שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן - לחרבן על הדת

Morticia
לפני 14 שנים • 12 בינו׳ 2010
Morticia • 12 בינו׳ 2010
little pet כתב/ה:
נו טוף,לא אראה פה פרטיות
זה לא שאני ממש מתרגש מהן או ממך,בעיקר לאחר ההודעה הנהדרת על אנדרפוט,גב' בוביט

אז עכשיו אני גם שונא נשים,נו שוין. יאללה סתלקתי,נהיה משעמם וחוזר על עצמו

אני לא יודעת אם אתה שונא נשים
אבל אתה לא משהו ביחסי אנוש
ונדמה שאתה ממהר לקטול אנשים

סתם כי זה כיף לך
כי זה גורם לך להאמין שהזין שלך יותר גדול...

אולי גם אתה צריך להרגיע קצת עם הסמים
underfoot
underfoot • 12 בינו׳ 2010
תירגעי חמודה, אל תאיימי עלי בסכינים על הזין ובתלונות במשטרה, בסך הכל זה שאני לא סופר אותך עדיין לא אומר שצריך לעבור לפסים של אלימות. הדיון ביננו אמנם עבר לקווים אישיים אבל חשוב לזכור שבבסיסו יש עניין עקרוני - לך יש דיעה מסויימת עליה את מגנה ולי יש רעיונות שאולי מנוגדים לשלך וזה מה שמעניין.

מאז ומתמיד, ואנחנו כבר מתכתשים כמה שנים אני משער, יש לך נטיה לעבור לפסים אישיים ואלימים בכל פעם שמישהו מביע דיעה שונה משלך, את מיד מעבירה את השיח מדיון ענייני לוויכוח סטייל פופוליטיקה ואף גרוע מזאת. והנה גם עכשיו את, מה שנקרא, איבדת את זה וגררת את כולנו פה לזירת האגרוף. וכמובן שאת על הרצפה מדממת ומסכנה וכועסת על כולם, ומעוררת בי תשוקות קמאיות להיות צודק ואגרסיבי, וזה בסדר גמור אבל איפה הדיון?

כבר פגשתי נשים ואנשים שהגנו על חלק מדעותיך בנושאי הפאמדום אבל מיד הסתייגו ממך בגלל הסגנון הבוטה והאמירות הכלליות מדי. אז יש לך איזה משהו מעניין ביד, למה לא לפתח דיון ענייני ולראות לאן זה מוביל? למה ישר לחרבן בסלט של כולם ולירות לעצמך ולטיעונייך ברגל? זה קצת מחשיד ובכלל זה העליתי את הסברה שאת בן-אדם עם איזשהו תסביך מזוכיסטי מסוים. את חושבת שזה שהטיעונים שלי מעצבנים אותך זאת סיבה מספיק טובה בשביל לחשוף את הIP שלי ,להאשים אותי בפלילים ולדון אותי לסירוס?
Morticia
Morticia • 12 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:

לא נראה לי שיש פה אדם אינטלגנט אחד, למעט אולי פוג, שיבחר להסכים עם דיעותיך ודרכך, את בעמדת מיעוט ואפילו הנשים השולטות אינן סובלות אותך. את מטרד ציבורי בלתי נלאה ועם כל הרחמים שיש לי כלפי מישהי כמוך אני גם חסר סובלנות ועצבני אל מול ההתנהגות האנטי חברתית שלך ושבירת הקוד האתי של הפורום.

Morticia כתב/ה:

לדעתי זה אתר מיילדום
ובית לאוהבי השליטה הגברית בלבד

אולי הגיע הזמן שמישהו יהיה מספיק גבר פשוט להודות בזה

cai כתב/ה:
מורטישה,

את אישה חזקה. את מבינה לבד. בשביל מה את צריכה גבר שיודה בזה?

זה המצב. אנחנו מודעות אליו.

העיקר שאתה אינטליגנט גדול אנדר

(קאי, התנצלותי על השימוש בכוונתך הטובה והאמיצה בצורה מעט צינית. אני לפחות לא מפקפקת באינטליגנציה שלך או בכוחך כאישה)

בזה
תמו דבריי
ולשמחתי, בסוף כל יום, כל אחד מאתנו צריך לחיות לפני הכל עם עצמו
(או עם עצמה)

תהיו בריאים
הצד השני
הצד השני • 12 בינו׳ 2010
מורטישיה, את מדברת בלי סוף (ולדעתי גם בלי שום קשר) על ביזוי נשים.
האמת היא, שכשאני קורא את הדברים שאת רושמת, כאן ובכלל, אני לא מצליח להעלות בדעתי שום אמירה ותהא שובניסטית ככל שתהא, אשר מבזה נשים יותר מעובדת היותך את אישה.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 12 בינו׳ 2010
מאד לא נעים לגלוש כאן ולהעלות כאן דיונים ענייניים לנושא ולא לקבל מריבות, קללות והודעות נאצה כמו שקיבלתי הרגע בהודעה פרטית על לא עוול בכפי מסו קולד "המלכה" מורטישה .

חבל שבעל האתר מאפשר לאישה החולנית והמתוסכלת הזו להתנהג כרצונה ללא מעצורים וגבולות.

