בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאבק גופני -זיוף?

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 13 במאי 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 13 במאי 2010
במקרים שבהם המטרה היא להאבק, סביר שאפסיד. אני מאוד מאומנת, שנים על גבי שנים, וברגע של עימות האימון שלי מתעורר והשיטה היא אחת: לנטרל ע"י גרימת מקסימום כאב במינימום זמן. הכאב הזה מגיע בדרך-כלל עם נזק, ולכן אינו מומלץ למשחקי מיטה. אני יודעת היטב להתחמק מתפיסות ולפיתות למיניהן, אבל לא ניסיתי מעולם "להכניע" גבר בעזרת בריחים וכדומה. במקרים שבהם הייתי צריכה את האימון והידע שלי (והיו כמה) הקרב הסתיים תוך כמה שניות, כשהוא/הם היו על הרצפה ואני הסתלקתי משם בריצה.
כך שלא, עם המסה שלי והאימון שלי אני לא יכולה "להכניע" גבר.
לעומת זאת, חברתי הייתה מאומנת בג'ודו, ובניגוד אלי יכלה להכניע גברים בבריחים למיניהם. היא הייתה קטנת-גוף ממני וגם התאמנה שנים על גבי שנים.

כך שאני לגמרי עם RIR: הכל תלוי בטכניקה ובאימון. אישה מאומנת יכולה בהחלט להכניע גבר לא מאומן.

ואבישי, הגיע הזמן שתלמד לדבר בקצת יותר כבוד לנשים ולגברים שפה. בהמיות לא נמדדת במסה אלא בדרך-ארץ.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
ליידי תמרה אמרה דברי חכומה. בפרט:

ליידי תמרה כתב/ה:
בהמיות לא נמדדת במסה אלא בדרך-ארץ.

חזק ביותר! cheer.gif
Beta Male
Beta Male • 13 במאי 2010
RIR כתב/ה:

ליידי תמרה כתב/ה:

חזק ביותר! cheer.gif

כאילו עכשיו את לא בבעיה...
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 13 במאי 2010
אני לא מאומן בשום אומנות לחימה. אתן מוזמנות להכריע אותי בלי מאבק. ניצחונכן מובטח.
לפני 14 שנים • 14 במאי 2010
little pet כתב/ה:
RIR כתב/ה:

ליידי תמרה כתב/ה:

חזק ביותר! cheer.gif

כאילו עכשיו את לא בבעיה...
אין לי מושג על מה אתה מדבר. (*גרעפס*)

צ'ארנוחה כתב/ה:
אני לא מאומן בשום אומנות לחימה. אתן מוזמנות להכריע אותי בלי מאבק. ניצחונכן מובטח.
אז איפה האתגר פה?
hun
hun
לפני 14 שנים • 17 במאי 2010
hun • 17 במאי 2010
מאבק גופני בין המינים כשהוא מגיע ממקום טוב - מעורר ,מדליק וכיפי מעצם היותו : בין אם נצחת או הפסדת . כשבת הזוג שלך מתנשפת תחתיך בעודך מחבק את גופה ומותיר לה שום סיכוי ובמקרים בהם אין הכרעה ושניכם מותשים אך מרוצים , זה סקסי ומיוחד אך אין זה המקום להרחיב ( מן הסיבות המובנות ).
בחרתי להתמקד ביכולת של אישה להכניע גבר על המזרן\מיטה , בדרכים בהן נשים יכולות לבצע זאת ,אשמח לקרוא גם חוויות אישיות ולדעת איך זה מרגיש כשאת\ה חווים זאת באותו רגע.
התחושה של חוסר אונים ושל עוצמה כשאישה מכניעה אותך פיזית נפלאה בעיניי וחודרת למקומות המנטלייים העמוקים והפרימיטיבים שלנו ,לוחצת ומגרה מסלולים אשר הטביעו חותם עלינו כבני אדם ,כגברים וכאנשים בעלי רגשות חוויות והיסטוריה אישית מורכבת .
אני סבור שגם נשים שחוו זאת מכיוונם חשו פרץ אנרגיה ממכר כשהכניעו גבר בין ירכיהן או כאשר מנעו מגבר יכולת לזוז או להתנגד , מנסיון אני יכול לומר כי יש נשים די קטנות או ממוצעות
עם עוצמה נדירה וכח מתפרץ שכלל לא פשוט להתמודד איתן , תוסיפו לזה טכניקה ,סיבולת גבוהה
ונסיון ותיווכחו בזה בעצמכם .

תודה על ההשתתפות הפעילה והתגובות המגוונות ,נחמד לקרוא שאנשים מוצאים את המאבק הגופני הטוב והישן בין המינים כמגרה.

מתי נראה את RIR מול נועד לגדולה ?
לפני 14 שנים • 18 במאי 2010
Captivate כתב/ה:
מאבק גופני בין המינים כשהוא מגיע ממקום טוב - מעורר ,מדליק וכיפי מעצם היותו : בין אם נצחת או הפסדת . כשבת הזוג שלך מתנשפת תחתיך בעודך מחבק את גופה ומותיר לה שום סיכוי ובמקרים בהם אין הכרעה ושניכם מותשים אך מרוצים , זה סקסי ומיוחד אך אין זה המקום להרחיב (מן הסיבות המובנות).

פספסת את המקרה הנחמד ביותר, בו היא מעליך ואתה שוכב מתחתיה, חסר אונים. icon_cool.gif

Captivate כתב/ה:
תודה על ההשתתפות הפעילה והתגובות המגוונות ,נחמד לקרוא שאנשים מוצאים את המאבק הגופני הטוב והישן בין המינים כמגרה.
בהחלט!

Captivate כתב/ה:
מתי נראה את RIR מול נועד לגדולה?
רוצה לומר: מתי נראה את RIR מעל נועד לגדולה? icon_smile.gif