שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

SUB D​(נשלט)
לפני 15 שנים • 8 ביולי 2009

Re: תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

SUB D​(נשלט) • 8 ביולי 2009
עלומה כתב/ה:
כל חודש, יוצא נשלט אמיץ אחר ומספר על חווית הניצול של "מלכות" ,"נשים"
בכנות עכשיו...
מתי זה ייפסק?

יש כאן גם שרשורים בגנות שולטים אגב.
בכל מקרה רבים מהמקרים האחריות במקרה של ניצול זה בהסכמה, ידיעה ואחריות הנשלט ועיקר האחריות עליו, במקרים שהניצול נעשה כשהבסיס לכך הוא שקרים, הונאה, רמאות, נוכלות וכ' יש להתריא ולהזהיר מפני נשים כאלו.

ובכל מקרה בלי שום קשר, זהו פורום וככזה זכותו של כל אדם להעלות כל נושא שהוא יבחר בהתאם לכללי הפורום ואין זה מתפקידו של אף אחד לסתום את הפה לאחר גם אם בא לו סתם לשפוך את מה שיש לו לשפוך על נשים נצלניות.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 8 ביולי 2009
אחותופל כתב/ה:
אנחנו צריכות לצוד ולהשמיד אותם אחד אחד.
את ראשיהם נערוף ונתקע על יתדות בכניסה לכלוב.
כך תמוגר התופעה וכל מי שירצה להתלונן אי פעם בעתיד יחשוב פעמיים ושלוש לפני שיפתח את הפה...

נראה לי שבאמת היית עושה את זה אם זה היה מותר, אותי זה לא הצחיק אם זה היה אמור להצחיק, אלא צימרר icon_evil.gif
Grey / Green
Grey / Green • 8 ביולי 2009
תופעה מטרידה בקשר ל"דיונים" באתר הזה.
קייסי

פוטין

קייסי • 8 ביולי 2009
אני חושבת שתפיסת הפאמדום שלך קלישאית ומוגבלת מאוד. אין לי שום טענה כלפי תפיסת הבדסמ החביבה עליך שכוללת אשה שרומסת אותך בגסות אלימה ומשפילה. פאמדום זה ענין מגוון בהרבה מזה. יש שליטה גסה וקריקטורית, יש שליטה ענוגה וסובטילית, יש שליטה שעיקרה כאב, ויש כזו שעוסקת בהשפלה או בציות. המנעד אינסופי כמעט. העובדה שהנוצריה האדוקה שלך ריחנית ורכה ואצבעותיה ענוגות ומרפרפות ולא מצליפות, והיא מענגת ולא מכאיבה - לא משנה את העובדה שהסיטואציה כולה יכלה להיות מועתקת בשלמות למשחק פאמדומי בעליל. אין כאן את ה'אולד אין אנד אאוט' הונילי המשועמם. יש כאן מתח מיני, מטפלת ומטופל ואשה לא מושגת מבחינה מינית שהסמכות בידיה.
יש מליון וריאציות של שולטות בפאמדום, כאלה שמקללות ויורקות וכאלה שמשפיטות במבט או מנהלות לך את החיים. זה שהטעם שלך מוגבל לוריאציה אחת, עוד לא הופך אותה ליחידה. אני רוצה לראות שיעמוד לך מבחורה רגילה בסיטואציה רגילה של 'גבר פוגש אשה'.
זה שאתה נגמל מהפן האלים של הבדסמ, עוד לא אומר שאתה מתחרמן מסקס באנאלי. אני עדיין מחכה לדוגמא מהסוג הנורמטיבי.

וצ'רנוחה, אם לא אלחם על נפשו התועה של פוטין מול קלגסי המוסר, על נפשו של מי אלחם?
hidden
hidden • 8 ביולי 2009
slave d כתב/ה:
אחותופל כתב/ה:
אנחנו צריכות לצוד ולהשמיד אותם אחד אחד.
את ראשיהם נערוף ונתקע על יתדות בכניסה לכלוב.
כך תמוגר התופעה וכל מי שירצה להתלונן אי פעם בעתיד יחשוב פעמיים ושלוש לפני שיפתח את הפה...

נראה לי שבאמת היית עושה את זה אם זה היה מותר, אותי זה לא הצחיק אם זה היה אמור להצחיק, אלא צימרר icon_evil.gif

סיימתי להכין את היתדות. מתי תרצי להשתמש בהן?! icon_twisted.gif
devilwitch.gif devilwitch.gif devilwitch.gif devilwitch.gif
Mooooon
Mooooon • 8 ביולי 2009
Grey / Green כתב/ה:
תופעה מטרידה בקשר ל"דיונים" באתר הזה.