נמאס כבר ממך , תעשי טובה ותעיפי את עצמך מפה, את לא מבינה שאת לא רצויה כאן, גועל נפש של התנהגות, את קוראת לעצמך מלכה? בחלום של מי בדיוק ?

אני מבקש שלא תפני אליי בפרטי ושלא תגיבי בשום נושא שאני מעלה שאינו נוגע אלייך באופן אישי.
Morticia
Morticia • 12 בינו׳ 2010
כן פוג,
אתה יכול לראות פה יופי של עדויות לסיבה שמעט מאוד נשים כאן עדיין כותבות

כי אני סוג של מקרית

ובאלימות כזו מצד גברים
רק פה בכאלו מאסות נתקלים

אז מי צריכה את זה בכלל?

נניח ואני זבל של בנאדם
חולירע לא מהעולם
מה לי ולמלכה?
נמלה יותר אצילה

שום דבר מזה לא מצדיק את תת הרמה בדיבור של הגברים כאן
חרא של אליבי
פלינט​(שולט)
פלינט​(שולט) • 12 בינו׳ 2010
slave d כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
נשמעת לי כמו שולטת עם פה גדול במיוחד. ובעיה כלשהי בהבנה בסיסית של דיסקרטיות.
בשביל מה זה טוב, ללכת לספר לאדם א' על הסשנים שלך עם אדם ב'? ועוד מבלי לוודא שהוא יודע שאסור לו ללכת ולכתוב על זה בפורום...?

אין פה אזכור שמות או פרטים מזהים, לא של המלכה ולא של העבד, אלא פרטים יבשים בלבד שמהם לא ניתן להסיק דבר על מי מדובר, כל שכן יש כאן עשרות אולי מאות תאורי סשנים שקרו במציאות ללא אזכור שמות, מציע לך לחשוב לפני שמגיבה.

שירלילית תתייחסי לדיון לגופו של עניין ואם לא אז עדיף שלא תתייחסי בכלל, אם רצית כל כך לדעת אין לי שום קשר לדת , הנושא עניין אותי כי הוא לא שגרתי בעיניי והעלתי אותו על מנת לקבל תגובות ענייניות.

הנושא המרכזי כאן הוא לא מלכות בתשלום אלא על מהות הסשן, תתקדמו...

slave d
הסיפור שלך, מן הסתם סופר לך בקונטקסט כלשהו. הרי יש סיבה מדוע אותה מלכה סיפרה אותו דווקא לך, ודווקא באותה שעה, ודווקא ...
כדי לנסות ולנתח סיפור, לטעמי האישי, צריך להבין את *כל* המכלול. זאת היתה הסיבה לשאלה.

לכן, רגע לפני שאתה בוחר לקחת לעצמך חירות שאינה מתפקידך לכתוב אם מותר לי או אסור לי להגיב, מתי להגיב, או למי,
רגע לפני שאתה מתלונן שהדיון הזה קיבל תפנית "אלימה",
תקרא קצת על מהי תרבות דיון ?! ('תנצלת בפני השאר על הקללה)
המלט
המלט • 12 בינו׳ 2010
Morticia כתב/ה:

הפורום הזה אכול בשנאה ובוז לנשים

שקר וכזב. הכל בראש שלך.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 12 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:

לא נראה לי שיש פה אדם אינטלגנט אחד, למעט אולי פוג, שיבחר להסכים עם דיעותיך ודרכך.

האמת היא הפוכה. א - היתה פה לפני כמה דפים את קאי, והריני להעיד שהיא בהחלט אדם אינטילגנט. ואני מנחש שגם היא נראה לי עם רגל וחצי בחוץ...

וזה פשוט: אין פה אדם אינטלגנט אחד שיבחר להסכים עם דעתה, כי לא כיף פה. למה שאדם אינטילגנטי *ירצה* להיות פה? טוב, גם אני דיי עם רגל וחצי בחוץ מאותה סיבה.

עכשיו בבלוג של המלט: כשהמלט אנדרפוט והמפרי התנשקו
אלימלך
אלימלך • 12 בינו׳ 2010
אולי אני לא אינטליגנט,
אבל בכייף אני מיתפקד לרשימת המסכימים עם מורטישה.
לדעתי מורטישה היא פמדומיסטית מזן נדיר שיש לשמר ולא לתקוף.

אם קוראים את תגובותיה באופן אובייקטיבי,
אפשר לראות בברור עד כמה מורטישה בסך הכל מנסה להגן על הפמדום הבסיסי.
שבו הנשים הן השולטות, ותפקיד הגברים הוא לשרת את צרכהן, וזהו.
הרצונות, הדרישות ,הפנטזיות, הן בידי הנשים, ועל הגברים למלא אחר דרישותהן ותו לא!!!

מאחר ובאתר זה יש רק פורום אחד לשליטה נשית, אזי יש בעיתיות מסוימת
בדרישתה של מורטישה לשרשורי פמדום נטולי פנטזיות "פמדומיות" גבריות.
ולכן, אולי באמת צודקת מורטישה בבקשתה לפורום נוסף
פורום אחד שיהיה מוקדש לפמדום אמיתי נטו, ופורום נוסף לפנטזיות פמדום.
אם כי מנסיוני הדל בפורמים ישראלים העוסקים בשליטה נשית,
פורום הפמדום האמיתי יהיה שומם למדי( לצערי הרב) , והלוואי ואני טועה...