שטוב שאת מחנכת אותי, זה טוב גם מבחינה מוסרית וגם משחק ישר אל הפנטזיות המיניות שלי.

"אולי יש לך תחושה שלא מקבלים אותך באמת, או לא היו מקבלים אותך
למה באמת אנשים מתכוונים כשהם כותבים את מה שהם כותבים."
זה הקטע שהכי שעשע אותי, והוא שעשע אותי משני כיוונים:
1) נזכרתי במשהו שפעם למדתי, על איך יש אנשים שאומרים דברים שנכונים לכל אדם, ולכל מצב ואומרים זאת בהחלטיות ובמין נימת קול רווית insight. כמו להגיד למישהו "לפעמים אתה שמח, לפעמים אתה עצוב". או להגיד "אתה לא תמיד בטוח בהחלטות שלך".
אלה דברים שנכונים לכל אדם (אולי יש יוצאים מהכלל שכוללים את ניטשה ואותך, שוב לא התאפקתי להכניס ציניות בקטנה, לא נורא, הפורום יסבול את זה). לצערי אני לא זוכר את המינוח המדוייק ואודה מאוד אם מישהו זוכר ויוכל לכתוב כאן את זה.
לכתוב למישהו שהוא חושב שלא "מקבלים" אותו, ועוד בפורום thecage, נו באמת אנימה, אנחנו בני 13?
2) שעשעה אותי גם המחשבה שאין שום סיכוי שאת מכירה אותי או שאת מבינה משהו על אופיי. הדבר היחיד שניתן להגיד בסבירות גבוהה, שמה שאת קוראת בי בעצם משקף משהו שאת מרגישה. כמו שאנדרפוט קרא בי דחפים חבויים אלימים, ציניות, ופאסיב אגרסיביות. אז כן, לצערי אני נאלץ לזרוק עלייך בחזרה את המקובלות שלך icon_smile.gif. סלחי לי.

אנדרפוט - אין לי שום תחושת טינה כלפיך. אני נהנה לקרוא מה שאתה כותב כבר מזה שנים רבות מאוד, עוד מחוויות כמובן.
הוכחות:
1) זכור לי את התיאור על אמא של חברה שלך לשעבר נוזפת בך בהיסטריה על כל עסקי ה"סאדו מאדו" האלה. התיאור אז היה מבריק.
2) זכורות לי החוויות הראשונות שלך בלונדון, כולל המוכרת ההיא בחנות ששוחחת איתה על הנושאים האלה שברומו של עולמנו.
עם קצת כנות שזרה לפורום הזה/מדיום הזה - קצת חבל לי על המצב רוח שלך לאחרונה, מקווה שישתפר. יש לך נטייה לפזר ציניות חיובית עם כתיבה משעשעת.
אז - בידידות?

צ'ארנוחה, בשביל להחליט אם אני החלטית מדי אתה צריך לשאול את דניאל.
זה הרבה יותר פשוט.
ואני גם חושבת שמלכה שמחזיקה פרופיל של מלכה מקצועית יותר מעוניינת
לחפש אופציות לרווח כספי מאשר קשר. יכול להיות שהיא כן רוצה, אבל להחזיק
פרופיל מסויים מגדיר מה יותר חשוב לי. איך אני מעדיפה להציג את עצמי ומה אני
רוצה להשיג.

וזה בדיוק העניין שאני כן מפרידה רק במקום שאתה לא רואה שכן צריכה להיות הפרדה.
השרשור הזה לא דן בסטיות מיניות. כי אם כן היינו דנים בצורך המיני להשלט.
בטח עוד לא בשלב שאתה החלטת שהוא כן.
אני מראש טענתי שאי אפשר לנהל דיון על מהות התופעה אם זה כן טוב או לא טוב
מאחר ותמיד לצד מקום שיש בו מין יופיע המין הממוסחר.
ואם הפנטזיות המיניות שלך הם כאלו שמחנכים אותך, לא יותר פשוט לחפש מלכה
מאשר לכפות סייבר על משתתפי השירשור?

