בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ידידי העבדים,נשלטים,כלבים וכל היתר כנסו..

כלב צעיר לרגלייך
לפני 14 שנים • 6 באפר׳ 2010
כלב צעיר לרגלייך • 6 באפר׳ 2010
חברים יקרים,תודה רבה לכולכם על התגובות(כאן ופרטי) מקרב לב.

אני אתייחס לכמה דברים,
1,לעניין השאלה שצוינה,לא גם אם ה"מלכה" תדרוש ממני בסשן לקיים איתי יחסי מין,אני פשוט לא מסוגל..

2,אין לי בעיה עם הBDSM,השלמתי עם זה כבר ..זה חלק ממני..אבל אני רוצה גם לעשות מין רגיל..לא רוצה להיות איש שונה איש מוזר,ובלי קשר לנורמות החברתיות,העבד שבי הוא אולי 5 אחוז ממני ..ב95 אחוז מהזמן אני מישהו אחר לגמרי,שדי הולך לו עם בנות..(לא חתיך עולם וגם לא עשיר גדול..יודע לדבר..) ואני במקום אחר בחיי היום יום..ומאוד חסרה לי אהבה..

3,יש בי רצון ענק לקיים יחסי מין,אולי הלחץ הוא זה שהורס הכל..אבל לא יודע אין ..פשוט לא נמשך..

4,אני אומנם נמשך לשליטה(בצורות החזקות ביותר ..) אבל אחרי כל סשן אני בוכה בלב,לפעמים גם במציאות..מה אני עושה פה? זה לא אני..

אני לא יודע מה מקור הבעיה,אבל החלטתי לצאת ולהלחם..
אני אנסה לשלב את הכל ביחד..סה"כ זה חלק ממני..קשה להתעלם מזה...אבל אני חייב לטפל בזה עכשיו..אני לא רוצה לפתוח חלילה את אותו הנושא בגיל 40..(כשאמא תחליף תשאלה מה עם חברה במתי תתחתן?)
רפלקסולוג מקצועי
לפני 14 שנים • 7 באפר׳ 2010
רפלקסולוג מקצועי • 7 באפר׳ 2010
ואולי בגיל 40 תמצא את עצמך נשוי למלכה ואולי בכלל תהיה רווק עם סשנים מזדמנים פה ושם וכולם יידעו שאתה רווק , חלק יחשבו שאתה הומו , חלק יחשבו שיש בך משהו מוזר, לא רגיל אבל לא בהכרח שתראה כלפי חוץ שונה מכל גבר רווק בן 40 ולא חסרים כאלו.

מה שמלחיץ אותך יותר מהכל זה הנורמה החברתית, המשפחה וכו' וזה מובן אבל נראה לי שתצטרך מתישהו להתגבר על זה אין לך ברירה.

דבר ראשון אתה כן נמשך לנשים וכן אולי תוכל תוכל למצוא את עצמך עם אישה מלכה מתישהו, הומו אתה לא קודם כל אם כי ייתכן שאף לחלק גדול מההומואים מצבם היה קשה יותר בשלב שהבינו והפנימו שהם נמשכים רק לגברים וחלקם הגדול חי מחוץ לארון עם בני זוג ובאושר.

בסופו של דבר ככל שתקבל את עצמך יותר ותשלים עם עצמך יותר כך גם הסביבה תקבל אותך, גם אם חלקה לא, זה לא יעניין אותך לא כולם חייבים להבין ולקבל.

מורטישה,לגבי סקס בסשן שהמלכה פוקדת על העבד תזיין ואז הוא מזיין כמו קינג זה לא כזה פשוט כמו שנראה לך, על הריגוש והזקפה אנחנו לא יכולים בהכרח לשלוט בכל מצב, יש דברים שעושים לנו את זה יותר ויש דברים שפחות וכמובן שזה אינדיבידואלי לכל אחד אין נוסחה אחידה לכל הנשלטים.
בסשן יכולים גם להיות עליות וירידות מתח ולכן גם השפעה על הזקפה.

אם תחליט אי פעם ללכת לעזרה מקצועית ותחליט לשתף את הפורום בכך זה יהיה נחמד, אני חושב שהנושא הזה מעניין פה רבים כי רבים חוו או עדיין חווים את התהליך שאתה חווה בצורה זו או אחרת, לאו דווקא בנוגע לסקס אלא בנוגע להפנמה והקבלה העצמית.
underfoot
underfoot • 7 באפר׳ 2010
אין לי בעיה עם הבדסמ, השלמתי עם זה - פה טמונה בעיה מסויימת, במיוחד כאשר אפשר די בקלות להבין משאר הקטעים שיש כאן בעיה קשה עם הבדסמ ואיך שהוא מתשלב, או יותר נכון משתלט, על החיים. למה בכלל להשלים עם דבר כזה? מה זו, גזירת גורל, גנטיקה, עונש משמיים?
הצעד הראשון בלקחת אחריות על המצב (יש הבדל בין אחריות לאשמה) הוא לומר - יש לי בעיה קשה עם הבדסמ, אני בוכה אחרי כל סשן וחולם להיות במערכת יחסים נורמלית עם אישה איתה אוכל לעשות אהבה, אני לא מוכן להשלים עם המצב הקיים.

