בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

גברים​(שולט)
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009
גברים​(שולט) • 10 בנוב׳ 2009
Grey / Green כתב/ה:
בתור הדיקטטור הרשע של המגזין, אני אוסר על כולכם להמשיך לדון בישבנים שלי ושל אחרות במהלך הדיון הזה. אני לא רוצה להביא את הגיליוטינה מהמחסן של הכלוב, אל תכריחו אותי.

בנוגע לישבן שלך , אני מסכים לחלוטין ... אם מישהו ימשיך לדבר עליו כאן ... אני הולך למחסן ! (ונשאר שם עד שזה נגמר)

בקשר לזה הצחור של נילי (שכדרך אגב מרבה להשתמש באנאלוגיות בהודעותיה ) ... שום דיקטטור לא יעצור אותי !
Grey / Green
Grey / Green • 10 בנוב׳ 2009
אז לך למחסן כך או כך. תביא לי משם גיליוטינה ושני גזרים.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 10 בנוב׳ 2009
Grey / Green כתב/ה:
אז לך למחסן כך או כך. תביא לי משם גיליוטינה ושני גזרים.

רק עם הצחור האנאלוגי שם ...

נילי ... מתנצל מראש על זילות הצחור .... לא יכולתי להתאפק ...
*מנגינה*{התווים שלו}

קצת התחשבות

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 בנוב׳ 2009
אחרי חצות הלילה
כולם ישנים....
אני מתגלגלת כאן מצחוקים
בני הבית כבר זרקו עלי שני זוגות נעליים
אז בבקשה תמתנו את נושא הגזרים
אני חייבת להרגע icon_confused.gif
אחותופל
לפני 14 שנים • 11 בנוב׳ 2009
אחותופל • 11 בנוב׳ 2009
Grey / Green כתב/ה:

ועכשיו ברצינות, המגזין פתוח לכל מי שמסוגל לכתוב, ו"בראש המגזין" אין פירושו אלא הסיפור האחרון שפורסם.

איזה מתוק זה! "הסיפור האחרון שפורסם"! ומי מחליט איזה סיפורים יפורסמו? המממ... נכון! העורך!

ונכון, הוא כותב נפלא, העיסה נפלאה וכו... הבנו... אבל לא זו השאלה. יש בכך בהחלט טעם לפגם שבקירוב 40% מכל הסיפורים שמתפרסמים מאז נכנס לתפקיד הם שלו. לפי מיטב זכרוני הוא לא היחידי בכלוב שיודע לכתוב - יש כאן מלא כותבות מוצלחות.

רק העליתי תשאלה הזו בשביל לבדוק מה הקטע עם זה - כי כאמור זה מוזר... וראוי מאוד להערכה מפגן הסולידריות והנאמנות החברית לאורך כל השרשור .
אם למישהי או לעורך יש התייחסות עניינית - אז סבבה, לפלרטט ולהחמיא האחת לישבן השניה אתן יכולות גם בצ'אט...
קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 12 בנוב׳ 2009
קטסטרופה{Adonai} • 12 בנוב׳ 2009
אחותופל כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

ועכשיו ברצינות, המגזין פתוח לכל מי שמסוגל לכתוב, ו"בראש המגזין" אין פירושו אלא הסיפור האחרון שפורסם.

איזה מתוק זה! "הסיפור האחרון שפורסם"! ומי מחליט איזה סיפורים יפורסמו? המממ... נכון! העורך!

ונכון, הוא כותב נפלא, העיסה נפלאה וכו... הבנו... אבל לא זו השאלה. יש בכך בהחלט טעם לפגם שבקירוב 40% מכל הסיפורים שמתפרסמים מאז נכנס לתפקיד הם שלו. לפי מיטב זכרוני הוא לא היחידי בכלוב שיודע לכתוב - יש כאן מלא כותבות מוצלחות.

רק העליתי תשאלה הזו בשביל לבדוק מה הקטע עם זה - כי כאמור זה מוזר... וראוי מאוד להערכה מפגן הסולידריות והנאמנות החברית לאורך כל השרשור .
אם למישהי או לעורך יש התייחסות עניינית - אז סבבה, לפלרטט ולהחמיא האחת לישבן השניה אתן יכולות גם בצ'אט...

וואלה צודקת.
אתה כולך עורך, המגזין אינו נחלתך הפרטית ובניגוד לרובם כאן אני לא חושב שאתה דוסטייבסקי הבא שאנחנו צריכים להגיד וואוו, הבה נסלח לו על הסובייקטיביות שלו.
תעשה את העבודה שלך באובייקטיביות כמו קודמתך ואל תמאיס את המגזין על המעט שעדיין טורחים לעלעל בו.

תודה ושלום.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 12 בנוב׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
אחותופל כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

וואלה צודקת.
אתה כולך עורך, המגזין אינו נחלתך הפרטית ובניגוד לרובם כאן אני לא חושב שאתה דוסטייבסקי הבא שאנחנו צריכים להגיד וואוו, הבה נסלח לו על הסובייקטיביות שלו.
תעשה את העבודה שלך באובייקטיביות כמו קודמתך ואל תמאיס את המגזין על המעט שעדיין טורחים לעלעל בו.

תודה ושלום.

כשאתם צודקים, אתם צודקים...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 בנוב׳ 2009
באמת מובעים פה געגועים לעורכת המגזין הקודמת? זו שבתקופתה המגזין עודכן בערך פעם במילניום (וזו הערכת יתר פרועה)?

לי אישית המצב הזה שבו עורך המגזין הוא מישהו מוכר ונגיש, שאשכרה אפשר לפנות אליו בביקורות או הצעות ייעול, ושאנחנו יודעים שמבין משהו בכתיבה איכותית, לא נראה כמו מצב רע בכלל. אני בעד לתת ליותר משני מחזורי עדכונים לחלוף לפני ששופטים אם יש פה טעם לפגם או סיבה למסיבה. ולפני שמישהו ישאל - עיני מעולם לא שזפה את ישבנו של ג"ג, וגם לא את זה של נילי.
שוסי

אני לא מבינה,

שוסי • 12 בנוב׳ 2009
לא כל הסיפורים שנשלחים מתפרסמים?
נילי ונילי
נילי ונילי • 12 בנוב׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
וגם לא את זה של נילי.

אני לא מוכנה שזה יהפוך להיות תו התקן החדש בכלוב לציון אובייקטיביות נייטרלית.