בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המעמד הגבוה

underfoot
לפני 14 שנים • 22 בינו׳ 2010
underfoot • 22 בינו׳ 2010
יש סיבה, כי הסרט של הנשלטים הוא כביכול כל כולו על אינטרקציה - להיות כנועים לרצונה ונשיותה של אישה חזקה - למרות שעצם היותם בסרט מכתיב את הריכוז המקסימלי שלהם בעצמם. יש כאן מה שנקרא ביוונית פרדוקס.
פרדוקס הוא קיומם המקביל של שתי אמיתות מנוגדות וסותרות והוא המקור להרבה סיבוכים אליהם נוטים בני המין האנושי ליפול.

אני גם לגמרי מסכים עם מרי ג'יין חוץ מהמסקנות.
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
היילני כתב/ה:
אתנה כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
מה עדיף, אנדר, התענגות על פנטזיה או חיים של בילויים נעימים וממשיים?

דומני, כי הנטייה הזו של 'נשלטים', לשקוע בעולם פנטזיות ובמובן מסוים להעדיף אותו, מביאה פעמים רבות לאינטרקציות דלות ועקרות עם נשים.

אין פלא, אם כך, שלרוב עדיף לאישה 'שולטת' למצוא בן זוג שאינו מגדיר עצמו כנשלט...

כשאת צודקת , זה כל כך מדוייק !! }{

מרי, אני איתך.

השאלה היא מה פה הפנטזיה.
לפנטז על בדסמ בלי לבצע? (סשנים)
לפנטז ולבצע סשנים?
או שאולי הפנטזיה היא זה/זו שמפנטזים שהצד הנשלט ישלט 24-7? icon_wink.gif
underfoot
underfoot • 22 בינו׳ 2010
אני אישית מעדיף לפנטז לחוד ולנהל את חיי האינטימיים לחוד. רק כך מובטחת הרמוניה ושמירה על הקווים.
מצד אחד אני לא צריך להתפשר על המזוכיזם שלי ומצד שני אני יכול להיות בן-זוג קשוב רגיש ומדהים.
Morticia
Morticia • 22 בינו׳ 2010
אנדר, יש לך הפרעת אישיות נרקיסיסטית חמורה
היכולת שלך להשליט כאן את בלבולי הביצים שלך בעיקר מדברת בגנות הוירטואליה

לא אצפה שיהיה בך הכוח להתבונן לה בעיניים
בדיוק כפי שלא אצפה למשהו נעלה יותר מהביזוי הכללי והחולני מה בה התייחסת כאן אל אותה אריסטוקרטית מופלאה

כל קשר בין זה לבין פאמדום אפילו לא מקרי
פשוט לא קיים

במציאות היומיומית אתה נותן לה הוראות והיא הרי תוך יומיים היתה בוכה לך אהבה
"השפחה השפלה"
ובכלל, הרי לא באמת אכפת לך מה היא רוצה

ולמה לעזעזל שתרצה אותך?
(רגע! זה בעצם פאמדום! שיש בעולם איזה אפס שמפנטז על לזיין אותנו ומתייחס אלינו כמו אל אובייקט העשוי מחרא מצופה בזהב! נכון!)

באשר לגלידה,
אני ראויה לאיזה טעם שאני רוצה ובכל צורה
בכלל לא החלטה שלך

ותסלח לי מרי ג'יין על שליקוק סוליות נעליים זה עוד אחד מהדברים שאני פשוט לא חולקת במשותף אתך
Eta Carinae
Eta Carinae • 22 בינו׳ 2010
underfoot כתב/ה:
יש סיבה, כי הסרט של הנשלטים הוא כביכול כל כולו על אינטרקציה - להיות כנועים לרצונה ונשיותה של אישה חזקה - למרות שעצם היותם בסרט מכתיב את הריכוז המקסימלי שלהם בעצמם. יש כאן מה שנקרא ביוונית פרדוקס.
פרדוקס הוא קיומם המקביל של שתי אמיתות מנוגדות וסותרות והוא המקור להרבה סיבוכים אליהם נוטים בני המין האנושי ליפול.

אני גם לגמרי מסכים עם מרי ג'יין חוץ מהמסקנות.

קודם כל, הגדרתך לא תופסת לגבי כל הנשלטים, או לפחות כל אלה שתופסים עצמם בצד הכנוע של המיטה.

אבל מה שאמרת דווקא מחזק- "אישה חזקה" זה הרבה פחות אובייקטיפקציה מהגבר הממוצע ("תראה איזה טוסיק עגלגל וצעיר"). בד"כ מדובר בתכונת אופי, והרי כולנו מחפשים בסופו של דבר קומבינציה של אופי ויופי. אופי נחשב לדבר יותר ייחודי- ולכן ההתעניינות בו מעלה את האינדיבידואליות של כל אישה.

אני חושב שלפחות חלק מהגברים הנשלטים, מחפשים מה שכל אישה סטרייטית מחפשת בגבר- אופי חזק ודומיננטי, כריזמה, וכו...
אם אתה מחשיב את זה כאובייקטיפיקציה אז המילה כבר מאבדת את משמעותה, כבר כל המין האנושי נכלל בתוכה.