אין טיפול קסם בהפרעות מין, זה קצת כמו סיגריות, קודם כל האדם צריך להחליט שהוא כבר לא חבר של הדבר הזה ורק אז הוא יכול לנסות ולקבל עזרה חיצונית. אין קוויק-פיקס במצבים כאלו משום שלא מדובר בסתם הרגל מגונה, מדובר פה במיניות (פרוורסית) שהיא עסק עם שרשים עמוקים בנפשו של אדם.

כולם אומרים שהם משלימים עם זה כי להשלים עם איך שאתה זה אידיאל פוסט-מודרני ממעלה ראשונה. אבל יש הבדל בין השלמה שמהותה לא לכעוס על עצמך ולא להרגיש אשמה לבין קבלה עצמית שמובילה להזנחה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 באפר׳ 2010
[

כולם אומרים שהם משלימים עם זה כי להשלים עם איך שאתה זה אידיאל פוסט-מודרני ממעלה ראשונה. אבל יש הבדל בין השלמה שמהותה לא לכעוס על עצמך ולא להרגיש אשמה לבין קבלה עצמית שמובילה להזנחה.[/quote]

רק בשביל המשפט הזה היה שווה שתחזור.

סתם! נו! בשביל כל המשפטים. אני שמחה שחזרת אנדר.
underfoot
underfoot • 7 באפר׳ 2010
חמוד מצדך פרלין...
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2010
רפלקסולוג מקצועי, מה זה "מזיין כמו קינג"?

icon_rolleyes.gif
קשקש​(מתחלף)
קשקש​(מתחלף) • 7 באפר׳ 2010
אני מזין כמו ברגר קינג ואף יותר
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2010
מתקשה מעוצמתה כתב/ה:
אני מזין כמו ברגר קינג ואף יותר

קרא לי סוטה אבל תמיד העדפתי את זה על המקדונלדס

תכלס?

אין על המק דיוויד

(עוד קיים הסניף באילת???)

דויד גם היה מלך, נכון?

איך לקח על גוליית, הקטנצ'יק הזה...

icon_smile.gif
זאת​(שולטת)
לפני 14 שנים • 8 באפר׳ 2010

כלב צעיר ו- Tasbih

זאת​(שולטת) • 8 באפר׳ 2010
לאחר קריאה של השרשור כולו (ובאורך הזה, כבר מתיש משו)
אני חושבת שיש הרבה חוכמה בשאלתה של מוריטישה:
מי מבחינתכם באמת קובע את החוקים?

וארחיב,
אחד מכם כתב שהיה רוצה להיות נורמאלי.
אתם יכולים להגדיר נורמאלי? מי קבע מה נורמאלי? האם הנורמאלי שלי הוא הנורמאל שלכם?

אהבה, חתיכת מושג אמורפי ! גם פה, נסו להגדיר לעצמכם מה זאת אהבה?
אם תנסו להגדיר לעצמכם ביטויים "שגורים" כמו סקס ונילי, אהבה, נורמאלי,
אם תנסו להאיר את המונחים האלה מתוך המקום שבו אתם הייתם רוצים להיות,
ותשוו אותו למקום שבו אתם נמצאים פה ועכשיו,
כולי תקווה שיוקל לכם מעט.

ואכן, מסכימה עם הרוב לגביי עזרה מקצועית.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 9 באפר׳ 2010

לפותח השרשור

קראתי את רוב השרשור, אני מודה שלא היה לי כח לקרוא את כולו.
אני לא יודעת אם מה שאכתוב כאן יעזור לך, אבל אני מכירה כמה וכמה בחורים עם בעיה דומה.
אני מכירה בחורים ונילים שנהנים הרבה יותר מלעשות ביד מאשר מלזיין. אני זוכרת איזה ידיד שלי שצלצל אליי פעם, היסטרי כולו, אחרי הפעם הראשונה שלו. זה בכלל לא היה מה שהוא ציפה, רוב הזמן בקושי עמד לו והוא היה מבועת אחושילינג. הרגעתי אותו שהוא לא היחיד, הפעם הראשונה תמיד נוראית לרוב הבחורים (לרוב הם פשוט לא גומרים מרוב לחץ, אבל זה כבר עניין אחר) ושיש עוד כאלה שמעדיפים לאונן ולא לזיין. בסופו של דבר הוא נרגע, אני מקווה שגם לך זה יקרה. icon_smile.gif

אני יכולה, למשל, לספר לך על האקס שלי. הוא כן יכל לזיין (ליתר דיוק: הוא יכל לשכב מתחתיי בזמן שאני גוהרת מעליו, יורקת עליו וסוטרת לו), אבל אם להודות על האמת - לא זכור לי שהוא אי פעם גמר מחדירה. הדרך האהובה עליו לגמירה היתה כשהוא מאונן ליידי/מתחכך בי תוך שהוא מלקק לי את הרגל. ואתה יודע מה? זה היה סבבה לגמרי, לאף אחד מהצדדים לא היתה בעיה עם זה.

אני חושבת שאחת הבעיות היא שעושים מסקס סיפור גדול. ואז, אנשים מפתחים ציפיות גדולות או חששות כבדים מכל העניין הזה. אני האחרונה שתגיד שסקס זה לא כיף, אבל אני חושבת שעושים מזה סיפור גדול מדי. סקס זה מהנה, זה כיף, זה אדיר - אבל לא צריך לצאת מפרופורציות.