שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקמת פורום מלכות בתשלום

Morticia
לפני 14 שנים • 22 בספט׳ 2009
Morticia • 22 בספט׳ 2009
slave d כתב/ה:

את האמת רק את יודעת ומי שבאמת מכיר וראה אותך, לכן אם אינך אותה אחת קבלי את ההתנצלות למרות איומייך .

אני מעדיף לסיים את את התכתובת בינינו היות והיא סוטה מעצם הנושא המרכזי ואבקש התייחסויות ענייניות לנושא, רק חבל שהובלת את הנושא למקומות רחוקים ולא רלוונטיים.

למרות איומיי???
אני הובלתי??
icon_eek.gif

אתה קורא לזה התנצלות?

כי אולי סתם כתבתי והשמועות בכלל נכונות...

אז אני רוצה לספר לעולם שבמסגרת עבודתי כ"מלכה בתשלום" הצלפתי לך פעם תמורת 200 ש"ח בישבן וצחקתי עליך כי יש לך זין נורא קטן

סיפור אמיתי?
לא...

אבל מה זה משנה?

אם לא תאיים עליי על שאני מפיצה עליך שמועה שלחלוטין אינה נכונה ומכפישה לשווא את שמך, אני לא באמת מתכוונת לבקש ממך סליחה

אוי אלוהים!
למה בראת כל כך הרבה גברים המכנים עצמם נשלטים ובעיקר יודעים להיות זבעלות מטומטמים?

(וניכר שזה באמת לא רק לנשים וגם אם כן, אתם יודעים - זו לגמרי בעיה שלי עם עצמי, אתם צודקים)

ולמרות ההתנצלות שלך שלא הייתה מביישת את האימפוטנציה של הזין הקטן שלך
אני ממשיכה לאיים ותזהר שלא איישם

עוד מילת השמצה אחת - עוד הפצת שמועה בלי לדעת מה ולמה
עוד שקר או אפילו פיפס של חארטה עליי
ותגיע לביתך תביעה

אז תראה איזו מקצוענית אני
כי אתה תסבול

בלום את פיך שקרן ומכפיש שם זר מופרע שכמותך!
huan
huan • 22 בספט׳ 2009
ציטוט: לדעתי פורום כזה הוא חשוב לאור הקיום הרב של המלכות בתשלום בעולם הבדס"מ בארצנו וחשוב לבדל את המקצועיות והאיכותיות לאילו שאינן כאלו.

הממ, בהסתמך על פורומים דומים באתרים אחרים, הרי שמידע שימושי הוא הדבר האחרון שאפשר להפיק מהם. עד כמה שאני זוכר "תיאורי החוויות" מסתכמים במספר מצומצם ביותר של דומיות והנשלטים הפוקדים אותם המקדמות את עצמן ויורדות על כל אחד אחר שמעיז להטיל ספק במקצועיות והאכותיות שלהם.

אל אף ה"ותק" של באתר אף פעם לא צרכתי שירותי מין בתשלום וספק עם אכנס לפורום המדובר (אלא ברגעי שעמום קשים בהם ממש יתחשק לי לקרוא זריקות רפש). אם זאת ברור לי שאת המטרה עליה הצהרת פורום זה לא יגשים. אני כבר לא מדבר על הבעיתיות של מעקב אחרי שלל ניקים המתחלפי חדשות לבקרים של מיני "מלכות לא איכותיות" או על שיעור ההשתתפות הנמוך של רוב באי האתר בכלל והנשלטים שבהם בפרט, בפורומים.

שורה תחתונה, אני מסכים לחלוטין עם הנקודות שהעלתה טיש.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 22 בספט׳ 2009
אני מסכים עם מה ששוטרת אמרה...
מילה במילה.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 22 בספט׳ 2009
אני בעד בידול ברור בין נשים שאוהבות בדס"מ לבין מלכות בתשלום (בין אם הן אוהבות בדס"מ ובין אם הן אוהבות רק כסף).
מצידי שזה יהיה בצורת פורום נפרד או בכל דרך אחרת.

כאחד שסולד מאוד מזנות, על כל צורותיה וכולל מלכות בתשלום, מפריע לי שבאתר מסתובבים פרופילים רבים של מלכות, אשר בגלל האיסור לציין שהן מלכות בתשלום, "מתחזות" למלכות שאוהבות לשלוט רק משום הנטייה שלהן ולא משום הכסף המעורב בכך.
כמו שעבור רבים פה משנה אם הפרטנר נשוי או לא, וזה נתון שחשוב לדעת לדעתם, כך מבחינתי עניין התשלום, כי זה (לדעתי הצנועה) מבזה את מערכת היחסים, והופך אותה ממערכת בדס"מית בין שניים בעלי מכנה משותף, למערכת של ספק שירותים-מקבל שירותים מסחרית לכל דבר ועניין.

לכן, אם התוצאה של פורום כזה תהיה אבחנה בין מלכות בתשלום למלכות אחרות - מה טוב.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

התמצאות בסבך נותנות השירותים

כמו שכבר אמרו היטב מעלי - לפתוח בכלוב פורום כזה די נוגד את רוח האתר, וגם לי באופן אישי זה לא יהיה נעים.

עם זאת!
אני חושבת שאתה צודק בכך שללקוחות יש צורך לדבר ביניהם על שירות מסויים שהם צורכים. כשאני פונה לטכנאי או שרברב, אני מתייעצת עם חברים, מקבלת המלצות, משווה מחירים. "שוק המלכות" (ביטוי נהדר, לא? דמיינו את זה רגע - שוק עבדים בו נסחרות מלכות... יאמי) די מפוזר ומבלבל, וללקוחות הרבים של הענף הזה צריכה להיות אפשרות לכוון זה את זה. כל בעלי המקצוע למיניהם נאלצים להשתפר, ברגע שיש שיח בין לקוחות.