נ.ב
צר לי על כך שהודעתי נפלה אחרי ההודעה שמעלי. אבל זה לא התקפה מסונכרנת שלי ושל מורטישה כמו שזה נראה icon_cool.gif
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 22 בינו׳ 2010
"מה עדיף, אנדר, התענגות על פנטזיה או חיים של בילויים נעימים וממשיים?

דומני, כי הנטייה הזו של 'נשלטים', לשקוע בעולם פנטזיות ובמובן מסוים להעדיף אותו, מביאה פעמים רבות לאינטרקציות דלות ועקרות עם נשים.

אין פלא, אם כך, שלרוב עדיף לאישה 'שולטת' למצוא בן זוג שאינו מגדיר עצמו כנשלט..."

"הגלידה היחידה שאת ראויה לאכול זה מסוליות הנעל של מרי ג'ין. "

מארי ג'יין,
משעשעת אותי ההזדעזעות שלך מפנטזית פמדום כשכל כך ברור שאת בעצמך אובייקט של פנטזית פמדום כזאת.
טוב, לא רק של אנדר, גם שלי. עם התמונות המתחלפות שלך, המילים הגבוהות והאסתטיקה הגבוהה. אין מקום יותר טוב מהפורום הזה להצהיר שאת פנטזיה אריסטוקרטית מרוחקת ולא מושגת גם שלי.

ואת יודעת מה... אני חושב שבאיזה שהוא מקום את מבינה את המשחק הזה של פנטזיה.
Mary Jane
Mary Jane • 22 בינו׳ 2010
Eta Carinae, אני בהחלט מסכימה, חלק מן הנשלטים אין עניינם באובייקטיפיקציה, והם אכן מחפשים נשים דומיננטיות, חזקות, יוזמות וכיו"ב. עם זאת, מדובר במיעוט זעום. הרוב נוהר אחר הפנטזיות שלו ותו לאו, ומותיר לאישה תפקיד מאוד ספציפי ומוגדר למלא, שאין בו דבר מן החירות שבשליטה.

כשלעצמה, אין בהתנהגות כזו כל פסול. ברם, כשאישה מבקשת לה פרנטר כנוע לחיים משותפים, כדאי שתהיה אמת של ממש ברצונו להיכנע ולהתבטל בפניה.

אנדרפוט ומורטישה,
מה דעתכם ליישב את ההדורים בינכם ולהתנצל איש בפני רעיהו על המילים הקשות שהוטחו? אנו אמנם דנים בעניינים אידאולוגים מתסיסים משהו, אך בסופו של יום, טוב נעשה אם נשמור על דרך ארץ ונשתדל לכבד את שונותו של זולתנו. נקודה למחשבה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 בינו׳ 2010
ומה יקרה אם תגיד לה,בחצי חיוך, משהו כמו "וואו, רק לנקות לך את הבית מדי פעם..."?
Eta Carinae
Eta Carinae • 22 בינו׳ 2010
Mary Jane כתב/ה:
Eta Carinae, אני בהחלט מסכימה, חלק מן הנשלטים אין עניינם באובייקטיפיקציה, והם אכן מחפשים נשים דומיננטיות, חזקות, יוזמות וכיו"ב. עם זאת, מדובר במיעוט זעום. הרוב נוהר אחר הפנטזיות שלו ותו לאו, ומותיר לאישה תפקיד מאוד ספציפי ומוגדר למלא, שאין בו דבר מן החירות שבשליטה.

כשלעצמה, אין בהתנהגות כזו כל פסול. ברם, כשאישה מבקשת לה פרנטר כנוע לחיים משותפים, כדאי שתהיה אמת של ממש ברצונו להיכנע ולהתבטל בפניה.

אנדרפוט ומורטישה,
מה דעתכם ליישב את ההדורים בינכם ולהתנצל איש בפני רעיהו על המילים הקשות שהוטחו? אנו אמנם דנים בעניינים אידאולוגים מתסיסים משהו, אך בסופו של יום, טוב נעשה אם נשמור על דרך ארץ ונשתדל לכבד את שונותו של זולתנו. נקודה למחשבה.

כדאי להפריד בין המילים פנטזיה ואובייקטיפיקציה. אני חושב שכולנו מפנטזים פה ושם, ואין בזה כדי להעיד שאנחנו לא מחפשים אופי וייחודיות בכל אדם ואדם.
Mary Jane
Mary Jane • 22 בינו׳ 2010
היי צ'ארנוחה..

אני בהחלט מודעת לנטייה של נשלטים לאבייקט את מושא תשוקתם, כפי שציינתי לעיל. הדבר אינו מזעזע אותי וגם אינו מפליא אותי. זה אנושי לחלוטין.
אעיד על עיסתי ואומר, כי אני משתדלת מאוד לא לאפשר מצבים כאלו באינטרקציות עימי, שכן הם אינם משרתים את 'מטרת העל' הבדסמית שלי- להסב לי עונג, תוך העצמת מידת הסובייקטיביות שאני חווה על חשבונו של הזולת.