שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשבחי הפנטזיה

Dunbar{Supreme93}
לפני 14 שנים • 28 בינו׳ 2010
Dunbar{Supreme93} • 28 בינו׳ 2010
המלט, כרגיל אני מוצא את הכתיבה שלך מבריקה icon_smile.gif, משכיל וחכם indeed.
רק שבמקרה הזה לא נפגעתי ממארי ג'יין כמו שראיתי פה הזדמנות בשבילי לדון עם עוד פנטזיה ישנה שלי. מארי ג'יין, סליחה אם הגזמתי עם הסתומה.
רפאל
רפאל • 28 בינו׳ 2010
צ'ארנוחה, זה יפה.

עם כל החסרונות שיש לאוננות, קשה לוותר עליה. כי כאשר גבר מאונן הוא דומה לסולטן. ויש לו הרמון של נשים, כמו לשלמה המלך. ומדי ערב הוא הוא בורר לו אישה, או שתיים. היא יכולה להיות בתולה, היא יכולה להיות אריסטקרטית שמנגנת על כינור ונועלת נעלי סטילטו, והיא יכולה להיות מרלין מונרו (שגם כן נועלת נעלי סטילטו). כך או כך, האישה יודעת את המלאכה לתפארת. וכאשר היא מסיימת אותה והולכת, אפשר לבקש ממנה שתקרא לחברתה (שלמרבה הפלא גם כן נועלת נעלי סטילטו).

ולפוג: אני עם אנדר בעניין הזה. לא כל אסוציאציה שעולה על דעתו של אדם והוא מחליט להוציאה לאוויר העולם היא בבחינת דעה שיכולה להשתתף בדיון. לא כל אישום הוא בבחינת ביקורת לגיטימית, רק בגלל שיש בעולם מוח שהצליח להזות אותו. להגיד שהאוננות של צ'ארנוחה מבזה נשים... זה קרוב בעיני יותר להזיה או לפסיכוזה-פרנואידית מאשר לדעה.

באופן כללי, אפשר לשים לב לכך שככל ששרשור בכלוב מתארך ההסתברות לכך שמורטישה תופיע ותשווה דברים לאונס, או תזעק שפולני מבזה נשים וכופר בפמדום אמיתי, מתקרבת לאחד. אפשר לקרוא לזה חוק גודווין 2. והעובדה שכך הם הדברים פועלת לרעת הפורום.
אלימלך
אלימלך • 28 בינו׳ 2010
לדעתי הפנטזיה של צ'ארנוחה יפה ולגיטימית, ואני לא רואה בה שום דבר בעייתי.
אני אישית מעדיף רגליים בטעם רגליים, והתחת חייב להיות בטעם של תחת, אבל כל אחד והפנטזיות שלו.

אני מסכים עם אנדרפוט שמרי ג'יין היא אחת הנשים המעניינות שכתבו פה לאחרונה,
ולאור התנצלותו של צ'ארנוחה אני מאד מקווה שהיא לא תממש את דבריה, והפורום לא יאבד אתה.

אני מסכים עם פוג, שיש מקום לכל הדעות, ואנחנו צריכות להיות סבלנים לכולם כולל כולן.
אני חושב שמאחר וזה פורום שליטה נשית , אנחנו הגברים צריכים להיות קצת יותר רגישים כלפי הנשים ,
ולתת להן מעט יותר כבוד מאשר נותנים להן בפורמים אחרים.

אני מסכים איתי שמורטישה היתה חסרה פה שלושה ימים,
ובלעדיה, הפאמדום בכלוב (תרתי משמע) לא אותו הדבר.
underfoot
underfoot • 28 בינו׳ 2010
פיג ופוג- אין לי שום וונדטה אישית כנגד אף אחד ובטח שלא אחת, יש לי רק אלרגיה קשה כנגד סגנונות שהם באופן אוטומטי מתלהמים ובוטים, אנשים עם רפלקס של אלימות לא יכולים להקיא פה את מררתם ואז לזעוק שאיפה פה חופש הדיבור? ומה עם הדמוקרטיה והפלורליזם. אז כן, אני חמוד אמיתי, וכל אדם אחר פה בפורום מעולם לא סבל מנחת לשוני כי אין לי באמת צורך להיות מגעיל או דוחה. אבל יש לי צורך טבעי להגנה עצמית.

ולענייננו: אוננות כשלעצמה היא עסק מעניין ומדהים אבל לעיתים היא גם מפלט מהמציאות וכל מי שאי פעם בחייו היה מאונן כפייתי יודע את זה, ויודע עד כמה רע זה. לא האוננות עצמה אלא הנטיה לברוח מהתמודדות עם הקשיים בחיים. זכורות לי תקופות של פצעים בזין שהתקשו להגליד כי המשכתי והמשכתי לאונן בזעם.

מה יותר גרוע מלהתפס על ידי אמא שלך בעיצומה של אוננות מאסיבית ושניה לפני שאתה גומר? לתפוס אותה מאוננת....בעע
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 28 בינו׳ 2010
רפאל כתב/ה:
צ'ארנוחה, זה יפה.

ולפוג: אני עם אנדר בעניין הזה. לא כל אסוציאציה שעולה על דעתו של אדם והוא מחליט להוציאה לאוויר העולם היא בבחינת דעה שיכולה להשתתף בדיון. לא כל אישום הוא בבחינת ביקורת לגיטימית, רק בגלל שיש בעולם מוח שהצליח להזות אותו. להגיד שהאוננות של צ'ארנוחה מבזה נשים... זה קרוב בעיני יותר להזיה או לפסיכוזה-פרנואידית מאשר לדעה.