יש לך טעות כתיב
אנדרפוט
אנדרפוט • 8 ביולי 2009
אני חושבת שתפיסת הפאמדום שלך קלישאית ומוגבלת מאוד. אין לי שום טענה כלפי תפיסת הבדסמ החביבה עליך שכוללת אשה שרומסת אותך בגסות אלימה ומשפילה. פאמדום זה ענין מגוון בהרבה מזה. יש שליטה גסה וקריקטורית, יש שליטה ענוגה וסובטילית, יש שליטה שעיקרה כאב, ויש כזו שעוסקת בהשפלה או בציות. המנעד אינסופי כמעט. העובדה שהנוצריה האדוקה שלך ריחנית ורכה ואצבעותיה ענוגות ומרפרפות ולא מצליפות, והיא מענגת ולא מכאיבה - לא משנה את העובדה שהסיטואציה כולה יכלה להיות מועתקת בשלמות למשחק פאמדומי בעליל. אין כאן את ה'אולד אין אנד אאוט' הונילי המשועמם. יש כאן מתח מיני, מטפלת ומטופל ואשה לא מושגת מבחינה מינית שהסמכות בידיה.
יש מליון וריאציות של שולטות בפאמדום, כאלה שמקללות ויורקות וכאלה שמשפיטות במבט או מנהלות לך את החיים. זה שהטעם שלך מוגבל לוריאציה אחת, עוד לא הופך אותה ליחידה. אני רוצה לראות שיעמוד לך מבחורה רגילה בסיטואציה רגילה של 'גבר פוגש אשה'.
זה שאתה נגמל מהפן האלים של הבדסמ, עוד לא אומר שאתה מתחרמן מסקס באנאלי. אני עדיין מחכה לדוגמא מהסוג הנורמטיבי

מעניין קייסי. את אכן מיטיבה להתבטא, הטיעונים מאוד ברורים אבל עדיין חלשים. פאמדום הוא קלישאה מוגבלת מאוד שמופיעה בהרבה ווריאציות (רומסת, כאב, שליטה ענוגה - זה הכל משרת אותה מטרה).
המנעד הוא לא יותר מאשר כמה צלילים פשוטים, מעין מנגינת ילדים מנוגנת באצבע אחת, ואפשר לנגן אותו באינספור כלים וגוונים ומהירויות, אבל בסוף זה מנגינה אחת, מנגינה די עצובה.
אולד אין אנד אאוט הוא תוצאה של כשלון של אינטימיות בין שני אנשים בוגרים הוא לא מקום אליו אני שואף. הרי ברור שכל דוגמא מהסוג הנורמטיבי יכולה תמיד להיות מתורגמת על ידייך לעוד ווריאציה של פאמדום, אבל אני הרבה פחות מודאג ממך בהקשר הזה כי אני יודע שאין לי שום בעיה לוותר על הריגושים הכביכול גדולים ומאגניבים בשביל חיים שלווים ומשעממים. קצת נמאס לי מהתלות הזאת בריגוש המיני האולטימטיבי, מין הוא קצת אובר-רייטד אצל אנשים, בעיקר כאשר הם לא מסופקים בחיים ואולי קצת משועממים, אבל לי מספיק זיון מסיונרי בכל יום ראשון ואני מבסוט.
hun
hun

פוטין

hun • 8 ביולי 2009
אהבתי לקרוא את תשובותיך , אתה מתחמק בקלילות מנסיונות אינטלקטואלים להגבלה מחשבתית
עלה והצלח . תודה שגאלת אותנו מעוד ציטוט ותגובה לציטוט ותגובה קודמים ,זה כבר היה אחד יותר מדי עבורי , אני כבר לא זוכר על מה נושא הדיון ואני כל כך עייף ורעב כעת שלא מתחשק לי לנסות להיזכר .

אחיתופול , הינך מתבקשת להתייצב בוזזאריסטן , גבול פקיסטן אפגניסטן בהקדם האפשרי .
נשות הטאליבן זקוקות לך .
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

עלומה כתב/ה:
כל חודש, יוצא נשלט אמיץ אחר ומספר על חווית הניצול של "מלכות" ,"נשים"
בכנות עכשיו...
מתי זה ייפסק?

מה קרה לך עלומה?

אם זה יפסק פורום פמדום יסגר לאלתר!! icon_lol.gif

אגב, אחותופל, לא חבל על המאמץ? הומור זה דבר נדיר כאן, באמת ציפית
שיבינו? icon_rolleyes.gif
קייסי

פוטין

קייסי • 8 ביולי 2009
גם אני לא חושבת שהכרחי לייחד את החיים למירוץ אינסופי אחר ריגושים. אבל אני חושבת שהמרכיב המיני ביחסים הוא דוקא אנדר-רייטד מדי בשיקולי בחירת בני זוג, לעומת שיקולים 'פרקטיים' יותר ובסופו של דבר הענין הוא בעוכריה של הזוגיות.
אבל אם עומד לך מזיון מסיונרי פעם בשבוע, אשריך - נגמלת מעולם הפאמדום.