כל אדם מזהה אמירה כללית של מישהו כהתקפה מדומה עליו?
כל אדם נכנס לפרופיל של מישהו ומשתמש במשהו אישי שלו נגדו?
האם זו באמת תופעה כללית שאפשר להגיד על כולם או שרק על כאלו
שמשהו בדברים שנאמרו פגע בהם באופן אישי ולכן הם הגיבו אישית.

מה שאותך עיצבן לפי דעתי במה שדניאל כתב זו המילה " משעשע".
תרגמת את זה ללעג באופן אישי והחזרת לו כביכול באותו המטבע בדיוק.
" אותי משעשע" כתבת שוב ושוב ושוב ולא בכדי.

ולא מקבלים זה לחשוב באופן ישיר או עמום שחלק מהסטיות שלי
לא היו מתקבלות בהבנה ע"י אנשי הכלוב. לכן אתה רגיש כל כך
לעניין הזה, כל כך רגיש שכל אמירה פשוטה וכללית הופכת אצלך
לאמירה אישית עליך שצריך להגיב עליה "בהכנסה" לאותו אדם.

אבל מאחר שאתה חושב שמה פתאום להגיד כאלו דברים
ועוד בכלוב ( לא, לא הכלוב כן סובלני ואנחנו לא בני 13 )
אז פתאום שמעמתים אותך הכלוב נהפך כן סובלני.
אתה מעדיף לחשוב שאתה מנהל מאבק לפיתוח הסובלנות
לסטיות האחרים כי זה הרבה יותר נאצל ומלא הוד.

אם זה באמת היה רק זה, היית כותב בשרשור שדן בסטיות מיניות
וביכולת הכלה של האנשים בכלוב באופן ענייני, ולא נדחף עם העניין הזה לכאן
ובטח ובטח לא מתקיף מישהו אאוט אוף דה בלו.
דני בוי
דני בוי • 20 במאי 2009
אנימה כתב/ה:
צ'רנוחה- דניאל לא השתעשע מהסטיה, אני חושבת שאותו הצחיק בעיקר
זו השאלה מי האדיוט שיקנה את זה.
ומלכות לא נכנסות לחפש קשר, הן נכנסות להרוויח. בוא לא נגזים לצד השני.

השרשור לא קשור לסטיות מיניות אלא לתופעה.
קצת נסחפת עם העניין הזה.
ואם אתה רוצה לחנך לסובלנות לא משתמשים בחוסר סובלנות
כדי ללמד איך צריכה להראות סבלנות.

אולי יש לך תחושה שלא מקבלים אותך באמת, או לא היו מקבלים אותך
למה באמת אנשים מתכוונים כשהם כותבים את מה שהם כותבים.