שלום רפאל

אני חולק עליך במשפט הראשון.

כל אסוציאציה שעולה על דעתו של אדם והוא מחליט להוציאה לאוויר העולם היא בבחינת דעה שיכולה להשתתף בדיון. כולל, דרך אגב, איזכור השואה.

מוזר לי שדווקא אתה תשלול משפט שכזה. כיון שכך, הרשה לי להיות חצוף מעט, לשים מילים בפיך, ולנחש שלא התכוונת לזה אלא התכוונת בעצם ל: "יש דעות טרחניות ופוגעניות שפוגעות בדיון, באופן כללי, ולטובת הדיון עדיף לא להעלות אותם".

אין לי כל מטרה להגן על מורטישיה, קטונתי.ולעולם לא אעמיד אותה למשפט כלשהו. זה נראה לי דבילי מבחינתי לעשות את זה. רק שנראה לי שבמקרה הספציפי הזה לא הבנת אותה נכון. היא לא אמרה שהאוננות מבזה נשים, (שוב, אם הבנתי נכון) אלא שאוננות אובססיבית והאלהתה, סופה לניכור ולביזוי האשה שבאמת מולך. זאת נראית לי דעה ואסוציאציה לגמרי לגיטימית ותורמת. למרי ג'ין הייתה אסוציציה שאוננות אובססיבית סופה לגרימת אימפוטנציה מול האשה שמולך. גם זו נראית לי דיעה לגמרי לגיטימית ותורמת.

הכי קשה, לא מתגמל, וכו', זה להיות סובלניים כלפי דיעות שעושות לנו רע בבטן ולא נעים בכליות.
התגובה הראשונה, ההגנתית- התקפתית היא "אוף אין לי כוח לשטויות האלה". אבל לפעמים זה לא שטויות, כמו במקרה הנ"ל.
Morticia
Morticia • 28 בינו׳ 2010
כן פוג, הבנת אותי נכון
רק אוסיף שכוונתי היתה שהיא עלולה
דגש על עלולה

התענוג הגדול בפורום הזה
בכל פעם מחדש
הוא דווקא האופן בו מכניסים לך כל הזמן מילים לפה
וחוטאים בפרשנויות לכוונות הטהורות שיוצאות מפיך...

ונדמה לי שהייתה זו אני שכתבה פה לפני עמוד או שניים:

לו רק היינו מקשיבים יותר זה לזו....
היה זה עולם יותר יפה
underfoot
underfoot • 28 בינו׳ 2010
פוג, מה לגבי דיעה כמו "סתום את הפה שלך חתיכת שמוק" - האם גם היא דיעה לגיטימית שנכללת בדיון ושראוי להתייחס אליה בכבוד? או "אתם לא מבינים כלום מהחיים שלכם וכולכם זיוף אחד גדול" - האם גם זו דיעה לגיטימית?

לדעתי אתה מבלבל פה בין דיעות לגיטימיות וסובלנות לשמיעה והגבה לגופן של דיעות שאינן מוצאות חן בעיננו, לבין סתימת פיות, אידיאליזם דוגמטי ומתקן עולם והאשמות כוללניות על כפירה בעיקר וחילול השם וכיוצא באלו קריאות שמטרתן אחת - סגירת הדיון והפיכתו לזירת התגוששות.

אולי בשרשור הזה יש קצת עדינות מצדה של הכוהנת הגדולה של הבוטות ושל הסגנון הבהמי אבל אל לך לטעות (וגם להטעות, כי אתה לרוב מגן על הסגנון הזה), הדיעות הן מעניינות וחשובות ואני אפילו מוצא את עצמי מסכים עם חלק מהן, יש פה נוכחות חזקה מאוד וחזקה מדי של שלילת לגיטימציה, השמצות שאינן במקומן, האשמות ופתיחת ג'ורה. חשוב להבין שהביקורת איננה על הדיעות אלא על הסגנון, או כמו שנאמר:

The end doesn't justify the means
קייסי

לשאלתך אנדרפוט

קייסי • 28 בינו׳ 2010
לדעתי כן, המשפטים שהדגמת לגיטימיים.

צ'רנוחה התבטא באופן דומה כשטען בשרשור סמוך שדעתי מעניינת לו את התחת וכשכינה בשרשור זה את מרי ג'יין סתומה. לא מעט דוגמאות דומות, ברמת בוטות כזו או אחרת, אפשר למצוא בתגובותיהם של כותבים בולטים אחרים כאן, גם כאלה שמוחים לא אחת על סגנונה של מורטישה. לעיתים הבוטות מופגנת ממש לצד אותם גילויי מחאה.

האם כל התבטאות ראויה להתייחסות מכובדת? לא. כל אדם רשאי לשפוט אם התבטאות שנתקל בה ראויה לכבוד, לבוז, לרחמים או להתעלמות, ולנהוג בה כראות עיניו, על פי סגנונו האישי.

לא נדרשת כאן התנהלות גורפת שתציית לכללי נימוס של מסיבת תה בארמון המלוכה הבריטי. אנשים כאן אינם פסלוני פורצלן שבריריים.
Aציבעוני​(אחר)
לפני 14 שנים • 29 בינו׳ 2010

נכון כולם צודקים

Aציבעוני​(אחר) • 29 בינו׳ 2010
ואני רכרגיל עם פוגי
אופס רגע מה אני רואה פה כוחות העל של הפורום חברו יחד
מורטישיה ופוגי איחדו כחות
אני אתם

כדברי המישפט האלמותי
אניך יכול להם
חבור אליהם