בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד אישה

זאלופון​(שולט)
לפני 14 שנים • 19 בנוב׳ 2009

Re: ראובן,

זאלופון​(שולט) • 19 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:

עוד שילוב מעניין הינו עילגות אינטלקטואלית לא מודעת העושה שימוש בשפה גבוהה ורהוטה.(למשל המקרה שלך).
...
אחת הסיבות העיקריות לכך היא, לשניכם אין באמת מודעות או הבנה בסיסית של אותם המושגים בהם אתם כה מרבים להשתמש.

מי אמר אנדרסטייטמנט ולא קבל קישור/לינק למורפיקס?

אבל מה שבאמת מציק הוא ההומור הדלוח. באים צופים להנות מהתכתשות וירטואלית, מצטיידים בפופקורן (פצפוצי תירס, עבור נאמני הלשון העברית) וברשעות, וזה מה שהם צריכים לספוג? "תסגרי חשבון עם אבא שלך"? "רדי על הברכיים בצומת"? פשוט עלבון למורשת היהודית של הומור איכותי. כתבו בשגיאות אם תרצו, אבל למען השם, אל תכתבו בדליחות!
bigboy20​(שולט)

Re: ''כי השגיאות כתיב''

bigboy20​(שולט) • 19 בנוב׳ 2009
ראובן כתב/ה:
גברת בחצאית בד דקה וזולה,

שגיאת סמיכות כגון זו המופיעה בכותרת (ובכתיבתך), הינה גרועה בדיוק כמו שגיאת כתיב - ובחוגים מסוימים גוררת עונש לא פחות מדוקדק.
בקשה לי אליך: אנא הימנעי מלהעלות את שמי על דל שפתיך ואצבעותיך ובכלל, טוב תעשי אם תזכרי שהגברים פה אינם אבא שלך.
אם את רוצה לסגור חשבון עם מישהו, התחילי איתו.

R

ראובן, כשאינפנטיליזם (כמו זו הנ"ל) נפגשים עם מורפיקס יוצאים דברים מוזרים לא פחות מערבוב של שמן ומים, שניהם ניגודים ויש לשלוח אותם לצומת באחד מכבישי ישראל על מנת שאלו יאספו כמה שקלים לשיעורי עזר באנגלית ובעברית.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: ''כי השגיאות כתיב''

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בנוב׳ 2009
bigboy20 כתב/ה:
ראובן כתב/ה:
גברת בחצאית בד דקה וזולה,

שגיאת סמיכות כגון זו המופיעה בכותרת (ובכתיבתך), הינה גרועה בדיוק כמו שגיאת כתיב - ובחוגים מסוימים גוררת עונש לא פחות מדוקדק.
בקשה לי אליך: אנא הימנעי מלהעלות את שמי על דל שפתיך ואצבעותיך ובכלל, טוב תעשי אם תזכרי שהגברים פה אינם אבא שלך.
אם את רוצה לסגור חשבון עם מישהו, התחילי איתו.

R

ראובן, כשאינפנטיליזם (כמו זו הנ"ל) נפגשים עם מורפיקס יוצאים דברים מוזרים לא פחות מערבוב של שמן ומים, שניהם ניגודים ויש לשלוח אותם לצומת באחד מכבישי ישראל על מנת שאלו יאספו כמה שקלים לשיעורי עזר באנגלית ובעברית.

בקצב של האינטלקט שלה, בצירוף כמות הפעמים שהיא מחליפה את הניק... נראה לי שהיא תשהה שם שנים! icon_twisted.gif
שוסי

תגידי,

שוסי • 19 בנוב׳ 2009
שמעת שקראתי לגמד אז קפצת?
קנאית.

תראי,רעיונית ואינטלקטואלית אתם אכן דומים,אם זה עוזר לך.
אבל הוא לפחות כותב יפה.

(אבל מאיכפת לי,ירוקאפורי בעדי וזאלו ציטט אותי לחיוב,והכל בשרשור אחד!.אני יכולה למות וירטואלית בשקט,נו נו,מי מרים כאן להנחתה?).
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2009
אני גם בעד סושי. תמיד. בכל מקרה.

אבל רק הערות קטנות (ואני עדיין בעדה, ראו משפט אחרון להלן): סושי'לה, הם התכוונת ל משפט:
i dare you
שכתבת את האיי באות קטנה, לא את הקישור.
ומורטישיה מהממת.
ותודי קצת שאת כן זקוקה לעונש מדוקדק. קצת.....

אבל את מאמי והם בכלל לא. אז זה מתאזן.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: תגידי,

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:
שמעת שקראתי לגמד אז קפצת?
קנאית.

תראי,רעיונית ואינטלקטואלית אתם אכן דומים,אם זה עוזר לך.
אבל הוא לפחות כותב יפה.

(אבל מאיכפת לי,ירוקאפורי בעדי וזאלו ציטט אותי לחיוב,והכל בשרשור אחד!.אני יכולה למות וירטואלית בשקט,נו נו,מי מרים כאן להנחתה?).

הנה לך שתי אופציות: אחת - לרדת חזרה לכביש למקומך הטבעי - אולי איזו מכונית תעשה לכולנו טובה.. או אופציה שניה - להתאבד לפוג על הקקטוס.
שוסי

אז ברור שחתולת העל תיפול בפח ההנחתה.

שוסי • 19 בנוב׳ 2009
צפויה כמו פרק בטלנובלה,
בנאלית כמו סוף סרט הוליוודי..
איזה כיף.

פוגושקה חיימשלי,מבחינתי ה-i היווה סוג של סלנג למשלב מבולבל במכוון,
אבללל עזובתך,גם לטעות שווה בשביל לזכות ולהציץ בזיו פנייך המנומשים בשרשור זה.(או בכל אחד אחר בעצם).. (אני מדמיינת אותך מנומש,תהרוג אותי למה,האם חתולת העל תיפול שוב בפח ההנחתה? טאם טאם טאם!).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי נוב' 19, 2009 11:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2009
חיימשלי כותבים בשתי מילים. חיים שלי. אני מייד מפנה אותך לבבילון (שזה כמו מורפיקס, רק בתשלום)...icon_smile.gif
בחרת כבר עונש מדוקדק?
שוסי

פוגושקה,

שוסי • 19 בנוב׳ 2009
שאני אפנה, אלנקק/אקשר(טרנד!) את וויקי לגבי עניין הסלנג שאתה קצת מפספס?
ולגבי בבילון,
אצלי זה בחינם,או שבעצם אבא משלם,לא סגורה לגבי זה.(הערה על אבא,אני רואה כבר את ראובן מכין את האצבעות).
ועונש אני מוכנה לקבל רק ממך,אבל אתה לא בקטע.. icon_sad.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי נוב' 19, 2009 11:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת