בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות באתר אטרף לעומת שולטות פה

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 4 במאי 2010
אופס, סליחה, שכחתי את הכלל הכי בסיסי: DFTT!
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%9C_%28%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98%29
Beta Male
לפני 14 שנים • 4 במאי 2010
Beta Male • 4 במאי 2010
היי היי,טרול זה שלי
Dago
לפני 14 שנים • 16 במאי 2010
Dago • 16 במאי 2010
ערב טוב לכולם.
הייתי גולש ותיק באטרף, ולמען האמת המצב שם תמיד צלע, ולא בגלל שרמת הנשים ירודה, טוב בהתחלה חשבתי ככה, אבל לאחר שיחת הכרות עם כמה מהן, הבנתי שהבעיה נעוצה בעצם בקומץ מאוד קטן של גברים וגברים מחופשים, שכול מטרתם זה לצוד גברים ונשים, או סתם להרשים באיבר גדול ומזדקר, שבדרך כלל גורם בחילה וגועל! (הידד לרשימה השחורהicon_cool.gif)
קיבלתי לא פעם פניות סוטות בצרוף תמונה סוטה לא פחות, וכן... זה רק הגברים " ואלה עם בעיות זהות מינית " שדיי נואשים באטרף.
רוב הנשים וגם אלו השולטות, ההכרות שלי איתן הייתה דיי נעימה, ועם חלקן אפילו שמרתי קשר.
הBDSM תמיד עניין אותי, אבל מעולם לא חוויתי, חבר יקר המליץ על הכלוב כניסיון התחלתי, את אטרף כבר מזמן נטשתי, וטוב שכך, זה אתר ברמה מאוד ירודה, ורק בגלל אותם סוטים.
סליחה מכול אלה שפגעתי וחפרתי icon_biggrin.gif
הראל.
לפני 14 שנים • 16 במאי 2010
Indefinite כתב/ה:
...vcb,h שהבעיה נעוצה בעצם בקומץ מאוד קטן של גברים וגברים מחופשים, שכול מטרתם זה לצוד גברים ונשים, או סתם להרשים באיבר גדול ומזדקר, שבדרך כלל גורם בחילה וגועל! (הידד לרשימה השחורהicon_cool.gif)

אני דווקא מאוד נהנית לקבל תמונות של איברים מזדקרים למיניהם. icon_smile.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 17 במאי 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 17 במאי 2010
יורד ומושפל כתב/ה:
עוד הבדל ממה שנראה לעין,

בפרט מהסתכלות בפרופילי השולטות פה

פה השולטות מגדירות את הסקס מחוץ לתחום. השליטה שהן רוצות מוציאה לחלוטין את חדר המיטות מעניין השליטה,
אולי בכלל במיטה הן רוצות גבר גבר חזק.

אז איפה בדיוק הן רוצות לשלוט ואיזה נשלט בכלל יסתכל לכיוון שלהן?

מה אתן רוצות מישהו שיהיה המשרת שלכן בבית יסדר את הארונותויחליף לכן מנורות כל היום,
ישתחווה לכן ויעשה מה שאתן אומרות,
ויקבל מכות והצלפות.

איזה נשלט נורמלי ירצה כזה דבר? זה הכי לא מגרה שיכול להיות.

בדרך כלל אני לא עונה לשרשורים כאלה, מסיבות ברורות. השרשור הזה נראה לי מוכר, לעוס, ירוד. ואז, עם ההודעה הזו הבנתי פתאום למה הוא נראה לי כל כך מוכר: הוא לא באמת שרשור מרמור או שרשור בירור, הוא משהו הרבה יותר בסיסי מזה!
ההודעה הזו הזכירה לי בתי ספר תיכונים וחטיבות ביניים, בעיקר כאלו מסדרות טלוויזיה נדושות. זה בעצם שרשור "אתן לא נותנות! נו, תתני, אחרת הבעיה היא בך! למה את לא נותנת לי לזיין? הרי אני כל כך רוצה! את לא רוצה לשכב איתי? כונפה! ממורמרת! את לא שולטת אמיתית, מי בכלל יסתכל לכיוון שלך?" וכו' וכו' וכו'. זה שרשור לחוץ-זיון.

אז הנה תקציר החדשות, לטובת אלו שלא קלטו דבר וחצי דבר מאז ימי התיכון: אנחנו שוכבות עם מי שאנחנו רוצות, כשאנחנו רוצות. אין לנו צורך "להציע" סקס בתמורה לניקוי הבית שלנו. אם מישהו רוצה להכנס לשירותנו (ונרצה בו) הוא ישרת אותנו. אם נרצה לשכב איתו מתישהו, נשכב איתו. אולי לא, אולי נשכב עם החבר הכי טוב שלו בזמן שהוא מנקה לנו את הבית. אולי זה ידליק אותו, אולי לא. בכל מקרה, רוב הסיכויים שלא נפרסם עם מי נשכב או לא בפרופיל שלנו. אתה מוזמן להוסיף שורת פרופיל דמיונית (אך אמיתית מאוד) לכל פרופיל שתקרא פה: "שוכבת עם מי שאני רוצה כאשר אני רוצה בכך; בוחנת את האפשרות לסקס על בסיס הכרות אישית".

חדר המיטות נוכח מאוד בחיי השליטה של רובנו: מישהו צריך לנקות את החדר ולסדר את המיטה! חלקנו נטענות מינית מהשליטה, חלקנו מחפשות פורקן. חלקנו נחפש את הפורקן המיני בעבדים שלנו (וכבר קראתי פה פרופילים כאלה), חלקנו נחפש את הפורקן במקומות אחרים.

ייתכן שאתה לא שטחי, שוביניסט ומטומטם. במקרה כזה אני מציעה לך לנסח טוב יותר את ההודעות שלך כך שישקפו את האופי שלך בצורה חיובית יותר.
Vestri
Vestri • 17 במאי 2010
לפעמים אני קוראת פה תגובה ופשוט בא לי למחוא כפיים או להריע

פשוט ככה

cheer.gif
ליידי תמרה כתב/ה:
בדרך כלל אני לא עונה לשרשורים כאלה, מסיבות ברורות. השרשור הזה נראה לי מוכר, לעוס, ירוד. ואז, עם ההודעה הזו הבנתי פתאום למה הוא נראה לי כל כך מוכר: הוא לא באמת שרשור מרמור או שרשור בירור, הוא משהו הרבה יותר בסיסי מזה!
ההודעה הזו הזכירה לי בתי ספר תיכונים וחטיבות ביניים, בעיקר כאלו מסדרות טלוויזיה נדושות. זה בעצם שרשור "אתן לא נותנות! נו, תתני, אחרת הבעיה היא בך! למה את לא נותנת לי לזיין? הרי אני כל כך רוצה! את לא רוצה לשכב איתי? כונפה! ממורמרת! את לא שולטת אמיתית, מי בכלל יסתכל לכיוון שלך?" וכו' וכו' וכו'. זה שרשור לחוץ-זיון.

אז הנה תקציר החדשות, לטובת אלו שלא קלטו דבר וחצי דבר מאז ימי התיכון: אנחנו שוכבות עם מי שאנחנו רוצות, כשאנחנו רוצות. אין לנו צורך "להציע" סקס בתמורה לניקוי הבית שלנו. אם מישהו רוצה להכנס לשירותנו (ונרצה בו) הוא ישרת אותנו. אם נרצה לשכב איתו מתישהו, נשכב איתו. אולי לא, אולי נשכב עם החבר הכי טוב שלו בזמן שהוא מנקה לנו את הבית. אולי זה ידליק אותו, אולי לא. בכל מקרה, רוב הסיכויים שלא נפרסם עם מי נשכב או לא בפרופיל שלנו. אתה מוזמן להוסיף שורת פרופיל דמיונית (אך אמיתית מאוד) לכל פרופיל שתקרא פה: "שוכבת עם מי שאני רוצה כאשר אני רוצה בכך; בוחנת את האפשרות לסקס על בסיס הכרות אישית".

חדר המיטות נוכח מאוד בחיי השליטה של רובנו: מישהו צריך לנקות את החדר ולסדר את המיטה! חלקנו נטענות מינית מהשליטה, חלקנו מחפשות פורקן. חלקנו נחפש את הפורקן המיני בעבדים שלנו (וכבר קראתי פה פרופילים כאלה), חלקנו נחפש את הפורקן במקומות אחרים.

ייתכן שאתה לא שטחי, שוביניסט ומטומטם. במקרה כזה אני מציעה לך לנסח טוב יותר את ההודעות שלך כך שישקפו את האופי שלך בצורה חיובית יותר.

cheer.gif
שונא גאוותניות

Re: שולטות באתר אטרף לעומת שולטות פה

שונא גאוותניות • 17 במאי 2010
יורד ומושפל כתב/ה:
איפה השולטות יותר נורמליות
פה או באתר אטרף?

לפי מה שנראה כרושם ראשוני שלי
נמצאות נשים ממורמרות, שונאות גברים ועם פרופילים שלא בא לך עליהם מראש,

לעומת אטרף שם השולטות יותר נורמליות.

אולי מישהו/י יודע את הסיבה?

בשני האתרים יש המון גברים ובקושי גברות,

בשני האתרים זה לא שולטות זה זונות, מה שמחפשות זה כסף,

רק ההבדל הוא שפה זה אתר קטן, אטרף הוא אתר הרבה יותר ידוע,
וההבדל השני שבגללו פה ה"ממורמרות, זה לא סתם כלוב קטן, זה החצר הגדולה של הפילות...