אנימה תודה שהצלחת לרדת לסוף דעתי, חיכיתי שעוד מישהו יבין מלבד ניקי ועוד כמה כאן.
כל מה שכתבת זה בדיוק הייתה כוונתי, לעניין התופעה ולא לעצם הסטייה.
אני פתוח לכל סטייה כל עוד נעשית בהסכמה בין שני אנשים בגירים, במידה שפוייה ככל האפשר ובצורה שלא תזיק לאף אחד גופנית ונפשית, לכן גם הסטייה של פיינשל אביוזמנט היא קיימת בעולם הבדס"מ, יש לה מקום כל עוד אנשים נהנים ממנה, אבל השעשוע כביכול הוא לא בא ללעוג ולצחוק על האנשים שאוהבים פנטזיה מסוג שזה מה שלדעתי הצית את כעסו של האיש שהפך לכוכב השרשור אדון צ'רנוחה שככל הנראה זו אחת מהפנטזיות שלו (תחושת בטן לא קביעה) שגם מיהר ברוב כעסו לצטט את כרטיסי ולהציג לראווה בפרהסיה את סטיותיי בציניות, אולי בעצם בכך גם הוא עשה לי פרסומת חינם.
שום אדם שאוהב להיות מנוצל כספית לא אמור להרגיש מנוצל כי זה מה שהוא אוהב ותמיד איפה שיש ביקוש יש היצע, רק מה, כן יש ללעוג, להתלונן ולגנות בכל דרך כאלו שנכנסים לעולם השליטה ממניעים כלכליים בלבד ואני לא מדבר על מלכות בתשלום שהן נותנות תמורה בעד האגרה למרות שגם ביניהן חלקן לא תמיד מעניקות את מלוא התמורה שהובטחה מראש אבל זה נושא אחר, אלא על אילו המעמידים/ות קודם כל כסף כתנאי (ואני גם לא מדבר על פגישה בין שולטת ונשלט שבה הנשלט משלם על הארוחה או וגם השתייה), אלא על אנשים שלא באמת כאן כי הם נהנים מעצם הנתינה של הצד השני כולל הנתינה החומרית אלא מעצם הכסף בלבד, זה גורם לבדס"מ להראות רע כלפי רבים מהאנשים שחיים אותו וכלפי חוץ.
עוד דבר לגבי ניצול כספי, האחריות ברור שהיא מוטלת על הנשלט האם להסכים לזה או לא וברגע שהסכים הוא לקח אחריות ואם הוא נדפק ונוצל אז הוא יכול לבוא בתלונות רק לעצמו, אבל אין זה אומר שצריך לקבל בזר פרחים את אוהבי הכסף שהם לא בהכרח אוהבי שליטה ובדס"מ.
דבר נוסף שהוא לדעתי בלבד וזכותי לחשוב כך, שאיני סבור שיש לדרוש ולהתנות כניסה לכל סוג של קשר שליטה בכלל ובשרות מקצועי בפרט בתשלום כספי, זה מנוגד לתזה שלי ולראייה שלי, אין זה כמובן יגרום לי לזלזל במי שזה כן מדבר אליו או לראות בו פראייר.
ונתקלתי גם במקרה או שניים של כאלו שרצו עבור טיפול מקצועי גם תשלום (תשלום לצד שנהנה מהטיפול כמובן), זה מגוחך ולא נכון לדעתי וזה אכן משעשע, אבל אם יש אנשים שמעניקים שרותים מקצועיים לא רק שבחינם אלא גם משלמים על זה והם נהנים מזה אז באמת אני לא מזלזל בהם או לועג להם כי זה שלהם, אין לי זכות להתערב בפנטזיות שלהם ואתה צ'רנוחה חשת שהתערבתי בפנטזיות שלך ולכן הרגשת הצדקה להתערב בשלי, לא נורא, נסלח לך.
אנימה
אנימה • 20 במאי 2009
דניאל, יש לי כמה דברים לומר לגבי מה שכתבת.

אני באמת מאמינה שתופעת המין בתשלום זו תופעה שצריך להשלים איתה
כי היא תופעה שהרבה יותר חזקה וגדולה מחוקים, מוסר תרבות ובטח מול שירשורים
בפורום בכלוב. לא אוהב, כן אוהב קשור לאיך תפעל ברמה האישית שלך.
לתופעה עצמה זה לא ידגדג והקירות לא ירעדו משום שירשור שקשור לנושא.

נשים סחטניות לעומת זו ידאגו ליותר עמימות. הן ספק מלכות בדסמיות, ספק
מלכות בתשלום. הן חייבות לשמור על עמימות כדי לספק את האשליה שאותו
האדם הוא מיוחד ומעניין אם יבחרו בו לשרת אותן
אבל לדאוג שהדרישה לטובות כספיות תיהיה נוכחת.

ואז בהתחלה הדרישה לסכומים היא עוד בגדר הסביר, ולאט לאט ככל שהסאב נקשר
רגשית לאותה גברת, הדרישה לסכומים גבוהים עולה ועולה.
פתאום כאן משהו התקלקל, שם משהו קרה וכל יומיים שלושה מן הסתם מתרחשת
איזו פורענות שהסאב מרגיש חייב וגם נדרש להציל את מלכתו במיטב כספו.
ושעד שאדם כזה כן יוכל לראות את האחריות שלו עוד יקח הרבה זמן.