העניין הוא, שלא ניתן לנהל את השיח הזה בפורום פתוח. זה נותן במה למפרסמות, ומונע מהביקורת השלילית מהישמע מחשש להכפשה.
ולכן, עשו מעשה ופתחו פורום סאבים סגור (יש מספיק מקומות. תפוז, למשל) - רק כך יתאפשר אותו שיח מועיל שלדעתי אכן דרוש לכם.
משרת מכובדות​(אחר)

ברמה העקרונית אני נגד , ברמה הפרקטית אני בעד ואסביר.

משרת מכובדות​(אחר) • 22 בספט׳ 2009
אני סבור שהאתר לא צריך לתת במה לנערות ליווי בתשלום מכל סוג שהוא. כלומר, צריך למחוק פרופילים של מלכות בתשלום המפרסמות עצמן ככאלה. אני סביר שפעולות כאלה יעלו את הרמה באתר.

יחד עם זאת ומכיוון שבתוך עמי אנוכי יושב, מתברר שהדבר לא נעשה וכפי הנראה גם לא ייעשה. לכן, נראה שבמקרא דנא , הרע במיעוטו יהיה ליצור מתחם סגור למלכות בתשלום ובכך אולי לבדל את הפורום הזה מהפורום המסחרי יותר.

יתרה מזאת, לו דעתי הייתה נשמעת , הייתי ממליץ לבעל האתר לסמן מלכות בתשלום בצורה מסויימת. לדוגמא להכניס בתור הסוגריים "שולטת בתשלום" או "מלכה בתשלום" או לסמנן בצבע אחר וכהאי גוונא.
אנדרפוט
אנדרפוט • 22 בספט׳ 2009
אז מורטי שלנו היתה בעברה נערת ליווי ומלכה בתשלום אתם אומרים הא? מממ...זה יכול להסביר הרבה מאוד. אני עכשיו יכול להבין לעומק את השנאה שלה לבני אדם, קשה באמת להאשים מישהי שהשד יודע מאיפה הביאו אותה לכאן בכדי לעסוק במלאכת כפיים מלוכלכת שכזאת. אבל הגיע הזמן להשתחרר מהעבר את לא חושבת?

ואגב, את יכולה לדחוף את ה IP שלי ביחד עם צוות החוקרים מהמשטרה לאחד החורים שלך. אני מבטיח לשלוח שטר של עשרים שקל בדואר.

ושבוע טוב ושנה טובה וצום קל לנעים, ושלום על ישראל וכל הכבוד לצה"ל!!
Morticia
Morticia • 22 בספט׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:
אז מורטי שלנו היתה בעברה נערת ליווי ומלכה בתשלום אתם אומרים הא? מממ...זה יכול להסביר הרבה מאוד. אני עכשיו יכול להבין לעומק את השנאה שלה לבני אדם, קשה באמת להאשים מישהי שהשד יודע מאיפה הביאו אותה לכאן בכדי לעסוק במלאכת כפיים מלוכלכת שכזאת. אבל הגיע הזמן להשתחרר מהעבר את לא חושבת?

ואגב, את יכולה לדחוף את ה IP שלי ביחד עם צוות החוקרים מהמשטרה לאחד החורים שלך. אני מבטיח לשלוח שטר של עשרים שקל בדואר.

ושבוע טוב ושנה טובה וצום קל לנעים, ושלום על ישראל וכל הכבוד לצה"ל!!

אתה באמת חולה נפש

ועם כל הכבוד להבנת הנקרא הסלקטיבית שלך

אני מציעה שלא תמשיך ולא תתן יד בהפצת שמועה שממש לא נכונה

כאילו התחרפנו סופית עכשיו?
ממציאים סיפורים על אנשים שלא אוהבים ואיזה כיף לה לה לה?

אני הייתי נערת ליווי? מה?

אני שונאת אדם? מה?

אתה מכיר אותי בכלל?
זה בגלל שפעם אחת פגשתי אותך לפני כמה שנים, הייתי הכי נחמדה אליך בעולם ואתה השתפנת והסברת שאתה לא באמת מממש עם נשים את הפנטזיות שלך?

אני משתדלת שלא לבזבז יותר מדי אנרגיות בלשנוא אותך
ואתה זבעלה של בנאדם

אמרת בעבר שאתה מתקיף אותי כמגננה - לא נראה לי שאני באמת נותנת לך סיבה
אולי הגיע הזמן שתתן קצת את הדעת על החורים שלך יה חתיכת אפס כלומניק מחטט באף
ופשוט אל תפנה אליי ואל תדבר עליי

תודה מאוד לא צבועה, אם לא קשה לך
ממני, מורטישה השייכת רק לעצמה
ובאה אל העולם הגדול באהבה שאתה - כן כן - אתה - פשוט לא ראוי לה
המלט
המלט • 22 בספט׳ 2009
מורטישיה, לפעמים עדיף לסתום. הנה, עכשיו למשל.
Morticia
Morticia • 22 בספט׳ 2009
המלט כתב/ה:
מורטישיה, לפעמים עדיף לסתום. הנה, עכשיו למשל.

אז למה אתה מדבר?

(היית סותם לו היו משקרים וממציאים שאחותך היתה נערת ליווי למשל? או אמא שלך? כי כמה שקשה לחלקכם לקבל אותי כאישה אוהבת ואהובה, יש עוד כמה בעולם שרואים בי ראויה והשמצות האחר בכזו צורה זה דבר לא ראוי בכלל ולחלוטין מצדיק תגובה - אז אולי תשתיק מישהו אחר ואולי בכלל תתעסקו כולכם בנושא השרשור ולא בהשמצות, שקרים ושנאת אדם? תודה)