לכן הדיונים בעניין מלכות בתשלום זה פול גז בניוטרל אבל הדיונים על
סחטניות הוא הרבה יותר חשוב ומהותי כי תמיד יהיו אנשים שקל להרוס
אותם וקל לתמרן אותם לשם.
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 21 במאי 2009
אנדרפוט • 21 במאי 2009
אנימה, האם מתפקידנו כקבוצה להציל אנשים מידן הארוכה של הסחטניות? מי שאין לו מספיק הגיון בריא ושיקול דעת בכדי להימנע ממצבים בהם הוא מנוצל ריגשית באופן ציני על ידי נוכלת, הוא בבעיה. פה בפורום וגם בחיים באופן כללי.

ואפשר גם לטעון ששרמנטיות גברית לשם השגת מין היא גם סוג של נוכלות. הגברים רוצים מין, הנשים רוצות כסף ושני הדברים האלו הם טאבו.

אפשר וגם חשוב לנהל בהגיון ושיקול דעת, מוסד שבאנגליה נקרא - name and shame - זהו מכשיר לגינוי חברתי שיכול להיות די יעיל אלמלא אדם יכול פה להחליף את שמו בכל שלוש דקות בערך.

מה שחשוב לזכור זה שמלכות בתשלום וכל מישהו אחר שעובד בתעשיית המין, פורנו, זנות, מתן שירותי ליווי ואיך שלא תקראו לזה עוד, הוא ברוב המקרים אדם די מסכן שהגיע לזה מתוך מצוקה כלשהי ולא מבחירה באמת חופשית. והסחטניות הנוכלות הן באמת אומללות כי אין להן אפילו את ההגינות המינימלית שיש לנערה עובדת.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 21 במאי 2009
פוג - צודק, אין לי מושג מאיפה הגיע לי הדז'ה וו הזה לחוויות, באמת אין שום קשר.

אנימה - לצערי הגעתי לשלב שבו את מעייפת אותי. השעשוע עדיין כאן, אולם לצערי עייפת אותי יותר מדי עם הניתוחים הבנאליים שלך ואני נאלץ לזנוח את העימות איתך מתוך חוסר עניין. שיהיה לך .... המממ מה אפשר לאחל, לבריאות.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 21 במאי 2009
אנימה - סליחה על התגובה האחרונה, התכוונתי בעצם לכתוב שאני מכבד אותך ומרגיש שניצחת בויכוח בינינו, אני באמת מרגיש שלא מקבלים אותי ואת סטיותי המיניות. טו שה. מקווה שזה חותם את הדיאלוג בינינו בצורה יותר עדינה. שוב מצטער על התגובה הצינית הקודמת, ניסיתי לערוך אותה אבל זה לא הצליח לי.

דניאל - ערכתי תגובה יפה ומשועשעת אבל היא נמחקה.
בקצרה ומהזיכרון:
אין לי מושג מי אתה, מבחינתי אתה אכבר גבר, שנון, מבריק, אדם טוב ואיש הרנסנס.
הצחיק אותי הכינוי שלך שמזכיר לי פרסומת לסבון כלים - טוב לעור רגליך. והצחיקו אותי הניסוחים בפרופיל שלך שהזכירו לי פרסומות של ערוץ 2 מתחילת שנות ה 90 - "שמפניה של הטבע, מגניב ומטריף". אבל שוב, אתה, ככל שאני יודע, אכבר גבר. ברור לי שגם הכינוי שלי מגוחך "צ'ארנוחה", וגם הפרופיל שלי מגוחך ומינימליסטי בצורה מחשידה. כמו כן כל התגובות שהפלצתי בשרשור הזה הן לרשותך לצחוק עליהן כאן.

לגבי סטיית ניצול כספי - מעולם לא הייתה לי כזאת פנטזיה, לצערי אולי, אמנם היו לי הרבה מאוד פנטזיות פמדום מגוונות, עשירות וסוטות להפליא. אולם סטיית ניצול כספי מעולם לא עברה במחשבותי. אני אומר זאת כדי למנוע עוד ניתוחים בנאליים ומשעממים בנושא.
אני מתחייב כאן שאם הייתה לי כזאת סטייה הייתי מכריז על כך ללא היסוס. הסטייה נראית לי מעניינת ומיוחדת (כן, גם אם יוצאים "פרייארים" בסוף).